mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 22:06 
Cytuj  
Jak mozesz funcjonowac w swiecie nie znajac zasady odstepow po przecinkach i nawiasach?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 23:49 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
Jak mozesz funcjonowac w swiecie nie znajac zasady odstepow po przecinkach i nawiasach?

Przeciez robi odstepy PO przecinkach. Jak juz sie czepiasz, to rob to porzadnie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 08:19 
Cytuj  
Naprawde nie wiem, jak mozna byc tak naiwnym, zeby myslec , jak to skonczenie dobrych studiow da lepsza prace. A gowno prawda, nie w tym kraju. Albo masz znajomosci tutaj, albo doswiadczenie. Jak nie masz obu, to idziesz wlasnie na staz za free zapierdalasz za 3 pracownikow, jestes traktowany jak smiec, a po stazu mimo iz byles zajebisty i tak wezma na to miejsce ( juz oplacane) wnuka Dyr. Edka.

Studia sa fajne tylko w jednym momencie - jak aplikujesz na wyzsze stanowisko , a firma musi spelniac normy ISO - wtedy sie przydaje, bo inaczej w ogole kierowniczego stanowiska nie dostaniesz.

Czas studiow w 90% przez ludzi jest marnowany na balangi, opierdalanie sie i myslenie, jak zrobic zeby sie nie narobic, a zdac. Moze nie jest to marnowanie czasu , ale uwazam ze mozna go inaczej spedzic ( byc moze dlatego, ze ja zapijalem w czasach liceum, a na studiach po prostu mi sie to juz znudzilo).

Lepiej pojsc do pracy, ew studiowac jakies gowno dla papierka samego zaocznie co 2 tydzien 4h. Masz wtedy kase/doswiadczenie/praktyke a wiedze teoretyczna sobie wpoisz, jak bedziesz mial deadline.



A w temacie : praca magisterska ma wymagania takie, ze nie moze powtarzac slow z innych prac, ogolnie musi byc oryginalna , jeszcze najlepiej z ciekawym tematem. Im dalej, tym ciezej pisac oryginalne prace, przeciez juz napisali o wszystkim ( nawet pewnie o wplywie kopulacji muszek letnich na szybkosc wiatrow monsunowych). To sie nie dziw, ze idzie to wolno i nikomu sie nie chce. Zeby napisac taka prace - trzeba to lubic! I tyle, jak nie lubisz kierunku/tematu pracy to za chuja pana nie napiszesz i tyle. Ew zostaniesz zmuszony przez zycie.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 10:42 
Cytuj  
Zazwyczaj na magisterke mozna proponowac jakis swoj wlasny temat, ktory lekko pachnie tematyka studiow, wiec jak sie chce to mozna znalezc cos co sprawi przynajmniej lekka frajde.
Ja sobie np wzialem temat z programownaia gier komputerowych, co prawda musialem poszukac sobie promotora co nie bylo takie proste, ale nie ma rzeczy niemozliwych. Jedni rzygali przepisujac teorie pakowania plikow przestawiajac szyk w zdaniach, a ja sobie tworzylem silniczek do gry i przykladowa gierke (z naciskiem AI na zyczenie promotora, zeby powazne wygladalo), nigdy nie mialem czasu zeby sie tym zajac (wolalem pograc niz pisac :>), a magisterka "musiala" powstac wiec czas sie znalazl.
No ale to juz na etapie tematu trzeba sie zastanowic chwile, cos zadzialac, latwiej jest z listy wziasc byle gowno a potem sie meczyc.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 11:21 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Naprawde nie wiem, jak mozna byc tak naiwnym, zeby myslec , jak to skonczenie dobrych studiow da lepsza prace.


lutus napisał(a):
Studia sa fajne tylko w jednym momencie - jak aplikujesz na wyzsze stanowisko , a firma musi spelniac normy ISO - wtedy sie przydaje, bo inaczej w ogole kierowniczego stanowiska nie dostaniesz.


Mam rozdwojenie jaźni. Ja też!!!

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 13:20 
Cytuj  
lepsza - chodzilo mi cos wiecej niz kopanie rowow dupo jedna.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 13:34 
Cytuj  
lutus napisał(a):
lepsza - chodzilo mi cos wiecej niz kopanie rowow dupo jedna.


Twoj stary jest dupa. Ale jakby nie o to chodzi.

A tak technicznie to niestety Twoje drugie zdanie jest prawdziwe. Bez studiow (a moze badzmy dokladniejsi - bez papierka) mozesz miec dobra prace, mozesz naprawde dobrze zarabiac, ale raczej "wyzej wala nie podskoczysz". A wal jest i tak zawieszony duzo wyzej niz kopanie rowow :P

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 13:39 
Cytuj  
Twoj wioslowal , a moj rytm wybijal.

Da sie podskoczyc, ale :

a) albo masz farta ( 1% przypadkow)
b) albo awansujesz i firma patrzy przez palce na ISOnormy ( czy w ogole ich nie ma) po 3-5 latach pracy na nizszym stanowisku
c) masz wujka Edka za prezesa, a twoja stara pierze w zarzadzie
d) zakladasz wlasna firme i od razu jestes CEO

W innych przypadkach nalezy spelnic wymagania jak : 29 lat, 15 lat doswiadczenia, 2 fakultety, 4 jez obce ( + znajomosc jez kaczorowego), lubiacy pracowac 20h/dzien


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 13:57 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Twoj wioslowal , a moj rytm wybijal.

