mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 09:55 
Cytuj  
i nikt nic nie powie? :lol:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 11:25 
Cytuj  
Wiadomo na jakim poziomie stoja pirackie serwery wowa;) wiec ja przynajmniej nie widze wiekszego sensu garc w to nei placac i nie widze sensu sie dopisywac
PS zrobilem to dopisujac sie :wink:


_________________
nie lubie konserw

*

Posty: 53
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 13:30 
Cytuj  
Cytuj:
włanczać

Za server wowa sie bierzesz a z pisownia kiepsko ;d

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 14:39 
Cytuj  
OMG jedno mozna powiedziec tylko 'Won mi z tym gownem!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 15:08 
Cytuj  
hehe...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 20:16 
Cytuj  
Cytuj:
dodatkowe questy na 60+ level głównie oparte na zdobywaniu instantów, dodatkowe itemy (statystyki maxymalnie o 50% większe niż standardowych epików).


Zomfg canceluje konto lece do was...


Posty: 2
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 21:40 
Cytuj  
loth napisał(a):
Cytuj:
włanczać

Za server wowa sie bierzesz a z pisownia kiepsko ;d



A pomyśl co pisownia ma do WoWa?? Przeszkadza cii to?? Ty SIĘ chyba skupiasz na pisowni a nie na servie:/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 21:45 
Cytuj  
Kolejny, który myśli, że ortografia jest niepotrzebna w życiu...

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 22:40 
Cytuj  
Zapraszam do powrotu do tematu - uwagi odnośnie ortografii na PM.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 02:27 
Cytuj  
pomijam fakt ze taka darmowa siec moze obslugiwac 16 userow :)


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org


Posty: 2
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 08:04 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
pomijam fakt ze taka darmowa siec moze obslugiwac 16 userow :)



Tak obsługuje 16 userów, ale nie wiem czy wiesz, że można robić kilka sieci i jest GITARA!!!!


Posty: 13
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 08:18 
Cytuj  
O co wam chodzi? Placicie tyle hajsu na miesiac i wam sie w glowach pojebalo? Prowadzenie takiego serwera nie jest wcale proste ani nikt w tym przypadku nikomu nie placi zeby to robil. Jezeli powstaja takie serwery to tylko dlatego ze ktos ma wielka ochote pograc w WoW lecz nie jest na tyle naiwny zeby placic tyle pieniedzy za serwer. Blizzard niestety nauczyl sie wyzyskiwac swoich graczy dlatego gracze zaczeli robic sobie swoje odrebne realmy gdzie gra nie jest zaklocana przez bol comiesiecznej oplaty.
Co do ortografii WithnesS, nie kazdy spi na slowniku ortograficznym i czasami z pospiechu moze zrobic jakis blad jak jestes takim lingwista to nie wiem co tu jeszcze robisz na tym forum, proponuje jakies typu ortografia.pl.

Cytuj:
pomijam fakt ze taka darmowa siec moze obslugiwac 16 userow

wytez kilka swoich szarych komorek i zastanow sie nad tym ze moze byc kilka sieci np. 10x 16 to jest juz 160? czyz nie;>


_________________
Zawryj klamor


Posty: 12
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 08:34 
Cytuj  
Od czego tu zacząć hmmmmm może od tego iż naprawde wam mózgi odje..ło w kosmos czy wy down'y. Czy matka was nie nauczyła zasad kultury bo widze że nie, trzeba szanować prace czyjąś a nie zbluzgać to do cholery !! Może was to zniechęciło ale może zainteresuje innych którzy nie są aż tak tępi żeby bulić aż 50 zł miesiecznie więc nie piszcie takich postów bo to ukazuje jakimi jesteście naprawde...


