mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 15:27 
Cytuj  
Nie, nie zyje mi sie normalnie. Wyrazem tego ze mi sie nie zyje normalnie jest to ze mam coraz wiecej znajomych w Anglii niz w kraju.

Pozatym pytnie bylo o argumenty za tym ze bym na Kwacha glosowal. Prywatny osad nie potrzebuje uzasadnienia. Jakos sobie nie przypominam zebym w tamtym poscie krytykowal obecnego prezydenta. Czy moze nie dowidze?

Ps. I nie zaczynaj chociaz ty z tym gownem. Z jednym jest dostecznie ciezko. Ja ciebie nie obrazam to ty tez sie zachowuj.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 21:03 
Cytuj  
Cytuj:
Wyrazem tego ze mi sie nie zyje normalnie jest to ze mam coraz wiecej znajomych w Anglii niz w kraju.


LOL
i to jest własnie to o czym mówie- gdzie tu zawinił kaczyński?
Tym, że pozwolił im wyjechać i zarabiać pieniądze?

( bo w kraju jest jak jest - 50 lat komuny, 50 lat za murzynami - trza to nadgonić . Jedyne co mnie najbardziej denerwowało to haslo reklamowe UNI z czasów kwacha -
Cytuj:
UNIA - bądź europejczykiem
- pierwszy lol, 2-
Cytuj:
Unia - łaczy nas historia
- drugi lol, łaczy nas po tym jak chociażby w ubiegłym stuleciu alianci zdradzili nas 2 razy - 1 raz - poczatek wojny z hitlerem, drugi oddając nas stalinowi na 50 lat. Myśle, że gdyby Polską nadal rzadził kwachu, to Polska wypłaciłaby niemcom odszkodowania za wypędzenia - ot to jego polityka zagraniczna.


Do krótkowidza SwenaG :

Napisał:
Cytuj:
....Ciekawa metoda na usunięcie niewygodnego materiału, no ale w końcu tvp jest prorządowa. Pewnie po wyborach okaże się że nie łamie
Napisał :
Cytuj:
Propisiorek w swoim zacietrzewieniu nie dojrzał że nic nie napisałem na temat spotu a tylko o tym że został wycofany.


Do withnesS
Cytuj:
A ja wam zacytuje moją pro babcie :
"Kwaśniewski może wyglądał na złodzieja trochę, i pił, ale za to nie było go dwóch, nie był sepleniącym kurduplem i nie właził w dupe wszystkim na około kiedy potrzebował "


Skoro babcia jest taka bystra to popytaj się jej również o gre Diablo 2, Wowa , zapytaj się jak właczyć wibracje w komórce itp.


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 23 sie 2006, 21:18 przez eagleeyes, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 21:18 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Cytuj:
Wyrazem tego ze mi sie nie zyje normalnie jest to ze mam coraz wiecej znajomych w Anglii niz w kraju.


LOL
i to jest własnie to o czym mówie- gdzie tu zawinił kaczyński?
Tym, że pozwolił im wyjechać i zarabiać pieniądze?

( bo w kraju jest jak jest - 50 lat komuny, 50 lat za murzynami - trza to nadgonić . Jedyne co mnie najbardziej denerwowało to haslo reklamowe UNI z czasów kwacha -
Cytuj:
UNIA - bądź europejczykiem
- pierwszy lol, 2-
Cytuj:
Unia - łaczy nas historia
- drugi lol, łaczy nas po tym jak chociażby w ubiegłym stuleciu alianci zdradzili nas 2 razy - 1 raz - poczatek wojny z hitlerem, drugi oddając nas stalinowi na 50 lat. Myśle, że gdyby Polską nadal rzadził kwachu, to Polska wypłaciłaby niemcom odszkodowania za wypędzenia - ot to jego polityka zagraniczna.


Dobrze gada! Piwo mu!

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 21:19 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
( bo w kraju jest jak jest - 50 lat komuny, 50 lat za murzynami - trza to nadgonić .

No wlasnie. Powinnismy nadganiac. A imho wybierajac tak a nie inaczej zapewnilismy sobie pare lat krzyczenia, wymachiwania szabelka, pieprzenia glupot, nieustannej lustracji (czy tylko mnie juz zaczyna to wkurwiac czy moze jeszcze ktos uwaza ze powinni spalic caly ten ipn?), robienia 'wielkich' projektow na pokaz, polityki prosocjalnej zamiast prorozwojowej, ponownego krzyczenia, jeszcze troche krzyczenia i ogolne stanie w miejscu.


pozdrawiam

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 21:26 
Cytuj  
Cytuj:
...pare lat krzyczenia, wymachiwania szabelka, pieprzenia glupot, nieustannej lustracji..


