mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 17:30 
Cytuj  
Dobry thread, obśmiałem się do łez. :D


Posty: 13
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 17:55 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
To lącze 7 Mb to neo ? ;)


Jakie qrwa neo? To jest backbone finskiego łącza, serwer stoi w Finlandii. Emu jest udoskonalane i wszelkie problemy sa szybko rozwiazywane. Kontrola nad ruchem jest program hamachi ktory jest potrzebny zeby grac na serwerze. Nie jest tak ze kazdy nieautoryzowany gracz ma dostep do serwera. Jest troche bugow, ale nie przeszkadzaja one jednak drastycznie w grze, jezeli nie macie zamiaru grac to trudno.

Pozatym tez mialem z was niezly ubaw bo poprostu wasze komentarze nie trzymaja sie kupy i sa denne, z jednej strony popieracie serwery prywatne a z drugiej strony wszyscy staraja sie byc swieci.

Niestety taki jest wasz obraz, czasami mialbym ochote wymienic kilka zdan z ktoryms z was w 4 oczy, i ciekawe czy wtedy zgrywalby takiego cwaniaczka bez poparcia jakis nonsensownych komentow. Szczerze to chetnie tez bym poczestowal MC5'em takich flamerow ktorzy nic nie maja do powiedzenia i zgrywaja kozakow :evil:


_________________
Zawryj klamor

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 18:07 
Cytuj  
Berserk napisał(a):
z jednej strony popieracie serwery prywatne a z drugiej strony wszyscy staraja sie byc swieci.


Z jakiej niby "jednej strony" ktos was poparl? :F

Anyway, rozumiem, ze ktos sobie pyka na piracie (bo mu sie moze podobac, bo ma znajomych, bo to 'klymatyczny' polski serwer). Problem w tym, ze robicie drame o 50pln.
Serio, jesli kogos nie stac raz w miesiacu na wydanie takiej ilosci pieniedzy, to prawdopodobnie ma ogolnie problemy z utrzymaniem sie i nie ma czasu kombinujac, jak tu zarobic zeby wyzywic siebie/rodzine. Osoby na utrzymaniu rodzicow juz pomijam, bo dla nich to juz totalnie zaden problem zdobyc taki kawalek gotowki.
Po co ta drama? mi to smierdzi altami i dzikiej uciesze jakiegos Szczocha (ktory nota bene powinien juz dawno we flame sie wkrecic).

Edit: literki...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 16 lis 2006, 18:08 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 18:07 
Cytuj  
Berserk napisał(a):
SwenG napisał(a):
To lącze 7 Mb to neo ? ;)


Jakie qrwa neo? To jest backbone finskiego łącza, serwer stoi w Finlandii. Emu jest udoskonalane i wszelkie problemy sa szybko rozwiazywane. Kontrola nad ruchem jest program hamachi ktory jest potrzebny zeby grac na serwerze. Nie jest tak ze kazdy nieautoryzowany gracz ma dostep do serwera. Jest troche bugow, ale nie przeszkadzaja one jednak drastycznie w grze, jezeli nie macie zamiaru grac to trudno.

Pozatym tez mialem z was niezly ubaw bo poprostu wasze komentarze nie trzymaja sie kupy i sa denne, z jednej strony popieracie serwery prywatne a z drugiej strony wszyscy staraja sie byc swieci.

Niestety taki jest wasz obraz, czasami mialbym ochote wymienic kilka zdan z ktoryms z was w 4 oczy, i ciekawe czy wtedy zgrywalby takiego cwaniaczka bez poparcia jakis nonsensownych komentow. Szczerze to chetnie tez bym poczestowal MC5'em takich flamerow ktorzy nic nie maja do powiedzenia i zgrywaja kozakow :evil:


Gwizdnij jeszcze a banda 16 letnich dresikow zaraz bedzie do Twojej dyspozycji. :]
Bite me fanboy.


_________________
@polygamia


Posty: 13
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 18:14 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Gwizdnij jeszcze a banda 16 letnich dresikow zaraz bedzie do Twojej dyspozycji. :]

Do niczego mi nie jest potrzebna banda 16 letnich dresikow, jak Ciebie to kreci to sobie gwizdaj.


