mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 20:54 
Cytuj  
Metzger napisał(a):
Wciąż nie rozumiesz. Do kulturalnych ludzi się odnosi z szacunkiem, a do chamów po chamsku bo nie zrozumieją. Wciąż nie zuważyłeś jak się do ciebie ludzie odnoszą? Nawet tu na forum mmorpg. Widać nie dociera inaczej, niż pałką w tą pustą czaszke.

Te forum=jedno, l2lol.pl=drugie.
Ten flejm z toba polegal na punktowaniu twojej niewiedzy na temat l2, cos na co brakowalo ci argumentow.
Wiec dales bana i wyslales PMa w ktorym roilo sie od przeklenstw.
Ja nie uzylem zadnego.
Wiec cham tyczy sie ciebie.
Poza tym bedac adminem, nie powinienes dac sie sprowokowac tak latwo,
powinienes sie chamowac itp
nie zrobiles tego.
A wysylajac tego PMa do phista udowodniles ze ejstes dresem ktory potrafi odpalic pc.


_________________
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 22.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 21:01 
Cytuj  
Tak defatcto napisałem ten topic, nie po to, żeby flame'ować administracje. To był tylko pretekst, dający mi gwarancje, że zaraz grupa zbulwersowanych userów coś odpisze. Zastanawiałem się nad fenomenem współistnienia takich prostaków jak np. Alu z innymi. Bo to nie jest normalne, że ludzie na poziomie potrafią rozmawiać wspólnym językiem z takimi osobnikami. Teraz już wiem, dlaczego tak jest. Dwóch, czy trzech wyłomów można odseparować od reszty, aby nie psuli ogółowi dobrej zabawy. Ale tutaj jest takich więcej ich pokroju. Stąd ta symbioza. Zobaczcie sobie topic, który założył Trade na l2.pl i odpowiedzi innych userów. Nie posypało się żadne przekleństwo. Ludzie cywilizowani nie lubią chamów. Widocznie Wam takie zachowanie pasuje, lub spora część w Was nie widzi w tym nic złego. Przykre. A każdy myślący człowiek wie, że na obraz całości składa się przede wszystkim najgorsza jednostka. Więc męczcie się razem w takim towarzystwie. My obraliśmy inną drogę. Staramy się zapewnić wszystkim swobodę, a nie narażać na ataki przez półgłówków, czy pieniaczy. Ta selekcja nie powinna nikogo dziwić. (poza samymi 'zainteresowanymi'). Tyle miałem do powiedzenia. Wracam do siebie, bo tam panuje miła atmosfera i można porozmawiać z dorosłymi ludźmi na poziomie. Tu niekoniecznie, choć zauważyłem, że kilku z Was potrafi się zachować. I dla Was szacunek. Z braku takich zaczepnych i chamskich osób jak Alu tylko się społeczeństwo naszego forum cieszy.

Pozdrawiam!

PostNapisane: 29 sie 2006, 21:08 
Cytuj  

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 21:08 
Cytuj  
Metzger napisał(a):
Tak defatcto napisałem ten topic, nie po to, żeby flame'ować administracje. To był tylko pretekst, dający mi gwarancje, że zaraz grupa zbulwersowanych userów coś odpisze. Zastanawiałem się nad fenomenem współistnienia takich prostaków jak np. Alu z innymi. Bo to nie jest normalne, że ludzie na poziomie potrafią rozmawiać wspólnym językiem z takimi osobnikami. Teraz już wiem, dlaczego tak jest. Dwóch, czy trzech wyłomów można odseparować od reszty, aby nie psuli ogółowi dobrej zabawy. Ale tutaj jest takich więcej ich pokroju. Stąd ta symbioza. Zobaczcie sobie topic, który założył Trade na l2.pl i odpowiedzi innych userów. Nie posypało się żadne przekleństwo. Ludzie cywilizowani nie lubią chamów. Widocznie Wam takie zachowanie pasuje, lub spora część w Was nie widzi w tym nic złego. Przykre. A każdy myślący człowiek wie, że na obraz całości składa się przede wszystkim najgorsza jednostka. Więc męczcie się razem w takim towarzystwie. My obraliśmy inną drogę. Staramy się zapewnić wszystkim swobodę, a nie narażać na ataki przez półgłówków, czy pieniaczy. Ta selekcja nie powinna nikogo dziwić. (poza samymi 'zainteresowanymi'). Tyle miałem do powiedzenia. Wracam do siebie, bo tam panuje miła atmosfera i można porozmawiać z dorosłymi ludźmi na poziomie. Tu niekoniecznie, choć zauważyłem, że kilku z Was potrafi się zachować. I dla Was szacunek. Z braku takich zaczepnych i chamskich osób jak Alu tylko się społeczeństwo naszego forum cieszy.

