mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 07:41 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Przez moment myslalem, ze znow 1 kwietnia, ale to tylko groteskowa, polska, katolicka rzeczywistosc. Moze oficjalnie oglosmy, ze jestesmy krajem wyznaniowym i oddajmy wladze w rece kleru. Nie uda sie sprawa z aborcja, to trzeba zabezpieczyc elektorat z religijnego skansenu oglaszajac jezusa krolem polski czy ten dzisiejszy wymysl. Milera i jego kolesi zwyczajnie nie lubilem, ale nasza katolicka prawica wywoluje u mnie odruch wymiotny.

1. Ale żeś się zagotował. Co to w ogóle za język jest? „Kraj wyznaniowy”, „religijny skansen”? Takimi epitetami sypali bolszewiccy politrucy, żeby wykorzenić wszelką wiarę w narodzie. Lenin wiecznie żywy, nawet na mmorpg.pl.
2. Pod tym pomysłem podpisali się nawet posłowie SLD, których nikt raczej nie podejrzewa o dewocję.
3. U mnie odruch wymiotny wywołują wojujący ateiści, którzy najchętniej widzieliby krzyże na śmietniku, kościoły pozamykane, a ludzi wierzących w Boga i starających się żyć według jego praw ukrywających się gdzieś głęboko w katakumbach.
MagPS napisał(a):
bardziej od tych waszych komentarzy rozsmieszyl mnie komentarz feministek w jednym z linkow.

Ostatnimi czasy zauważyłem, że feministki nie są w stanie wypowiadać się inaczej o przeciwnikach aborcji jak: faszyści, fundamentaliści, radykałowie, itd. Moim zdaniem te przepełnione nienawiścią panie utraciły prawo to pouczania kogokolwiek na temat tolerancji.
Dana napisał(a):
Ponoć Zawisza, Piłka i Kłeczek też się szykują

Ponoć Kwaśniewski jest magistrem.
Zematis napisał(a):
A Kaczorek rozdeptal Kolede-Zaleska,i szarmacnko oswiadzczyl jej ze "zgubila buty"

No to na co czekasz? Na policję z tym!
MagPS napisał(a):
nawet nie wiedzialem, ze to PO a nie SO ma najglupszych czlonkow w partii. Smutne

Tak to zwykle dzieje się w partiach, których członkowie są przekonani o swojej nieomylności, a wszelkie swoje niepowodzenia interpretują jako przewinienia kogoś innego.
Zematis napisał(a):
Rozlam PiSiorkowy to bedzie cios dla braci. Ale pewnie masz racje, przedwczesnych wyborow nie bedzie. Kabaret Jurki nawet jesli zalozy nowy team to i tak bedzie popieral Kaczystan.

1. Obecnie opozycja nie ma nic do zaproponowania, oprócz haseł „Rząd jest be!”, a tęsknią za stołkami (PO) i łapówkami (SLD). Jedyna ich szansa na przyszły sukces wyborczy tkwi w wewnętrznych problemach PiSu. Tylko że w PiSie nie siedzą idioci, którzy sami sobie utną głowy i zaniosą na tacy Tuskowi, Kwaśniewskiemu i Wałęsie.
2. Marek Jurek będzie tylko kolejnym kandydatem na długiej już liście polityków obecnej kadencji (Rokita, Marcinkiewicz, Płażyński, Olechowski, Kwaśniewski), którzy nie utworzyli własnej partii.

P.S. Zamieszanie ze zmianą konstytucji było niepotrzebne. Zmiana artykułów konstytucji i tak nie pociąga za sobą zmian w przepisach prawa. Dlatego nie była to sprawa pierwszorzędna. PiS powinien się zająć wprowadzeniem w życie „pakietu Kluski”, przyspieszeniem tempa prac nad budową autostrad, czy racjonalizacją w służbie zdrowia.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 07:53 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
P.S. Zamieszanie ze zmianą konstytucji było niepotrzebne. Zmiana artykułów konstytucji i tak nie pociąga za sobą zmian w przepisach prawa. Dlatego nie była to sprawa pierwszorzędna. PiS powinien się zająć wprowadzeniem w życie „pakietu Kluski”, przyspieszeniem tempa prac nad budową autostrad, czy racjonalizacją w służbie zdrowia.

