mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 09:41 
Cytuj  
a w szystko to dzieje sie w PiS-owskiej IV RP i jej odnowy moralnej :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 12:22 
Cytuj  
Kard napisał(a):
a w szystko to dzieje sie w PiS-owskiej IV RP i jej odnowy moralnej :P


dokladnie :]


Pieszczoch napisał(a):
Na pozycje sekretarki w biurze poselskim czy jakimkolwiek fajnym biurze zjawiaja sie masy kobiet nawet z magistrami i czasem CV sie pojawi.
A jak wiekszosc spelnia moje oczekiwania, no to wygra ta co pozaprogramowo pokaze swoje umiejetnosci ;)


celny strzal imho to ten co wyplaca powinien decydowac co wchodzi w zakres obowiazkow danej osoby i jesli jest to dawanie dupy to jest to dawanie dupy a nie molestowanie. wogle imho kobiety uwielbiaja wykrzykiwac "chcemy rownouprawnienia", tylko problem w tym ze dra japy tylko wtedy kiedy "rownouprawnienie" jest im na reke. Dla przykladu:

[lifestory]
Wspolpracownica swego czasu poszla do szefa ze jest dyskryminowania i zada takiej samej pensji jak jej koledzy na tym samym stanowisku. Prezes powiedzial ze pomysli, a nastepnego dnia "jej" pokoj przeprowadzal sie do nowego pokoju (wiec trzeba bylo przeniesc biorka i podlaczyc sprzet). No i w czasie przenosin prezes mowi do niej: A ty dlaczego nie przenosisz?
ona:przeciez jestem kobieta
na co prezes odparl tylko no to rozumiem ze sprawe podwyzki mamy z glowy.
[/lifestory]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 14:35 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
celny strzal imho to ten co wyplaca powinien decydowac co wchodzi w zakres obowiazkow danej osoby i jesli jest to dawanie dupy to jest to dawanie dupy a nie molestowanie.


to sie zgadza, ale do momentu gdy ta druga strona moze decydowac, np. jezeli moze powiedziec "nie", a to nie zawsze jest takie proste, zaluzmy, ze ta pani miala na utrzymaniu 2 dzieci i dla niej ta praca to bylo byc albo nie byc i w tym momencie wg. mnie nie miala juz wyboru,
a co do tych panow to nie wiem czy oni sa glupi czy tacy skapi, bo mogli isc do burdelu (raczej ich stac) i miec spokuj, a tak ... TO DOBRZE IM TAK :P , a placz Lepotluka to juz hit :)

odnosnie perelek to to jest super http://wiadomosci.onet.pl/1446612,11,item.html
po prostu paranoia :P

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 15:05 
Cytuj  
Kard napisał(a):
odnosnie perelek to to jest super http://wiadomosci.onet.pl/1446612,11,item.html
po prostu paranoia :P


wiesz kazdy polityk chcialby miec ~1mln wyborcow i to zdyscyplinowanych a ty wlasnie sa sluchacze Radia Maryja


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 15:54 
Cytuj  
@Pieszczoch
Tyle tylo ze jesli rozmowa kwalifikacyjna bylaby przeprowadzona dokladnie pod twoje potrzeby i w sposob jaki powinno sie ja przeprowadzac to wcale nie mialbys takiego duzego wyboru. Ale co prawda to prawda. Jakbym mial panie do wyboru na tym samym poziomie kompetencji i kultury to wybralbym ladniejsza :P

A co do "wykazania" sie pozamerytorycznie to to chyba kazdy sadzi podlug siebie. I tylko slowo komentarza do tych ktorzy sie z tym zgadzaja -> smiejecie sie z "odnowy moralnej" IV RP? zacznijcie od siebie :P

@Fabianek
Ten kto placi moze decydowac o tym czy dawanie dupy wchodzi w zakres obowiazkow? Heh. Wiesz taki "platny seks" ma swoje okreslenie w kodeksie karnym. Rece opadaja jak sie czyta takie rzeczy. Najlepiej zapytaj sie zony co mysli o takim podejsciu. Ale pewnie jej nie powiesz, ze tak uwazasz, bo jedno to palnac glupote na forum, a drugie palnac ja w domu.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 16:03 
Cytuj  
Kard napisał(a):
to sie zgadza, ale do momentu gdy ta druga strona moze decydowac, np. jezeli moze powiedziec "nie", a to nie zawsze jest takie proste, zaluzmy, ze ta pani miala na utrzymaniu 2 dzieci i dla niej ta praca to bylo byc albo nie byc i w tym momencie wg. mnie nie miala juz wyboru,


jak to nie miala wyboru.

po pierwsze primo: Moga sobie nie robic dzieci, samej latwiej sie utrzymac chodzby na garnuszku mamusi.

po drugie secundo: zawsze mogla poszukac innej pracy

a po trzecie ultimo: z punktu widzenia pracodawcy to sa to jego pieniadze i to on decyduje na co je przeznaczy, skoro sobie zyczy aby jego sekretarka robila mu laske przy porannej kawie to ma do tego prawo.

