mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:14 
Cytuj  
Barthez'ie Bersaerk'u widać im Blizzard już totalnie namieszał w głowach. Co daje global no co wiecej typa gra ojej naprawde, wszystko działa ojejciu no straszne. Jak już wcześniej nadmieniłem a tego chyba nikt nie zauważył JUŻ NIEDŁUGO WSZYSTKO ODHACKUJĄ a wy jak babcie w moherowych beretach słuchacie blizzadrda jak Rydzyka który mowi
"Przelewem parafianie !! Przelewem !!"


_________________
Obrazek
*Dany podpis tyczy się tych co obrażają prywatne servery WoW'a a nawet nie testowali ich

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:16 
Cytuj  
Holy napisał(a):
Barthez'ie Bersaerk'u widać im Blizzard już totalnie namieszał w głowach. Co daje global no co wiecej typa gra ojej naprawde, wszystko działa ojejciu no straszne. Jak już wcześniej nadmieniłem a tego chyba nikt nie zauważył JUŻ NIEDŁUGO WSZYSTKO ODHACKUJĄ a wy jak babcie w moherowych beretach słuchacie blizzadrda jak Rydzyka który mowi
"Przelewem parafianie !! Przelewem !!"


Nie kumasz, że ludzie płacą nie dlatego, że blizzard zmusza tylko dlatego, że doceniają czyjąś pracę?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:17 
Cytuj  
Barthez82 napisał(a):
dwutlenek zebyś był domyślny to byś skojarzył fakty że z demonem kojarzy się CO2 a nie O2 ... :]


Może powoli dzisiaj kojarze, ale nadal nie kojarze :)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:21 
Cytuj  
Holy napisał(a):
Najlepiej idź ty synu do kościoła, sie wyspowiadaj, przyjmij komunie i jeszcze raz sie zastanów.
Jestem katolikiem i chodzę do kościoła więc nie wiem co mi tutaj chcesz zarzucać to że nie kradnę ? to że nazywam zjawiska po imieniu? :wink:

Berserk napisał(a):
1. Nie jestem juz dzieckiem w przeciwienstwie do ciebie
2. Jezeli dla Ciebie granie 12h dziennie w WoW (jak placisz to musisz uh uh bo a noz sie jakis grosz zmarnuje, lub jedno konto na 2 z Chinczykiem ktory gra w nocy), i odciecie sie od spoleczenstwa to nie jest naprawde cywilizowane. Szczerze to wolalbym zachowac te 100zł na imprezy i grac w WoWa niz caly czas grac w Wowa i nie miec czasu na nic innego.

Orly? To ile masz lat dziadku? 50-60? skoro mnie dzieckiem nazywam 8<. A "biedne dzieci" to taka metafora, przykro że rozumiesz ją zbyt dosłownie =(.
Możesz grać dziennie godzine a możesz grać i 12, jednakże możesz ciągle wychodzić na imprezy do barów i normalnie funkcjonować. Wszystko zależy jak sobie czas organizujesz ;]. Mówiąc szczerze nie chce mi się prowadzić dyskusji która raczej nie ma przyszłości hf na piratach i nie gadajcie głupot że ci co opłacają to frajerzy.

Barthez82 napisał(a):
alia pomyliłeś gra powinna stanowić przyjemność a nie obowiązek. Poza tym uczepiłeś się piratów a zapewne sam korzystasz z pirackich wersji programów więc nie marudź a tym bardziej nie obrażaj innych bo za wąski w uszach jesteś a co do majtków to daleko ci do nich szczurku lądowy
SORRY, Gra to przyjemność czy grasz 2 czy 12 godzin dziennie, co możesz powiedzieć o pirackich? ciągle wipe i downy? i te wszystkie utopijne wizje adminów o działających w 100% serwerach za 2-3 tygodnie l0lz. Swoją drogą co może miałbym mieć nielegalnego w moim komputerze? I jakie to ma znaczenie do opłacania abonamentu za grę? Ale dla twojej wiedzy programy na komputerze są oryginalne lub bezpłatne.

Barthez82 napisał(a):
Trzymajcie się dzieci chaosu ...

TRZYMAJ SIE BARTHEZIE VON 82.


P.S Ja nie gram w WOW,a nigdy nie grałem i nie zamierzam grać.
Chodzi tu tylko o kwestię abonamentu ^_^


Ostatnio edytowano 16 lis 2006, 15:22 przez Seraf, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 15
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:21 
Cytuj  
Widzisz sam zarzucasz mi czepianie się a co teraz robisz poza tym odbiegasz od istoty tematu. Skoro nie rozumiesz po polsku wyjaśnię dla ciebie po polskiemu ... Otóz masz avatara daemona i dwutlenek a wiadomo ze domeną demonów jest ogień piekielny i swąd siarki stąd napisałem CO2 a nie O2 bo tlenu czy tez jego zmodyfikowanej postaci w piekle raczej nie ma :] Dziękuję za uwagę :]


_________________
Na Pochybel Skurwysynom...Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:21 
Cytuj  
Wiesz jak tak głębiej patrzac na twe zdanie iż płacicie im za ich prace mozna zasugerować iż napewno wkurwiasz się za każdym razem gdy sowje zarobione przez ciebie lub rodzine ( nie wiem) 50 zł wydajesz na serv. Widać nie znasz wartości pieniądza albo szfagier bądź stary ci załatwił fuche taką że siedizsz na dupie i nic nie robisz...


