mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 15
Dołączył(a): 18.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 21:52 
Cytuj  
grałem już w wiele gier ale czegoś takiego to jeszcze nie widzialem, najbardziej nieinstynktowny interfejs wszechczasów, normalnie o kant chuja można rozbić, szkoda mi teraz kasy co wydałem na aktywację konta, prawde mówiąc w gorszy szajs nie gralem... l2 ..... powalona na maxa... przez interfejs... a gdzie jest inwentory????? jak chłopka ubierać???? a gdzie pkt za levele??? automatycznie rozdzielane??? toż to skandal!!! pierdole nie gram w to chujostwo.
jeszcze nigdy nie załowałem tak wydanej kasy...

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 22:01 
Cytuj  
lol post miesiaca


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 22:13 
Cytuj  
gtfo


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Posty: 43
Dołączył(a): 18.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 22:40 
Cytuj  
rotfl

mały tip: jeśli nie widzisz interfejsu wcisnij alt + x, options, zakładka game i przycisk initilaize :roll:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 23:13 
Cytuj  
typowy kid.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 23:43 
Cytuj  
Executor napisał(a):
grałem już w wiele gier ale czegoś takiego to jeszcze nie widzialem, najbardziej nieinstynktowny interfejs wszechczasów, normalnie o kant chuja można rozbić, szkoda mi teraz kasy co wydałem na aktywację konta, prawde mówiąc w gorszy szajs nie gralem... l2 ..... powalona na maxa... przez interfejs... a gdzie jest inwentory????? jak chłopka ubierać???? a gdzie pkt za levele??? automatycznie rozdzielane??? toż to skandal!!! pierdole nie gram w to chujostwo.
jeszcze nigdy nie załowałem tak wydanej kasy...


Czytałem już wiele postów, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem, najbardziej bezsensowny post wszech czasów. Szkoda mi tych 10s mojego życia, prawdę mówiąc gorszego badziewia nie można było napisać. Executor, powalony na maxa troll, gdzie tu ci jakieś sensowne argumenty????? Jak to czytać????? toż to skandal!!!! Wale to, nie czytam tego trolla więcej, jeszcze nigdy nie żałowałem tak straconego czasu.

Taka sama wartość merytoryczna nie? 8)

Sorry za offtop ale po prostu nie mogłem się powstrzymać


_________________
Obrazek

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 23:55 
Cytuj  
MImo iż piszesz sensownie to ten fragment mnie rozbawil:
Goatus napisał(a):
gdzie tu ci jakieś sensowne argumenty????? Jak to czytać????? toż to skandal!!!!
:lol: a co do executora to pewnie to jest alt kogos kto chcial sie pozbijac :wink:


_________________
nie lubie konserw

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 02:20 
Cytuj  
Rofl, trzeba bylo wydac kase na aktywacje mozgu:D.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 08:15 
Cytuj  
Czuje sie trochę jak na joemonster, to tez podobny post nagryzmole ;]

:rotfl:rotfl:rotfl

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 15:08 
Cytuj  
On chce chyba w konia zrobic tu lub zrobil w tym poscie:
Cytuj:
uOnline to wciąż kultowa gierka. Ja przeszedłęm przez l2c4 przez WOWa i przez inne, ale znowu wróciłem do MuOnline (głównie prywatne serwery). System uzbrojenia oraz jego ulepszania jest wg najlepszy ...


Posty: 30
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 16:40 
Cytuj  
Hm zacytuje twoje słowa "jeszcze tak się nie ubawilem , nawet PIS przy niektórych tutaj to pikuś..." :lol:


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 18:07 
Cytuj  
sie smiejecie, kumpel jak w WOWie przez przydadek schowal interfejs, to dwa dni tak latal :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lis 2006, 18:55 
Cytuj  
"jak chłopka ubierać????"
hihi
dunno . Poprostu quit i tak nie warto lvlowac:D


Posty: 24
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 08:53 
Cytuj  
A mnie zastanawia jaki lvl nabil,bez ubran i broni...lol


Pozdro

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 09:14 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
sie smiejecie, kumpel jak w WOWie przez przydadek schowal interfejs, to dwa dni tak latal :wink:

Od tego sie ma instrukcje zeby ja czytac :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 10:00 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
RufeN napisał(a):
sie smiejecie, kumpel jak w WOWie przez przydadek schowal interfejs, to dwa dni tak latal :wink:

Od tego sie ma instrukcje zeby ja czytac :P


hehe ja pamietam jak po pierwszym killu Tygrysa w ZG robilismy sobie screeny i nadusilem ctrl + h (dobrze pamietam, czy to bylo alt + h?) a potem nie chcial mi interfejs wrocic (bo dusilem ctrl + j prawdopodobnie - tak to jest, jak sie bezwzrokowo uzywa klawiatury po paru piwach w ciemnym pokoju), mowie na vencie jaki mam problem, ktos rzucil "ALT F4",ja dusze bez zastanowienia... no i zgadnijcie z kogo po chwili smialo sie 19 osob :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 11:10 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
KromeR napisał(a):
RufeN napisał(a):
sie smiejecie, kumpel jak w WOWie przez przydadek schowal interfejs, to dwa dni tak latal :wink:

Od tego sie ma instrukcje zeby ja czytac :P


hehe ja pamietam jak po pierwszym killu Tygrysa w ZG robilismy sobie screeny i nadusilem ctrl + h (dobrze pamietam, czy to bylo alt + h?) a potem nie chcial mi interfejs wrocic (bo dusilem ctrl + j prawdopodobnie - tak to jest, jak sie bezwzrokowo uzywa klawiatury po paru piwach w ciemnym pokoju), mowie na vencie jaki mam problem, ktos rzucil "ALT F4",ja dusze bez zastanowienia... no i zgadnijcie z kogo po chwili smialo sie 19 osob :wink:

Szacunek :P :P Podobny case miałem w szkole podstawowej. Lekcja historii, kumpel z ławki się nie nauczył, a tu histeryczka go pionizuje i lecą kłopotliwe pytania typu: kto wygrał wojnę między krzyżakami a polakami, kto był królem itp itd. Kumplel że nie obryty był... to stękał straszliwie, wkurzając kobietę. Ostatecznie rzuciła mu pytanie klasyka: w którym roku była bitwa pod Grunwaldem? Nie mogłem się powstrzymać i rzuciłem szeptem koledze 1700. A on powtórzył...
Ryk na sali... Ostatecznie wyszło na dobre bo nie zaliczył pały. Ale fajnie było :P :P :P


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 11:28 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
histeryczka go pionizuje i lecą kłopotliwe pytania typu: kto wygrał wojnę między krzyżakami a polakami, kto był królem itp itd.


:o
A dysleksje ma 90% klasy?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 12:26 
Cytuj  
Pewnie była to klasa mat-fiz. 8)


_________________
forfiter

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 11:48 
Cytuj  
Um to chyba juz widzialem we flames..po co to ktos przesunal tutaj :>

heh

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.