Zawsze tak było - Tylko TV sie tym tak bardzo "nie interesowała".
Zrozum. Wydaje Ci się, że jest bałagan bo własnie tego chcą. Nawet sobie nie wyobrażasz na ile sposobów można przedstawić dany temat. Imo- Matrix


_________________
OrleOko czuwa...

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 21:54 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Cytuj:
Unia - łaczy nas historia
- drugi lol, łaczy nas po tym jak chociażby w ubiegłym stuleciu alianci zdradzili nas 2 razy - 1 raz - poczatek wojny z hitlerem, drugi oddając nas stalinowi na 50 lat.

W 1920 podstępem zabraliśmy Litwie Wilno. W 1921 w Rydze zdradziliśmy Ukraińców sprzedając ich bolszewikom. W 1938 korzystając z okazji zabraliśmy Czechom Zaolzie.
Rozumiem, że przez to wymienione państwa nie są już naszymi sąsiadami, a ich rządy powinny zerwać z nami wszelkie kontakty dyplomatyczne i pozamykać przed nami swoje granice?
eagleeyes napisał(a):
Myśle, że gdyby Polską nadal rzadził kwachu, to Polska wypłaciłaby niemcom odszkodowania za wypędzenia - ot to jego polityka zagraniczna.

Wiadomo, w końcu poprzedni ministrowie spraw zagranicznych byli agentami ZSRR.
Są na to niezbite dowody.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 22:19 
Cytuj  
Cytuj:
a ich rządy powinny zerwać z nami wszelkie kontakty dyplomatyczne i pozamykać przed nami swoje granice?

Nie, im przynajmniej nie wmawiają, że łączy nas Historia...


_________________
OrleOko czuwa...

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 22:26 
Cytuj  
GilGalad napisał(a):
eagleeyes napisał(a):
Cytuj:
Unia - łaczy nas historia
- drugi lol, łaczy nas po tym jak chociażby w ubiegłym stuleciu alianci zdradzili nas 2 razy - 1 raz - poczatek wojny z hitlerem, drugi oddając nas stalinowi na 50 lat.

W 1920 podstępem zabraliśmy Litwie Wilno. W 1921 w Rydze zdradziliśmy Ukraińców sprzedając ich bolszewikom. W 1938 korzystając z okazji zabraliśmy Czechom Zaolzie.
Rozumiem, że przez to wymienione państwa nie są już naszymi sąsiadami, a ich rządy powinny zerwać z nami wszelkie kontakty dyplomatyczne i pozamykać przed nami swoje granice?
eagleeyes napisał(a):
Myśle, że gdyby Polską nadal rzadził kwachu, to Polska wypłaciłaby niemcom odszkodowania za wypędzenia - ot to jego polityka zagraniczna.

Wiadomo, w końcu poprzedni ministrowie spraw zagranicznych byli agentami ZSRR.
Są na to niezbite dowody.



W Wilnie mieszkalo duzo polakow w Zaolziu tez <wczesniej czesi nam go zabrali podstepem>, a w sprawie Ukrainy nie oszukujmy mielismy niezbyt wiele do powiedzenia.

Aliantow nie krytykuje- robili co uwazali za sluszne dla swojego kraju (co sie dzialo zawsze dzieje i dziac bedzie>.Popelnili blad.

A tak wogole to Polska i demokracja= choas.
Demokracja szlachecka zakonczyla sie rozbiorami i niebywalym zacofaniem Polski <demograficznym jak i gospodarczym>
Teraz wyglada to wszystko podobnie.
Przydalby sie jakis mocno scentralizowany rzad.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 23:14 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Cytuj:
a ich rządy powinny zerwać z nami wszelkie kontakty dyplomatyczne i pozamykać przed nami swoje granice?

Nie, im przynajmniej nie wmawiają, że łączy nas Historia...

