mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 12:35 
Cytuj  
Huba napisał(a):
autorytaryzm to najlepszy sposob zarowno rzadzenia jak i ustalania zasad. Demokracja dla ciemnoty to jedynie zbiorowe samobojstwo.


QFT

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 23:46 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Naprawde nie widze problemu w promowaniu abstynencji i srodkow zabezpieczajacych naraz. Widze za to problem w promowaniu abstynencji i pomijaniu srodkow zabezpieczajacych jako niegodnych etc.


Widzisz w tym problem, no i co z tego?
Moze powinno tak byc czy nawet napewno. Ale oczekiwanie od kogokolwiek ze bedzie promowal/wprowadzal czyjes zasady/prawa tylko dlatego ze tobie odpowiadaja jest zabawne.
Majac konstytucyjna wiekszosc w sejmie naprawde roznie rzeczy moznaby wprowadzac...

tczewiak napisał(a):
1. Nie podoba mi się wizja LPRów odnośnie [...] aborcji


a ktora sie Tobie podoba (czy raczej jaka)?

edit: Lech Kaczyński: Wałęsa był gorszy od Kwaśniewskiego przeciez to kazde dziecko wie


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 10:59 
Cytuj  
Moja teściowa pracuje w przedszkolu, a te także podlegają pod MEN. I chwali Giertycha, mimo że go nie lubi i uważa go za debila i ignoranta. Twierdzi, że dzięki niemu mają m.in. mniej biurokracji.
Sęk w tym, że najskuteczniejszym sposobem zapobiegania niechcianym ciążom, a zatem i aborcjom jest edukacja. Ale nie przekonywanie, że jest to przyjemność dla dorosłych, bo wiadomo że zakazany owoc smakuje najlepiej. Tylko solidna wiedza na _podstawowym_ poziomie.
Moja żona znalazła w internecie np. przypadek kobiety, która myślała że jak karmi piersią, to nie zajdzie w drugą ciąże. A wiedzę tę uzyskała z ulotki którą dostała od.. położnej O.o. Albo dziewczynki które myślą że błona dziewicza chroni przed ciążą póki się nie rozerwie :o
Tylko chyba jeszcze długo nam przyjdzie czekać na to by do tak prostego wniosku doszli decydenci z MEN


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 17:07 
Cytuj  
MagPS:
- ciąża będąca wynikiem gwałtu - skrobać
- ciąża zagrażająca życiu kobiety - skrobać
- ciąża dająca duże prawdopodobieństwo na narodziny nieuleczalnego płodu (wiadomo o co chodzi, mi zabrakło słowa) - skrobać
Wszystko to powinno być refundowane.

Mało tego - jestem umiarkowanym zwolennikiem "wolnej aborcji". Jednak już nie refundowanej. Po co bowiem ma się rodzić dziecko niechciane, któremu rodzice nie zapewnią bytu? Jeśli kobieta nie chce rodzić, a ojciec dziecka również przystaje na usunięcie - niech usuwają. W tym wypadku należałoby jednak wymagać zgody obojga rodziców płodu, a także członków ich najbliższej rodziny (by uniknąć sytuacji - skrobanka dla ukrycia wpadki przed rodziną),
Domy dziecka są przepełnione. Nie przemawia do mnie argumentacja, że tysiące ludzi nie mogą mieć dzieci. Co ma bowiem piernik do wiatraka?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 17:17 
Cytuj  
Ja tam popieram Giertycha w jednej tylko sprawie - reszte to mam gdzies albo sie poprostu nie zgadzam.
A dokladniej mundurki, niby smieszna sprawa, ale osobiscie nienawidze subkultur wsrod mlodzierzy w szkole. Dzieciaki maja sie uczyc, to sie nie ucza, nie zagonisz czlowieka do niczego, chyba ze to lubi. Ale przynajmniej nasze szkoly nie beda wygladac jak zbiorowisko lajzowato wygladajacych dzieciakow.
Sam moze i w tym wieku nie nosilem gajerkow, ale nie bylem jakims kangurem w kroku czy cyborgiem. Jak dzieciaki chca wygladac jak idioci, to niech to robia po szkole. Tak samo wyjebia doroslego z pracy jak bedzie sie nieodpowiednio ubierac (mowie o takiej pracy jak biuro czy konsulting z klientem).

