mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 11:21 
Cytuj  
A co tu szkoła może na takich gości ? Właściwie nic. Szkoła nie jest od wychowywania. Najbardziej mnie wkurzyło to, że nikt, NIKT nie powiedział co się stało w klasie, NIKT nie zawołał o pomoc ani nawet nie postraszył tych &%& że zaraz pójdzie po nauczyciela. Następne rzeczy - oczywiste zaniedbanie ze strony nauczycieli. Wejść do klasy tylko raz w ciągu 45 min ? Rozmowa z domownikiem i nie upewnienie się, że rozmawia się z rodzicem ? Załamka...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 11:22 
Cytuj  
Raczej to nie szkola odpowiada za wychowanie a rodzice.....a takich skurwieli co robia sobie zabawy w doktora to wysylac do przymusowych obozow pracy aby im sie mozgi przestawily, a jak to nie pomoze to kula w leb i tyle, szkoda kasy na wiezienie. Rodzicow sterylizowac aby nie splodzili kolejnej zbawki ktorą nie beda sie interesowac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 11:34 
Cytuj  
System jest do bani. Masz te 13-14 lat i idziesz do gimnazjum, gdzie jestes zupelnie anonimowy dla nauczycieli, a masz pojebane w glowie. I sie zaczyna.
No a do tego wychowanie bezstresowe i jestesmy w domu.

Ale to nie do konca w sprawie rzadu wiec maybe next topic? :]


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 11:42 
Cytuj  
@up

Kliknolem w link z twojego siga i skladam reklamacje!! :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 11:58 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
System jest do bani. Masz te 13-14 lat i idziesz do gimnazjum, gdzie jestes zupelnie anonimowy dla nauczycieli, a masz pojebane w glowie. I sie zaczyna.
No a do tego wychowanie bezstresowe i jestesmy w domu.

Moze anonimowy dla nauczycieli, ale dziwi mnie, ze w klasie nikt nie zareagowal (poza 'kolezankami', ktore przeciez mogly zrobic taka awanture ze zlecialoby sie do klasy pol szkoly). Kiedy ja konczylem podstawowke i ktos (bez znaczenia, kto) w przyplywie agresji zrobil cos dziewczynie po prostu dostawaj w ryj i mial pelna swiadomosc, za co. Potem przepraszal.

"Wychowania bezstresowego" nie rozumiem ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 12:09 
Cytuj  
@Aenima jak zwykle blyska intelektem szkoda ze "inaczej".

@Huba oczywiscie jesli bylby rygor to by do takich wypadkow nie dochodzilo. Nie zapominaj ze to nie pierwsza chora akcja ujawniona przez media (patrz np. kosz na glowie nauczyciela naglosniony przez tvn). A wiadomo ze nawet najbardziej wscipskie media nie wychwyca wszystkich akcji. Chyba wszyscy starsi (25+ lat) pamietaja jak bylo u nich w szkole. Tak jak ja oczywiscie zdarzalo sie ze na przerwach sie tluklo laski dla jaj lapalo za tylek, czy palilo sie w damskiej toalecie bo nauczyciele tam nie chodzili a i pogadac z laskami mozna bylo. Oczywiscie z nauczycieli rowniez sie zartowalo ale nie zakladalo sie im koszy na glowe. Ale to zdecydowanie co innego od tego co sie dzieje teraz. Jak dla mnie wole aby moj syn zamiast do "wolnej" szkoly szedl do szkoly przypominajacej wojsko i/lub wiezienie.

@SwenG i Domin w szkole, za dzieci/mlodziez odpowiada szkola. Przed wypowiadaniem bzdur proponuje przeczytac troche prawa karnego/cywilnego.

@tomu dokladnie i bez wzgledu za co, a po za tym z tymi "kolezankami" to wystarczy aby zaczely sie drzec w nieboglosy (to aqrat potrafi kazda laska) bo rozumiem ze ta dziewczyna mogla miec zatkana buzie ale "kolezanek" to nie qmam.

Osobiscie mam nadzieje ze jak rodzice tej dziewczyny sie otrzasna z tej tragedii to wytocza sprawe szkole jako organizacji oraz nauczycielce ktora nie dopilnowala swoich obowiazkow. bo apel mogla przygotowac przed lekcjami. A na miejscu ojca znajac moj temperament to zapewne sam bym wymierzyl sprawiedliwosc. A dopiero pozniej bym sie martwil co mi za to grozi.


@down zapytaj prawnika, nie podam ci dokladnych paragrafow bo jak nie jednokrotnie podkreslalem nie jestem prawnikiem a prawo karne i cywilne malem w pigulce 2 x po jednym semestrze 3 lata temu i bardziej pod katem biznesowym niz socjalnym.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 25 paź 2006, 12:15 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 12:13 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@SwenG i Domin w szkole, za dzieci/mlodziez odpowiada szkola. Przed wypowiadaniem bzdur proponuje przeczytac troche prawa karnego/cywilnego.

