mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 11:20 
Cytuj  
Xanth starfarming uprawia =p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 34
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 11:20 
Cytuj  
Właśnie o tym mówię . Nie każdego stać, więc niektórzy muszą grać w f2p i po to jest dział darmowe mmorpg. Jeżeli coś Was tam drażni, to tam nie zaglądajcie ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 11:53 
Cytuj  
Kolega z darmowych ma wiecej racji niz wiekszosc piszacych tu starych wyjadaczy. Najzabawniejsze jest to, ze spora czesc forumowiczow pisuje w darnowych, zeby sobie podpompowac e-peena. Wydaje im sie , ze sa lepsi bo placa za gry, a sa po prostu zalosni. Dzial darmowe jest w wiekszosci opanowany przez mlodych, nastoletnich uzytkownikow. Czasem tam zagladam po tym jak we flames pojawi sie jakas "afera" i co widze? Paru "pro" forum user, z postcount kilka tysiecy prezy sie przed dzieciakami grajacymi w tibie, ile lat i w co on nie gral, pozostaje sie tylko smiac. Jak napiszesz w dziale danej gry o pirackich serwerach, to zamiast olac i czekac na skasowanie topiku polowa ludzi zwyzywa cie od zlodzieji, debili etc. Zabawne jest to, ze wiekszosc z nich nie ma nawet oryginalnego systemu, a mp3 przewalaja sie im po dyskach tysiacami.Ja bym radzil uzytkownikow darmowych zwyczajnie to olac, net zawsze bedzie sluzyl pewnym ludziom do lechtania swojego ego w jeden z najbardziej zalosnych sposobow.


_________________
Χ Ξ Σ


Posty: 34
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 17:09 
Cytuj  
@ Tor-Bled-Nam
Dokładnie. Nie wiem czemu czujecie się lepsi przez to , że gracie w płatne mmorpg. Oczywiście "fajnie" jest na forum pokazać, że ma się kasę i można grac w wowa na globalu . Jednak mnie to nie jest żaden powód do wywyższania się , tak samo jak wyzywanie kogoś, że gra w darmowe mmorpg.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 17:39 
Cytuj  
Cytuj:
Dokładnie. Nie wiem czemu czujecie się lepsi przez to , że gracie w płatne mmorpg. Oczywiście "fajnie" jest na forum pokazać, że ma się kasę i można grac w wowa na globalu . Jednak mnie to nie jest żaden powód do wywyższania się , tak samo jak wyzywanie kogoś, że gra w darmowe mmorpg.

Hiperbolizujecie sprawe , na poczatku jak zaczynalem pisac na tym forum , to gralem na free shardach lineage , przedtem gralem przez spory czas na free shardach uo (po paru miesiącach doszedłem jednak do wniosku, ze życie jest za krótkie , żeby pykac w jakies free shity ) itp. , sytuacja w darmowych w porównaniu z tym co się kiedyś działo to czysta sielanka( obecnie większość użytkowników na kilometr omija ten dział , tak mi się zdaje ) i mimo ,ze często byłem uczestnikiem , że tak powiem najgorętszych dyskusji , to nigdy w zasadzie nie poczułem się obrażony , etc. Co wiecej , teraz na dobra sprawę jestem wdzieczny tym wszystkim , którzy jak ty to nazywasz „wywyższają się” , ze się wtenczas udzielali, ale pewnie jestem wyjątkiem.

Swoja droga to jestem (jak niegdyś inni userzy ,) za wypierdoleniem tego działu (jednak ze względu czysto praktycznych musi on istnieć ).
Mam takie pytanie , nie dało by się stworzyć jakiejś dodatkowej strony forum , która by pomijała darmowe i nie kusiła wzroku ? ( sugestia )

Aha jeszcze jedno : tatus nie oplaca wowa , chłopczyk nie jest nieudacznikiem , jest obrotny i umie sobie znalesc prace dorywcza.

Edit to Coul3R: jeszcze cos , po chuja się angażujesz w całą ta sprawę ? , widać , że przewyższach intelektualnie dzieciaki z darmowych (które w większości przypadkow maja 10-13 lat ), ale zastanawiałeś się czy warto ? , przemyśl to troche . Sądze , że dojdziesz do tego , że to co robisz jest żałosne(tak jak to , ze ci odpisałem , ale co mi tam).

Edit 2 : Tor bawisz sie w obronce zwierzat ?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 18:41 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam zaczal pisac z sensem...
upodobania religijnie tez mamy podobne.
Tor dorasta czy to ja dziecinnieje?