PS. To tak jak widze w Szczecinskiej telewizji, jak Majdan siedzi w sejmiku miasta majac dresowa bluze. Niezla wiocha eh?

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 20:10 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Mało tego - jestem umiarkowanym zwolennikiem "wolnej aborcji". Jednak już nie refundowanej. Po co bowiem ma się rodzić dziecko niechciane, któremu rodzice nie zapewnią bytu? Jeśli kobieta nie chce rodzić, a ojciec dziecka również przystaje na usunięcie - niech usuwają.


No tez tak kiedys myslalem ale doroslem i zmadrzalem ;) Po co usuwac skoro mnostwo ludzi nie mogacych miec dzieci wzieli by takie dziecko od reki (to ma piernik do wiatraka). Takie dziecko mozna oddac zaraz po porodzie i wezma je ludzie ktorzy moga mu zapewnic byt i kochajaca rodzine. Tylko ze z tego co wiem (ale moge sie mylic, mam o tym naprawde mgliste pojecie) polski system adopcji jest tak poroniony ze czesto sa z tym problemy.



pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 22:23 
Cytuj  
Gdyby było tak pięknie to nie potrzeba by było domów dziecka.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 09:52 
Cytuj  
Bardzo czesto w domach dziecka laduja dzieci ktorych rodzice ciagle maja prawa rodzicielskie i nie mozna ich adoptowac.


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 11:59 
Cytuj  
10-15%


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 12:15 
Cytuj  
Nie wiem, przyznalem sie do tego na samym poczatku. Cała moja wiedza opiera sie na tym co mowil mi kuzyn ktory z nie wiadomo jakich powodow, bardzo dlugo staral sie o adopcje. AFAIK teraz staraja sie o adopcje drugiego i znowu schody.


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 13:23 
Cytuj  
Wiem, że są schody. Jednak mimo wszystko dzieci w domach dziecka jest i tak więcej niż osób adoptujących.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 14:02 
Cytuj  
Teraz zapytaj takiego dzieciaka czy wolałoby się nie urodzić :) Czy wolałoby zostać wyskrobane?


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 14:07 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Wiem, że są schody. Jednak mimo wszystko dzieci w domach dziecka jest i tak więcej niż osób adoptujących.


Tak. Ale wez pod uwage ze w domach dziecka sa juz dzieci kilkuletnie. Tam szansa na adopcje jest faktycznie niska. Natomiast do adoptoawnia noworodkow jest calkiem sporo chetnych


pozdrawiam

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 14:14 
Cytuj  
Logain niech Twoj kuzyn sproboje adoptowac w holandii, powinien dostac dzieciaka ode reki ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 14:16 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
Teraz zapytaj takiego dzieciaka czy wolałoby się nie urodzić :) Czy wolałoby zostać wyskrobane?

Teraz posiada już świadomość, wtedy nie posiadało...
Zresztą zobacz ile zaniedbanych dzieci, których rodzice mają je w dupie, a jako substytut miłości dają zabawki w stylu internet. Wówczas takie haxory zapierdzielają po darmowych, biją mamusie krzesłami, jeżdżą golfami z małym przebiegiem. Znam takiego co ma już teraz 35 lat. Wszystko mu się należy, żona pracuje na jego utrzymanie. Rodzice zamiast go kochać, zbywali go prezentami. A o ile lepiej byłoby gdyby go wyskrobali ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 19:31 
Cytuj  

- ciąża będąca wynikiem gwałtu - skrobać
- ciąża zagrażająca życiu kobiety - skrobać
- ciąża dająca duże prawdopodobieństwo na narodziny nieuleczalnego płodu (wiadomo o co chodzi, mi zabrakło słowa) - skrobać
Wszystko to powinno być refundowane.



Ciemnota bijaca z tego tekstu prawie mnie oslepila, nie wiem do konca
czy zdajesz sobie sprawe, z faktu proponowania mordestwa czlowieka.
Nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie kazde dziecko to czlowiek i
nie rozumiem czemu skazujesz na morderstwo dziecko nie winne niczego,
w koncu to nie jego wybor, ze jest z gwaltu czy zagraza zdrowiu matki.
Tak samo nie wiem czy ty rozumiesz na czym polega "aborcja", obejrzyj sobie "Niemy krzyk"
albo pojdz do rzezni, stymze jak pojdziesz do rzezni oprawiany zwierzak bedzie mial przedtem
poderzniete gardlo, moze sprobujesz zdobyc odpady z kliniki aborcyjnej? To tez moze ci dac do myslenia.


