mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 13:03 
Cytuj  
"...Nie można współpracować więcej z ludźmi o wątpliwej reputacji..." - Premier Jarosław Kaczyński.

Wiadomość dnia:
"W poniedziałek podpisujemy nową umowę koalicyjną" - Andrzej Lepper.

Sar - gdzie jesteś? wytłumacz mi to proszę bo mój lumpenliberalny umysł nie ogarnia... Czy premier Kaczyński kłamał w żywe oczy swoim zwolennikom na wiecu w Warszawie?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 13:22 
Cytuj  
Ależ nie, to semantyczne nadużycie ze strony telewizji pokazujących wiec PiS-u! Wszyscy są żydami i masonami!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 13:23 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Sar - gdzie jesteś?

Sar ci nie odpowie, spytaj eaglecostam, jest głupszy, na pewno coś wymyśli.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 28
Dołączył(a): 29.09.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 13:26 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Neonin napisał(a):
Sar - gdzie jesteś?

Sar ci nie odpowie, spytaj eaglecostam, jest głupszy, na pewno coś wymyśli.


QFT, udowodnil nie raz, w wielu topicach, w roznych tematach;D.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 15:38 
Cytuj  
@Neonin mimo ze nie jestem zwolennikiem pis'u ani rzadu ja ci odpowiem: tylko krowa nie zmienia pogladow. imho to jesli chca utrzymac rzad i uniknac wczesniejszych wyborow to jedyne rozsadne wyjscie, aczkolwiek nie znaczy ze to jest dobre wyjscie

no off


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 16:01 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
"...Nie można współpracować więcej z ludźmi o wątpliwej reputacji..." - Premier Jarosław Kaczyński.

Wiadomość dnia:
"W poniedziałek podpisujemy nową umowę koalicyjną" - Andrzej Lepper.

Sar - gdzie jesteś? wytłumacz mi to proszę bo mój lumpenliberalny umysł nie ogarnia... Czy premier Kaczyński kłamał w żywe oczy swoim zwolennikom na wiecu w Warszawie?

Kaczynski juz sobie zrobil z geby cholewe, wiec kolejny raz to nic nowego.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 16:22 
Cytuj  
Cytuj:
Sar ci nie odpowie, spytaj eaglecostam, jest głupszy, na pewno coś wymyśli


Najstraszniejszy jest głupiec, który ma cokolwiek słuszności.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 17:27 
Cytuj  
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 79665.html
Pieknie...

A najbardziej smiac mi sie chce, jak widze strone PiSu o ktorej chyba wszyscy zapomnieli:
http://www.mniejpodatkow.pl/

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 18:47 
Cytuj  
Dobra, sluchajac tego co mowi PIS nie wytrzymuje i niestety dla was musze sie podzielic z wami moja opinia

PiS mowi ze TVN jest przeciwko mu, ze atakuje PiS a PO zostawia w spokoju.

Czy PiS ma w skladzie idiotow czy za idiotow uwaza ludzi?

Przeciez to OCZYWISTE ze TVN mowi o PiSie bo to on rzadzi, to on ma wplyw na nasze zycie. Czy decyzje PO maja na nas wplyw? Mozna powiedziec ze posrednio tak, bo mogli przystapic do koalicji ale tego nie zrobili i mowi sie trudno. Dlaczego TVN mialby w faktach czy gdziekolwiek gadac o wpadkach PO, skoro to nie oni rzadza tylko PiS. Czy naprawde PiSowcy tego nie rozumieja? Gdyby PO wygralo to w kazdym serwisie byloby o PO, a nie o PiSie bo kto mowi o opozycji? Kogo obchodzi to co robi i mowi koalicja skoro ich decyzje na nas nie wplywaja( bezposrednio jak mowilem).

Takie jest moje zdanie. PiS zapewne chcialby zeby tv gadało o opozycji, ale kogo to obchodzi? TVN-owi zalezy na ogladalnosci a nie zrobi jej mowia c o opozycji i jej wpadkach tylko o rzadzacych.

Ok, teraz mozecie mnie krytykowac za wszelkie glupoty w tym poscie, ale co mialem do powiedzenia to powiedzialem :]


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 19:08 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
PiS mowi ze TVN jest przeciwko mu, ze atakuje PiS a PO zostawia w spokoju.

Czy PiS ma w skladzie idiotow czy za idiotow uwaza ludzi?


nie mowiliby gdyby nie byloby to skuteczne, wiec.. :P


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 19:25 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
A najbardziej smiac mi sie chce, jak widze strone PiSu o ktorej chyba wszyscy zapomnieli:
http://www.mniejpodatkow.pl/

X.

Jakbyś nie lurkował pręgierza to byś sam nie przypomniał sobie tej strony ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 23:03 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3679665.html
Pieknie...

