mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 349  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 09:52 
Cytuj  
OK Aenima...OK.
Jak tam uwazasz.
Jestes fanem rage i jego textow czy rzeczywiscie uwazasz ze to bylo zabawne? Z calego posta wybrales jakis text w moja strone ktory napisal i podkresliles, ze "to jest dobre" .
Albo naprawde uwazasz ze to bylo zabawne (lawl- chyba kazdy widzial ten film z 10 razy , i zarty o pokraku, przemielil na papke , to jest text z grupy "twoj stary" ) Albo cos ci sie nie podoba , i chciales sie dolaczyc do "flame".
Whatever. Malo mnie to obchodzi hihi , tak tylko chcialem rozjasnic sytuacje.

eot


Posty: 6
Dołączył(a): 21.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 17:01 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
eee? To bylo nedzne, nawet nie mialem ochoty odpisywac tak slabe to bylo:>


Ciotowaty tekst. Kłap dalej, jesteś jednym z moich ulubionych członków elitarnej grupy o nazwie "Wesołe, tańczące w takt jego tekstów kundelki trade'a" (wtwtjtkt w skrócie). No i jesteś także żywym dowodem, że nawet w 2002 roku idioci rejestrowali się na tym forum.

Aenima mój ty fan boy'u, zeskanować ci swój autograf i wysłać na mail'a ?


_________________
The Rage...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 19:20 
Cytuj  
długo mnie nie było ale widze, ze Trade dalej nie odpuscil :P
czyli zadomowil sie na dobre ;)


_________________
.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 19:27 
Cytuj  
A co 6 postów i tylko w dziale flame?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 19:46 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
A co 6 postów i tylko w dziale flame?

ja w sumie pamietam, ze on tylko pisal w flames... no moze czasem w pogawędkach. I pozniej ciagle zakladal nowe konta i myslalem, ze mu sie znudzilo...


_________________
.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 22:24 
Cytuj  
@Trade
"tanczacy w rytm" ? czlowieku get a fucking life. Jedynym celem twojej egzystencji jest wkurwianie ludzi, wyraznie masz jakies kompleksy i starasz sie cos komus udowodnic.Tylko nieodpowiednie miejsce sobie wybrales (Jak tam relacje z mama?) Powod dla ktorego ktos w ogole odpisuje , to Brak obojetnosci - mozna ci dac ignora ,co jest malo skuteczne bo zmieniasz nicki co pare tyg. gdy cie wypierdalaja , albo .. no wlasnie bezsilnosc wkurwia , Wkurwiasz mnie dresku i nic nie moge z tym zrobic ,bo jestes tylko trollem internetowym szukajacym uwagi i w tym sensie moge "tanczyc w rytm" twojego wylewania łajna na te forum.

O co ci chodzi? Umiesc zdjecia na forum , wejdz na jakis kanal ventrilo i przekonaj mnie ze jestem idiota.(podac ci adres?)Powiedz o to Ja Trade jestem lepszy od was. Masz cos do powiedzenia to powiedz - gdzie sie podzial twoj mesjanizm trade , ciezko go wylapac wsrod tej kupy, ja nie widze niczego oprocz twojego szczekania po topicach.

MMORPG.pl IMHO kiedys bylo bardziej o grach MMORPG mniej o bzdetach ,czatowaniu o glupotach i trollowaniu , jak to bylo "growing your e-dick"?
Jesli na swoim przykladzie chcesz pokazac ze buractwo nalezy zwalczac , OK wiadomosc przyjeta , now get BANNED

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 02:02 
Cytuj  
osobiscie tez chcialbym obczaic fote trade/rage i porozmawiac z nim na jakims voice chacie.

Jak juz kiedys mowilem i dalej mowie. Jak cos ci nie pasi zawsze jest klawisz Backspacea. Slow wypowiedzianych juz nie cofniesz.


