mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 16:07 
Cytuj  
Prosilbym jakisgos moda o skasowanie tego 4stronowego shitu bo wiekszych glupot i bredni dawno nie czytalem na tym forum.

Panowie ewidentnie sie uniesli honorem ze ktos smial obrazic ich smieszny serverek oc to "na nim wszystko odhackowuja" i sie burdel zrobil. A panom zalozycielom tematu proponowalbym przerwac keriere na forum bo nioe dorosli jescze do niego (i nie mowie o wieku choc tez nie jest pewnie zbyt duzy ale o spposobie myslenia).

Roball --> Nie ma w sumie sensu tlumaczyc, oni sami kiedys do tego dojda. Narazie jest etap "zlodziejstwo jest elo a placa frajerzy" dorosna - zrozumieja.
Sam przez to przechodzilem, naszczescie juz dawno :-)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 lis 2006, 16:09 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 16:07 
Cytuj  
Berserk napisał(a):
O jakiej kradziezy wogole mowicie ludzie! To chyba Blizzard kradnie, bo serio nie dosc ze trzeba kupic gre.. no dobra to przebolalem 150 zet, ale zeby jeszcze co miesiac placic? To jest wlasnie zerowanie na ludziach. Niestety wasze marne przyklady nie obrazuja istoty rzeczy. Nasz serwer nie obciaza Blizzarda zadnymi kosztami to wogole o jakiej kradziezy mowicie?? Rozumiem jakby bylo tak zeby trzeba bylo placic, wtedy bym kradl pieniadze ktore ludzie by dali na blizzarda dla siebie. Ale tu nie ma mowy o zadnej kradziezy!! Bo jakbym np. ukradl BMW sasiadowi czy marchewki z pola chocby, to on by na tym stracil a ja bym zyskal. Fakt jest w tym ze my nic z tego nie zyskujemy wiec Blizz na tym nie traci bo juz i tak za gre swoje dostal.


Cytuj:
Kurde to naprawde jest wszystko tępe.
Co ma do diabła popcor naczos i kino i BMW to są rzeczy i firmy innego kalibru ja mowie o blizzardzie który za daleko sie posunął i jeszcze jedno na globalu sie opłaca tylko tym ludziom którzy zarabiają w euro lub w dolcach a nie tym co posiadają inne nominały.

Firma która wydaje swój produkt i chce się utrzymać mieć fundusze na przyszłe projekty to diabeł? oznacza to że "posuwa się za daleko"?
WTF MAN IS WRONG WITH YOU WTF!!!!

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 16:12 
Cytuj  
'Wycięte' z http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=22217 . Bardziej pasuje tutaj chyba.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 16:16 
Cytuj  
Co za barany...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 16:17 
Cytuj  
Spokojnie, zostawiłem odośnik do tego wątku w poprzednim temacie ;).


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 lis 2006, 16:26 przez Dhoro, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 15
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 16:25 
Cytuj  
Bohaterowie hehehe :P:D


_________________
Na Pochybel Skurwysynom...Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 16:33 
Cytuj  
Ja nic nie mówie ale burdel zrobiliście wy , żeby nie bylo ,że kogoś atakuję , my tylko reklamujemy serv i tyle i wszelkie zbędne uwagi zachowajcie dla siebie mam tu na mysli te dywagacje na temat intelektu, szkoły , kradzieży i tego kto jaki był czy jest obecnie ...

Pozdrawiam


_________________
Na Pochybel Skurwysynom...Obrazek


Posty: 13
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 16:44 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Co za barany...


Sam jestes Baranem, ja jestem czlowiekiem


_________________
Zawryj klamor

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 16:50 
Cytuj  
Miałem nic nie pisać ale jednak... ;)

Najbardziej w tym wszystkim śmieszy mnie traktowanie opłaty za WoWa jak jakiegoś brzemienia, którego normalna polska rodzina nie jest w stanie udźwignąć, te 50zł to być albo nie być...

Sorki ale pomijając fakt, że na zachodzie tyle zarabia się za godzine (czy nawet niech będą dwie) na zmywaku, to w Polsce tyle zarobisz przez jakieś 6-7 godzin np. roznoszenia głupich ulotek, czyli najprostszej i najgorzej płatnej pracy.

I jak już ktoś wcześniej wspomniał 50zł to w zasadzie ledwo wystarczy na jedno wyjście do kina...

