mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 18:35 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
noo wypas:)
A słyszałeś Molesta ft. Jamal "Tak miało być"??

Wypas:)

Nawet fajne jest 3 wymiar "Czarne chmury nad miastem" :)



Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 18:37 
Cytuj  
Powinno byc selfowned :]


_________________
Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 18:47 
Cytuj  
Ja osobiście lubię wszystkie rodzaje muzyki, o ile sam kawałek z danego gatunku jest warty uwagi. Polski hip-hop znam dobrze ponieważ śledzę jego rozwój od samych początków w naszym kraju i niektóre piosenki (wiem wiem, tu nie śpiewają ale rymują, muszę jednak użyć tego słowa żeby uniknąć powtórzeń) są naprawdę fajne, ale niestety głównie te starsze, bo teraz powstaje niezwykle mało dobrych utworów z tego rodzaju. Lubię też dużą ilość kawałków z amerykańskiego rapu bo jest po prostu dużo lepszy niż ten polski.
Ja nie kpię z samej muzyki ale z całej, tak zwanej, subkultury albo raczej, i co jest chyba bardziej odpowiednie, z ludzi którzy przynależą do tej subkultury, która niezwykle mnie bawi, wzbudza we mnie uczucie które można śmiało opisać jako połączenie niesmaku, degustacji, śmiechu, radości i załamania.


Ostatnio edytowano 3 lut 2007, 19:04 przez CouRage, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 18:53 
Cytuj  
Cytuj:
Ja nie kpię z samej muzyki ale z całej, tak zwanej, subkultury albo raczej, i co jest chyba bardziej odpowiednie, z ludzi którzy przynależą do tej subkultury, która niezwykle mnie bawi, wzbudza we mnie uczucie które można śmiało opisać jako połączenie niesmaku, degustacji, śmiechu, radości i załamania.


Te uczucia będą mogły Cię spotkać jak pójdziesz na Zabrze- Biskupice (uważane za jedno z najniebezpieczniejszych w Polsce miejsc, W-wa Praga czy Mokotów, Sosnowiec Syberka, podejdziesz do gościa i powiesz mu to w twarz :] I nie będziesz się już więcej śmiał chyba, że CI twarz zrekonstruują :wink: :har: W grupach oni są trochę niebezpieczni...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 18:56 
Cytuj  
Pytanie konkursowe: Ile h3rion ma lat?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 18:57 
Cytuj  
I tak nie zgadniesz:P Powiem Ci że troche młodszy od 2pac'a jakby teraz żył :]


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 18:57 
Cytuj  
W profilu( a juz nie ma) mial na maila adres harion93@, ale zarzekal sie ze to nie jego rocznik :]


_________________
Obrazek

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 19:01 
Cytuj  
losowo wybrana liczba :har: :] Looool załóżcie osobny temat "ile h3rion ma lat" bo to co odwalamy to mały offtop :P


_________________
Obrazek

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 19:03 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Pytanie konkursowe: Ile h3rion ma lat?



w profilu x-fire pisze
Age: 16


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 19:07 
Cytuj  
a w metryce czarno na białym, że byłem dzieckiem podczas stanu wojennego, w gg natomiast : 1410, no kto trafi :P??

Na x-fire zrobilem mały update tym razem wszystko prawidłowe :P
Nie wiedziałem, że tam się date urodzenia ustawia :]


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 lut 2007, 19:11 przez h3rion, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 19:11 
Cytuj  
Zawsze mnie zastanawialo czemu forumowi pajace od zawsze probuja przekonywac community, ze maja wiecej lat niz to community uwaza. Jesli kolega ma lat 13 i pisze w taki sposob to ja jestem w stanie jeszcze to zrozumiec, bo wiadomo, trzynastolatek moze miec jeszcze bagno we lbie.
Jesli, tak jak piszesz, bylbys troche mlodszy od 2paca, czyli mialbys w okolicach 30 lat (iirc) to trzeba spojrzec prawdzie w oczy:
Jestes niedorozwiniety. Twoj rozwoj emocjonalny zatrzymal sie na poziomie 6 klasy podstawowki.