I tu mimo różnic ideowych muszę się z tobą zgodzić.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 09:39 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
3. U mnie odruch wymiotny wywołują wojujący ateiści, którzy najchętniej widzieliby krzyże na śmietniku, kościoły pozamykane, a ludzi wierzących w Boga i starających się żyć według jego praw ukrywających się gdzieś głęboko w katakumbach.


Kazda akcja wywoluje reakcje o takiej samej wartosci tylko przeciwnym zwrocie. Im wiecej fanatyzmu bedzie pokazywac srodowisko katolickie tym bardziej radykalne beda odpowiedzi antyklerykalow.
Swoja droga najbardziej antyklerykalni sa najczesciej wierzacy (przynajmniej wsrod moich znajomych wiekszosc antyklerykalow deklaruje wiare w boga) wiec twoj argument jest tak totalnie z dupy ze az boli.


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 09:49 
Cytuj  
Sargeras mam zasade, ze z betonami twojego pokroju nie prowadze dyskusji, ale laskawie dam ci szanse. Po pierwsze nie utorzsamiaj antyklerykalizmu z komunizmem bo robisz z siebie idiote. Wiem, ze twoja ulubion partia lubi wyciagac wnioski oderwane od zdrowego rozsadku, ale ty skoro jestes takim wnikliwym obserwatorem powinienes byc lepszy. Mnie nie interesuje w co wierzysz ty, posel Jurek czy ktos inny. Zasady moralne to rowniez kwestia indywidualna kwestia. Panstwo nazywajace sie demokratycznym nie ma prawa mieszac religii do polityki. Spojrz na stare demokracje zachodnie, od ktorych mozemy sie uczyc. Religia to sprawa prywatna, pastwo ma byc swieckie, areligijne. Mnie nie brzydzi katolicyzm sam w sobie, ale ludzie ktorzy swoje katolickie poglady probuja mi narzucic.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 10:46 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Spojrz na stare demokracje zachodnie, od ktorych mozemy sie uczyc.


bez przesady, wiele krajow zachodnich jest na nieciekawym etapie (Holandia)

Tor-Bled-Nam napisał(a):
pastwo ma byc swieckie, areligijne.


jesli ma dojsc do takiego absurdu jak we Francji, to nie dziekuje


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 14:02 
Cytuj  
Prof. o lustracji "Pocałujcie mnie w d..., pajace!"

Debesciak :)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 11:36 
Cytuj  
http://www.spieprzajdziadu.com/2007/04/20/zamek-blyskawiczny/#comments

Zabrońmy kobietom rodzić przez cesarkę, bo to powód niżu demograficznego.

No ja pierdolę qrwa ...


_________________
whiteman#2717

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 11:59 
Cytuj  
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... 066678.794


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 22:39 
Cytuj  
Geremek stracił euromandat

Generalnie: taaaa, juz to widze :) Znowu PiS sie osmieszy, tym razem z ich sztandarowym pomyslem :)


pozdrawiam

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 22:51 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Geremek stracił euromandat

Generalnie: taaaa, juz to widze :) Znowu PiS sie osmieszy, tym razem z ich sztandarowym pomyslem :)


pozdrawiam


Zgadza sie, z tego co wiem napewno nie straci, gdyz jest poslem w parlamencie europejskim. Jak zwykle Dziennik musial znow pokazac jaka jest 'rzetelna' gazeta.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 07:10 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Generalnie: taaaa, juz to widze :) Znowu PiS sie osmieszy, tym razem z ich sztandarowym pomyslem :)

Jedynym, kto się mógł tu ośmieszyć jest profesor Geremek, który jako jedyny nie dopełnił obowiązku. Przepisy obwiązują wszystkich, europosła Unii Wolności też, a nie tylko tych ze słowem "Prawo" w nazwie partii.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 08:20 
Cytuj  
@up
Wczoraj w programie "Teraz My" wicepremier Lepper na pytania czy stawi się w sądzie usmiał się prowadzącycm prosto w twarz.