Z Litwą i Ukrainą nie łączy nas wspólna historia? :o
Rządzisz bracie.
Naprawdę.
Glorfindel1 napisał(a):
W Wilnie mieszkalo duzo polakow w Zaolziu tez <wczesniej czesi nam go zabrali podstepem>,

Ta, a Hitler miał prawo zaatakować Polskę, w końcu Gdańsk był niemieckim miastem.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 23:42 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Zawsze tak było - Tylko TV sie tym tak bardzo "nie interesowała".
Zrozum. Wydaje Ci się, że jest bałagan bo własnie tego chcą. Nawet sobie nie wyobrażasz na ile sposobów można przedstawić dany temat. Imo- Matrix


Oj przestan uprawiac teorie spiskowe. Naprawde chcesz mi wmowic ze od kilkunastu lat jest to samo tylko teraz jest wina mediow ze tak to wyglada? Przeciez to jest smieszne.


pozdrawiam

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 23:49 
Cytuj  
GilGalad napisał(a):
Ta, a Hitler miał prawo zaatakować Polskę, w końcu Gdańsk był niemieckim miastem.

A kto nim rzadzil, moze polacy? :lol:

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 00:06 
Cytuj  
Nigdzie tak nie napisałem.
Nie zmienia to faktu, że sprawa Gdańska była jednym z głównych pretekstów do napaści na Polskę.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 06:52 
Cytuj  
@GilGalad
gdzie ty sie Historii uczyles? w PRL??


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 08:17 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Cytuj:
Wyrazem tego ze mi sie nie zyje normalnie jest to ze mam coraz wiecej znajomych w Anglii niz w kraju.


LOL
i to jest własnie to o czym mówie- gdzie tu zawinił kaczyński?
Tym, że pozwolił im wyjechać i zarabiać pieniądze?

( bo w kraju jest jak jest - 50 lat komuny, 50 lat za murzynami - trza to nadgonić . Jedyne co mnie najbardziej denerwowało to haslo reklamowe UNI z czasów kwacha -
Cytuj:
UNIA - bądź europejczykiem
- pierwszy lol, 2-
Cytuj:
Unia - łaczy nas historia
- drugi lol, łaczy nas po tym jak chociażby w ubiegłym stuleciu alianci zdradzili nas 2 razy - 1 raz - poczatek wojny z hitlerem, drugi oddając nas stalinowi na 50 lat. Myśle, że gdyby Polską nadal rzadził kwachu, to Polska wypłaciłaby niemcom odszkodowania za wypędzenia - ot to jego polityka zagraniczna.


Nie mozna wiecznie zwalac wszystkiego na 50 lat komuny. Tak samo jak nie mozna przez 2 dekady prowadzic lustracji, podchodow kto byl a kto nie byl.
Pozatym niestety musze stwierdzic ze Kwacha jako prezydenta bardziej lubilem. Umial zdobyc moja sympatie, zachowac sie w kontaktach z innymi glowami panstw, wyslowic itp. No i Jolka nie przypominala jednego z bohaterow "Przygod wesolego diabla" - diabla :P.

Przykro mi ale ja nie bede sie bawil w uprawiana tu polityke wytykania sobie jakichs podkniec i innych takich rzadow i politykow oraz partii. Mam swoja opinie na temat tego co dsie dzieje w kraju. Czasem zadam pytanie odnosnie jakichs bezsensow - glownie skad brac kase na ich realizacje i czemu z mojej kieszeni jak poslowie i osoby na wysokich rzadowych posadach biora kilkukrotnie wieksza kase, chociaz terafili tam nie dzieki kompetencjom a politycznym ukladom...

Ps. za Kwacha takie szopki sie nie odbywaly:
Cytuj:
Przed warszawskim sądem ma ruszyć precedensowy proces o znieważenie prezydenta RP. Jednak - jak podała telewizja TVN24 - proces może się nie odbyć, ponieważ prokuratura nie może ustalić miejsca pobytu oskarżonego.
(...)
Bezdomnemu nie można dostarczyć wezwania do sądu na rozprawę.
(...)
Sprawy o znieważenie prezydenta RP z reguły kończyły się odmową śledztw bądź umarzaniem przez prokuratury i sądy.
(...)