Posty: 34
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 20:13 
Cytuj  
@ White Trox
Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie to co dzieje się na tym forum nie powinno się dziać. Dla ludzi chcących płacić są odpowiednie działy, tak samo jak dla tych, którzy nie chcą/nie mogą . Obie grupy nie powinny sobie wchodzić w drogę.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 20:48 
Cytuj  
Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie to co dzieje się na tym forum nie powinno się dziać.

Ale o co ci chodzi ?
To że powstaje jakiś topic o free shardzie jakiejs gry i doswiadczony gracz , który spędził w niej troche czasu na oficjalu wypowiada się, żebyście sobie odpuścili albo cos w tym stylu?
To jest moim zdaniem naturalna reakcja ludzka i nie ma w tym nic złego , a wszelkie konflikty etc wynikaja z naturalnej przepaści pomiedzy obiema grupami ( wy to od razu bierzecie jako wbicie sztyletu w plecy).

Zreszta nawet jeżeli rzeczywiście jest/było ostre chamstwo w darmowych(moim zdaniem nie bylo , ale dzieciaki biora sobie byle co sobie do serca) , to niech nadal istnieje , bo moim zdaniem odpędziło masę dzieciaków , które po masowym rozpowszechnieniu Internetu zaczęły falowo zasypywać wszelkie fora, ziomki wiedza , że nie maja tutaj czego szukac. Dzięki czemu community tego forum reprezentuje jakiś przyzwoity poziom.(za wyjatkiem darmowych )


Tyle

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 22:04 
Cytuj  
Cytuj:
moim zdaniem nie bylo , ale dzieciaki biora sobie byle co sobie do serca)


Co sie stalo sie??

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2007, 21:31 
Cytuj  
btw,

http://bloob.psychodelic.org/gw1.jpg
http://bloob.psychodelic.org/gw2.jpg

GW jest takie semi-free, ale wciaz widac roznice pomiedzy tym co sie tam dzieje a np AO ;]

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2007, 23:14 
Cytuj  
bloob napisał(a):
GW jest takie semi-free, ale wciaz widac roznice pomiedzy tym co sie tam dzieje a np AO ;]


Bo w GW gra 3 miliony ludzi a w AO tysiac i dlatego liczba debili MUSI byc proporcjonalnie wieksza.

BTW. Jak gra jest fajna i wciaga to to co sie wypisuje na tzw. "generalu" mi szczerze wisi i jesli sa tam jakies g;upie teksty to po prostu sie krzywo usmiechne albo je zignoruje nigdy i nigdzie (nawet w WoW'ie gdzie skala tego zjawiska jest wprost zadziwiajaca) mi to nie przeszkadzalo czerpac przyjamnosci z gry.
I nie rozumiem jak komukolwiek moze to przeszkadzac (zawsze jest funkcja "ignore" - w kazdej grze i devsi nie robia jej "for fun" tylko dlatego ze wiedza ze moze sie przydac) zwlaszcza w Polsce gdzie ignorowanie tego co sie dzieje w kraju jest podstawa do zachowania resztek zdrowego umyslu. :-)))


_________________
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2007, 10:24 
Cytuj  
Co do Tsunami to widać, że dobrze zna zasady ortografii. Gorzej jest u niego z ilorazem inteligencji skoro broni sie w taki glupi sposób. Coul3r i reszta - nie sądzicie, że to jest małe przegięcie? Tu nie chodzi o to ze ktoś gra w darmowe i jest be. Z tego co ja zrozumialem to Betoniarce chodzilo o poziom tych ludzi. Niktby sie ich nie czepiał gdyby troche myśleli. Tatuś nie kupuje, mamusia nie kupuje tylko sam musze zbierac z kieszonkowego ze 2 miesiące żeby sobie pograć w SWG. I to nie jest tak ze kogoś nie stać tylko że komuś sie nie chce, bo ja jak mialem potrzebe na kase to szedlem czlowiekowi ogródek podlewać z kolegą i sie dzielilismy kasą. Jak człowiek chce to potrafi :roll:

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 12:36 
Cytuj  
Jak nie macie kasy na granie to zaszlachtujcie swoich rodziców, schowajcie ich zwłoki do szafy albo do wanny, a później okradnicje ich z całej kasy i sprzedajcie wszystko z domu co da się zhandlować, starczy wam na jakiś czas grania, a może nawet i na nowy komputer żeby lepiej działało.