_________________
oumn da lololegend

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 10:27 
Cytuj  
Jestes fanem rage i jego textow czy rzeczywiscie uwazasz ze to bylo zabawne?

nie chodzi ze to bylo o tobie czy kimkolwiek innym. Pokrak zawsze wzbudzal we mnie radosc :) no hard feelings.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 13:02 
Cytuj  
Oj Dana, Dana, zakosiles mi linka :| A juz chcialem do tekstow zabawnych wrzucic, jak sobie o nich przypomnialem :(


Posty: 12
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 18:15 
Cytuj  
Bardzo mnie bawi jak barany w stylu s@mael'a najpierw napiszą EOT, a później i tak mi pyskują. Bądźcie słowni, róbcie to co mówicie i nie róbcie sobie z gęby dupy jak to się mówi. :D
Nie wiem co wam tak zależy na zobaczeniu mojego zdjęcia. Ubieram się w LaCosta i Royal Collection, włosy mam nie długie i nie krótkie - normalne w miarę elegancko ostrzyżone, wyglądam też raczej przeciętnie (nie Brad Pitt i nie Quasimodo), a pokazywanie sobie zdjęć na forum gdzie pisze 99% facetów jest, co by nie było, lekko pedalskie. Dałem kiedyś moje GG to ze 20 osób mi napisało, z czterema normalnie się dogadałem, a reszta tylko bluzgała jak cham ze wsi. Jak więcej ludzi miałoby ochotę na pogawędki by skype, ts czy ventrillo to jestem jak najbardziej za. Pod warunkiem, że rozmowa taka byłaby kulturalna co ja ze swojej strony mogę zapewnić. Tak s@mael, wtedy bym udowodnił wam dlaczego ja jestem lepszy od większości z was i dlaczego uważam większość z was za agresywnych, awanturniczych przygłupków. Wy widzicie we mnie tylko wkurwionego troll'a bo nie umiecie dostrzec pod warstwą mojej agresji pewnych wartości które wam przekazuję. Jak to powiedział na jednym ze swoich wykładów David Hilbert: "Każdy człowiek ma pewien określony horyzont myślowy. Kiedy ten się zwęża i staje się nieskończenie mały, zamienia się w punkt. Wtedy człowiek mówi: "To jest mój punkt widzenia". Moim zdaniem wy jesteście pozbawieni w ogóle horyzontu myślowego i posiadacie tylko swój własny, jedyny poprawny punkt widzenia co jest waszym największym kalectwem (większość z was prowadzi tutaj na mmorpg.pl "swoją wojnę" poglądów uważając siebie samego za wyższą rasę internetowych "kozaków").

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 19:07 
Cytuj  
Wy widzicie we mnie tylko wkurwionego troll'a bo nie umiecie dostrzec pod warstw± mojej agresji pewnych warto¶ci które wam przekazuję.

Yhy, a pomijajac cytaty slawnych ludzi, jak bylem za smarkacza w 8mej klasie, nasze "wyglupy" uznali jako manifest osoby, ktorej malo sie poswieca czasu i zwracaja na siebie uwage. Akurat okazalo sie ze wszyscy byli wychowywani przez jednego rodzica.
Wiec z mojego "punktu" widzenia, jest pan malo interesujaca osoba IRL i malo kto sie toba interesuje, wiec w internecie bawisz sie tworzac const IRL<>net.
Whatever, krocej, to mozna inaczej napisac, na tym forum nie sa mile widziane osoby zainteresowane tylko i wylacznie dzialem flames i pogawedki->flames jak ty. Ani nie grasz w MMO, ani sie na nich nie znasz, albo ten Trade-Rage to jest alt jakiegos sfrustrowanego uzytkownika po codziennym farmowaniu

(Zauwaz ze poziom wypowiedzi jak i jej brzmienie zmienia wraz z rodzajem rozmowy jaki prowadzisz, wiec sie nie dziw o bany i flamy)


Posty: 28
Dołączył(a): 29.09.2006
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 20:20 
Cytuj  
Moze to krzyk! On psychologiem chyba jest (lub cos podobnego) i zneca sie nad nami psychicznie?=|


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 10:11 
Cytuj  
Trade a co ty tak nicki zmieniasz? Zapominasz haslo do starych? Banuja cie czy to pisze kilka osob pod tym szyldem? :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 16:32 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Trade a co ty tak nicki zmieniasz? Zapominasz haslo do starych? Banuja cie czy to pisze kilka osob pod tym szyldem? :D


