mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 11:55 
Cytuj  
Pff, robale są zdrowsze od standardowej zawarotości tej konserwy.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 12:08 
Cytuj  
Tylko na ryby ;)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 12:36 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/-1,1508704.1,wiadomosc.html

Dla nieklikajacych - Szaleniec oblal strajkujacych lekarzy olejem napedowym :D - polecam (btw - centrum Wawy)

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 13:23 
Cytuj  
czemu szaleniec ? po prostu facet sie wkurzyl ze przez nich nie moze dojechac do pracy... i mial racje.

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 13:26 
Cytuj  
Dobra idź sobie, nikt już nie jest zainteresowany Twoim elo anty.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 13:44 
Cytuj  
prawie kazdy twierdzi ze za malo zarabia ale to zaden powod zeby zachowywac jak jakis rolnik, gornik albo inny Lepper


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 14:42 
Cytuj  
Tyle ze w Polsce wladza ma w dupie grupy spoleczne, ktore nie moga tak jak gornicy/rolnicy wyjsc na ulice i zrobic zadyme pod sejmem. Vide pielegniarki i nauczycieli :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 08:37 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/1546783,11,item.html

aeuhauehauhea
Ta jasne, moze do 0.01%. Zdecydowanie lepszy bylby prog w granicach 10%. Ladna liczba no i odsiewa takie smieci jak LPR i tym podobne.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 11:59 
Cytuj  
Lil napisał(a):
czemu szaleniec ? po prostu facet sie wkurzyl ze przez nich nie moze dojechac do pracy... i mial racje.

/agreed
Niech sie ciesza, ze ich nie podpalil imo.
Dopoki sobie strajkuja w szpitalach to prosze bardzo, nikt nie ma pretensji. Ale od ulicy to wara, kazdy musi pracowac.

Cytuj:
Tyle ze w Polsce wladza ma w dupie grupy spoleczne, ktore nie moga tak jak gornicy/rolnicy wyjsc na ulice i zrobic zadyme pod sejmem.

A na gornikow to bym zomo wyslal jakby jeszcze raz przyjechali najebani rozwalic stolice. Nie dziwie sie ze wtedy strzelali tbh jesli wtedy to tez byla taka dzicz jak teraz.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 12:06 
Cytuj  
Lil napisał(a):
czemu szaleniec ? po prostu facet sie wkurzyl ze przez nich nie moze dojechac do pracy... i mial racje.

/agreed
Niech sie ciesza, ze ich nie podpalil imo.
Dopoki sobie strajkuja w szpitalach to prosze bardzo, nikt nie ma pretensji. Ale od ulicy to wara, kazdy musi pracowac.

Cytuj:
Tyle ze w Polsce wladza ma w dupie grupy spoleczne, ktore nie moga tak jak gornicy/rolnicy wyjsc na ulice i zrobic zadyme pod sejmem.

A na gornikow to bym zomo wyslal jakby jeszcze raz przyjechali najebani rozwalic stolice. Nie dziwie sie ze wtedy strzelali tbh jesli wtedy to tez byla taka dzicz jak teraz.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 12:20 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/1546868,11,item.html
co do lektur...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 12:30 
Cytuj  
Cytuj:
/agreed
Niech sie ciesza, ze ich nie podpalil imo.
Dopoki sobie strajkuja w szpitalach to prosze bardzo, nikt nie ma pretensji. Ale od ulicy to wara, kazdy musi pracowac.


Polska mentalność. Jak strajkują w szpitalu gdzie MI nie przeszkadzają, to ich popieram (Oczywiście wisi MI to że setki ludzi stoją w kolejkach i im się to nie podoba, JA tam nie stoję więc jest git). Ale jak tylko MI wejdą w paradę to przestaję ich popierać, a dodatkowo spalę ich przy pierwszej okazji.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 12:43 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Polska mentalność. Jak strajkują w szpitalu gdzie MI nie przeszkadzają, to ich popieram (Oczywiście wisi MI to że setki ludzi stoją w kolejkach i im się to nie podoba, JA tam nie stoję więc jest git). Ale jak tylko MI wejdą w paradę to przestaję ich popierać, a dodatkowo spalę ich przy pierwszej okazji.

Tru. Nie wiem czy polska, ale na pewno moja. Sporo ludzi popiera ich nawet pomimo tego ze musieli w korku stac. Ja nie mam zamiaru.
Nie pojde i nie zrobie mu kupy do gabinetu, bo malo zarabiam.

