mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 12:58 
Cytuj  
Kolejna skandaliczna ustawa przeszła w Sejmie. Dla wielu będzie to szok.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,wid,85 ... omosc.html


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 15:14 
Cytuj  
No i tyle nt. zasilkow. I good.

PiS nie zgadza się na bezterminowe zasiłki dla bezrobotnych
"Klub PiS jest zdecydowanie przeciwny propozycji Samoobrony wprowadzenia wyższych i bezterminowych zasiłków dla bezrobotnych" - oświadczył szef klubu parlamentarnego PiS Marek Kuchciński.
W środowym wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" wiceszef Samoobrony Janusz Maksymiuk powiedział, że Samoobrona chce, by w budżecie na rok 2007 pojawił się zapis umożliwiający wprowadzenie bezterminowego zasiłku dla bezrobotnych w wysokości 800 zł. Takie informacje pojawiły się też w innych mediach.

"Stanowisko PiS jest jednoznaczne i zdecydowane - zgody na to ze strony PiS nie ma" - skomentował ten pomysł w czwartek Kuchciński. "Nie wiem skąd wzięła się ta wypowiedź (Maksymiuka), bardzo długo rozmawialiśmy na ten temat, spieraliśmy się - do konsensusu nie doszło" - podkreślił Kuchciński.

Według niego, propozycja Samoobrony to "sposób na utrwalenie bezrobocia".

Polityk zaznaczył jednocześnie, że PiS i Samoobrona zgadzają się, co do tego, że bezrobocie powinno zanikać. Jednak - jak mówił - PiS chce użyć innych narzędzi do walki z tym zjawiskiem.

"Program koalicyjny zakłada wspieranie bezrobotnych, ale poprzez tworzenie miejsc pracy i pomoc bezrobotnym w poszukiwaniu pracy - łącznie ze zmianami zawodu. A także wsparcie dla rodzin (chodzi o ulgi podatkowe), dla przedsiębiorców, aby mogli tworzyć miejsca pracy, wsparcie inwestycyjne, czy wsparcie dla samorządów" - mówił Kuchciński.

W środę Maksymiuk powiedział, że Samoobrona "nie ma zagwarantowane, iż zasiłki będą".

"Jest sformułowanie, że do końca I półrocza 2007 rozpoczniemy prace nad tą ustawą. Wszystko zależy od tego, czy naprawdę te pieniądze będą. Jeżeli ich nie będzie, to nie będziemy domagać się wypłaty. Na tyle będziemy chcieli wypłacać, na ile nam pozwoli budżet" - powiedział.

http://wiadomosci.onet.pl/1420749,11,item.html?drukuj=1


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 13:09 
Cytuj  
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3694733.html

rotfl


_________________
.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 13:27 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3694733.html

rotfl


dobry jest ;]


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 15:55 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3694733.html

rotfl


http://www.youtube.com/watch?v=FVLk65mIeYg

Ja > Premier

Warchoł warcholi i powstaje warcholstwo :)

wtf :P

"premier mówiąc że nie należy zadawac się z ludźmi o marnej reputacji, nie miał na myśli Leppera ale pewną posłankę"

Kaczka teraz pajacuje i się wypiera co by znowu nie podpasc Andrzejowi, bo jest świadom że wyborów to on nie wygra :)

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 22:24 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Kaczka teraz pajacuje i się wypiera co by znowu nie podpasc Andrzejowi

Ty naprawdę wierzysz, że to Kaczyński zabiega o względy Leppera?
Dana napisał(a):
bo jest świadom że wyborów to on nie wygra :)

W to, że partia liberalna może mieć poparcie w przedziale 30-40% w kraju w któym nie ma klasy średniej też wierzysz?

P.S.1. Oskarżenia redaktora Subotica z TVN o współpracę z wywiadem PRL potwierdziły się. Facet w 1984 roku, gdy pracował Dzienniku Telewizyjnym został agentem WSI. Teraz łyso musi być dyżurnym pieniaczom.

P.S.2. Jest sobie takie miasto powiatowe w województwie kujawskio-pomorskim- Aleksandrów Kujawski. Zgadnijcie, jakie partie zblokowały tam swoje listy...
PiS, PO i Samooborna.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 22:41 
Cytuj  
Cytuj:
Ty naprawdę wierzysz, że to Kaczyński zabiega o względy Leppera?


To dlaczego nagle wypiera się "warcholstwa" i "marnej reputacji", czy ty jesteś ślepy ?

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 22:43 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
P.S.1. Oskarżenia redaktora Subotica z TVN o współpracę z wywiadem PRL potwierdziły się. Facet w 1984 roku, gdy pracował Dzienniku Telewizyjnym został agentem WSI. Teraz łyso musi być dyżurnym pieniaczom.


