mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 19:45 
Cytuj  
Mnie tylko smieszy reakcja ministra zero, ktory od razu zaczla piac na swoja modle, jakies komisje, specjalny nadzor nad sledztwem etc. a nie powiedzial jak to sie dzieje, ze matareialy dowodowe wyciekaja z jego prokuratury. Co do tasm to nie widze powodow do podniety. Mielismy juz wiele "afer" co szum byl wielki, a dowodow malo, albo wcale. Jeszcze ten podniosly ton pis-u, Kuchcinski wielki moralista przed kamerami mowil o zepsuciu polskiej lewicy. Natomiast jak jego partyjny kolega handlowal urzedami z Beger, ignorantka skazana za falszerstwa to twierdzil, ze to "normalne". Stare SLD to byla klika, naszczescie tacy ludzie jak Miller, Czarzasty, Dyduch czy Oleksy znikneli ze sceny. Coz z tego jak PiS buduje jeszcze wieksze panstwo kolesiostwa.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 22:59 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mnie tylko smieszy reakcja ministra zero, ktory od razu zaczla piac na swoja modle, jakies komisje, specjalny nadzor nad sledztwem etc..

Kto zapłacze z Millerem?
Dawał żarty ręką szczodrą,
Gdy kpił z Ziobry: "Pan jest zerem".
Dzisiaj sam jest mniej niż Ziobro.

A tak w ogóle to skąd ci się wzięła jakaś komisja? Ziobro mówił coś o jakieś komisji? A może czy ktoś z PiSu o tym mówił?
Nie musiz lubić Ziobry. Możesz go sobie nawet nienawidzieć, skoro masz taką potrzebę. Ale przynajmniej bzdur nie wymyślaj.
Tor-Bled-Nam napisał(a):
a nie powiedzial jak to sie dzieje, ze matareialy dowodowe wyciekaja z jego prokuratury.

A skąd wiesz? Widziałeś, jak ktoś to wynosi? Powtarzasz cudze opinie, bo samemu pomyśleć za ciężko.

O wiele bardziej prawdopodobne, że to Gudzowaty puścił taśmę z wywnętrzniającym się Oleksym. Przecież po coś nagrywał tych cwaniaczków. Olekszego pogrążył (z jakiegoś powodu), a pozostałym pokazał, że ma ich w garści.

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jeszcze ten podniosly ton pis-u, Kuchcinski wielki moralista przed kamerami mowil o zepsuciu polskiej lewicy.

Kuchciński po prostu zacytował twojego idola, który stwierdził, że "SLD ma Polskę w d...". Gdzie tam masz moralizatorstwo?
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Coz z tego jak PiS buduje jeszcze wieksze panstwo kolesiostwa.

A czego ty żądasz od PiSu? Żeby obsadzali stanowiska ludźmi, którzy nienawidzą tego prezydenta, tego rządu i PiSu w ogóle? A może oczekujesz, żeby PiS realizował program SLD?

Oleksy powiedział to, o czym wyborcy już wiedzieli. Dali temu wyraz podczas ostatnich wyborów do Sejmu, a do Senatu zwłaszcza, gdzie SLD ma 0 (słownie zero) mandatów.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2007, 23:48 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):


A czego ty żądasz od PiSu? Żeby obsadzali stanowiska ludźmi, którzy nienawidzą tego prezydenta, tego rządu i PiSu w ogóle? A może oczekujesz, żeby PiS realizował program SLD?


Ja żądam od pisu by ludzie przez nich mianowani mieli jakiekolwiek kwalifikacje merytoryczne.

Np. Jaromir Netzel, prezes PZU został zaakceptowany przez KNF tylko głosami wiernnopodańczych ludzi PiS, nawet prezes KNF Staszek Kluza był przeciw (ale on został wybrany na pełną kadencję więc nie musi robić to co Jarek mu każe).

Np. Prezes Orlenu którego kwalifikacje do kierowania jedną z większych społek w Europie środkowej są takie, że pracował z Lechem w NIK`u.

No i "last but not least" - Skrzypek nasz nowy prezes NBP. Jak oglądałem jego przesłuchanie na komisji sejmowej to ręce mi opadły. Jak podchodziłem do egazaminu z bankowości centralnlej to miałem większą wiedzę niż on.

W zeszłym tygodniu na CNBC Europe był materiał o Polsce i były min. wywiady. Zgadnijcie z kim ?

Z Kwachem i Balcerowiczem. Nasi obecni wybrańcy bez tłumacza ani rusz. To samo Davos - kto pojechał ? Kwach i Chalupec.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 02:28 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,4019321.html

paranoja :roll:

Nie rozumiem dlaczego mam placic taki abonament? TV nie mam, radio mam przez przypadek w playerze mp3. Nieuzywane.


pozdrawiam

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 08:55 
Cytuj  
To jakaś bzdura. Taka ustawa zakłada wprost, że jak ktoś ma prąd to ma radio i telewizor. To nie może przejść. Szkoda że Kruk marnuje czas swój i swoich pracowników. Może w Czechach takie jajka mogą być, ale u nas to nie sądzę żeby to się udało.
Najprościej to by było jakby po prostu zlikwidowano lub sprywatyzowano publiczne media.