_________________
Obrazek
*Dany podpis tyczy się tych co obrażają prywatne servery WoW'a a nawet nie testowali ich

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:24 
Cytuj  
Holy napisał(a):
Wiesz jak tak głębiej patrzac na twe zdanie iż płacicie im za ich prace mozna zasugerować iż napewno wkurwiasz się za każdym razem gdy sowje zarobione przez ciebie lub rodzine ( nie wiem) 50 zł wydajesz na serv. Widać nie znasz wartości pieniądza albo szfagier bądź stary ci załatwił fuche taką że siedizsz na dupie i nic nie robisz...
lol Wartość pieniądza? Przeważnie płacę za grę za swoje zarobione pieniądze. a jak nie mam to daje sobie wolne na jakiś czas aż będę mógł sobie pozwolić. (miałem tak parokrotnie gdy krucho było ^^)


Posty: 12
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:26 
Cytuj  
Łolelelele stary ty chyba nie widziałeś naszego serva który działa od bardzo długiego czasu i funkcjonuje 12/7 i nie ma downow
wiesz najlepiej se pograj na rh.go.pl i zobaczymy czy prywatne servy nie imają sie do tych na globalu...


ZOBACZ POZNAJ IPOIWEDZ CZY CI SIE NIE PODOBA CO STRACH CIE OBLECIAŁ ŻE CI JAKIŚ SPELLIK NIE ZADIZAŁA ?? HUH ??


_________________
Obrazek
*Dany podpis tyczy się tych co obrażają prywatne servery WoW'a a nawet nie testowali ich


Ostatnio edytowano 16 lis 2006, 15:31 przez Holy, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 13
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:27 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Nie odnosiłem się do cytatu, tylko do ogólnej tendencji jaka jest popularna wśród graczy i założycieli pirackich serverów. Tendencji, której zgodzisz się, dano wyraz w tym temacie parokrotnie.


Niestety ta cala burza nie byla spowodowana z naszej strony ale pierwsze komentarze nie na miejscu byly z waszej strony, to byla tylko propozycja a juz na samym poczatku rozni ludzie starali sie ublizyc, nie wiedzac nawet ze nie maja tu do czynienia tylko z kodem emulatora, ale zywymi ludzmi ktorzy graja na tym serwerze i posiadaja o wiele wieksze doswiadczenie niz on, nie tylko w sferze WoWa. Nasz serwer jest ograniczony przez hamachi wiec gracze to nie zbieranina byle kogo. Stad ogloszenie na tym forum poniewaz właśnie gracze z doswiadczeniem sa u nas mile widziani :)


_________________
Zawryj klamor


Posty: 15
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:27 
Cytuj  
OMG caly czas cytujecie tylko to potraficie napiszcie coś swojego a nie wyrywacie zdania z kontekstu i staracie sie nam nimi przesłonić oczy , gdybyście uważniej czytali to byście wiedzieli , że nie mam nic do was o to że płacicie za granie bo to jest wasza i powtarzam tylko WASZA! osobista sprawa. Chcę ,żebyście tylko zrozumieli to ,że jesteśmy tu dla tych co nie mają zamiaru płacic za granie także wy sobie grajcie i nie krytykujcie nas za nasze metody bo nie mamy nic do was ale skoro nas atakujecie to dziwne zebyśmy sie nie bronili.

Odrobinę zrozumienia panowie a wszystkim będzie żyło się lepiej.


_________________
Na Pochybel Skurwysynom...Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:32 
Cytuj  
Holy napisał(a):
Wiesz jak tak głębiej patrzac na twe zdanie iż płacicie im za ich prace mozna zasugerować iż napewno wkurwiasz się za każdym razem gdy sowje zarobione przez ciebie lub rodzine ( nie wiem) 50 zł wydajesz na serv. Widać nie znasz wartości pieniądza albo szfagier bądź stary ci załatwił fuche taką że siedizsz na dupie i nic nie robisz...


Pójdę Twoim tokiem rozumowania.
Ukradłem sąsiadowi BMW. Czy jestem złodziejem? Nie! Po porstu znam wartość pieniądza i nie będe wydawał kasy na coś, co mogę mieć za darmo.

Co do płacenia. To naprawdę nie są wielkie pieniądze. Jak wyskoczę z żoną do kina, poddam się tej finansowej rozpuście i kupie sobie jeszcze popcorn czy nachos z serem ;) to wychodzi mi więcej niż te 5 dyszek.