Każdy kto gra w darmowe "mmorpg" jest debilem, dla mnie to jak aksjomat. Oni oczywiście o tym nie wiedzą, żyją sobie w nieświadomości w swoim małym i chujowym świecie i dlatego ich wypowiedzi budzą taką agresję na tym forum. Każdy kto gra w płatne gry należy do ludzi o wyższej inteligencji, ale mimo to nie może zrozumieć dlaczego ci z darmowych nie chcą sobie uświadomić swojego debilizmu, przecież to jest takie oczywiste i proste, jak tabliczka mnożenia. Ci płacący mają szerokie i otwarte umysły, stoją wyżej w hierarchii rozwoju intelektualnego, ale choćby bardzo się starali to nigdy nie przekażą tej prawdy swoim głupszym kolegom tak, żeby oni ją pojęli i uznali swoją niższość (co wyraźnie bardzo ich drażni). Niestety trzeba się z tym pogodzić, nie zrobi się kanarka z wróbla.
Dlaczego ludzie płacący za gry są bardziej rozwinięci umysłowo niż ci którzy nie płacą za granie ?
Dobre pytanie, wydaje mi się, że o ich wyższości świadczy fakt, że umieją sobie te pieniądze jakoś załatwić, natomiast ci z darmowych myślą: "Pierdolę, nie robię, nie płacę bo nie będą mnie okradać, po chuj mam myśleć jak mogę nie myśleć i grać, a gry darmowe i tak są przecież zajebiste i darmowe w dodatku, a w ogóle to o co im chodzi, dlaczego mnie bluzgają cały czas na forum jak zadaję pytania albo w ogóle coś piszę, może jak im powiem, że mam 25 lat to mnie polubią, a tak w ogóle to bym zagrał w płatną grę, ale pierdolę, nie robię...gugu gege". Te dwa sposoby bycia w wystarczającym stopniu określają charakter i intelekt człowieka, a jak wiadomo ludzie o podobnych cechach lubią łączyć się ze sobą w grupy. I tak dokonuje się selekcja, oczywiście nie jest ona idealną selekcją ale całkiem przyzwoitą i nigdy nie działa w stronę płatne -> darmowe, ale zawsze darmowe -> płatne. To tak jakby przelewać przez sitko całe community graczy mmo, ci lepsi wpadają do garnka, a ci gorsi osadzają się wyżej bo nie mogą przecisnąć się przez dziurki.
Myślę, że nie ma tu już nic więcej do dodania, może poza faktem, że ja stoję intelektualnie ponad wszystkimi ludźmi z tego forum więc muszę bardzo naginać się umysłowo żeby uświadomić wam pewne rzeczy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 13:01 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Myślę, że nie ma tu już nic więcej do dodania, może poza faktem, że ja stoję intelektualnie ponad wszystkimi ludźmi z tego forum więc muszę bardzo naginać się umysłowo żeby uświadomić wam pewne rzeczy.


Dzieki o Padre !!!!

Twe słowa niczym naljepszy Balsam zlały się na mą udręczoną duszę i wskazały mi drogę na następne pare lat.

Tak Trzymaj.

PS. Do ludzi pisacych w darmowych - nie przejmujcie sie wcale nie jestescie tak głupi. :-)

BTW darmowe gry nie sa chujowe - tp generalizowanie. :-)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 13:05 
Cytuj  
@CouRage
Pomijajac fakt iz wylizales penisa chyba kazdemu co placi za MMO to pewnie stoisz wyzej intelektualnie, whatever.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 13:29 
Cytuj  
A jakby ironia ci wyszla z dupy i połechtała jajeczka też bys nie zauważył ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 14:10 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
A jakby ironia ci wyszla z dupy i połechtała jajeczka też bys nie zauważył ?


Piekne :lol:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 15:44 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
A jakby ironia ci wyszla z dupy i połechtała jajeczka też bys nie zauważył ?


Az taki zidiocialy nie jestem, ironia czy nie, polechtal mnie ;)

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 09:44 
Cytuj  
@Pieszczoch
Niezwykle marne musi być twoje życie, skoro stwierdzenie, że jesteś trochę bardziej rozwinięty umysłowo od przeciętnego debila z darmowych odbierasz jako "połechtanie". Czy jak powiem na przykład, że śmierdzisz trochę mniej niż gówno, to sprawię ci tym przyjemność ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 10:20 
Cytuj  
Duh!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.