Jakis komentarz, tak apropo "prawa dla wszystkich"?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 09:40 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
który jako jedyny

Ktory jako jedyny sposrod kogo? Profesorow Geremkow?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 09:42 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Logain Darkthorn napisał(a):
Generalnie: taaaa, juz to widze :) Znowu PiS sie osmieszy, tym razem z ich sztandarowym pomyslem :)

Jedynym, kto się mógł tu ośmieszyć jest profesor Geremek, który jako jedyny nie dopełnił obowiązku. Przepisy obwiązują wszystkich, europosła Unii Wolności też, a nie tylko tych ze słowem "Prawo" w nazwie partii.


Jak na moj gust to co zrobil profesor Geremek mialo na celu osmieszenie ustawy lustracyjnej i z tego co ja widze to wyjdzie mu to bardzo dobrze. Jesli jakos uda im sie go odwolac z pelnionej funkcji to zrobia z niego meczennika - o Geremku ma bardzo dobre zdanie chyba cała Europa, zreszta nie bezpodstawnie, Fotyga nie dorasta mu nawet do piet (chociaz to nie jest nic wielkiego, jest najgorszym ministrem w rzadzie pelnym lepperow, giertychow i kalat). A jesli nie uda im sie przeforsowac odwolania to bedzie wielki smiech z PiS ktorzy znowu uwazaja ze Geremek "juz stracil mandat, juz nie jest europoslem". Ja tam sie generalnie bardzo ciesze. W koncu znalazl sie ktos bardzo powazany i majacy mozliwosci osmieszenia tego kretynstwa lustracyjnego. Geremek 4TW!!!

Zychoo napisał(a):
Sargeras napisał(a):
który jako jedyny

Ktory jako jedyny sposrod kogo? Profesorow Geremkow?


Sposrod europoslow.


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 11:12 
Cytuj  
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... caid=63a14


_________________
@polygamia

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 14:26 
Cytuj  
PE w obronie Geremka

Sargeras nadal uwazasz ze to prof. Geremek sie osmieszyl? Najpierw sprawa M. Giertycha, teraz to. Dzieki IV RP bedziemy mieli zajebista opinie w Europie i na swiecie.


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 16:43 
Cytuj  
Bracia Kaczynscy swoimi malymi raczkami zmajstrowali bubla, a nie ustawe lustracyjna. Na szczecie juz nie tylko Europa, ale takze nasz narod widzi kogo wybral. 27% procent poparcia przy 50% frekwencji, a panosza sie jak we wlasnym domu. Na szczescie zajeli sie ideologia i przepychankami, a nie dotykaja gospodarki.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 17:28 
Cytuj  
Bubel nie bubel, prawo obowiązuje. Dopóki nie jest odwołane to należy się stosować. Prof. Geremek może zgłosić tą ustawę do rzecznika praw obywatelskich. Chociaż nie wiem jak kompetencyjnie wygląda sprawa jego odwołania ze stanowiska. Niemniej prawo obowiązuje wszystkich i głupotą jest obrażanie się na złe przepisy.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 17:46 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
Bubel nie bubel, prawo obowiązuje. Dopóki nie jest odwołane to należy się stosować. (...)Niemniej prawo obowiązuje wszystkich i głupotą jest obrażanie się na złe przepisy.

Powiedz to ludziom, ktorzy lamali prawo walczac z komunizmem w Polsce, albo ludziom z opozycji dzis w Rosji czy na Bialorusi. Dura lex sed lex? Nie dziekuje. Prawo ma kierowac sie logika, a przede wszystkim byc dla ludzi.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 17:49 
Cytuj  
Jesli chodzi o ustawe lustracyjna to poczekajmy na orzeczenie TK. Czy jest bublem czy nie tego nie moge definitywnie rozstrzygac bo nie jestem prawnikiem. Jednak zdanie jakie da sie przeczytac/uslyszec o tejze ustawie jest delikatnie mowiac niepochlebne. Prawa nalezy przestrzegac? Owszem ale nie jezeli jest kretynskie/zbrodnicze/ublizajace obywatelom. Niepotrzebne skreslic.



W 3 Rzeszy tez obowiazywalo prawo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.