_________________
Obrazek
*Dany podpis tyczy się tych co obrażają prywatne servery WoW'a a nawet nie testowali ich

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 08:41 
Cytuj  
jestem debilem,bo place innym za ich prace :cry:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 13
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 08:50 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
jestem debilem
lepiej tego ujac nie mogles :lol:

a pozatym czy mnie wzrok nie myli czy to jest dzial DARMOWYCH mmorpg :wtf:

to jest propozycja dla tych ktorzy chca grac w wowa ale nie chca placic grubych pieniedzy jezeli juz wybula sie 150 zet za gre


_________________
Zawryj klamor

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 09:24 
Cytuj  
1. ten topic byl wpierw w dziale o WOWie
2. z tego forum korzystaja gracze grajacy w kilkadziesiat roznych MMO - prawie wszystkie platne, wiec szukanie tutaj graczy na piracki serwer raczej mija sie z celem,bo wiekszosc jak widzi tego typu reklamy, to chce napisac
Cytuj:
spierdalaj
i wrocic do swoich legalnych gier :]


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 13
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 10:40 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
z tego forum korzystaja gracze grajacy w kilkadziesiat roznych MMO - prawie wszystkie platne,[/b] :]


o to wlasnie chodzi ze prawie wszystkie sa platne dlatego jak ktos za cos placi to jest to dla niego rzecza swietą i wszyscy inni tez musza placic. Dlatego jak ktos chce im zaoferowac alternatywe (ktora nie jest sprzeczna z polityka Blizzarda bo nie pobieramy zadnego oplat z tytulu grania na naszym serwie czyli jest to serwer emulator dla testu) to odrazu musza sie obrazic. Zauwaz jednak ze nikt tu nie powiedzial "Spierdalaj" raczej ludzie potrafia wyrazic swoje emocje w bardziej adekwatny sposob. Moze tylko do Ciebie przemawia taki jezyk bo ja nie mam zamiaru sluchac jakichs przeklenstw z Twojej strony wiec serdecznie Cie prosze

Cytuj:
zawryj klamor
jak nie masz nic madrego do powiedzenia


_________________
Zawryj klamor

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 11:05 
Cytuj  
Berserk napisał(a):
Zauwaz jednak ze nikt tu nie powiedzial "Spierdalaj" raczej ludzie potrafia wyrazic swoje emocje w bardziej adekwatny sposob. Moze tylko do Ciebie przemawia taki jezyk bo ja nie mam zamiaru sluchac jakichs przeklenstw z Twojej strony
przyklad wyrazania emocji w bardziej adekwatny sposób:
Berserk napisał(a):
Placicie tyle hajsu na miesiac i wam sie w glowach pojebalo?
Pozdrawiam
PS według mnie 2 : 0 dla Rufena :wink: postaraj sie berserk bo nie bedzie porzadnego flejmu


_________________
nie lubie konserw

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 12:05 
Cytuj  
O Boze jaki debil......
Dawno juz nie widzialem argumantacji: "Ja nie place bo nie jestem frajerem." Samochody, ciuchy, jedzenie tez kradniesz? Gry sa dobrem luksusowym jak nie chcesz placic to nie graj nie umrzesz bez nich.
A teksy w stylu: "Blizzard teraz zdziera kase" , "ludzie bardzo chca pograc a ja daje im alternatywe" sa zalozsne po prostu... Robin Hoodzie. :roll:

I tak BTW jeszcze to ten dzial nazywa sie DARMOWE MMORPG a nie PIRACKIE SERVERY PLATNYCH MMO. WoW nie jest gra darmowa, nie byl i nigdy nie bedzie i bardzo dobrze bo nie znioslbym bym nalotu "14letnich Cyber Dresow" z ich sposobem myslenia ze placa tylko frajerzy a oni sa elo.

Wiec ja to powiem pierwszy:
Spieralaj ze swoim dziadowskim PIRACKIM serverkiem i ze swoimi jeszcze bardziej zjebanymi pogladami. Nie to forum. A swoimi wypowiedziami na temat platnuch gier obrazasz oklo 85% jego uzytkownikow.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 12:41 
Cytuj  
Cytuj:
Może was to zniechęciło ale może zainteresuje innych którzy nie są aż tak tępi żeby bulić aż 50 zł miesiecznie


7 milionów opłacających musi się mylic, średnie IQ na planecie spada :]

@Kabraxis
Nie warto się produkować. Pozwól im najpierw skończyć gimnazjum, potem liceum czy tam co innego i jak Bóg albo Giertych da zdać maturę. Kiedyś pewnie opuszczą swój dom rodzinny i zaczną sami zarabiać (albo nie) Muszą do tego dojrzeć :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.