mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 64
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 11:24 
Cytuj  
Wolf ET : Edek z Fabryki Kredek nick oczywiście w wielu kolorach :lol:


_________________
Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2006, 15:04 
Cytuj  
Nie wiem czy bardziej denna jest sama idea tego wątku czy poczucie humoru większości osób prezentujących nam tutaj te jakże paradne nick'i.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 20:03 
Cytuj  
przeglądnij sobie topic ŚMIESZNE teksty czy coś tam a odpowiedź co do poczucia humoru użytkowników sama najdzie, a ta jest troszki przesmutna :(

:roll:


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 16:30 
Cytuj  
Jak jeszcze grałem w Dragon Raje to mój priest: ks.AntychrystPl :P :lol:


_________________
Obrazek

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 17:18 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
Jak jeszcze grałem w Dragon Raje to mój priest: ks.AntychrystPl :P :lol:
Naprawde? Ależ błyskotliwy i niewątpliwie zabawny nick


_________________
nie lubie konserw

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 17:26 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
Jak jeszcze grałem w Dragon Raje to mój priest: ks.AntychrystPl :P :lol:


Zajebiście.

Ja jak widzę w grze gościa z polską nazwą w nick'u i dopiskiem "pl" to z miejsca robię ignore. Dlaczego ludzie z innych krajów tak nie robią (albo ja nie miałem jeszcze przyjemności ich spotkać) ?

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 17:35 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Dlaczego ludzie z innych krajów tak nie robią (albo ja nie miałem jeszcze przyjemności ich spotkać) ?
Bo w Polsce tzw. patriotzym i identyfikowanie sie z narodem zostało wg.mnie zniżone do dresiarskiego poziomu?


_________________
nie lubie konserw

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 21:34 
Cytuj  
Betoniara napisał(a):
Bo w Polsce tzw. patriotzym i identyfikowanie sie z narodem zostało wg.mnie zniżone do dresiarskiego poziomu?

Pytasz się czy wg ciebie zostało zniżone do dresiarskiego poziomu ? Niestety nie odpowiem ci na to pytanie.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 21:59 
Cytuj  
h3rion - mmorpg.pl :P


_________________
.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 10:19 
Cytuj  
Cytuj:
a jak widzę w grze gościa z polską nazwą w nick'u i dopiskiem "pl" to z miejsca robię ignore.


Może dlatego, że nieraz spotykasz sie z gościem z Polski i piszesz z nim po angielsku etc... a jak on nie rozumie po innym języku niż Polsh to ucieknie do kogoś kto ma nick Pl nie? :P Po drugie nie jestem dresem, tylko czeo nie widać przez sieć skejtem i po trzecie jak widzisz gościa z BR czy Nl przy nicku to go też dajesz do Ignore?? :-?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 10:58 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
Po drugie nie jestem dresem, tylko czeo nie widać przez sieć skejtem

Na jedno wychodzi, ta sama mentalnosc.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 11:28 
Cytuj  
Skejtem? I pewnie elo ziomem? Jak mnie wkurwia określenie "skejt" jeśli już kurwa mam rozumiec to ktos kto jezdzi na deskorolce, ale to sie kurwa pisze "skater" a nie "skejt" i nawet kurwa to sie nie czyta "skejt" ...


Cytuj:
a jak on nie rozumie po innym języku niż Polsh


To jakim cudem gra w tą gre? Skoro nie zna angielskiego do żadnego Questa, nawet postaci by nie stworzył ani sie nie zarejestrował. Najpierw pomyśl, potem mów.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 12:30 
Cytuj  
Cytuj:
Na jedno wychodzi, ta sama mentalnosc.


Kiedyś tak nie było. Teraz niestety to prawda.

Cytuj:
To jakim cudem gra w tą gre?


Zdziwiłbyś się w większość mmorpg (szczegolnie tych H&S) mozna grać nawet bez umiejętności czytania jako takiego.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 12:38 
Cytuj  
Zdziwiłbyś się w większość mmorpg (szczegolnie tych H&S) mozna grać nawet bez umiejętności czytania jako takiego.

doswiadczenie bije z twoich postow


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 12:40 
Cytuj  
Skejt? Ja tam pamietam ze sie pisalo Skate, ale widac ze to zmienia sie wraz z tym ze na dzien dzisiejszy 90% "Skejtow" to nie wie co to "Trucki Destructo" czy zwykle nie wiedzialby co zrobic z nowymi lozyszkami...
Skateboarder to taki co jezdzi na desce, a Polska odmiana to Skejt, taki co cpa maryche i jest elo.
Przynaleznosc do grupy my ass

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 13:01 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
Cytuj:
a jak widzę w grze gościa z polską nazwą w nick'u i dopiskiem "pl" to z miejsca robię ignore.