(Jak słysze whine o te 50zł to zawsze mam przed oczami biedne gimbus kids, które zawsze proszą starych o kase a sami nigdy w życiu do żadnej roboty się nie wzięli)

Natomiast płacąc za WoWa możesz grać niemal bez przerw, masz pewność, że serwery są pod kontrolą, wszystko działa i co najważniejsze masz więcej ludzi na friend liście niż jest na całym pirackim serwie. (nie mówiąc już o tym, że twoja gildia na pewno przewyższa liczebnością 2 albo 3 "private" serwy razem wzięte).

W gruncie rzeczy jak chcesz grać jako nolife/hardcore to za te 50zł możez zorganizować sobie cały wolny czas przez miesiąc czasu. Pokaż mi inny sposób wydania takiej kwoty, który by zapewnił podobną możliwość.

No sorki ale jeżeli ktoś uważa 16, czy nawet niech będzie i 100 osób za massive multiplayer to off.

Czyli w gruncie rzeczy nie masz pojęcia jak wygląda gra w WoWa. Na privie tłuczesz mobki cały dzień (albo w sumie możesz i włączyć bota, a co! /albo po prostu sobie dodać itemki/level) dobijasz do 60 spotykając innych graczy może z 10 razy w ciągu całej gry, później dobijasz do 80lvl, bo na 60 nie mogłeś solować MC czy jakiegoś innego instanta. Względnie skaczesz ze szczęścia jak uda ci się znaleźć team albo jakiś quest będzie działał. A PVP? Co, nie znaju?

Po prostu nie kojarze jak można mieć fun z takiej gry ^^.


_________________
Altaya | BF4

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 16:53 
Cytuj  
To lącze 7 Mb to neo ? ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 17:00 
Cytuj  
Berserk, Brthez82, Holy to jedna osoba, czy kolunie z falistej tektury, elo ziomusie z privika ?
Wchodzac na elitarny serwis mmorpg i promujac sie z prywaciakami to jak zagladanie lwu do paszczy, w 99% przypadkow musi sie to zle skonczyc.

Sam bylem kiedys na etapie testowania i poszukiwania jakiegos grywalnego priva, ale niestety takiego nie znalazlem.
Najwiekszy jaki testowalem to rivera czy riviera (turecka - jeden chuj), wtdy obslugiwal ponad 1000 graczy, ale ciagle pozostawal na zacofanej wersji (1.9.x) i nie dzialaly kluczowe skille, talenty, etc.
Doszedle mdo madrego wnioski, chce grac w wow'a, place blizzowi za kawal dobrej roboty i dostaje dopracowany produkt.
Rozumiem, ktos chce za wszelka cene grac w wow'a to sobie idzie na priva i mysli, ze gra w wowa... niech sobie mysli, ze gra, ale niech sie z tym nie afiszuje na lewo, prawo, bo nie ma sie czym chwalic.
Wyobrazacie sobie pilkarza bez nog grajacego w pilke nozna ? To jest wlasnie cos w tym stylu.

Chcecie szukac sobie graczy to raczej nie tutaj, proponuje jakies pirackie, albo warezowe fora, bo tam kazdy kradnie, bedziecie sie czuc jak w domu. 8)

Pozdrawiam Was serdecznym wypierdalaj.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 17:07 
Cytuj  
Ufff zdarzylem :D

Primo: 160 osob, czy nawet 320 (jak zrobicie sobie 20 sieci) to jest smiech na sali.
Secundo: 50 zeta to nie jest dla mnie i wiekszosci tutaj "omfg wielka kasa".
Tercio:
Holy napisał(a):
Dobra Berserk moj dorgi zwijamy manatki
Bo tu są kolesie co ssą jeszcze cycki matki
Przelewajcie dalej kase na globala pozbawione jaj ciecie
A ja z ziomami będe chasał po prywatnym WoW'a świecie


Ja twoja matka jest MILF to moge possac jej cycka :]


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 17:07 
Cytuj  
Berserk napisał(a):
Sniegu napisał(a):
Co za barany...


Sam jestes Baranem, ja jestem czlowiekiem


Nic innego mi nie przychodzi do glowy kiedy czytam te wasze (twoje?) nedzne wypociny.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 17:08 
Cytuj  
Ok, nie czytałem całego tematu, nadrobię to za chwilę ale w miedzyczasie :] :

Pomijając to że po stronie 'korsarzy' wypowiadają się tu debile( fajny argument z nieposzanowaniem czyjejś pracy na początku threada. To twórcy privów ciężko pracują, a goście z Blizza to już nie?) troszkę ciekawi mnie czemu jest tu ogólne przyzwolenie na prive np. do Ultimy Online, a jak pojawi się już link do prywatnego Wowa to już się szum podnosi.