Pełny tekst: http://wiadomosci.onet.pl/1375319,11,item.html


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 09:09 
Cytuj  
O jak się u nas miło robi. Zastanawiam się czy wogóle warto się wybierać na wybory bo i tak nie ważne kto jak głosuje ale kto liczy głosy.
W kolejności chronologicznej:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,84 ... Bpage%5D=1
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... 348349.757
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... 348339.204


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 09:24 
Cytuj  
@up
Czy to juz IV RP czy tez trzeba sie spodziewac ze bedzie jeszcze gorzej? :roll:


pozdrawiam

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 10:27 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Ps. za Kwacha takie szopki sie nie odbywaly:
(...)

Jesteś beznadziejnie bezczelny. Przecież w tym samym artykule pisze:
Cytuj:
Z kolei w 2003 r. warszawski sąd uznał, że dwaj działacze Radykalnej Akcji Antykomunistycznej z Poznania znieważyli prezydenta Kwaśniewskiego, obrzucając go w 1997 r. w Paryżu jajami, jednak postępowanie wobec nich warunkowo umorzono.

Działacze Narodowego Odrodzenia Polski (NOP) nie znieważyli Kwaśniewskiego, rozklejając plakaty, na których zestawili wizerunek prezydenta z podobizną Adolfa Hitlera - uznała w 2003 r. częstochowska prokuratura i umorzyła sprawę.

Dodam do tego sprawę z lat pierwszej kadecnji prezydenta Kwaśniewskiego, gdzie studenci, którzy na potrzeby demosntarcji zrobili sobie portret "wampira kwasuli", musieli się tłumaczyć przed prokuratorem.

SwenG napisał(a):
O jak się u nas miło robi. Zastanawiam się czy wogóle warto się wybierać na wybory bo i tak nie ważne kto jak głosuje ale kto liczy głosy.
W kolejności chronologicznej:

A co to wszystko ma wspólnego z liczeniem głosów? Nieobecni nie mają racji i tyle. Opozycja nie zauważa, że te w swej bezradnej desperacji nie upodabnia się do wojowników, tylko do płaczek.
KromeR napisał(a):
A teraz musze ogladac takich oszolomow jak Wierzejski, Koniu i Lepper.
I mowia mi jak mam zyc. Niedlugo zakaza ustawowo uprawiania sexu przed godzina 22 i przy zapalonym swietle. A kazdy stosunek bedzie mial przyniesc Polsce nowego obywatela...

Argumentacja żenująca. A czym minister Giertych zmusza cię do ojcostwa? Chęcią wywalenia narkotyków ze szkół? A może obowiązkową maturą z matematyki? A może tym przymusem ma być becikowe?
GilGalad napisał(a):
Wiadomo, w końcu poprzedni ministrowie spraw zagranicznych byli agentami ZSRR.
Są na to niezbite dowody.

No właśnie. Andrzej Olechowski był na pewno agentem wywiadu gospodarczego PRL. Sam się do tego przyznał, a IPN wszystko potwierdził. I na pewno nikt mi nie wmówi, iż agenci wywiadu PRL nie byli świadomi faktu, że odwalają robotę dla wywiadu ZSRR.
GilGalad napisał(a):
W 1921 w Rydze zdradziliśmy Ukraińców sprzedając ich bolszewikom.

Stawianie pokoju w Rydze na równi z nie wywiązaniem się przez Anglię i Francję ze zobowiązań sojuszniczych z 1939 roku i z Jałtą to cięzkie nieporozumienie. Po wybuchu wojny z Rosją Radziecką w 1920 r. Polska była lojalnym sojusznikiem Ukrainy i niekorzystne dla Ukrainy warunki pokoju były efektem działań wojennych, a nie złej woli Polski. Ponadto Ukraincy mają do Polaków pretensje o Lwów z 1918, o akcję Wisła, o Rzeczpospolitą szlachecką, ale nigdy nie słyszałem, że o pokój w Rydze z 1921.
Logain Darkthorn napisał(a):
Czy to juz IV RP czy tez trzeba sie spodziewac ze bedzie jeszcze gorzej?

A czego oczekujesz od PiSu? Współczucia? Litości dla biednej opozycji? Jak Pis był w poprzedniej kadencji w opozycji, to mające włądzę SLD ani trochę się nie cackało. PiS nie miał nawet swojego wicemarszałka sejmu.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 10:43 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
KromeR napisał(a):
Ps. za Kwacha takie szopki sie nie odbywaly:
(...)