_________________
O.o

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 09:19 
Cytuj  
W ogole to pomyslalem o takiej sytuacji:

Ktos ma prad ale nie ma tv. Czyli placi abo mimo ze nie powinien
Ktos nie ma pradu ale ma tv na baterie. Czyli nie placi abo mimo ze powinien. :) Absurd? No ja mysle!


pozdrawiam

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 10:03 
Cytuj  
To teraz jak to wrezcie bedzie?
Ludzie beda skrecac kable, nie dla pradu, ale przez rachunek za odbiornik? :P

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 11:41 
Cytuj  
Większości z was za prąd, internet i TV i tak płaci tata który będzie płacił za to tyle ile będzie trzeba i na takich zasadach jakie będą obowiązywały, no bo gdyby powiedział wam, że zakręca kurek i wracacie całą rodziną do czasów murzyńskich lepianek to utłuklibyście go waszym zapierdzianym krzesłem na którym przesiedzieliście całe lata grając w gry.

Pieszczoch napisał(a):
To teraz jak to wrezcie bedzie?


Wreszcie.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 12:07 
Cytuj  
CouRage, powiedz mi, w jakim celu wyslales tego kretynskiego posta powyzej?


pozdrawiam

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 12:59 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
CouRage, powiedz mi, w jakim celu wyslales tego kretynskiego posta powyzej?


Już dawno nie pompowałem swojego e-peen'a.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 13:17 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Już dawno nie pompowałem swojego e-peen'a.


To lepiej nie przesadzaj z tym napinaniem się bo ci jeszcze żyłka pęknie i twoja pani (jak jakąś masz) będzie mocno niepocieszona, kto wie, może nawet wymieni cię na nowy lepszy model :wink:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 15:33 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Większości z was za prąd, internet i TV i tak płaci tata

No i co z tego. Odbiera to komukolwiek prawo do krytyki tego przepisu?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2007, 23:23 
Cytuj  
Prawda jest taka, że oglądam TV i płacę abonament. Przepis mi zwisa i powiewa. Żadna rewolucja, szczególnie iż można teraz oglądać TV poprzez internet.
Jednakże uważam, iż powinno być tak jak w UK. Jeśli nie płacisz - wchodzą i sprawdzają czy posiadasz odbiornik TV. Jeśli tak to płacisz ogromne odszkodowanie. I po kłopocie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 00:04 
Cytuj  
Moze jeszcze z Polski zrobia UK?? W sumie ciekawy pomysł, można by coś dodać, troche zmienić... szczegolnie te zarobki ktore u nas sa bardzo marne.

Piractwa całego nie wytępią.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 00:08 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Prawda jest taka, że oglądam TV i płacę abonament. Przepis mi zwisa i powiewa. Żadna rewolucja, szczególnie iż można teraz oglądać TV poprzez internet.
Jednakże uważam, iż powinno być tak jak w UK. Jeśli nie płacisz - wchodzą i sprawdzają czy posiadasz odbiornik TV. Jeśli tak to płacisz ogromne odszkodowanie. I po kłopocie.

Ja ten caly abonament uwazam za jakis komunistyczny wymysl. Jak chca sponsorowac biesiady telewizyjne, dwutysieczny odcinek klanu, czy zajebista publicystyke Pospieszalskiego to niech to zrobia jawnie z podatkow. Abonament to ja place za kablowke, ona sie rozlicza z tvp za prawa do emisji. Rzadko ogladam, a jesli juz to nie jest to tvp. Niepodoba sie, ze ludzie nie placa, to niech zakoduja to badziewie ja nie bede prostestowal.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 01:47 
Cytuj  
Wiele kablówek ma podpisane umowy - abonament KRRiT jest zawarty już w cenie abonamentu za kablówkę. Ludzie. Toć to 17zł miesięcznie. Nie trzeba korzystać z tv, nie trzeba płacić. Podejście 220V w domu = TV jest chore. Jednak abonament za TV obowiązuje w każdym cywilizowanym kraju. I wbrew pozorom - TVP potrafi emitować ciekawe filmy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 09:55 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
No i co z tego. Odbiera to komukolwiek prawo do krytyki tego przepisu?


Nie, po prostu bawi mnie to oburzenie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 17:07 
Cytuj  
Cytuj:
Jednak abonament za TV obowiązuje w każdym cywilizowanym kraju.


Ta, oprócz Australii, Belgii, Węgier, Indii, Nowej Zelandii, Lichtensteinu, Luxemburgu, Monako, Kanady, USA, Iranu, Malezji i paru innych.

Imho, to właśnie w "cywilizowanych" krajach nie ma/nie powinno być abonamentu rtv, gdyż to w gestii państwa powinno leżeć finansowanie publicznych mediów.

Wniosek ? Sprywatyzować wszystko w cholere i będzie spokój.

To tylke gwoli przemyśleń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 17:46 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
I wbrew pozorom - TVP potrafi emitować ciekawe filmy.

Szkoda, ze zwykle o 1 w nocy z niedzieli na poniedzialek.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 22:19 
Cytuj  
Dana napisał(a):

Wniosek ? Sprywatyzować wszystko w cholere i będzie spokój.

To tylke gwoli przemyśleń.


agree,
angielskie rozwiazanie to jedno z najglupszych jakie widzialem. Nie placimy tutaj za ogladanie angielskiej TV tylko za posiadanie odbiornika, ktory moze sluzyc np. do ogladania polskiej Cyfry+ lub granie na konsoli.
No i ta angielska TV jest do bani, tu jeszcze Big Brother robi furore..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.