I Ultima i Wow są w końcu płatne.
Owszem, serwery Ultimy są o wiele lepsze od tych z Wowa, ale w końcu kradzież to kradzież.

No, chyba że firma postanowiła że stawianie privów jest legalne- wtedy przepraszam.

A z chęcią wypowiedziałbym się na temat tych co stawiają piraty i to napewno niezbyt pochlebnie, ale niestety nie mogę gdyż sam korzystam z pirackiego Windowsa, czasami pożyczam od kumpli piraty.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 17:13 
Cytuj  
Kozas ale servery UO byly po pierwsze grywalne, a po drugie wiekszosc jest dla RPG zapalencow.
Sa jeszcze grywalne serwery do Lineage (qmpel ktory w to gra mowil ze _znow_ wyciekly kody zrodlowe :D ), gdzie gra sporo osob i nawet jest w miare.

Ale mowienie o privach WoW to jak strzal sobie w kolano, bo abstrahujac juz od legalnosci czy nielegalnosci to sa to servery NIEGRYWALNE.

Hehehe. Jaki mily akcent na koniec dnia :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 17:15 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Ok, nie czytałem całego tematu, nadrobię to za chwilę ale w miedzyczasie :] :

Pomijając to że po stronie 'korsarzy' wypowiadają się tu debile( fajny argument z nieposzanowaniem czyjejś pracy na początku threada. To twórcy privów ciężko pracują, a goście z Blizza to już nie?) troszkę ciekawi mnie czemu jest tu ogólne przyzwolenie na prive np. do Ultimy Online, a jak pojawi się już link do prywatnego Wowa to już się szum podnosi.

I Ultima i Wow są w końcu płatne.
Owszem, serwery Ultimy są o wiele lepsze od tych z Wowa, ale w końcu kradzież to kradzież.

No, chyba że firma postanowiła że stawianie privów jest legalne- wtedy przepraszam.

A z chęcią wypowiedziałbym się na temat tych co stawiają piraty i to napewno niezbyt pochlebnie, ale niestety nie mogę gdyż sam korzystam z pirackiego Windowsa, czasami pożyczam od kumpli piraty.


W swietle prawa jestes tylko zlodziejem, a oni w swietle prawa sa zlodziejami i debilami.


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 17:22 
Cytuj  
Nom, dokładnie o to mi chodziło. UO serwy są w sumie całkiem fajne i co najważniejsze prowadzą je ludzie inteligentni, a serwy Wowa to było nie było gówienka, ale w świetle prawa są na tych samych zasadach.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 17:24 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
W swietle prawa jestes tylko zlodziejem, a oni w swietle prawa sa zlodziejami i debilami.

Nie jest i nie są. Znaczy mowa o złodziejach. Przeczytaj kodeks karny. Możesz stwierdzić że naruszyli autorskie prawa majątkowe.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 17:25 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Kozas ale servery UO byly po pierwsze grywalne, a po drugie wiekszosc jest dla RPG zapalencow.

Bullshit- wlasnie wiekszosc jest nie RPG. I tak ostatni raz graliscie w UO X lat temu.
UO ma takie szczescie ze juz po tylu latach istnienia tej gry ludzie doswiadczeni na OSI mogli stworzyc profesjonalne servery priv.
Zagralbym sobie na OSI(jakby otworzyli UO:R albo T2A) z powodu szerszego comunity.

Co do WoWa jest jeszcze za mlody i dlugo minie zanim cos pro powstanie.

Zaleta priv jest mozliwosc customizacji swiata , niestety niektorzy robia blad i customizouja tez podstawy mechaniki, i nic dobrego z tego nei wychodzi (chyba ze masz laaaaata doswiadczen)

Dyskusje priv a pay for game servers byly juz setki razy. Glowny argument jest -Na official masz bardziej dojrzale comunity, co tez jest bzdura totalna bo ogolnie wiadomo ze 13 latki placa za gre nawet czesciej niz znudzone zyciem po pracy ,dziadki. Imho placisz za Pewna przyszlosc servera, bo jak wiadomo priv jednego dnia jest drugiego nie ma. A jakosc zalezy od tego kto te servery tworzy.


Ostatnio edytowano 16 lis 2006, 17:30 przez S@mael, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 17:28 
Cytuj  
Różnica między serverem prywatnym a oficjalnym jest taka jak między masturbacją a seksem.

Jeżeli zbiera się grupka ludzi, którzy namawiają innych do masturbacji to jest to ich wyłączna sprawa.

Czy powinno mnie to denerwować, nie sądze. Właściwie jest to nawet zabawne :)

P.S
nie mówie o serverach priv ultimy oczywiście ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.