Ale pewnie zaraz powiesz, że jestem frajer. Bo Ty, te filmy co ja w kinie, oglądałeś miesiąc przed premierą w chacie przed kompem i to za darmo!


Posty: 13
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:33 
Cytuj  
roball napisał(a):
Ale my mamy do was ;p


co masz do nas? chyba AIDS %-) sorry nie chcemy...


_________________
Zawryj klamor

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:35 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):

Co do płacenia. To naprawdę nie są wielkie pieniądze. Jak wyskoczę z żoną do kina, poddam się tej finansowej rozpuście i kupie sobie jeszcze popcorn czy nachos z serem ;) to wychodzi mi więcej niż te 5 dyszek.

Ale pewnie zaraz powiesz, że jestem frajer. Bo Ty, te filmy co ja w kinie, oglądałeś miesiąc przed premierą w chacie przed kompem i to za darmo!

On te Nachos czy popcorn by sobie samemu ugotował, z ukradzionych warzyw z działek i by zaoszczędził całą tą kasę, no niestety musiałby wydać pieniądze na gaz tudzież elektryczność, ale to także można ominąć kradnąc od sąsiada.
^_^


Posty: 15
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:42 
Cytuj  
Roball to tylko świadczy o twoim poziomie , naucz się erystyki jeśli wiesz co to jest to wtedy porozmawiamy jak cywilizowani ludzie narazie faktycznie jesteś tylko roballem a szkoda bo szukam porozumienia nie wojny ...


_________________
Na Pochybel Skurwysynom...Obrazek


Posty: 13
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:44 
Cytuj  
O jakiej kradziezy wogole mowicie ludzie! To chyba Blizzard kradnie, bo serio nie dosc ze trzeba kupic gre.. no dobra to przebolalem 150 zet, ale zeby jeszcze co miesiac placic? To jest wlasnie zerowanie na ludziach. Niestety wasze marne przyklady nie obrazuja istoty rzeczy. Nasz serwer nie obciaza Blizzarda zadnymi kosztami to wogole o jakiej kradziezy mowicie?? Rozumiem jakby bylo tak zeby trzeba bylo placic, wtedy bym kradl pieniadze ktore ludzie by dali na blizzarda dla siebie. Ale tu nie ma mowy o zadnej kradziezy!! Bo jakbym np. ukradl BMW sasiadowi czy marchewki z pola chocby, to on by na tym stracil a ja bym zyskal. Fakt jest w tym ze my nic z tego nie zyskujemy wiec Blizz na tym nie traci bo juz i tak za gre swoje dostal.


_________________
Zawryj klamor


Posty: 12
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:47 
Cytuj  
Kurde to naprawde jest wszystko tępe.
Co ma do diabła popcor naczos i kino i BMW to są rzeczy i firmy innego kalibru ja mowie o blizzardzie który za daleko sie posunął i jeszcze jedno na globalu sie opłaca tylko tym ludziom którzy zarabiają w euro lub w dolcach a nie tym co posiadają inne nominały.

P.S.
Dbaj wiecej o żone a nie graj w WoW'a. Jasny gwint co będize z tego przyszłego pokolenia :(


_________________
Obrazek
*Dany podpis tyczy się tych co obrażają prywatne servery WoW'a a nawet nie testowali ich


Posty: 15
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:48 
Cytuj  
A co do kradzieży to panowie nikt tu niczego nie kradnie , poprostu wy wolicie płacić ok loozik , a my jesli idzie o granie (bo nie mozna sie tutaj tak jak wy to robicie sprowadzać się do wszystkich dziedzin życia) wolimy to robić za free. Dlatego nie sprowadzajmy się do tematów kin i samochodów bo wiadomo ,że na te rzeczy trzeba zarobić i ma się satysfakcję jak się wyda zarobione pieniądze na te przyjemności. Fakt co do gry reprezentujemy inne poglądy ale to nie oznacza , że zaraz kradniemy nie demonizujmy tutaj. Bo tak jak już wspomnialem jesteśmy tu dla tych co nie mają kasy żeby grać...


_________________
Na Pochybel Skurwysynom...Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:50 
Cytuj  
Mam nadzieje że ten post ruszy im w głowach jak dynamit w Thousand Neddles


_________________
Obrazek
*Dany podpis tyczy się tych co obrażają prywatne servery WoW'a a nawet nie testowali ich


Posty: 15
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:56 
Cytuj  
Na początek może jak fajerwerki z Ratchet niech oświetlą ich pełną mroku drogę...


_________________
Na Pochybel Skurwysynom...Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:59 
Cytuj  
Wystrzegajcie sie Blizarda bo to szatan wcielony zasrany Lucyfer porąbany Loki !! Idzie w strone siwatła !!


_________________
Obrazek
*Dany podpis tyczy się tych co obrażają prywatne servery WoW'a a nawet nie testowali ich

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.