Cytuj:
odnosnie perelek to to jest super http://wiadomosci.onet.pl/1446612,11,item.html
po prostu paranoia :P


tia 10/10 tylko szkoda ze dzis nie jest 1 kwietnia

KromeR napisał(a):
@Fabianek
Ten kto placi moze decydowac o tym czy dawanie dupy wchodzi w zakres obowiazkow? Heh. Wiesz taki "platny seks" ma swoje okreslenie w kodeksie karnym. Rece opadaja jak sie czyta takie rzeczy.


wiem ze to jest paragraf w KK i to jest w/g mnie chore. Dlaczego panstwo proboje decydowac za pracodawce jakie pracownika potrzebuje. Nie dosc ze panstwo i tak go okrada (Czytaj podatki) to jeszcze proboje decydowac
jaki zakres pracownikow maja miec jego pracownicy.

Nie chodzi oto ze to popieram, chodzi oto ze to jest tak jak z aborcja wszyscy krzycza zeby zakazac, zabronic etc. a i tak masa ludzi to robi. Czy chodzby sprawa prochow, tez jest tak ze niby sa zle teraz iirc grozi kara za samo posiadanie a i tak kazdy kto chce brac to na to leje.

Cytuj:
Najlepiej zapytaj sie zony co mysli o takim podejsciu. Ale pewnie jej nie powiesz, ze tak uwazasz, bo jedno to palnac glupote na forum, a drugie palnac ja w domu.


Nie mam zony, ale mam dlugo letnia przyjaciolke ;-) i chyba rozumiem do czego "pijesz". Chodzi oto zeby sprawy byly jasne do czego jest potrzebna laska jednoczesnie lasce ktora podejmie taka prace wytraca sie argument o tym ze byla molestowana z reki.

aha dodam ze moja przyjaciolka pracuje.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 16:12 
Cytuj  
Rozumiem ze jak bedziesz mial szefa geja albo twoja przyjaciolka znajdzie taki punkt w umowie z czystym sumieniem powtorzysz to co tutaj napisales.

Ciesze sie ze prawo jest stanowione przez ludzi o wyzszych standardach etycznych i moralnych.

Nie wiem czy wiesz do czego pije. Chodzi o to ze mozna stosowac pewne pozamerytoryczne oceny pracy jesli jest sie prywatnym przedsiebiorca. Swojej kochance mozna placic wiecej, tak samo jak swojemu kumplowi, rodzinie czy komu tam sie chce. Ale "uslugi" seksualne nie moga byc jedynym wyznacznikiem. Bo wtedy koncy sie tak jak Lyzwinski. I bardzo dobrze.
Aha no i oczywiscie nie mozna abstrahowac od tego Lyzwinski placil Anecie K z pieniedzy podatnikow, bo przeciez yla szefowa jego biura poselskiego na ktorego utrzymanie otrzymuje panstwowe pieniadze.


Pss. Najsmiesniejsze dla mnie jest to ze nie mogl sobie chodzic na kurwy jak zwyczajny czlowiek.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 16:29 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Rozumeim ze jak bedziesz mial szefa geja albo twoja zona znajdzie taki punkt w umowie z czystym sumieniem powtorzysz to co tutaj napisales.


jasne co to ma do rzeczy?

Ja zlozylbym wymowienie (zakladajac ze by wchodzily w sklad mojej pracy uslugi "dodatkowe"), a w przypadku mojej zony (ktorej nie mam ;-) to obecna kandydatka na ta "posade" nawet by nie rozwazala wysylania CV.

Cytuj:
Ciesze sie ze prawo jest stanowione przez ludzi o wyzszych standardach etycznych i moralnych.


