mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Ile czau na gry MMO poswiecacie dziennie
1-3 godzin 25%  25%  [ 17 ]
3-5 godzin 26%  26%  [ 18 ]
5-7 godzin 16%  16%  [ 11 ]
7-10 godzin 14%  14%  [ 10 ]
Powyżej 10 godzin 19%  19%  [ 13 ]
Liczba głosów : 69
Autor Wiadomość
***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 21:08 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
teraz jeszcze Przemo19 (no off) zaczal niepotrzebnie odpisywac i zle na tym wychodzi


i chwile pozniej

Highlander napisał(a):
nie Jan Maria Rokita kuwa...


keke~!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 21:12 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
keke~!

Przyznaje, udalo mu sie mnie sprowokowac ;)


_________________
.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 21:30 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
Alucreid 50% twoich ostatnich postow to /supersadface <ktore nawet brzmi do dupy> /agree itp. No ile mozna :wtf:

Obrazek


_________________
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 21:49 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
<stary i znany obrazek>


I to mowi osoba ktora botuje :D

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 22:05 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
Alucreid napisał(a):
<stary i znany obrazek>


I to mowi osoba ktora botuje :D

cry


_________________
Obrazek

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 22:26 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
Alucreid napisał(a):
<stary i znany obrazek>


I to mowi osoba ktora botuje :D


O co chodzi? :roll:

btw boty sa najs. :]


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 03:56 
Cytuj  
trade napisał(a):
KromeR napisał(a):
Temat znow powraca. Jak bumerang :D I kto tu sie bawi gownem w domu? Jakies idee fixe masz na tym pkt jak widac :/ Ale nie boj sie. Pewnie da sie to leczyc, a jak nie to zawsze mozesz isc na eutanazje.


Spadaj klocku. Teraz będziesz śledził wszystkie moje posty sprawdzając czy nie napisałem czegoś o kupsztalu ? Może ciebie jarają zabawy w stylu kupa w rękę ale mnie nie, więc chyba raczej nie porozmawiam o tym z tobą, przepraszam (pewnie musisz czuć się samotny z taką parafilią panie koprofagu).


Cytuj:
KromeR napisał(a):
trade napisał(a):
A ty co masz jakąś gówno-fobię ? Jak byłeś mały miałeś może jakieś bliskie spotkania z kupą ? Spożywałeś ją ? Powiedz, przecież jesteś wśród kolegów. I lepiej trochę zwolnij bo nie długo twoje posty będą wyglądały tak: dsknfgsngskjn n kbgkd, a chyba nie chcesz żeby ktoś zaczął uważać, że masz jakieś dysmózgowie.


Z trolem trzeba rozmawiac w jego jezyku. Zaczales o gownie. Widac tylko to do ciebie przemawia :D
Co do spozywania to skad wogole tak absurdalny pomysl? Jestes koprofilem jakims czy co? Wiesz mnie nie obchodzi jak ty sie zabawiasz ze swoja panna... O ile wogole to dziewczyna.

BTW kolega moim nie jestes, nie byles i nie bedziesz. Jestem bardziej wymagajacy jesli chodzi o znajomych. Byle gowniany ludek mi nie odpowiada.

Wiec spadaj do swojej dziory z ktorej wypelzles.

kkthxbye


Jestes poprostu debilem i stad to moje zainteresowanie. Zawsze lubilem nowych troli na forum. Na poczatku sie rozkrecaja, potem bluzgaja, a na koniec pierdziela glupoty. Gratuluje ostatniego statdium. No i nauczenia sie nowego slowa. A jednak internet ksztalci.

BTW trudno bylo znalesc na googlach "koprofilia" :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 04:00 
Cytuj  
trade napisał(a):
KromeR mi opowiadał, że dobrze smakuje ale ja to nie wiem z nim pogadaj jak chcesz się coś więcej dowiedzieć o tym (w końcu ludzie z kału to jego wytwór - może czytał Plastusiowy Pamiętnik na kiblu i postanowił ulepić sobie przyjaciela).


Jakies fazy masz po spozyciu? Glosy itd? Wiesz moze to i fajnie. Moze nie fajnie. Anyway staraj sie dzielic z nami opiniami o jedzeniu kupy:
a) dla panien odchudzajacych sie -> rano
b) dla wszystkich pozostalych -> nie dzielic sie

Oke?
Plz...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 06:18 
Cytuj  
KromeR oszczędź chłopca , nie wie co czyni ;)

Jeszcze wpadnie w jakąś depresje ( o ile już w nią nie wpadł)


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

*

Posty: 71
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 09:38 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
KromeR oszczędź chłopca , nie wie co czyni ;)

Jeszcze wpadnie w jakąś depresje ( o ile już w nią nie wpadł)

HeHe, ale fajny ten flames


_________________
wOw AGAIN

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 10:49 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
KromeR oszczędź chłopca , nie wie co czyni

Jeszcze wpadnie w jakąś depresje ( o ile już w nią nie wpadł)


Twoja niewielka inteligencjia mnie zaskakuje. Poczytaj sobie inne moje posty to się dowiesz dlaczego.