Da sie podskoczyc, ale :

a) albo masz farta ( 1% przypadkow)
b) albo awansujesz i firma patrzy przez palce na ISOnormy ( czy w ogole ich nie ma) po 3-5 latach pracy na nizszym stanowisku
c) masz wujka Edka za prezesa, a twoja stara pierze w zarzadzie
d) zakladasz wlasna firme i od razu jestes CEO

W innych przypadkach nalezy spelnic wymagania jak : 29 lat, 15 lat doswiadczenia, 2 fakultety, 4 jez obce ( + znajomosc jez kaczorowego), lubiacy pracowac 20h/dzien


Odpowiem Ci wierszykiem.

Pierdolicie Hipolicie

(koniec wierszyka)

Zapomniales jeszcze o tym, ze mozesz np. zdobyc niezle doswiadczenie i pelnic wysoka funkcje w firmie ktora ma ISOnormy w d... i przejsc na rownolegle stanowisko do firmy z ISOnormami. Wtedy liczy sie troche co innego.

I nie przesadzaj z 29 latami i 15 latami doswiadczenia. To sie oczywiscie ciekawie opowiada jako zart, ale w praktyce jak sie postarasz to prace znajdziesz. I to niekoniecznie kopanie rowow :P

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 14:01 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
lutus napisał(a):
Twoj wioslowal , a moj rytm wybijal.

Da sie podskoczyc, ale :

a) albo masz farta ( 1% przypadkow)
b) albo awansujesz i firma patrzy przez palce na ISOnormy ( czy w ogole ich nie ma) po 3-5 latach pracy na nizszym stanowisku
c) masz wujka Edka za prezesa, a twoja stara pierze w zarzadzie
d) zakladasz wlasna firme i od razu jestes CEO

W innych przypadkach nalezy spelnic wymagania jak : 29 lat, 15 lat doswiadczenia, 2 fakultety, 4 jez obce ( + znajomosc jez kaczorowego), lubiacy pracowac 20h/dzien


Odpowiem Ci wierszykiem.

Pierdolicie Hipolicie

(koniec wierszyka)

Zapomniales jeszcze o tym, ze mozesz np. zdobyc niezle doswiadczenie i pelnic wysoka funkcje w firmie ktora ma ISOnormy w d... i przejsc na rownolegle stanowisko do firmy z ISOnormami. Wtedy liczy sie troche co innego.

I nie przesadzaj z 29 latami i 15 latami doswiadczenia. To sie oczywiscie ciekawie opowiada jako zart, ale w praktyce jak sie postarasz to prace znajdziesz. I to niekoniecznie kopanie rowow :P



Oczywiscie ze nie zartuje, moze zmniejsz do 2 jezykow i 10 lat doswiadczenia, i masz jedno z wielu ogloszen na stanowisko managerskie


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 14:22 
Cytuj  
I teraz zastanow sie przez chwile, czy naprawde tak trudno te wymagania spelnic ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 14:39 
Cytuj  
lutus napisał(a):
lepsza - chodzilo mi cos wiecej niz kopanie rowow dupo jedna.


Dochodzi juz powoli do tego, ze ten kopiący ma wiecej niz ten co nie kopie. Byc moze w zyciu przyjdzie sie wam jeszcze przekwalifikowac :)


_________________
OrleOko czuwa...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 15:06 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
lutus napisał(a):
lepsza - chodzilo mi cos wiecej niz kopanie rowow dupo jedna.


Dochodzi juz powoli do tego, ze ten kopiący ma wiecej niz ten co nie kopie. Byc moze w zyciu przyjdzie sie wam jeszcze przekwalifikowac :)


Kopac kazdy moze, troche lepiej lub troche gorzej. Zreszta zeby nie bylo - szanuje kopaczy rowow - to tez praca i jako taka na szacunek zasluguje, ale watpie zebym sie zdecydowal - generalnie jak widze robotnikow przy np. remontach ulic o 23.00 z mlotem pneumatycznym to jednak wole fotel w klimatyzowanym biurze / open space'ie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 15:33 
Cytuj  
zalezy gdzie lutus , na sinologi czy japonistyce (dobrej!) nie masz czesto czasu sie w dupe podrapac a co dopiero chlac czy dmuchac kolezanki z roku :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 15:58 
Cytuj  
quraczek i lutus wypierdlac na gg bo bo robicie smietnik w kazdym topicu


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 23:47 
Cytuj  
ty tez mozesz


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 01:45 
Cytuj  
Obrazek
Pull the finger?


_________________
[ i rooted crap here ]

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 08:29 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
zalezy gdzie lutus , na sinologi czy japonistyce (dobrej!) nie masz czesto czasu sie w dupe podrapac a co dopiero chlac czy dmuchac kolezanki z roku :)


Czas sie zawsze znajdzie, problem z tym ile chcesz spac dziennie.

Anyway zaluje, ze jeszcze nie skonczylem studiow ( ale nadal zamierzam! :) ), ale widze, ze to ogolny problem mojego rocznika ( rok w tyl i przod) - wiekszosc ludzi albo pisala magisterke 2-3 lata ( ha, moja baba nadal pisze po 4 latach od absolutorium), albo studiow w ogole nie skonczyla, bo praca byla wazniejsza.

Aenima napisał(a):
quraczek i lutus wypierdlac na gg bo bo robicie smietnik w kazdym topicu


Wtf? Jeszcze w flames bedziesz mowic, zeby stad spierdalac? Wydawalo mi sie, ze w wiekszosci pisze na temat, co nie zawsze mozna powiedziec o Twoich postach...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 09:30 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
quraczek i lutus wypierdlac na gg bo bo robicie smietnik w kazdym topicu


Ty rozumiem dostosowujesz sie do dzialu ? :) No dobra - to wypierdalaj jak Ci sie nie podoba.

I pisze sie "qraczek" a nie "quraczek" :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 09:41 
Cytuj  
o flames mi nie chodzi tylko o moj pro topic o filmach, acha i wypierdlac


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.