1 nazwa: Samoobrona
2 nazwiska: Golik i Łyżwiński

KromeR napisał(a):
Pss. Najsmiesniejsze dla mnie jest to ze nie mogl sobie chodzic na kurwy jak zwyczajny czlowiek.


hehe dla mnie najsmieszniejsze to jest to ze nie umial dogadac sie ze swoja kochanka


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 16:42 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Ciesze sie ze prawo jest stanowione przez ludzi o wyzszych standardach etycznych i moralnych.


No tutaj to przegioles, niewielu jest obecnie politykow co maja wogole pojecie co te slowa znacza :)

co do odnowy moralnej i zaczynania od siebie - to taki argument zawsze slysze od ludzi ktorzy graja na piratach (to tak poza tematem)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 17:15 
Cytuj  
dobra zakonczmy ten temat bo sie skonczy totalnym flamem.

ale oto mamy kolejny temat:

source: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 77500.html
Kod:
Kurski: Skompromitowani politycy powinni zniknąć z życia publicznego


To w takim razie co Kurski robi na scenie? Discuss!


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 17:39 
Cytuj  
WTB Komenatrz Sargerasa :(


_________________
Obrazek

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 18:04 
Cytuj  
Sargeras wysiada przy jola_z_dywit_2006 na gazeta.pl , ona Leppera do świętych porównuje...


Ostatnio edytowano 7 gru 2006, 18:06 przez Seraf, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 18:04 
Cytuj  
http://www.wp.pl/r/EM1408 ^^


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 18:25 
Cytuj  
Pss. Najsmiesniejsze dla mnie jest to ze nie mogl sobie chodzic na kurwy jak zwyczajny czlowiek.

jak to dla ciebie jest oznaka zwyczajnosci to gl... boli ze musisz placic za sex?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2006, 22:03 
Cytuj  
ja tam sie nie smieje ze facet plakal mimo wszystko wjazdy na rodzine to przegiecie

ale i tak poleci w dol a wraz z nim koalicja i wiekszosc w Sejmie , przyspieszone wybory beda jak nic imo


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 00:10 
Cytuj  
Aldzik emokidzie. Nie wjechali mu na rodzine, biedak sie zasmucil, ze corcia sie dowiedziala, ze tatus nie jest swiety. Niestety, ale zgodzil sie na to wchodzac w wielka polityke.

A a propo wjezdzania na rodzine to stary przypadkiem w wannie nie czeka?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 01:15 
Cytuj  
Jak z kopalni wrocil to pewnie wungiel szoruje w wannie :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 08:57 
Cytuj  
1. Seks-afera z ludźmi Samoobrony w rolach głównych to skandal ciężkiego kalibru, jakiego nie było od czasu Anastazji P. Jednakże jakiekolwiek osądy są jeszcze przedwczesne. Roztrzygnięcie w sprawie ojcostwa Łyżwińskiego powinno wiele wyjaśnić.

Jeśli Łyżwiński jest winien- to musi wylecieć z Samoobrony i z Sejmu. Jeśli Lepper jest winien- to musi wylecieć z rządu. Jeśli inni posłowie Samoobrony są w to zamieszani- to Samoobrona musi wylecieć z koalicji.

Nie chcę dokonywać oceny moralnej tej pani. Moim zdaniem dochodzenie swoich praw 3-4 lata po domniemanym fakcie to jednak trochę późno.

Czuję też niesmak z powodu tego, iż Fabianek wywołał ten w temat w celu prowadzenia podszytych ironią, szowinistycznych dysput na temat "wliczania" usług seksualnych w obowiązki pracownicze. Choć z drugiej strony napiętnowanie kobiecej obłudy, polegającej na rządaniu zrównania w prawach, ale nie w obowiązkach, jest pozytywne.

2. Wizytę premiera na obchodach jubileuszu Radia Maryja nazwano paranoją. A ja się pytam: co paranoidalnego jest w tym, że ktoś jeździ tam, gdzie go zapraszają?

3. Za skandaliczne zachowanie na imprezie ze sfastyką asystentka Macieja Giertycha już wyleciała. Moim zdaniem utrata pracy asystenta europosła i wylotka z organizacji, na rzecz której pracowało się przez parę lat to dość ciężka kara. Tutaj również zastanawia fakt, że całe wydarzenie ujawniono z "dwuletnim lagiem". Inni forumowicze również stwierdzili, że to raczej nie jest zbieg okoliczności.