Ty KromeR więcej doublepostów pisz, ale ja jednak polecam ci opcję edit (znajduje się przy każdej twojej wiadomości w prawym górym rogu).
W moim przypadku te fazy trochę inaczej wyglądały (na przykład pierwszą fazę wogóle pominąłem). A co do kupy, gówna czy kału to chyba będę musiał skończyć ten temat bo widzę, że ci smaka robię i się irytujesz.

Jaskier napisał(a):
HeHe, ale fajny ten flames


Ale debil z ciebie, hehe. :/

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 10:58 
Cytuj  
każdy twój post = FLAME

Chłopie jak masz za grosz honoru to poszedłbyś sobie :)
A jak masz nadmiar czasu to play --> saper zawsze troszkę szare komórki poruszasz (może coś wskoczy ;-)


ja w każdym razie nie będe więcej z tobą dyskutował i zniżał się do twojego poziomu , kończe ...




p.s nawet nie umiesz napisać słowa : I N T E L I G E N C J(I) A


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 11:08 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
p.s nawet nie umiesz napisać słowa : I N T E L I G E N C J(I) A

to akurat pewnie byla literowka, na klawie I i J masz bardzo blisko...


_________________
.

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 11:14 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
każdy twój post = FLAME


Nawet ich połowy nie przeczytałeś (co widać po twoim poście który skomentowałem troszkę wyżej) tylko ślepo polegasz na opinii ludzi co tak powiedzieli. Wypowiadasz się i krytykujesz mnie nie mając za bardzo pojęcia o czym mówisz, robisz tak bo widzisz, że jest teraz modne bluzgać osobę zwaną trade.

Przemo19 napisał(a):
Chłopie jak masz za grosz honoru to poszedłbyś sobie :)
A jak masz nadmiar czasu to play --> saper zawsze troszkę szare komórki poruszasz (może coś wskoczy ;-)


Opierdalam się całymi dniami, mam kupę kasy i wolnego czasu i mogę robić co tylko chcę - rzeczy których nigdy nie doświadczysz.

Przemo19 napisał(a):
ja w każdym razie nie będe więcej z tobą dyskutował i zniżał się do twojego poziomu , kończe ...


No spierdalaj.

Przemo19 napisał(a):
p.s nawet nie umiesz napisać słowa : I N T E L I G E N C J(I) A


Napisałem niedawno, że olewam blędy w tym co piszę (staram się pisać poprawnie cały czas ale bez przesady) dlatego, że każdy tutaj pisze z błędami i każdy uważa się za polonistę. Więc spieprzaj z takim mędrkowaniem do szkoły bo naprawdę każdy w dupie ma takie teksty (stały się nudne), w ten sposób najwyżej możesz się pochwalić swoją wątpliwą spostrzegawczością frajerku.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 11:32 
Cytuj  
Słuchaj BUCU :

Powiem tylko jedno, Skoro masz kase i wolny czas TO SPIERDALAJ NA WYCIECZKĘ DO AFRYKI byle zdala od internetu !!!



Biedne dziecko , nie dokształcone , głupie, ehhh


Szkoda czasu tracić na takiego kutasa.
Przyszedł na forum i jaki to jest on biedny bo wszyscy go mieszają z błotem ? - Nie podoba się to WYPAD


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 12:02 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
Słuchaj BUCU :

Powiem tylko jedno, Skoro masz kase i wolny czas TO SPIERDALAJ NA WYCIECZKĘ DO AFRYKI byle zdala od internetu !!!



Biedne dziecko , nie dokształcone , głupie, ehhh


Szkoda czasu tracić na takiego kutasa.
Przyszedł na forum i jaki to jest on biedny bo wszyscy go mieszają z błotem ? - Nie podoba się to WYPAD


Pokonałem cię - napisałeś, że kończysz, a za chwilę piszesz coś takiego (wyraźnie widać cieknącą ci z pyska pianę). Dziękuję nie mam więcej pytań.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 12:14 
Cytuj  
Mnie łatwo sprowokować, ciesz się ,że nie mieszkasz obok mnie :]

Tym zdaniem KOŃCZE choćbyś nie wiem co pisał mam to głeboko w dupie



ADIOS


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 12:21 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
Mnie łatwo sprowokować, ciesz się ,że nie mieszkasz obok mnie

Tym zdaniem KOŃCZE choćbyś nie wiem co pisał mam to głeboko w dupie



ADIOS


Jak cię łatwo sprowokować to znaczy, że jesteś słabym człowiekiem i ciężko ci w życiu musi być (czy będzie dopiero jak 19 przy twoim nicku to twój wiek, to chyba 3 liceum o ile dobrze pamiętam, a na studiach co chwilę ktoś cię będzie prowokował i co wtedy zrobisz ? zajebiesz go ? dokopiesz pani w dziekanacie ?).

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 13:31 
Cytuj  
spamerzy vs trolle kto wygra?


glupota :(


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 13:49 
Cytuj  
Spamerzy vs. Trolle : Ktokolwiek wygra, my przegramy...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.