mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 23:27 
Cytuj  
senti napisał(a):
To forum ma opcje ignoruj delikwenta i wcale nie musze czytac co jeden z drugim wypisuje.

L2useboard.

Obrazek


_________________
Obrazek

PostNapisane: 29 sie 2006, 23:30 
Cytuj  

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 23:44 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Cytuj:
Najbardziej bawi mnie to, że metzger przez 5 stron w swoim wątku na mmorpg.pl udowadniał jakie to jego forum jest idealne. W tym topic'u udowodniłem wam, że jednak jest troszkę inaczej, kłócicie się ze mną jak zgraja bachorów bo dostaliście zezwolenie od waszego przywódcy na poflame'owanie mnie, takim ludziom jak shyastylez krew oczy zalała bo już zaczyna pisać jakieś głupoty (wy go oczywiście bronicie bo ja jestem zły i z zewnątrz ale jestem pewien, że sami zauważyliście buractwo i chamówę charakteryzującą post shyasstylez'a). Naprawdę metzger, twoje uliczne metody banowania i bluzgania ludzi którzy nie piszą w taki sposób w jaki ty chcesz może i się sprawdziły ale zostały na forum same twoje przydupaski bojące się złamać twoje "prawo". To forum jest szare i płaskie ale faktycznie mało tu chamstwa, ja jednak wolę czasami się posprzeczać niż patrzeć na plastikowy świat jaki sobie tutaj stworzyliście. Jak dla mnie EOT.


Tą wypowiedzą zakończyłem mój flame na l2.pl. Tamci ludzie to dla mnie nizina społeczna i nic więcej.

Ty to masz najs, mozesz se tam flejmowac ><
Mi dali bana na ip /supersadface


_________________
Obrazek

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 00:34 
Cytuj  
Trade muszę przyznać, że ciekawie to rozegrałeś.
Niektóre reakcje użytkowników tamtego forum były naprawdę fajne.
Mateo666_z_Lineage2.pl napisał(a):
Idź do działu flame dowartościowuj się (jeszcze większa głupota). Kolejny kozak za klawiaturą. Czy którykolwiek z modów mógłby w końcu zamknąć ten temat?

Czyżby nastepny, który chce się umówić w Krakowie?

BrainBreaker_z_Lineage2.pl napisał(a):
Pieseczku... Gralem w najrozniejsze mmo

ShylaStylez_z_Lineage2.pl napisał(a):
Więc może czas już abyś nauczył się spać pupką w stronę ściany co by ci tatuś grzały nie podał , ewentualnie naucz się go wyganiać , kiedy wchodzi Ci do wanny i nie siedź w niej po stronie korka - może wtedy twoje problemy z posiadaniem czegoś w dupie miną.

Jak widać panuje tam miła atmosfera i można porozmawiać z dorosłymi ludźmi na poziomie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:46 
Cytuj  
taki flejm mnie minal :/ - na l2.pl mam jeszcze banana 1 dzien, ale wroooooooooceeeeeeee :P


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 12:45 
Cytuj  
Zawsze myslalem ze mod na forum tematycznym musi byc szczegolnie utalentowany i miec szeroka wiedze w danym zakresie, patrzac an forum l2.pl ten poglad znikl.

PostNapisane: 30 sie 2006, 15:53 
Cytuj  

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 17:10 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Szkoda, że już nikt nie chce się ze mną wyzywać tak jak na początku, to mnie powoli niszczy. :(


Dobra to ja zaczne, zeby troche rozkrecic atmosfere, nie miej mi tego za zle. :]

"Wiecie dlaczego Trage zasypia w krawacie ? Zeby rano odroznic glowe od dupy" - J.Urban