Pozdrawiam!


Czesc! Trzeba bylo zalozyc topic w pogawedkach, flames to jest odchamiacz i calkowicie irracjonalne rozmowy. Szczerze mowiac jestes jak dres ubrany w garnitur- niby kulturalny i mily ale jak cos mu nie "przypasi" to od razu "bejzbolem" bije.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 21:14 
Cytuj  
Metzger napisał(a):
Tak defatco napisałem ten topic, nie po to, żeby flame'ować administracje.

I dlatego nazwales mmorpg.pl smietnikiem.
Metzger napisał(a):
To był tylko pretekst, dający mi gwarancje, że zaraz grupa zbulwersowanych userów coś odpisze.

Raczej ludzie postanowili zjechac ciebie i nabic sobie pare postow.

Metzger napisał(a):
Zastanawiałem się nad fenomenem współistnienia takich prostaków jak np. Alu z innymi.

Zacznij zastanawiac sie nad soba.

Metzger napisał(a):
Bo to nie jest normalne, że ludzie na poziomie potrafią rozmawiać wspólnym językiem z takimi osobnikami.

A jaki poziom maja dresy twojego pokroju?
Metzger napisał(a):
Teraz już wiem, dlaczego tak jest.

bo dres na zawsze pozostanie dresem?

Metzger napisał(a):
Dwóch, czy trzech wyłomów można odseparować od reszty, aby nie psuli ogółowi dobrej zabawy.

Dasz sam sobie bana?
Metzger napisał(a):
Ale tutaj jest takich więcej ich pokroju. Stąd ta symbioza.

Per=aa+metzger jak dlamnie tyle samo co na l2lol.pl

Metzger napisał(a):
Zobaczcie sobie topic, który założył Trade na l2.pl i odpowiedzi innych userów.

Same emo.
Metzger napisał(a):
Nie posypało się żadne przekleństwo.

A tu sie posypalo?
Metzger napisał(a):
Ludzie cywilizowani nie lubią chamów.

I ciagle ciebie toleruja?
Metzger napisał(a):
Widocznie Wam takie zachowanie pasuje, lub spora część w Was nie widzi w tym nic złego.

Dobry flejm nie jest zly.
Metzger napisał(a):
Przykre.

Przykre ejst banowanie userow jak ci brakuje argumentow?

Metzger napisał(a):
A każdy myślący człowiek wie, że na obraz całości składa się przede wszystkim najgorsza jednostka.

Dlatego nikt z tego forum nie zamieszka na mmo (czytal twoje wypociny)
Metzger napisał(a):
Więc męczcie się razem w takim towarzystwie.

Tutaj sie nikt nie meczy, my tu mamy fun.
Metzger napisał(a):
My obraliśmy inną drogę.

Zeby stworzyc emo forum.
Metzger napisał(a):
Staramy się zapewnić wszystkim swobodę, a nie narażać na ataki przez półgłówków, czy pieniaczy.

Dlatego banujecie kazdego kto ma swoje zdanie i nie boi sie wytknac adminom ich bledow/niewiedzy.
Metzger napisał(a):
Ta selekcja nie powinna nikogo dziwić.(poza samymi 'zainteresowanymi').

Zabawa - chce obrazek.
Metzger napisał(a):
Tyle miałem do powiedzenia.

Who care?
Metzger napisał(a):
Wracam do siebie, bo tam panuje miła atmosfera i można porozmawiać z dorosłymi ludźmi na poziomie.

Znaczy sie "nie moge tu dac bana, wiec wracam do swojej piaskownicy".

Metzger napisał(a):
Tu niekoniecznie, choć zauważyłem, że kilku z Was potrafi się zachować. I dla Was szacunek.

Dziekuje :D
Metzger napisał(a):
Pozdrawiam!

Pozdrawiamy


_________________
Obrazek

PostNapisane: 29 sie 2006, 21:17 
Cytuj  


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 21:22 przez Guest., łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 21:17 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
Pozdrawiamy

rozdwojenie jazni?

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 21:19 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Alucreid napisał(a):
Pozdrawiamy

rozdwojenie jazni?

