mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 20:29 
Cytuj  
H3rion hint: mniej buziek, a twoje posty bedzie sie lepiej czytalo

Co do godsmack wg wikipedii "Godsmack is a heavy metal/post-grunge", zreszta imo trudno nieraz ich sklasyfikowac bo rzeczywiscie niektore ich kawalki sa malo metalowe... tak czy siak whatever, moze to i byc disco polo, mnie sie fajnie slucha i tyle ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 21:01 
Cytuj  
hah, jak zobaczylem molesta, jamal itp. ze ma byc dobre to zaczalem sie smiac do monitora ;)
Mi sie podoba (moje prywatne zdanie, na hip-hopie az tak bardzo sie nie znam): k44, paktofonika, donguralesko (killaz, kasta), ostr, łona, abradab, cos fenomenu, wwo, eldo, a nawet peji sie cos znajdzie fajnego, i jakos tede tez lubie ;) umie zrobic show i sie nie boi ;) a fisz to juz nie wiem co on tworzy... plomien81 i onary mi do gustu nie przypadly... zza granicy to jakis public enemy albo cus...
http://www.szybkiszmal.com/ - dzieki za link, oblukam sobie.
Raczej slucham to co mi sie podoba a nie tylko hip-hopu, jak ostatnio zajrzalem bylo 2 strony mniej ;)


_________________
.

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 23:16 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
A może uważasz inaczej, że skoro słucham muzyki jaką słuchają wg. Ciebie nastolatkowie ( nie tylko, ale OK) i mieszkam wspólnie z moimi siostrzeńcami,

a skad mielibysmy wiedziec ze mieszkasz wspolnie z siostrzencami? i po co nam to info od szczęscia?a to ze jestes traktowany torszke dzieciak nie wynika z racji sluchanej muzyki tylko prezentowanego poziomu


_________________
nie lubie konserw

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 12:21 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
mieszkam wspólnie z moimi siostrzeńcami


Może my tu mamy przyjemność rozmawiać z Kaczorem Donaldem.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 13:02 
Cytuj  
Widze, że jesteś na etapie tych bajek...:) , ale w przeciwieństwie do Kaczora DOnalda jestem osobą realną :]


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 13:03 
Cytuj  
:] :] :] :] :] :]


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 13:06 
Cytuj  
Cytuj:
gdybys wyciagnal glowe spod jego biurka moze by przestalo?


No to zabolało :(
/clap


A dwulicowiec Pieszczoch jak zwykle wykorzystał chwile by spenetrować językiem zakamarki Aenimy, smacznego Szczochu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 13:25 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
Widze, że jesteś na etapie tych bajek...:) , ale w przeciwieństwie do Kaczora DOnalda jestem osobą realną :]


Prawdę mówiąc to jesteś stertą gówno wartych pikseli na moim monitorze z których można sobie bez konsekwencji publicznie porobić jaja, jesteś też pajacem na forum, ale mam wrażenie, że jeszcze nie doszło to do ciebie. Przykro mi realna osobo, ale podejrzewam, że taką opinię masz u 95% osób z mmorpg.pl, bo jak wiadomo większość ludzi tutaj to chamy i bydlaki.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 13:34 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Prawdę mówiąc to jesteś stertą gówno wartych pikseli na moim monitorze z których można sobie bez konsekwencji publicznie porobić jaja, jesteś też pajacem na forum, ale mam wrażenie, że jeszcze nie doszło to do ciebie. Przykro mi realna osobo, ale podejrzewam, że taką opinię masz u 95% osób z mmorpg.pl, bo jak wiadomo większość ludzi tutaj to chamy i bydlaki.


