mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 14:32 
Cytuj  
hehe miales farta ze na reszte nie trafiles.
to to lajcik przy tym co oni tam wyprawiaja.
ale w sumie co sie dziwisz, skoro roball sam sie chwali ze jego koledzy gole dupy na ulicy pokazuja.
czego sie spodziewales? ;-)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 14:32 
Cytuj  
Przynajmniej nie sluchamy chujowej muzyki!


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 14:35 
Cytuj  
teraz przynajmniej wiadomo co robia wowkidz po godzinach :P

no i wiadomo na chuja wystawiaja gole dupy na ulicach


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 14:36 
Cytuj  
wreehehehe az sie cypis obudzil.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 14:50 
Cytuj  
A roball czasami nie byl kiedys calkiem normalnym uzytkownikiem tego forum? Ostatnio rzadziej tu zagladam, ale widze, ze z niektorymi coraz gorzej :/

I ja takiego goscia co mi pokazal dupe tez bym wystrzelal po pysku.


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 14:54 
Cytuj  
ta, tez mi sie wydaje ze byl normalny... widac moje proroctwa na temat szkodliwosci wow sie potwierdzily


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 15:05 
Cytuj  
In before whine.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 15:10 
Cytuj  
chyba moi fani czekaja na jakis post ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 15:46 
Cytuj  
brakuje mi tu tylko Huragana chyba...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 15:48 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
brakuje mi tu tylko Huragana chyba...


Nie wywoluj krowy z lasu.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 15:53 
Cytuj  
bo i tak przyjdzie tylko kura ? ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 15:56 
Cytuj  
Po co mendol zatem wchodziles na wow-pl? Tak samo ashton, probuje ukradkiem wpasc i pochwalic sie ile to nie wpierdolil psychotropow, ale niestety jest permaban na niego na naszym kanale. Wow-pl to specyficzny kanal i zauwazylem ze ludzie tam jakos wytrzymuja i potrafia robic sobie zarty, jak widac mendol i ashton zostali jedynie napietnowani psychicznie na irc, stad desperackie wklejanie czatow... Zenada po prostu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 18:58 
Cytuj  
wracajac do tematu to takie szczeniackie i agresywne zachowania po pijaku są bardzo polskie. Niestety może wbrew obiegowej opinii nie pijemy wcale dużo (bo inne nacje codziennie chodzą do pubu) ale za to jak zaczniemy złopać to do kompletnego sponiewierania. Palma nam potem odbija i zaczynamy "żondzić" zaczepiając ludzi na ulicach lub pokazując gołe dupy na srodku miasta.
A potem pretensja, że dostało się wpierdol, już mniejsza w tym, że od policji. W sumie powinniście się cieszyć, że to była policja a nie druga nabuzowana grupka polaków - karków wracająca z imprezy, bo pewnie skończyłoby się na kilku trupach :lol:
Głupota i tyle.

Bardzo podobny przykład miałem tutaj. Jakiś koleś (polak) przyszedł obity do pracy. Podobno się napił i zaczył wyzywać kilku "muslich" od terrostów. Najpierw dostał wpierdol, potem zgarnęła go policja. A za za zachowania rasistowskie imho powinien dostać wyrok. Taki sam przykład głupoty i nieumiejętności picia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 19:06 
Cytuj  
Ja pracuje w policji, ale jako cywil, pracownik biurowy, troche sie orientuje, troche sie nasluchalem, z policjantami mam do czynienia na codzien.

od razu powiem: policja mi nigdy nic nie zrobila, byc moze nie znalazlem sie w zlym miejscu o zlej porze, nigdy nie prowokowalem i nie debilowalem, na dzien dzisiejszy moj stosunek do policji przedstawia sie w ten sposob:

Podstawowy problem to, ze praktycznie kazda osoba moze dostac sie do policji i stad wynikaja takie a nie inne sytuacje. Praca jest bardzo specyficzna, nie kazdy po prostu temu podola i umie pracowac w takich warunkach, w takim uk policjant jest szanowana osoba, ludzie ida tam, bo wiedza, ze mozna na prawde zrobic kariere, latwa droga awansu, dobra placa, liczne szkolenia i ogolny rozwoj jednostki, szacunek - policjant jako osoba pelniaca wazna i potrzebna funkcje. A u nas... niskie place, ludzie ida do policji, bo to pewny kawalek chleba, jak nic sie nie odpierdoli to masz pewna prace, nikt cie nie zwolni z kwitkiem 'likwidacja stanowiska pracy' , mozna zawsze awansowac, placa od biedy ujdzie, male wymagania.
Oczywiscie tak jak wszedzie (moze tutaj czesciej, bo praca jest jednak bardzo specyficzna jak pisalem) zdarzajac sie wzyrodnialcy, wykorzystujacy swoja wladze/pozycje/'prawa' po prostu wala w chuja, wyladowuja swoja agresje na innych. Przegladajac nawet glupie mandaty widac, kto ma woich stalych klientow, ktorym regularnie , co miesiac wpierdala zajebiste mandaty.
Z drugiej strony jak tu byc normalnym czlowiekiem pracujac w policji, albo trzeba miec twarda banie, albo strasznie zryta, robocop to idealny glina , bo ic nie czuje.
Np. tacy technicy chadza non stop najebani, bo po porstu w naturze normalnego czlowieka nie jest ogladanie codziennie makabrycznych scen z miejsc zbrodni, nieraz roztrzaskanych mozgownic na scianach, potem taka osoba przychodzi do domu i tylko najtwardsze berety nie potrafia zapomniec o pracy.