A najbardziej smiac mi sie chce, jak widze strone PiSu o ktorej chyba wszyscy zapomnieli:
http://www.mniejpodatkow.pl/

X.


czytalem o tym w gazecie , politycy sie wola zrec miedzy soba niz naprawiac gospodarke.Polecam poczytac ostatniego Newsweeka , jest tam dokladnie opisana akcja TVN z SO i jak powstaly "tasmy prawdy"


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 08:00 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@Neonin mimo ze nie jestem zwolennikiem pis'u ani rzadu ja ci odpowiem: tylko krowa nie zmienia pogladow. imho to jesli chca utrzymac rzad i uniknac wczesniejszych wyborow to jedyne rozsadne wyjscie, aczkolwiek nie znaczy ze to jest dobre wyjscie

no off


Fabianek - ja rozumiem że chce się utrzymać u władzy za wszelką cenę - jestem w stanie zrozumieć podniety związane z rządzeniem Państwem, ale bardzo mnie wk.... dwulicowość, obłuda itd. Najpierw słyszę że jestem pseudointeligentem później że jestem takim samym typem jak zomowiec który strzelał do ludzi w stoczni, a jedynie zwolennicy PiS to ludzie prawi, uczciwi, zbiory cnót wszelakich... Chwilkę później słyszę zapewnienia z ust premiera że nigdy więcej... A dzień później Adrzej wraca do rządu...
Pewnie nawet bym się nie denerwował gdyby nie drobiazg - IV RP to ODNOWA MORALNA itd.
Chciałbym dozyć takiego dnia w którym polityków będzie można postawić przed sąd za to co obiecali a czego nie zrobili. Bo albo popełniają świadome oszustwo obiecując coś czego nie da się zrobić albo majaczą w maglinie lub mają urojenia co powinno ich natychmiast wykluczyć z wyścigu o stołki jako osoby chore psychicznie

Oczywiście no off;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 08:18 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
"...Nie można współpracować więcej z ludźmi o wątpliwej reputacji..." - Premier Jarosław Kaczyński.

Wiadomość dnia:
"W poniedziałek podpisujemy nową umowę koalicyjną" - Andrzej Lepper.

Sar - gdzie jesteś? wytłumacz mi to proszę bo mój lumpenliberalny umysł nie ogarnia... Czy premier Kaczyński kłamał w żywe oczy swoim zwolennikom na wiecu w Warszawie?

Nie wiem czy kłamał, czy nie. Podejrzewam, że powtórne małżeństwo z Samoobroną brał jak najbardziej pod uwagę i na pewno będzie miał jakieś usprawiedliwienie. A powiedział to, co wszyscy chcieli usłyszeć. Lepper natomiast niech jeszcze się nie cieszy. Politycy PiS to bezlitośni taktycy, którzy nie będą robić koalicji za wszelką cenę.

Jeszcze parę uwag:
1. Jeśli myślisz, że samoponiżanie się robi na mnie jakieś wrażenie, to jesteś w błędzie.
2. Licytujemy się, kto bardziej kłamie?
J.M. Rokita, X.2005
"PO będzie dbać o dysycplinę budżetową."
Chlebowski, poseł PO, XII.2005, po głosowaniu nad becikowym
"Zrównoważony budżet nas nie interesuje."
Xanth napisał(a):
Link
Pieknie...

Ktoś wierzy, że to jest możliwe?
Xanth napisał(a):
A najbardziej smiac mi sie chce, jak widze strone PiSu o ktorej chyba wszyscy zapomnieli:
Link

Moim zdaniem rząd się rozlicza z obetnic pod koniec kadencji, a nie po 1 roku. No ale to rząd PiSu, a ich trzeba traktować "inaczej"...
kozas15 napisał(a):
PiS mowi ze TVN jest przeciwko mu, ze atakuje PiS a PO zostawia w spokoju.

Mają rację. Jeszcze w czasie kampanii wszelkie spory na linii PiS-PO były interpretowane tam jako agresja wstrętnego PiSu przeciwko nieomylnej PO. Róznice w sposobie relacjonowania wydarzeń politycznych przez np. TVN i TVP są kolosalne.
kozas15 napisał(a):
Przeciez to OCZYWISTE ze TVN mowi o PiSie bo to on rzadzi, to on ma wplyw na nasze zycie. (...)