Każdy z nich musiał sobie zadać pytanie: "Co zrobić, żeby nieletni nie mieli dzieci?" Inni odpowiedzieli: "Dajmy im więcej środków antykoncepcyjnych". Giertych odpowiedział: "Przekonajmy ich, że seks to przyjemność nie przeznaczona dla nich". Uznawanie tego faktu za podstawę do odsądzania Giertycha od czci i wiary uważam za przejaw zacietrzewienia i kompletnego braku tolerancji dla poglądów niezgodnych z dyrektywami z Brukseli.

1. liceum powinno się wręcz wprowadzić dla pełnoletnich uczniów przeszkolenie (rozdzielne dla każdej płci). Tak by przestało to być tematem tabu, tak by młode dziewczyny nie traktowały siebie jako spermołykajki, a młodzieńcy nie uważali sie za najlepszych buchajów. Wiem, że to i tak już trochę za późno - niestety ciężko nauczać o czymś szczeniaków, którzy mają jeszcze ostro nasrane w głowach (15-16 lat).


Ehh, wiekszosc ludzi obwinia o wszystko nasza oswiate, natomiast nastlolatki maja w dupie
szanowna pania od wychowania do zycia w rodzinie oraz wszystkie inne autorytety czy to laickie czy to religijne.
One maja swoich przewodnikow "Bravo", "Twista" i inne szmatlawce. To od tego nalezaloby zaczac jesli chodzi o seksualnosc nieletnich itd.

srodkow zabezpieczajacych

zaden z tych srodkow nie ma 10
0% skutecznosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 19:52 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
Ciemnota bijaca z tego tekstu prawie mnie oslepila, nie wiem do konca
czy zdajesz sobie sprawe, z faktu proponowania mordestwa czlowieka.
Nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie kazde dziecko to czlowiek i
nie rozumiem czemu skazujesz na morderstwo dziecko nie winne niczego,
w koncu to nie jego wybor, ze jest z gwaltu czy zagraza zdrowiu matki.
Tak samo nie wiem czy ty rozumiesz na czym polega "aborcja", obejrzyj sobie "Niemy krzyk"
albo pojdz do rzezni, stymze jak pojdziesz do rzezni oprawiany zwierzak bedzie mial przedtem
poderzniete gardlo, moze sprobujesz zdobyc odpady z kliniki aborcyjnej? To tez moze ci dac do myslenia.

Widzisz wedlug mnie to ty reprezentujesz ciemnogrod. Zwroc uwage, ze kilkutygodniowy plod jest czlowiekiem dla ciebie w ramach twojego, prawdopodnie katolickeigo swiatopogladu. Dla wielu ludzi nie jest, za to dostrzegaja prawo kobiety do decydowania o sobie. Ciemonota to przypisywanie sobie monopolu na racje drogi forumowy kolego.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 20:31 
Cytuj  
Glupoty opowiadasz Tor, to bialko co sie zdazylo podzielic 16 razy napewno ma juz dusze i swiadomosc!

...


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 20:44 
Cytuj  
Tak dennego flame'u jak twoj Nestor to dawno nie widzialem.

Moze jednak wobec przekonan religijnych bys sie jednak powstrzymal flamowac? ( Nie mowie, ze sam w to wierze, ale jednak, please ... )


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 20:49 
Cytuj  
Jest roznica miedzy przekonaniem religijnym, a tym ze ktos na podstawie przekonania chce na sile narzucac swoje zasady KAZDEMU, wpisujac je do konstytucji. Zwlaszcza kiedy konsekwencje tego zapisu sa zbrodnicze.
Tak, zmuszanie kobiety ktora nie przezyje porodu do urodzenia jest zbrodnia. Over.
Gosc ktory swoim postem konczyl 2ga strone to nawiedzony frajer ktorego argumentacja zwala z nog naiwnoscia, mimo to poniewaz zyjemy w spoleczenstwie podobno demokratycznym to moze takie poglady miec. Jednak ustanawianie prawa na podstawie takich "przekonan" to juz inna sprawa i to o wiele ciezszego kalibru.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.