Co do wspomnianych prze kogos testow psychologicznych i zaliczaniu ich metoda chybil trafil i na wyczucie - niestety to sie tutaj nie sprawdza, test jest tak skonstruowany, ze jesli w jednym pytaniu sklamiesz to w innym to wyjdzie, nie ma czasu na zastanawianie sie , trzeba szybko podejmowac decyzje, znajomy w pytaniu 'czy spozywasz alkohol' napisal, ze ie a potem w ktoryms pytaniu z rzedu bylo o ulubionej marce piwa, niby glupota, kazdy debil by sie skapowal, ale jednak taka jest konstrukcja testu, ze klamiac masz bardzo duza szanse na niezaliczenie.


Podsumowujac:

-zajebista selekcja policjantow
-placa adekwatna do pracy
-uprzedzone spoleczenstwo, ale na to chyba nikt nie ma wplywu


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 19:24 
Cytuj  
Niestety jak na razie w Polsce policja jest szkolona przez zle kadry z poprzedniego ustroju, i takie sytuacje jak opisal Robal zdarzaja sie i to w cale nie tak rzadko jakby sie moglo wydawac.

Kiedys obejrzalem program z stylu "szukamy sensacji". I byla przedstawiona sytuacja gdzie grupka nie pamietam juz dokladnie kibicow bodajze gdzies tam narobila szkod zaczela wszczynac awantury itd.. a nasi kochani stroze prawa zgarneli z boiska osiedlowego niewinnych kolesi ktorzy pykali sobie w noge bo przeciez na oko pasowali do rysopisu.

Druga sytuacja ktora mi opowiadal kumpel ze raz ze znajomymi postanowili sie zerwac z wykladu i pojsc do knajpy na jakies piwko po drodze postanowili wypic sobie jedno, a cala sytuacja miala miejsce zimą gdzies przy 10 stopniach mrozu i gdzieś tam dojrzeli patrol policji wiec wyrzucili puszki do najblizszego kosza. Oczywiscie policja rowniez to widziala wiec postanowili ich wylegitymowac itd.. I nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie to ze gdy pytali moje kumpla o dane osobowe on im oczywiscie wszystko podal ,a oni do niego czy che w morde on zdziwiony pyta o co chodzi. Zanim sie dowiedzila to oczywiscie juz zarobil strzala z otwartej dloni i dopiero mu pojasnili ze nie mozna trzymac reki w kieszeni przy policjancie bo to obraza symbolu panstwowego (orzełka)Zarobil stzrala ,mandat na jakies 100 zeta za to tylko ze w zime tzrmal rece w kieszeni.

I kto tak naprawde zaczyna teraz pracowac w policji? W jakies czesci ludzie ktorzy sa niedowartsciowani z jakimis komplekasmi ktorych teoretycznie powinny odsiewac testy psychologiczne ale najwyrazniej takie sa braki kadrowe ze trzeba zatrudniac kogo sie da. A pozniej kraza wlasnie tego typu historie ktorym wielu ludzi nie che dac wiary, chodz jest to najszczersza prawda

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 19:31 
Cytuj  
Najlepsze są i tak wylegitymowania bez podawania powodu. I weź się kłóć z takim nie znającym przepisów funkcjonariuszem.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 20:16 
Cytuj  
Wylegitymowanie bez podania powodu? A po co podawać powód? Na tym polega prewencja - spisywać ludzi, bo mogą być potencjalnymi świadkami. Lub co bliższe prawdy - potencjalnymi podejrzanymi. Mnie spisano kilkukrotnie i nie mam o to najmniejszych pretensji. Po to jest właśnie policja by kontrolować tych, którzy zachowują się podejrzanie (czyli np. kilkuosobowy przemarsz ciemnymi uliczkami o 3 nad ranem).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 20:19 
Cytuj  
:/ Z takim podejściem daleko nie zajdziemy. Wkrótce można będzie powiedzieć : przeszukanie bez nakazu? Jasne, na tym polegają działania prewencyjne.
Ja mam swoją prywatność i zgodnie z prawem, ktoś musi mi podać powód by tę prywatność naruszyć.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 20:27 
Cytuj  
roozter w kwestii wyjasnienia tylko.
jakos nie zauwazylem zebym cos wklejal z waszego zajebistego "specyficznego" kanalu.
napietnowany to zostalem jak tam wszedlem niepotrzebnie.
poza tym jesli chodzi o irc to mam pewnie doswiadczenie, siedze na kilku irc networkach (ircnet, efnet, linknet, stratics, quakenet) i z calym szacunkiem takiego debilizmu nie widzialem jeszcze.
moze wiec troche wyhamuj z komentowaniem bo jak na razie ten wasz # swiadczy tylko o was.
eot
i w sumie marek ma racje.
odwazni pokazali dupe, mysleli ze sie samochod nie zatrzyma.
ja raz widzialem co bramka z klubu zrobila z kolesiem ktory przechodzac kolo nich kichnal.
takze w sumie szczescie w nieszczesciu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 20:48 
Cytuj  
Wasze matki piora wegiel w rzece jesli wklejacie tutaj logi z irca ktore nijak sie maja do tematu.

Widac wykolejenie co do tresci zupelne, ale trzeba sie na wierzchu utrzymac, co? ;]


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.