To jest całkowicie oczywiste, że PiS, na którego barkach spoczywa większość odpowiedzialności jest na cenzurowanym. Szkoda tylko, że TVN usiłuje wszelkimi sposobami uwiarygadniać hipotezy pana Komorowskiego, Tuska, czy Niesiołowskiego, że to najgorszy rząd w historii Polski, pomimo przeczących temu faktów. To, że robią narodowy skandal z tego, jak premier śpiewa hymn, czy z tego, że prezydent nie mógł gdzieś pojechać, to pół biedy. Gorzej, gdy podejmują działania nie mające nic wspólnego z dziennikarskim obiektywizmem. Komentarze typu "na wiec PiS przybyły grupki emerytów" nie mają innego celu, poza ośmieszeniem tej partii. Najbardziej jednak żałośni są wypowiadający się tam "eksperci", którzy lansują teoryjki o "rozbiciu społeczeństwa polskiego na dwie równe połowy", o "rychłym krachu polskiej gospodarki", itp., itd. No ale miłośnicy TVN zapewne nie mają wątpliwości, że jest to bezstronne, rzetelne i inteligentne.
Neonin napisał(a):
Fabianek - ja rozumiem że chce się utrzymać u władzy za wszelką cenę - jestem w stanie zrozumieć podniety związane z rządzeniem Państwem, ale bardzo mnie wk.... dwulicowość, obłuda itd. Najpierw słyszę że jestem pseudointeligentem później że jestem takim samym typem jak zomowiec który strzelał do ludzi w stoczni, a jedynie zwolennicy PiS to ludzie prawi, uczciwi, zbiory cnót wszelakich... Chwilkę później słyszę zapewnienia z ust premiera że nigdy więcej... A dzień później Adrzej wraca do rządu...

J.Kaczyński podczas przemówienia na wiecu w Stoczni Gdańskiej nazwał wyborców PO patryjotami, którzy pragną zmian w Polsce. Ale skąd wyborcy PO mają to wiedzieć, skoro TVN tego nie pokazał, ani Wyborcza o tym nie napisała?
Neonin napisał(a):
Pewnie nawet bym się nie denerwował gdyby nie drobiazg - IV RP to ODNOWA MORALNA itd.

Ja nie liczyłem na to, że PiS będzie umoralniał politykę, czy polityków. Mnie zadowoli fakt, że politycy nie będą się angażować w działalność przestępczą.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 08:48 
Cytuj  
Sar - tradycyjnie już pominąłeś już wszystkie niewygodne dla siebie fragmenty:)

Ale po kolei - co do samoponiżania - wiesz co to ironia? polecam stronę www.pwn.pl w celu uzupełnienia wiedzy akademickiej czy innej jaką posiadasz.

Powtórne małżeństwo z Samoobroną to zaprzeczanie samemu sobie i udowadnianie że jego słowo jest warte tyle samo co wszystkich polityków czyli nic.

Czytaj ze zrozumieniem - czy w moim poście w którymkolwiek zdaniu napisałem: "PO to jedyna partia, która jest uczciwa krystaliczna itd." Tak więc Twoja wypowiedź dotycząca licytacji na kłamstwa nie ma sensu.

Rząd się rozlicza z działań na bieżąco... bo to rząd kształtuje moją codzienność.

Akurat oglądałem relację w TVP więc chybiona złośliwość.
A tak przy okazji jak napiszę:
Sar to patriota i przykładny obywatel ale swoim wybiórczym podejściem do tematu,zacietrzewieniem w bronieniu ludzi którzy na to nie zasługują, oraz ślepym posłuszeństwie stawia się na miejscu posłów PZPR którzy przez aklamację (stojąc i bijąc brawo towarzyszowi pierwszemu sekretarzowi) przyjmują wszystko co im partia kounistyczna rosji każe.
to powiesz że Cię pochwaliłem czy postawiłem w jednym rzędzie z debilami i zbrodniarzami?

Co do umoralniania:
Niech umoralnią siebie najpierw a innych zostawią na potem. Jeżeli chce się czegoś wymagać od innych to trzeba samemu być "kryształowym"


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 16:05 
Cytuj  
Cytuj:
2. Licytujemy się, kto bardziej kłamie?


a pamietacie czyje to? :

1. Rozwiązanie Senatu ( sprawa ucichła jak sie okazalo ze duzo swoich sie dostało " ) - ciekaw jestem czy dotrzymaja. ( gdyby takie cos ... teraz zaoferował, w TVN nazwano by to totalitaryzmem ale to jak zawsze szczegół )
2. Sprzedanie nowych rządowych limuzyn zakupionych przez SLD! i dalsze eksploatowanie tych starych.

3. Operacja chirurgiczna wytrzeszczu oczu.


_________________
OrleOko czuwa...

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 10:19 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/1418110,69,item.html
wtf?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 10:20 
Cytuj  
Ot, taka ciekawostka

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 11:07 
Cytuj  
Keii napisał(a):


Kurwa....

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 11:15 
Cytuj  
Bożżżże, czy on wogóle mature zdał ? :o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.