Wniosek: doszło do generalnej ofensywy, której celem jest obalenie koalicji. Strategia: skoro medialne gnojenie PiSu, robienie z każdego piardnięcia ogólnopolskiego skandalu przyniosło marne efekty, to dobrano się do LPR i Samoobrony. Taktyka: zebranie wielu kompromitujących faktów i ujawnienie ich w krótkim czasie, w celu spotęgowania atmosfery skandalu.


Być może żarty przy zaistniałej sytuacji nie są odpowiednie. Ja jednak zwróciłem uwagę na motywy, jakie kierowały bohaterami seks-skandalu. Pani Aneta K. nie jest kobietą powalającej urody. Z drugiej strony poseł Łyżwiński również nie jest przystojniakiem. :P


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 09:00 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Pss. Najsmiesniejsze dla mnie jest to ze nie mogl sobie chodzic na kurwy jak zwyczajny czlowiek.

jak to dla ciebie jest oznaka zwyczajnosci to gl... boli ze musisz placic za sex?


Jestes zalosny. Musisz oczywiscie stwierdzic od razu ze _ja_ place za sex :D Zaraz po tym jak napisalem ten post wiedzialem ze jakis palant sie przyczepi do tego "zwyczajnego czlowieka". Huknij w stol, a Aenima wyskoczy z konopi :D


@Fabianek
Pewnie ze bys zlozyl wymowienie. A twoja panna nie wyslalby nawet CV. I oczywiscie nie znasz genezy zabezpieczania praw pracowniczych przed wyzyskiem pracodawcow. Nie wiesz tego ze gdyby pozwolic pracodawcom na wszystko co im sie podoba to oraliby pracownikami jak tylko by im sie chcialo i na ile pracownikowi starczyloby sie, a kazda ladna panna mialaby w umowie "swiadczenie uslug". Jakby sie znudzila to bylaby nowa.
Jest to oczywiscie duzy skrot myslowy, bo nie chce mi sie tu pisac o rzeczach oczywistych. Mam nadzieje ze lapiesz mysl i kierunek w ktorym zmierzam :)


Kard napisał(a):
KromeR napisał(a):
Ciesze sie ze prawo jest stanowione przez ludzi o wyzszych standardach etycznych i moralnych.


No tutaj to przegioles, niewielu jest obecnie politykow co maja wogole pojecie co te slowa znacza :)

co do odnowy moralnej i zaczynania od siebie - to taki argument zawsze slysze od ludzi ktorzy graja na piratach (to tak poza tematem)


Ofc przegiolem :P Z drugiej strony "wyzszych" nie znaczy idealnych nie? ;) Semantyka :P
Druga czesc nietrafiona. A tak poza tematem to takie "wzajemne wytykanie" najczesciej pojawia sie kiedy ani jedna ani druga strona nie jest do konca czysta :P

Sargeras napisał(a):
Być może żarty przy zaistniałej sytuacji nie są odpowiednie. Ja jednak zwróciłem uwagę na motywy, jakie kierowały bohaterami seks-skandalu. Pani Aneta K. nie jest kobietą powalającej urody. Z drugiej strony poseł Łyżwiński również nie jest przystojniakiem. :P


Łyzwinski to mi z geby jakos tak Rakowieckiego przypomina... :/

A apropo zrownania w prawach i obowiazkach, to ze kobiety domagaja sie tylko praw jest jedna z tych rzeczy z ktorych od zawsze sie smialem. Pamietam ze w I LO wzbudzielm dyskusja na ten temat ogolne oburzenie wsrod kolezanek z klasy :P Hehehe. No potem musialem sie troche napracowac zeby odzyskac sympatie, no i stwierdzialem ze dyskutowanie na takie tematy w ogolnym rozrachunku sie nie oplaca :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 09:29 
Cytuj  
Jestes zalosny. Musisz oczywiscie stwierdzic od razu ze _ja_ place za sex Zaraz po tym jak napisalem ten post wiedzialem ze jakis palant sie przyczepi do tego "zwyczajnego czlowieka". Huknij w stol, a Aenima wyskoczy z konopi


Piekna odpowiedz bardzo w elo stylu, moze uda mi sie zejsc do twojego poziomu.
A a propo wjezdzania na rodzine ciekawe czy twoj stary to tez "zwyczajny czlowiek". Moze "chuj wie z kad jestes" to jest normalne i w niedziele wszystkie kromerki zapierdalaja do burdelu aby sobie umoczyc, tylko czy bierzesz chlopca czy dziewczynke?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.