Szczerze mowiac, nie miales/masz bardzo podobnej sytuacji? hmmm :roll:


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 13:44 
Cytuj  
revange napisał(a):
Szczerze mowiac, nie miales/masz bardzo podobnej sytuacji? hmmm :roll:


Nie udzieliłem ci głosu ale skoro się odezwałeś niewywołany i coś marudzisz, to muszę ci przypomnieć, co już chyba powinieneś wiedzieć, że mam to w dupie.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 13:45 
Cytuj  
revange napisał(a):
Szczerze mowiac, nie miales/masz bardzo podobnej sytuacji? hmmm :roll:

Niespecjalnie.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 13:53 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
h3rion napisał(a):
Widze, że jesteś na etapie tych bajek...:) , ale w przeciwieństwie do Kaczora DOnalda jestem osobą realną :]


Prawdę mówiąc to jesteś stertą gówno wartych pikseli na moim monitorze z których można sobie bez konsekwencji publicznie porobić jaja, jesteś też pajacem na forum, ale mam wrażenie, że jeszcze nie doszło to do ciebie. Przykro mi realna osobo, ale podejrzewam, że taką opinię masz u 95% osób z mmorpg.pl, bo jak wiadomo większość ludzi tutaj to chamy i bydlaki.


Juz wiadomo czyj to alt.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 13:55 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):

Z twoich niestety biją tylko stopy :(

A moja wypowiedz, owszem poparta doswiadczniem, córeczka znajomego gra w WoW-a mimo że jeszcze nie zna dobrze wszystkich literek :)


qrde, chcialem ci ladnie odpisac ale widze ze temat sie rozrosl na pare stron wiecej, i ten watek nie jest juz atrakcyjny...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 13:56 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
gdybys wyciagnal glowe spod jego biurka moze by przestalo?


No to zabolało :(


tylko wtedy, jesli to prawda, rozumiem ze sie przyznajesz :]


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 14:04 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Juz wiadomo czyj to alt.

"Już"? A nicka nie zauważył?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 14:11 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Sniegu napisał(a):
Juz wiadomo czyj to alt.

"Już"? A nicka nie zauważył?

Jemu chodzilo o pixele na ekranie czyli Huragan, tego nie ma w nicku, ale i poszlaka marna. Mizerna wrecz, bym powiedzial.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 14:16 
Cytuj  
Takie luzne skojarzenie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 14:26 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
A nie uwazam, żeby niektózy z tego forum byli dojrzali emocjonalnie, jeśli nie umieją uszanować czyjegoś zdania

h3rion napisał(a):
Kto z was <zasranych metali myślących, ze to co słuchają to muzyka, a nie darcie ryja w mikrofon>
Nic tylko pogratulować dojrzałości emocjonalnej.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 14:49 
Cytuj  
Już pomijając twój poziom rozmowy h3rion, uważać cię moge za dzieciaka z jednego mnie wkurwiającego powodu: stawiasz w chuj nie potrzebnych emotikon, tak jak wszystkie zwariowane N4sToLaTkI1

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 16:26 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
Cytuj:
Jest sporo dobrego, polskiego hip hopu - tylko nie nalezy patrzec przez pryzmat Vivy czy innego chujowego programu muzycznego


Popieram! Kto z was <zasranych metali myślących, ze to co słuchają to muzyka, a nie darcie ryja w mikrofon> słyszał takie sqady jak Paktofonika, K44, 3xKlan albo solo Magika, Raha, Foka , albo rap w wykonaniu 2pac'a?? Nikt, bo myślicie, że hip-hop to jebany mezo czy peja popadający w komercje... :har: Z aktualnych sqdów dobrze posłuchać pokahontaz (pfk bez maga <peace>) czy joki i abradaba... :]

A nie dotarlo do ciebie, ze muzyka to rzecz gustu. Jesli ty w metalu slyszysz jedynie darcie ryja to widac masz problem z uszami. Slyszalem wiekszosc wykonawcow z tych co wymieniles i poza k44, do ktorych mam jakis dziwny senstyment reszta to smutne pierdolenie pod podklad prosty jak konstrukcja cepa. Komputer+lysy debil=elo hiphop. Jak ci sie podoba murzyn obwieszony lancuchami jak choinka, machajacy rekami stekajacy do mikrofonu poraz n-ty to samo to twoja sprawa. Metal to gitary i perka, muzyka, ktora wymaga duzych umiejetosci. Nie masz o tym pojecia to sie nie wypowiadaj.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.