Poza tym to w ogole jestem za tym, zeby sie zwolnili z pracy, sluzba zdrowia upadnie i trzeba bedzie ja sprywatyzowac. Moja firma nie dosc, ze co miesiac placi za mnie zlodziejski ZUS to jeszcze oplaca prywatna klinike dla pracownikow, bo realia sa takie, ze nikt przy zdrowych zmyslach nie zapisze sie do panstwowego specjalisty. Przy prywatnej sluzbie zdrowia bedzie placic tylko jedna stawke, a reszte odda mi - lepiej spozytkuje te pieniadze.

ps. ZUS jak dla mnie tez moglby nie istniec, bo odkladam kase na emeryture w trzech innych filarach jeszcze.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 12:57 
Cytuj  
Zycho, a co by było, gdyby koleś wylał ten olej na tych lekarzy a któryś z nich by palił fajkę? wiesz co to by było? afera qrwa na skalę światową i o to tutaj właśnie chodziło.

Co nie oznacza, że nie przychylam się do tego co napisałeś. Dopóki strajkują i nie robią nikomu "krzywdy tym" to mnie nie denerwują.

Na temat ZOMO to się w ogóle nie wypowiadam, bo imo Jaruzelski uratował Polskę w tamtym momencie i gdyby nie on, to by się wszyscy powybijali. Nasz rząd musi robić qrwa afere za aferą bo tylko to umie na dzień dzisiejszy. A cofanie się wstecz i wyszukiwanie komu by tu dojebać jest dla mnie czystym debilizmem takim samym jakim jest nasz rząd.

BTW lekarzy. Wczoraj oglądałem w tv jak stało 600 osób przed jakąś kliniką. Jednka babcia zemdlała stojąc w kolejce. LOL? 2007 rok i do takich rzeczy dochodzi, a będzie imo jeszcze gorzej. Życzę sobie i Wam żebyście nie musieli iść do specjalisty/lekarza na dniach/tygodniach/miesiącach może, bo naprawdę ludzie mają teraz problem.
Ja robiąc powyżej 200 godzin w pracy na miesiąc jestem wkurwiony i zły, że musiałem tyle siedzieć w pracy. A przy 350 średniej ilości godzin lekarza, to ja naprawdę kolesiom współczuje. Policzcie sobie ile oni są w domu przy takich liczbach... dlatego ich popieram.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 13:21 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):

ps. ZUS jak dla mnie tez moglby nie istniec, bo odkladam kase na emeryture w trzech innych filarach jeszcze.


ZUS upadnie wczesniej czy później. Przewiduje się, ze nie pociagnie dluzej jak 15 lat, a moim zdaniem upadnie w ciągu 5 lat. Trzeba zauważyć, ze na emeryture przechodzi akurat powojenny wyż demograficzny, a kilka milionów młodych ludzi wyjechało z kraju i w zaden sposób nie dokłada sie do naszych emerytów. Z próżnego i salomon nie naleje.
Inna sprawa, że już kilka miesięcy temu gdy nasi fachowcy odkryli tragiczna sytuacje finansową ZUS-u były rozważania co zrobi państwo by ratować sytuację. A zrobić trochę może, niby niegroźny sposób, że kasę z prywatnych funduszy i tak odbierac bedziemy nie bezpośrednio ale poprzez ZUS. Tylko po to by ZUS jakis % sobie z tego uszczknął..

Dlatego mimo próśb i gróźb mojej dziewczyny ja raczej rozejrzę się za jakimiś funduszami emerytalnymi ale poza granicami naszego kochanego kraju. Mam serdecznie dość okradania, a teraz mam szeroki wybór.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 14:52 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://wiadomosci.onet.pl/1546868,11,item.html
co do lektur...



!!!!!!!!!!!!! ZA COOOOOOOOOOOOOOOOOOO?
*rence* Brak mi slow.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 15:06 
Cytuj  
Przynajmniej Kapuscinskiego dodali :roll:


_________________
cypis#2942
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 12:43 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/-1,1508985,wiadomosc.html


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 12:58 
Cytuj  
Prasówkę sobie zrobiliście ? Przypominam, że to dział FLAMES a nie informacyjny.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 13:13 
Cytuj  
No, w sumie to moglbym napisac, ze Lepper szcza sobie na wymiar sprawiedliwosci, milosciwie panujacy premier patrzy na to przez palce (rewolucja moralna hi2u), a Leppera i Giertycha wyrzuci na kilka miesiecy przed wyborami, ale po co? Link mowi sam za siebie :(


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.