Po serii takich postow utrzymywanie, ze ma sie lat wiecej niz 13 to troche jakby selfowned i przyznanie: "no coz, jestem debilem".

Powtorze jeszcze raz:
Jesli masz lat 13 i mniej to jest dla Ciebie szansa. Jesli nie: jestes glupi. Przykro mi. Musisz wybrac wersje, ktorej bedziesz sie trzymal na forum.


_________________
Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 19:12 
Cytuj  
Szczerze mówiąc to gówno nas to obchodzi ile masz lat, bo nawet jak masz 60 to jesteś opóźniony w rozwoju o jakieś 45. Podejrzewam, że pytanie asmax'a było retoryczne więc się tak nie emocjonuj, h3rion.

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 19:18 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
a w metryce czarno na białym, że byłem dzieckiem podczas stanu wojennego, w gg natomiast : 1410, no kto trafi :P??

Na x-fire zrobilem mały update tym razem wszystko prawidłowe :P
Nie wiedziałem, że tam się date urodzenia ustawia :]

a chuj mnei obchodzi ile masz lat, ale im więcej tym jesteś śmieszniejszy bo twoj poziom postowświadczy jakbyś był własnie z 93 ale cóż u niektórych rozwój intelektualny może zostać spowolniony ale wiesz
"To twój rap to twoja rzeczywistość, jakei zycie taki rap w nim zawarte jest wszystko"


_________________
nie lubie konserw

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 19:26 
Cytuj  
Omg, jestem głupi :cry: Doprowadziłeś mnie do emocjonalnego zera... Pójde się powiesić... :har: A może uważasz inaczej, że skoro słucham muzyki jaką słuchają wg. Ciebie nastolatkowie ( nie tylko, ale OK) i mieszkam wspólnie z moimi siostrzeńcami, którzy niestety nie mają bliższej rodziny to może jestem pedofilem :har: Może, że mam bardziej lewicowe niż prawicowe poglądy to znaczy, że jestem komuchem i należy mnie zniszczyć, a że nie lubie podawać publicznie swoich danych osobowych, to znaczy, że tak mam 5 lat ( mimo iż nie popełniam drastycznych błędów ortograficznych, stylistycznych, mam dość rozwinięte zainteresowania i bardzo odpowiedzialną pracę). To forum jak i inne uważam za forme rozrywki... I nie jest to praca, bym musiał być conajmniej poważny :] Lubie wyrażać czasami dosadnie swoje zdanie...:)
A nie uwazam, żeby niektózy z tego forum byli dojrzali emocjonalnie, jeśli nie umieją uszanować czyjegoś zdania (odpowiedzi w stosunku do mnie co do nicków, jak i w dziale "Kolejna perełka naszego rządu") :]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 19:36 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
O Może, że mam bardziej lewicowe niż prawicowe poglądy to znaczy, że jestem komuchem i należy mnie zniszczyć,...]


Hmmm, usmialem sie z dyskusji o 'skejtach'
Moze teraz czas na polityke?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 19:39 
Cytuj  
A może teraz czas na powrócenie do tematu ?? Przypominam tytuł: "Śmieszne Nicki":)


_________________
Obrazek

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 19:40 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
blah blah blah jada jada

Próbujesz wzbudzić współczucie? Pod tym względem to forum jest gorsze od Guantanamo(i nie tylko pod tym).
h3rion napisał(a):
mam dość rozwinięte zainteresowania i bardzo odpowiedzialną pracę

(sic!)

@kozas15
Godsmack to metal?

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 20:00 
Cytuj  
hardcore, hard rock raczej...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 20:05 
Cytuj  
Cytuj:
@kozas15
Godsmack to metal?

Nazaal napisał(a):
hard rock


:]

To moze jednak przy muzyce zostanmy...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 20:19 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
Może, że mam bardziej lewicowe niż prawicowe poglądy to znaczy, że jestem komuchem i należy mnie zniszczyć


Musze Cie zmartwic, ale juz jeden forumowy komunista jest juz na tym forum, wiec ustaw sie grzesznie w kolejce...a, mozesz jeszcze sie zaczac mi podlizywac, twoje notowania wzrosna i tym samym szansa na twoj awans na mlodszego wice-komuniste w ukryciu :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.