Może dlatego, że nieraz spotykasz sie z gościem z Polski i piszesz z nim po angielsku etc... a jak on nie rozumie po innym języku niż Polsh to ucieknie do kogoś kto ma nick Pl nie? :P Po drugie nie jestem dresem, tylko czeo nie widać przez sieć skejtem i po trzecie jak widzisz gościa z BR czy Nl przy nicku to go też dajesz do Ignore?? :-?


Czy naprawde jestes taki glupi? Nie chodzi tu o KozasPL( chociaz w zyciu bym nie wstawil pl, w sumie glupio zrobilem ze dalem 15, ale coz takie zycie ;)), bo rzeczywiscie polak moze do mnie zagadac po angielsku( co problemem nie jest bo znam dosyc dobrze ang, ale gdybym nie znal...). Ale jak widzi ks. Antychryst to co zagada po angielsku? Chyba do jasnej cholery nie jest taki glupi jak ty by gadac po polsku tylko do kolesi z PL na koncu.

Ale to jeszcze nic. Nieraz widzialem kolesi z dopiskiem PL na tym forum, jakby ktos tu rozmawial w innym jezyku niz pol.


_________________
Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 13:14 
Cytuj  
Nie ma znaczenia czy nazywasz siebie skate'em, dresem, metalem (o litości!) ponieważ to wszystko jest jednym gównem. Kiedy dorośniesz to zrozumiesz jak to komicznie wygląda, jak śmiać mi się chce kiedy widzę tych pajaców idąc sobie przez miasto czy jadąc autem - z chłopaków "walczących o przetrwanie w miejskiej dżungli przemocy" i pijących wina satanistów. Polecam wam sklepy z normalnymi, fajnymi, eleganckimi ubraniami i jednym fryzjera i szampon do włosów, a drugim zerwać z elektryczną maszynką do golenia głowy.
Muszę jednak stwierdzić, że ludzie w szerokich spodniach z lampasami i łysymi głowami są bardziej wykpiwani niż ci w śmierdzących, czarnych podkoszulkach. Pewnie dlatego, że ci pierwsi uważają siebie za gangsterów, ale najśmieszniej wygląda jak uciekają albo dostają po mordzie (mówią wtedy śmieszne rzeczy, to pewnie dlatego; no i w chwili zagrożenia większość z nich sprzeda swoich najlepszych kolegów żeby ocalić dupę).
Parodia.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 13:18 
Cytuj  
E tam, kiedys poprostu fajnie bylo widac jak ucieka Skate na deskorolce ;)
A teraz to sie potykaja o te spodnio-spudnice HEHE

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 13:43 
Cytuj  
Nie chodzi skejt (spolszczenie ang. wyrazu) jako o gościa jeżdżacego na desko-rolce ( choć kiedyś jeździłem), ale jakoś się przyjęła taka nazwa do ludzi ubierająchych spodnie w kroku (omg same dziwki tak mówią, ale wał) i bluzy z kapturami i na dodatek słuchających hh...;]
Ze sportów ekstremalnych uprawiam Parkour, a więc jestem traucerem 8) Angielski też znam dobrze i bez problemu sie komunikuje w tym języku. A Pl pokazuje swoją narodowość... Łatwiej jest mi zapytać Polaka w grze niż innego gościa o pomoc :) Chyba normalne nie?


_________________
Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 14:13 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
(omg same dziwki tak mówią, ale wał)


Yo yo elo elo, check it up biatch.

Jestem super ziomkiem, a ty jesteś dziwką,
chodzę po ulicach chwaląc się mą fifką,
me imię to h3rion, chwalę się mą ksywką,
ale wał, będę chlał, będę ziele se jarał,
bo ja jestem super koleś, co w niejedną grę już grał,
co przez wiele poręczy, sobie już skakał,
wypierdalam obrót,
jestem jak kołowrót,
jestem jak tornado,
ma siła to me stado,
jestem twardy jak rambo,
i czarny jak bambo,
me spodnie mają nisko krok,
przez cały jebany rok, od rana aż po zmrok,
mój najlepszy skill - to ze schodów skok,
mam bluzę z kapturem,
bo jaram się parkour'em,
moje ziomki zawsze,
staną za mną murem,
bo ja jestem na blokowisku królem,
muszę kończyć - nara,
bo woła mnie na obiad stara.

Yo aha aha, jungle is massive.


Ostatnio edytowano 3 lut 2007, 19:18 przez CouRage, łącznie edytowano 3 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.