No i? Co z tego ze byl? Jaki to ma zwiazek z czymkolwiek? Ja widze tylko standardowa zagrywke w stylu 'a u was murzynow bija'.


pozdrawiam

*

Posty: 155
Dołączył(a): 1.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 02:44 
Cytuj  
a mnie sie niechce tego wszystkie czytac :(

dosyc nacodzien mam nerwicy ogladajac tvn24

"zrobmy sciepe narodowa kupmy bombe atomowa"
trzy kropki


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 08:45 
Cytuj  
Pamietajmy tylko, ze w tamtych latach agenci wspolpracowali z legalnym wywiadem panstwowym, legalnymi sluzbami panstwowymi itp.
Oby kiedys rownie skrupulatnie - wlacznei z zakazem pracy - rozliczano wszystkich wspolpracujacych z obecna ekipa - rowniez w tej chwili stanowiaca legalny rzad.


_________________
Obrazek

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 21:41 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
Pamietajmy tylko, ze w tamtych latach agenci wspolpracowali z legalnym wywiadem panstwowym, legalnymi sluzbami panstwowymi itp.

:o Trzeba być nieukiem lub lewicowym radykałem, aby uważać, że PZPR doszła do władzy w Polsce legalnie, albo, że mordy sądowe i polityczne dokonywane przez komunistyczny aparat terroru były legalne.
Soulless napisał(a):
Oby kiedys rownie skrupulatnie - wlacznei z zakazem pracy - rozliczano wszystkich wspolpracujacych z obecna ekipa - rowniez w tej chwili stanowiaca legalny rzad.

Czasy, w których ludziom uniemożliwiano podejmowanie pracy z powodu ich poglądów minęły jakieś 17 lat temu. Zatem pomysł, rodem z PRL, "rozliczania" i wyrzucania z pracy kilku milionów Polaków jest wyjątkowo kretyński.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 08:01 
Cytuj  
Ale przeciez o wyrzucaniu z pracy mowil projekt ustawy lustracyjnej. Czyjego autorstwa byla ustawa? :)
Fakt ze nie przeszlo, ale ktos bardzo chcial zeby tak bylo...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 09:30 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Soulless napisał(a):
Pamietajmy tylko, ze w tamtych latach agenci wspolpracowali z legalnym wywiadem panstwowym, legalnymi sluzbami panstwowymi itp.

:o Trzeba być nieukiem lub lewicowym radykałem, aby uważać, że PZPR doszła do władzy w Polsce legalnie, albo, że mordy sądowe i polityczne dokonywane przez komunistyczny aparat terroru były legalne.


OMG, odwracasz kota ogonem. Jakkolwiek PZPR doszlo do wladzy to w tamtym momencie bylo oficjalnym, obowiazujacym i przez to legalnym rzadem w Polsce. To czy ktos jest anty czy pro czerwony nie ma nic do rzeczy. Tak samo jak Hitler byl legalnym przywodca III Rzeszy czy J.Cezar legalnym wladca rzymu czy... wymieniac by dlugo.


pozdrawiam

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 10:53 
Cytuj  
Wlasciwie tez mnie to zastanawialo zawsze. Przy obecnej pedzacej lustracji i wszystkich szykanach jakie spotykaja ludzi zwiazanych niegdys z SB jestem ciekaw jakim cudem nasze sluzby specjalne nadal pracuja. Przeciez ludzie tam pracujacy musza miec swiadomosc tego, ze kiedys SB prawdopodobnie zostanie zastopione ABW w ustawie, a oni zostana pozbawieni emerytur, etc.. To samo z TW obecnych sluzb ;]

No, ale mam nadzieje, ze jednak moze tak nie bedzie.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 11:07 
Cytuj  
O ile wkurza mnie to cale lustrowanie to jednak trzeba byc slepym zeby nie widziec roznicy w dzialaniu SB i obecnych "sluzb".


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 11:32 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
O ile wkurza mnie to cale lustrowanie to jednak trzeba byc slepym zeby nie widziec roznicy w dzialaniu SB i obecnych "sluzb".

Nie no, wiadomo, ze jest roznica (tak mi sie wydaje, bo nie wiem jak dzialaja obecne sluzby).
Problem jest w tym, ze po prostu ktos moze ich z przyzwyczajenia oskarzyc. Tak jak teraz WSI.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 13:14 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/1422037,11,item.html

Go go giertychy !

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 13:54 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/1422202,12,item.html
Kwa-kwa-kwa!


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 14:17 
Cytuj  
"Trzeba było interwencji Paryża, Berlina i Rzymu, by kolacja całkiem nie zmieniła się w bójkę na słowa" - pisze dziennik.
/.../
"Liberation" ocenia też, że Putin ani o milimetr nie ustąpił w kwestiach energetycznych. Nie obiecał tego, na czym Unii Europejskiej najbardziej zależało - ratyfikacji Europejskiej Karty Energetycznej, która zapewniłaby przejrzystą podstawę prawną kontraktów energetycznych i bezpieczeństwo prawne europejskim inwestorom.

bez komentarza


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 14:29 
Cytuj  
To ja z komentarzem:
Bardzo brawo, naprawde kurwa mistrzostwo polityki zagranicznej. Problem polega na tym ze gazety sobie popisza jacy to przywodcy zachodni slabi, jacy wschodni "godni i bohaterscy" a skonczy sie tym ze Niemcy i Rosja dalej beda robic biznes a Polska sie moze ponadymac se swojego "wspanialego" przywodcy.

Kurwa no rece opadaja.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.