Myślę, że podasz dokładne paragrafy, no chyba że tak sobie konfabulujesz.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 12:57 
Cytuj  
Ee... fabianek mi raczej chodzilo o wychowanie dzieci przez rodzicow a nie o szkole :) Ofc ze za to co sie dzieje w szkole z dziecmi odpowiada szkola, przecie to jest oczywisty fakt...chyba cos zle zrozumiales :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 13:10 
Cytuj  
Rownie dobrze ta panna mogla byc popychadlem klasowym,a kolesie elita. Zreszta wszystko moglo byc nakrecone przez kolezanki tej panny. Dzieci sa okrutne, a szczegolnie jak sie trzeba wylansowac. Co do obojetnosci tlumu to mialem zajecia z tego na psychologii (odchamiacz na studiach) wiec moge to zrozumiec.

Nie wiem, moze wy rozumiecie dzisiejsza mlodzierz, bo ja juz dawno nie. Za moich czasow bylo inaczej. Swiat byl prostszy i zylo sie jakos lepiej. Nie raz sie poobijalem, nie raz mi ojciec dupe poobijal i jakos zyje i dzieki bogu mam sie dobrze.

@Domin
A moj e-pen rosnie ;P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 14:43 
Cytuj  
@Aenima jak zwykle blyska intelektem szkoda ze "inaczej".

Nawet nie pisalem do ciebie ale moze czytanie ze zrozumieniem jest zatrudne? ale skoro juz sie odezwales to:

Wroc moze do dzialu wow i siedz tam dalej. Nabijesz nastepne pare k napewno sensownych i duzo dajacych dla innych uzytkownikow mmorpg postow, zamiast pierdolic glupoty co w drugim topiku, jak ktos wczesniej napisal twoje texty sa bardzo geekowate i bardzo irytujace dlatego radze dobre staropolskie STFU.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 14:44 
Cytuj  
Szkoła nie ma tu nic do rzeczy, chodziłem do szkół w których dyscyplina była równa zeru a rzeczy na które sobie pozwalałem wynikały tylko z mojego poczucia co jest dobre a co złe. A tego batem sie nie wyrobi, a jeśli tak to batem rodzica a nie nauczyciela. Nie wiem jak ty Fabianek ale jakbym się dowiedział że jakiś nauczyciel uderzył moje dziecko to bym poszedł do szkoły i walnął mu executa ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 15:01 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Nie wiem jak ty Fabianek ale jakbym się dowiedział że jakiś nauczyciel uderzył moje dziecko to bym poszedł do szkoły i walnął mu executa ;)


heh coz to druga strona medalu niestety bo ja zapewne tez a dopiero pozniej bym pytal o co chodzi


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 15:07 
Cytuj  
Dziwicie sie ze dziewczyny nie krzyczaly skoro ta banda bydlakow zrobila takie cos z ich kolezanka? Gdyby zostali bezkarni kazda z tych dziewczyn mogloby spotkac to samo.


_________________
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 18:26 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Dziwicie sie ze dziewczyny nie krzyczaly skoro ta banda bydlakow zrobila takie cos z ich kolezanka? Gdyby zostali bezkarni kazda z tych dziewczyn mogloby spotkac to samo.


Niedziwie sie, co nie zmienia faktu ze najbardziej w ludziach rozwala mnie bezczynnosc. Biernosc wobec wypadkow i zdarzen. Wszyscy wolaja ze rzad jest zly i jednoczesnie ponad polowa nie idzie nawet do urn. nie chce mi sie az dalej pisac. Tych 'kolesi' powinni potraktowac jak doroslych.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 18:34 
Cytuj  
Chyba bym pozabijal na miejscu ojca. Albo przynajmniej zrobil cos brzydkiego.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 10:35 
Cytuj  
Obrazek


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 11:34 
Cytuj  
@ up

Noooo ;) to jest argument nie do obalenia :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 12:43 
Cytuj  
http://forum.staszow.com/viewtopic.php?t=5930

czekamy az beasta beda dreczyc takimi listami :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 12:50 
Cytuj  
@sweng hahaha fakt :D

@Ashton hahahahaha - podejma "kroki prawne" rotfl ciekawe jakie hahahahahahahahahah przydal by sie site w polskiej sieci - najwieksze idiotyzmy polskich politykow

a co do rygorow w szkole to maja byc do tego specjalne placowki gdzie trafia "trudni" uczciowie (czyt. lobuzy, bydlaki etc.) a nie jak sie niektorym wydaje ze w kazdej szkole nauczyciel bedzie chodzil z tonfą.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 13:12 
Cytuj  
Mysle ze powinni to tez wyslac do mojej cioci, ktora zawsze przy kotlecie u babci gada o piltyce i jaki ten jest a jaki tamten. Mysle ze powinno sie jej zasznurowac usta _przynajmniej_ do zakonczenia wyborow samorzadowych lub podjac inne srodki, nie tylko prawne, w celu spowodowania zaistnienia zamkniecia przez rzeczona ciocie ust. W uzasadnieniu dodam, ze cale to politykowanie odbija mi sie potem caly tydzien po rodzinnym obiedzie u babci, powoduje klopoty z wyroznianiem i rozstruj zoladka.
;)

Ps. Ale mnie kusilo zeby przerobic tego jpg'a pod mmorpg. Hehe.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.