_________________
Zawryj klamor

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 19:04 
Cytuj  
Ale drama naprawde skala prywtnych serwerow jest tak mala ze blizzarda to w ogole nie interesuje wiekszym zlamaniem regulaminu jest uzywanie botow sprzedaz kont lub golda na oficjalnych serwerach. Do tego porownywanie kradziezy samochodu do uzywania prywatnego serwera naprawde jest nieadekawtne.
Jezeli myslicie ze tylko w biednej Polsce kradziez wlasnosci intelektualnej czy jak tam ten zapis prawny nazywa to powiedzcie mi czemu programy p2p sa tak bardzo ropowszechnione w EU i US gdzie wiadomo ze wiekszosc plikow wymienianych pomiedzy uzytkownikami to fimy i muzyka ;) Ja np gralem w wowa i oplacalem abonament bo po prostu uwazam ze gra jest tego warta a jak ktos chce sobie pograc na privie to jego sprawa i nie ma co unosic sie swietym oburzeniem.


Posty: 13
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 19:12 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Zawryj klamor

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 19:32 
Cytuj  
Holy napisał(a):
JUŻ NIEDŁUGO WSZYSTKO ODHACKUJĄ


Gdy to była prawda, i serw uciągał by tyle osób co serwy blizza, to bym grał u was...Ale prawda jest taka, że takie obietnice były już po wyjściu bety (my to już za tydzień odhackujemy...Don't worry) A 50 zł, to duże pieniądze nie są...Pozatym niedługo wychodzi dodatek, i co jakieś 1.5 roku ma wychodzić następny...GL & HF.

Na resztę postów nie odpowiem, bo panowie (przynajmniej Berserk, a Holy to już szczególnie) są tępi...

Eot z mojej strony, no re.


Posty: 12
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 19:41 
Cytuj  
Kromer ty jebany sukinsynu kurwa jakim prawem tak piszesz ty łajzo zasrana w dupe całe życie jechana kto cie tego nauczył kloszard z ulicy czy matka czy dzieci z domu dizecka które cie jebały w dupe jebana patafiańska suko gdybym cie zobaczył na ulicy boś stary kurwa twarzy nie miał policja by miała problem z inentyfikowaniem ciebie !!
Kurwa jebany chuju !!


_________________
Obrazek
*Dany podpis tyczy się tych co obrażają prywatne servery WoW'a a nawet nie testowali ich


Posty: 12
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 19:45 
Cytuj  
A wogule pierdolcie sie wszyscy gledzicie jak stare kurwy w moherowych bewretah nie sądziłem że na takim forum są debile takiego kalibru poporstu mnie zniesmaczyliście swym totalnym brakimje kultury tym brakime tolerancji czy chodzby dobroci !! Jak wy swe dzieci wychowacie chyba na takich samych chorych na głowe popierodleńco jak wy.
Dowidzenia pierdolcie sie nawzajem w dupe i poznajcie zasade
Ja ci w dupe czy ty mi loda ?? I bawcie sie na globalu płaćcie chajs walcie se "Johna na nude patchu nie miejcie życie Pierdolcie sie w dupe !!


_________________
Obrazek
*Dany podpis tyczy się tych co obrażają prywatne servery WoW'a a nawet nie testowali ich

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 19:50 
Cytuj  
@up
wiesz ze wyreczyles tych z ktorymi sie klocicsz w ostatecznym poniżeniu i ośmieszeniu siebie :lol:


_________________
nie lubie konserw

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 19:52 
Cytuj  
A czego sie spodziewałeś po niedoruchanym Gimnazjaliście ? Tata mu do wanny za rzadko wchodzi i tyle.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 20:02 
Cytuj  
Holy napisał(a):
A wogule....poporstu mnie zniesmaczyliście swym totalnym brakimje kultury ... Pierdolcie sie w dupe !!

Ha!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 20:05 
Cytuj  
Cytuj:
O jakiej kradziezy wogole mowicie ludzie! To chyba Blizzard kradnie, bo serio nie dosc ze trzeba kupic gre.. no dobra to przebolalem 150 zet, ale zeby jeszcze co miesiac placic?


Nie chce już mi się tłumaczyć, za głupi jesteś by to zrozumieć. Pewnie angielskiego też nie umiesz więc nie ma co nawet robić copy&paste TOC i EULA.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 20:06 
Cytuj  
Holy napisał(a):
A wogule pierdolcie sie wszyscy gledzicie jak stare kurwy w moherowych bewretah nie sądziłem że na takim forum są debile takiego kalibru



Holy napisał(a):
poporstu mnie zniesmaczyliście swym totalnym brakimje kultury


Hahahahahaha
Hahaha
hah

Self owned IMO

Tak na marginesie jak przeczytałem temat to liczyłem na jakiś porządny flame ale z przykrością stwierdzam że cały topic jest żałosny, ba... Nawet więcej, trzech panów (wszyscy wiedzą o kogo chodzi) osiągnęło po prostu kompletne dno poziomu intelektualnego. Szkoda na nich czasu. To już takie stadium upośledzenia umysłowego że nieważne co zostanie powiedziane, nieważne w jak przemyślany, logiczny i stonowany sposób, i tak zostanie całkowicie zignorowane.