_________________
@polygamia

PostNapisane: 30 sie 2006, 17:21 
Cytuj  

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 17:30 
Cytuj  
Rage napisał(a):
ty świński ryju, ty świński ogonie, ty świńska nóżko, ty golonko, ty fałdo, ty grubasie, ty pyzo, ty klucho, ty kicho, ty pulpecie, ty żłobie, ty gnomie, ty glisto, ty cetyńcu, ty zarazo pełzakowa, ty gadzie, ty jadzie, ty ospo, dyfteroidzie, ty pasożycie, ty trutniu, ty trądzie, ty swądzie, ty hieno, ty szakalu, ty kanalio, ty katakumbo, ty hekatombo, ty przykry typie, ty koszmarku, ty bufonie, ty farmazonie, ty kameleonie, ty chorągiewko na dachu, ty taki nie taki, ty ni w pięć ni w dziewięć ni w dziewiętnaście, ty smutasie, ty jaglico, ty zaćmo, ty kaprawe oczko, ty zezowate oczko, ty kapusiu, ty wiraszko, ty ślipku, ty szpiclu, ty hyclu, ty przykry typie, ty kicie, ty kleju, ty gumozo, ty gutaperko, ty kalafonio, ty wazelino, ty gliceryno, ty lokaju, ty lizusie, ty smoczku, ty klakierze, ty pozerze, ty picerze, ty picusiu, ty lalusiu, ty kabotynie, ty luju pasiaty, ty kowboju na garbatym koniu, ty klocu, ty młocie, ty piło, ty szprycho, ty graco, ty ruro nieprzeczyszczona, ty zadro, ty drapaku, ty drucie, ty draniu, ty przykry typie, ty kapitalisto, ty neokolonialisto, ty burżuju rumiany, ty karierowiczu, ty groszorobie, ty mikrobie, ty gronkowcu, ty kieszonkowcu, ty gonokoku, ty luesie, ty purchawko, ty nogawko, ty mitomanie, ty narkomanie, ty kinomanie, ty grabarzu,
ty bakcylu, ty nekrofilu, ty sromotniku bezwstydny, ty seksolacie, ty bajzeltato, ty szmato, ty scholastyku, ty kiwnięty dzięciole, ty strzaskana rzepo, ty współczesna ruino,
ty rufo nieprzeciętna, ty klapo, ty gilotyno, ty szubienico, ty przykry typie,
ty szlafmyco, ty pomponie, ty kutafonie, ty pomyjo, ty knocie, ty gniocie, ty gnoju,
ty playboyu, ty modny przeboju, ty astamanioano, ty moja droga ja cię wcale nie kocham, ty omamie blue, ty onanio, ty kurza melodio, ty zdarta płyto, ty trelewizjo, ty lelemencie, ty dupku żołędny, ty bycie zbędny, ty podwiązko, ty klawiszu, ty kołtunie, ty larwo, ty kleszczu, ty mszyco, ty szkodliwa naliścico, ty korniku zrosłozębny, ty korniku bruzdkowany, ty koński bąku, ty końska pijawko, ty szulerze, ty gangsterze, ty rabusiu, ty morderco, ty przykry typie, ty nygusie, ty bumelancie, ty akselbancie, ty kurdebalansie, ty kurdemolu, ty zębolu, ty szczerbolu, ty rybo dwudyszna, ty wypukła flądro, ty śnięty halibucie, ty śmierdzący skunksie, ty moreno denna, ty mule epoki, ty zbuku, ty kwadratowe jajco, ty artysto, ty prywaciarzu, ty intelektualisto badylarzu, ty talencie na zakręcie, ty geniuszu z przymusu, ty wajszwancu od awansu, ty awangardo ariegardy, ty tabako w rogu, ty neptku, ty nadrachu, ty meneliku, ty sedesie z bakelitu, ty koterio, ty komitywo, ty kombinacjo, ty machinacjo, ty metodo kupiecka, ty dolary i piernaty, ty a dalejże ty w szmaty, ty lichwiarzu, ty wekslu, ty kwicie, ty kleksie,
ty pecie, ty bzdecie, ty przykry typie, ty makieto, ty tapeto, ty tandeto, ty torbo,
ty torbielu, ty drągu w dziejowym przeciągu, ty kiju, ty kij ci w oko, ty hak ci w smak,
ty nogo, ty fujaro, ty klarnecie, ty bidecie, ty kiblu, ty biegunko, ty kałmasznawardze,
ty flujo, ty szujo, ty fafulo, ty muchoplujko ze złotym zębem, ty mrowkolwie plamistoskrzydły, ty kawale chama w odcieniu yellow bahama, ty palcu w nosie, ty baboku, ty obiboku, ty bago, ty zgago, ty dzwonie bez serca, ty emalio z nocnika, ty czarnodupcu, ty kolcogłówku, ty capie, ty bucu, ty wawrzonie, ty luluchu, ty patafianie, ty palancie, ty palantówo, ty szajbusie, ty aparycjonisto, ty kulturysto, ty żigolaku, ty łajdaku, ty chechłaku, ty lebiego, ty alfonsie i omego, ty przykry typie, ty konweniujący kołnierzyku, ty zerowokątny czytelniku, ty literacki żywociku, ty kawiarnio, ty rupieciarnio, ty trupieciarnio, ty chałturo, ty paprochu, ty farfoclu, ty chęcho, ty chachmęcie, ty chebdo, ty chwaście, ty mydłku, ty mizdrzaku, ty wyskrobku, ty cycku, ty sikawo, ty siuśmajtku, ty zgniłku, ty padalcu, ty zaropialcu, ty przykry typie,
ty lilio w kibici łamana, ty prostowaczu banana, ty wyciśnięta cytryno,
ty kotlecie sponiewierany, ty zapluty kabanosie, ty zapity kurduplu,
ty zmęczona jagodo, ty wczasowa przygodo, ty pipo grochowa, ty zapchany gwizdku,
ty pięć minut za krzakiem rozmarynu, ty niedokończona iluzjo, ty zaciągnięta żaluzjo,
ty zazdrostko, ty zawistniku, ty arszeniku, ty ciemna maszynerio, ty sztuczny kwiatku,
ty krosto, ty pryszczu, ty wągrze, ty zachciewajko, ty kurzajko, ty pluskwo, ty mendo,
ty mendoweszko, ty przykry typie, ty złap mnie za pukiel, ty wskocz mi na kant,
ty narób mi wkoło pióra, ty mów mi wuju, ty masz na loda, ty nie śpiewaj nie mam drobnych, ty kandydacie do nogi, ty kto ci ręce rozbujał, ty zniknij systemem bezszmerowym, ty ciągnij smuge, ty spadaj, ty zjeżdżaj, ty spieprzaj, ty stleń się,
ty spłyń z lodami, ty giń.