Cicho, mialo byc ze niby mmo go "pozdrawia":P


_________________
Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 21:25 
Cytuj  
nie skasowali tylko przeniesli tam gdzie jego miejsce -> Off-Topic

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 21:38 
Cytuj  
Alucreid pisze długie posty, pełne małych cytatów!1111eleven

Alucreid = Sargeras!11

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 21:47 
Cytuj  
jezu chryste [;

PostNapisane: 29 sie 2006, 22:05 
Cytuj  

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 22:07 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Mam zamiar spowodować, żeby w dziale Flames było więcej postów niż w dziale WoW.

Znaczy sie mamy zaspamowac flejm?


_________________
Obrazek

PostNapisane: 29 sie 2006, 22:10 
Cytuj  

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 22:23 
Cytuj  
Alty?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 22:25 
Cytuj  
Apokalipsa nadchodzi, czy znajda sie jacys moderatorzy, ktorzy to powstrzymaja? ;)


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 22:35 
Cytuj  
na tym ichnim forum przydalby sie chyba normalny dzial flames, skoro musza az tu przylazic zeby sie wyszczekac... chociaz pewnie wtedy by sie na siebie poobrazali i juz nikt by nie gral w lapki ( czy co to tam ktos wymienil )

PostNapisane: 29 sie 2006, 22:37 
Cytuj  

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 23:02 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Apokalipsa nadchodzi, czy znajda sie jacys moderatorzy, ktorzy to powstrzymaja?

Co tu powstrzymywać? nie dość, że flame wyjątkowo słaby to w wyznaczonym do tego dziale.

Zastanawiam sie, w jakim celu niektórzy wchodzą do tego dzialu.
Uzupełnic 'Ignore list'?
Wchodzi jeden z drugim i sie szczyci iloscią ignorowanych osób, z czego wszyscy to osoby flamujące się w dziale do tego stworzonym.

Glorfindel1 napisał(a):
Szczerze mowiac jestes jak dres ubrany w garnitur- niby kulturalny i mily ale jak cos mu nie "przypasi" to od razu "bejzbolem" bije.

W zupełności sie z tym zgadzam.
Początkowo posty Metzgera wyglądały podobnie jak te tutaj, jednak po przedstawieniu kilku, niewygodnych dla niego argumentów i opini styl jego wypowiedzi diametralnie się zmienił.

Metzger napisał(a):
Staramy się zapewnić wszystkim swobodę

Jednym z głównych zarzutów wymierzonych w waszą stronę jest nieuzasadnione banowanie, usuwanie postów i brak wyrozumiałości, a ty smiesz pisać o jakiejkolwiek SWOBODZIE?


_________________
Obrazek

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 23:17 
Cytuj  
Metzger napisał(a):
Tak defatcto napisałem ten topic, nie po to, żeby flame'ować administracje. To był tylko pretekst, dający mi gwarancje, że zaraz grupa zbulwersowanych userów coś odpisze. Zastanawiałem się nad fenomenem współistnienia takich prostaków jak np. Alu z innymi. Bo to nie jest normalne, że ludzie na poziomie potrafią rozmawiać wspólnym językiem z takimi osobnikami. Teraz już wiem, dlaczego tak jest. Dwóch, czy trzech wyłomów można odseparować od reszty, aby nie psuli ogółowi dobrej zabawy. Ale tutaj jest takich więcej ich pokroju. Stąd ta symbioza. Zobaczcie sobie topic, który założył Trade na l2.pl i odpowiedzi innych userów. Nie posypało się żadne przekleństwo. Ludzie cywilizowani nie lubią chamów. Widocznie Wam takie zachowanie pasuje, lub spora część w Was nie widzi w tym nic złego. Przykre. A każdy myślący człowiek wie, że na obraz całości składa się przede wszystkim najgorsza jednostka. Więc męczcie się razem w takim towarzystwie. My obraliśmy inną drogę. Staramy się zapewnić wszystkim swobodę, a nie narażać na ataki przez półgłówków, czy pieniaczy. Ta selekcja nie powinna nikogo dziwić. (poza samymi 'zainteresowanymi'). Tyle miałem do powiedzenia. Wracam do siebie, bo tam panuje miła atmosfera i można porozmawiać z dorosłymi ludźmi na poziomie. Tu niekoniecznie, choć zauważyłem, że kilku z Was potrafi się zachować. I dla Was szacunek. Z braku takich zaczepnych i chamskich osób jak Alu tylko się społeczeństwo naszego forum cieszy.

Pozdrawiam!


To forum ma opcje ignoruj delikwenta i wcale nie musze czytac co jeden z drugim wypisuje.

L2useboard.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.