Nowa,ulepszona osobowosc = nowy nick. 8)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 12
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 13:59 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Yhy, a pomijajac cytaty slawnych ludzi, jak bylem za smarkacza w 8mej klasie, nasze "wyglupy" uznali jako manifest osoby, ktorej malo sie poswieca czasu i zwracaja na siebie uwage. Akurat okazalo sie ze wszyscy byli wychowywani przez jednego rodzica.
Wiec z mojego "punktu" widzenia, jest pan malo interesujaca osoba IRL i malo kto sie toba interesuje, wiec w internecie bawisz sie tworzac const IRL<>net.


Ja zawsze olewałem opinie całej kadry w szkole podstawowej bo sam uważałem się inteligentniejszy od nich i tak samo tutaj opinie "psychologów z nazwy" są dla mnie raczej powodem do radości z ich stereotypowego sposobu myślelnia (tak samo jak bawią mnie wypowiedzi w TV, że młodociane bandziorki w szkołach biją ludzi bo w ten sposób krzyczą o pomoc). Może jestem mało interesujący irl, a może nie. Wyjaśnij co rozumiesz przez pojęcie "interesująca osoba", bo to też jest ważne co masz na myśli przez takie sformułowanie. To jest internet, a nie rl, są to dwa różne światy, chcesz mnie poniżyć zwracając się w kierunku mojego prywatnego życia i swoich spekulacji na jego temat ?

Pieszczoch napisał(a):
Whatever, krocej, to mozna inaczej napisac, na tym forum nie sa mile widziane osoby zainteresowane tylko i wylacznie dzialem flames i pogawedki->flames jak ty. Ani nie grasz w MMO, ani sie na nich nie znasz, albo ten Trade-Rage to jest alt jakiegos sfrustrowanego uzytkownika po codziennym farmowaniu


Gram w mmo od bardzo dawna i mogę wiele powiedzieć na temat większość płatnych gier mmorpg bo je bardzo dobrze znam. Grałem z większością bardziej "znanych" osób z tego forum i muszę ci powiedzieć, że są tutaj ludzie które ty szanujesz i które znają mój prawdziwy nick. Z tobą akurat nie grałem, ale zapewniam cię, że kiedyś to się zmieni i nawet nie będziesz wiedział kiedy bo nawet nie skojarzysz, że pieprznięty trade-Rage może być takim fajnym i dobrym graczem, a bycie z nim w jednym team'ie to sam fun. :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 14:28 
Cytuj  
Czyli jestes "altem", to mi wystarczy.
Dziekuje i nie zapraszam do dalszej rozmowy.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 18:34 
Cytuj  
Szczoch odkrył Ameryke ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 19:12 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Szczoch odkrył Ameryke ;)


To bylo oczywiste od dluzszego czasu, ale bardziej podreslam fakt ze sam to przyznal.
Poprostu urok trolla "pryska" jak czarne na bialym sam napisal ze jest altem. Nie ma jaj aby pisac w ten sposob na swym koncie, a obrazajac wszystkich na forum, usprawiedliwia to "wtajemniczonym" kolegom ze to jaja.
Nic wartego uwagi, typowy efekt wypalenia sie atm


Posty: 12
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 20:29 
Cytuj  
To nie chodzi o to, że nie mam jaj żeby pisać tak ze swojego konta (chociaż z pewnego punktu widzenia to prawda), ale nie chcę sobie psuć mojej opinii o którą dbam (może nawet sam siebie flame'uje, kto to wie ? Może nawet jestem pieszczochem i zaraz napiszę, że to nie prawda :)). Ja mam tylko ochotę was dla zabawy trochę podrażnić i wiem, że to jest przykre i w ogóle jestem nikim IRL ale czasami człowiek musi. :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2006, 22:52 
Cytuj  
Cytuj:
To nie chodzi o to, że nie mam jaj żeby pisać tak ze swojego konta (chociaż z pewnego punktu widzenia to prawda)


Juz wiem, Jestes kobietą !

Idril przyznaj sie !


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 349  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.