OWNED!


Masz ograniczone slownictwo :evil:

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 17:35 
Cytuj  
Jest taki program, który generuje te pierdoły.
Jak już pisałem w innym temacie, tutaj niektórzy nawet porządnie obrażać nie potrafią.

PostNapisane: 30 sie 2006, 17:40 
Cytuj  

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 17:43 
Cytuj  
Rage napisał(a):
GilGalad napisał(a):
Jest taki program, który generuje te pierdoły.
Jak już pisałem w innym temacie, tutaj niektórzy nawet porządnie obrażać nie potrafią.


Jak potrafisz to pokaż mi chętnie się czegoś nauczę - naprawdę nie żartuję, poprostu uzasadnij to co mówisz w praktyce porządnie mnie obrażając.


Ty geju?

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 17:44 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Rage napisał(a):
GilGalad napisał(a):
Jest taki program, który generuje te pierdoły.
Jak już pisałem w innym temacie, tutaj niektórzy nawet porządnie obrażać nie potrafią.


Jak potrafisz to pokaż mi chętnie się czegoś nauczę - naprawdę nie żartuję, poprostu uzasadnij to co mówisz w praktyce porządnie mnie obrażając.


Ty geju?



L2play zawsze mnie najbardziej bolało :P

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 17:45 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ty geju?


" ja u gejow mam powodzenie"

:P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 17:47 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
Pieszczoch napisał(a):
Ty geju?


" ja u gejow mam powodzenie"

:P


FU!

PostNapisane: 30 sie 2006, 17:48 
Cytuj  

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 17:50 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Pieszczoch napisał(a):
Ty geju?


Oj kiepsko, kiepsko. Po tobie to się jednak czegoś lepszego spodziewałem niż wyzwisk od gejów ale jak widać nawet najlepsi się mogą mylić.


Jakbys nie zauwazyl, to tego nie ma w twojej kolekcji "ty xxx". Anyway druga peunta to sekret.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 17:59 
Cytuj  
tia tak mi sie wydawalo, ze Rage korzysta z bluzgatora czasem ;)
http://free.of.pl/b/bluzgator/download.html

"życze ci świeżutkiego klotza na klate, pryszcza na dupie, żeby ci drzwi chuja przytrzasły, żebyś wkońcu umył zęby, częstych kąpieli w rodzinnym gronie i pachnącego klotza a ponadto takiego garba że sznurówki będziesz wiązał na stojąco i wszystkiego najgorszego ty gównogębny ciulu."


_________________
.

PostNapisane: 30 sie 2006, 18:03 
Cytuj  

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.