W końcu ci panowie poznali jedyne słuszne prawdy, takie jak:

- Firmy które chcą zarabiać coś na swoim produkcie są "złodziejami".
- Firmy które wydają miliony dolarów na utrzymanie usług na względnie wysokim poziomie i oczekują w zamian opłaty abonamentowej są "złodziejami"
- Wszyscy którzy nie zgadzają się z jedyną i słuszną opinią panów Holy, Berserk są, cytat: A wogule pierdolcie sie wszyscy gledzicie jak stare kurwy w moherowych bewretah nie sądziłem że na takim forum są debile takiego kalibru
- Wszyscy którzy płacą za towar ekskluzywny, albo jak kto woli za ekskluzywną usługę są idiotami.


Jak widać światopogląd owych panów nie pozostawia żadnego pola manewru nam biednym zaślepionym szaraczkom jak tylko uznać słuszność jakże logicznych i inteligentnych argumentów i zakończyć dyskusje.

<sadpanda>


_________________
Obrazek

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 20:21 
Cytuj  
Ojej exluzywny towar hehe.
Give me a break, 90% uzytkownikow tego forum juz nalezy do tego "exluzywnego" klubu. WoW nie jest warty nawet zlotowki imho.
Z jednej strony jak ktos uwaza ze to dobra gra to lepiej niech zaplaci te 50 zl .

A do panow z priv - to jak juz all zhackujecie to wtedy o tym ogloscie ( za x lat)

(raczej sie tak nie stanie- bo to typowa gra w ktorej beda robic updaty non stop, tak to jest jak gra sie opiera na itemkach ,spirala zapotrzebowania na nowe itemki/rasy? sie sama nakreca )

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 20:59 
Cytuj  
Holly pekl jak dziecko... to bylo do przewidzenia. Moze odnajdzie sie na privie z elo ziomami ginmazjalistami ciagajpalami. :]


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 21:10 
Cytuj  
Ja poczulem sie zmiazdzony logiczna argumentacja naszych bohaterow i od dzis gram na privach ale tylko na takich co to "JEST WSZYSTKO ODHACKOWANE" (jakby to mialo cokolwiek z hackingiem wspolnego). :wink:

A swoje konto z 6 postaciami 60lvl full Tier3 sprzedam za 5 zeta bo przeciez nie bede sie szmacil tak jak Blizzard i zdzieral z biednych gimnazjalistow kasy za swoj czas i trud wlozony w to. :wink:

BTW. Samael sorry ale pierdolisz. :-D


_________________
Obrazek


Posty: 13
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 21:32 
Cytuj  
Nie wiedzialem ze mozna upasc tak nisko jak wy w ukladaniu wnioskow, to co piszecie to jest jedna wielka paranoja, Towar luxusowy?? Kurwa o jakim towarze luxusowym wy mowicie, szynka za komuny to byl towar luxusowy a nie gra komputerowa. Dajcie spokuj bo jestescie zalosni i wydaje mi ze jedyna adekwatna rzecza do waszych wypowiedzi jest, ten obrazek Jak do was odpisuje to mam wrazenie ze wy wszyscy tak wygladacie


Obrazek


_________________
Zawryj klamor


Ostatnio edytowano 16 lis 2006, 21:57 przez Berserk, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 21:42 
Cytuj  
Berserk napisał(a):
Nie wiedzialem ze mozna upasc tak nisko jak wy w ukladaniu wnioskow, to co piszecie to jest jedna wielka paranoja, Towar luxusowy?? Kurwa o jakim towarze luxusowym wy mowicie, szynka za komuny to byl towar luxusowy a nie gra komputerowa. Dajcie spokuj bo jestescie zalosni i wydaje mi ze jedyna adekwatna rzecza do waszych wypowiedzi jest, obrazek ktory wyslalem kilka postow wczesniej. Jak do was odpisuje to mam wrazenie ze wy wszyscy tak wygladacie


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.