Jesteś beznadziejnie bezczelny. Przecież w tym samym artykule pisze:
Cytuj:
Z kolei w 2003 r. warszawski sąd uznał, że dwaj działacze Radykalnej Akcji Antykomunistycznej z Poznania znieważyli prezydenta Kwaśniewskiego, obrzucając go w 1997 r. w Paryżu jajami, jednak postępowanie wobec nich warunkowo umorzono.

Działacze Narodowego Odrodzenia Polski (NOP) nie znieważyli Kwaśniewskiego, rozklejając plakaty, na których zestawili wizerunek prezydenta z podobizną Adolfa Hitlera - uznała w 2003 r. częstochowska prokuratura i umorzyła sprawę.

Dodam do tego sprawę z lat pierwszej kadecnji prezydenta Kwaśniewskiego, gdzie studenci, którzy na potrzeby demosntarcji zrobili sobie portret "wampira kwasuli", musieli się tłumaczyć przed prokuratorem.



Jesli nie czujesz roznicy to po co przeplacac? Za studia w tym wypadku.
_pijany_bezdomny_ ffs!!!
A szczytu absurdu dopelnia fakt ze na takiego bezdomnego prokurator sie uwzial. Tylko ze jakos nie pomyslal nikt ze zawiadomienia mu nikt nie dostarczy. Bo zwykle _pijani_bezdomni_ nie maja stalego miejsca zamieszkania. :D :D :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Ostatnio edytowano 24 sie 2006, 10:55 przez KromeR, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 10:46 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Skoro babcia jest taka bystra to popytaj się jej również o gre Diablo 2, Wowa , zapytaj się jak właczyć wibracje w komórce itp.

Toż to, znany sposób na sprawdzenie czyjejś bystrości, IQ itd... Masz racje, moja babcia ma wtedy IQ jakieś 33/100, 66/200 itd (umie włączyć wibracje w komórce). Niestety nie wiem jak twój wspaniały umysł oblicza IQ na podstawie tego wszystkiego więc, nie umiem stwierdzić jak wysokie IQ ma moja babcia :/

Sargeras napisał(a):
A czego oczekujesz od PiSu? Współczucia? Litości dla biednej opozycji? Jak Pis był w poprzedniej kadencji w opozycji, to mające włądzę SLD ani trochę się nie cackało. PiS nie miał nawet swojego wicemarszałka sejmu.


Najlepszy przykład polskiej mentalności.
"Oni byli dla nas k***y, to my bądźmy dla nich jeszcze większe!"
Szkoda tylko, że tak zachowują się ludzie rządzący, a do tego tacy "Kochankowie Kościoła" jak to określił mój znajomy. Przecież powinni im wybaczyć, czyż nie?

Podsumowując szkoda gadać o Polskiej sytuacji politycznej. Z jednej strony mamy PiS, LPR i Samoobrone a z drugiej Przedszkole Obywatelskie...Chyba się za 2 lata z Polski wynosze...

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 10:53 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
@GilGalad
gdzie ty sie Historii uczyles? w PRL??

Fajnie, a coś więcej powiesz?
Cytuj:
Stawianie pokoju w Rydze na równi z nie wywiązaniem się przez Anglię i Francję ze zobowiązań sojuszniczych z 1939 roku i z Jałtą to cięzkie nieporozumienie.

Nie stawiam znaku równości. Pokazuje jeno, że my też zdradzaliśmy swoich sojuszników.
I stwierdzam że przenoszenie tego na współczesne stosunki z tymi państwami to jakieś nieporozumienie.
Słowem - mam nie podać ręki młodemu Francuzowi, bo jego dziadek we wrześniu 39 nie ruszył mojemu dziadkowi z pomocą?
Cytuj:
Po wybuchu wojny z Rosją Radziecką w 1920 r. Polska była lojalnym sojusznikiem Ukrainy i niekorzystne dla Ukrainy warunki pokoju były efektem działań wojennych, a nie złej woli Polski.

Spokojnie dałoby się tam coś utargować, armia bolszewicka dostała wtedy od nas tęgi łomot.
Tyle, że większość delegacji w Rydze stanowiła prawica, która była przeciwna niepodległości Ukrainy.
Cytuj:
Ponadto Ukraincy mają do Polaków pretensje o Lwów z 1918, o akcję Wisła, o Rzeczpospolitą szlachecką, ale nigdy nie słyszałem, że o pokój w Rydze z 1921.

Może. Za to pretensje spoko mogliby mieć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.