mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 15:24 
Cytuj  
Escobar napisał(a):
Przypomniałeś mi o nauczycielce z niemieckiego bo mieliśmy 3 fajne ale właśnie o niej zapomniałem napisać :) Tez taka blondi z pasemkami, buźka średnia ale była taka urocza ze jeden gościu ( taki troche korek ) sie do niej podlizywał i bajerował to zawsze "łach" był na lekcjach :D

Taki los ucznia... nauczycielce nie dogodzisz nawet jakbyś był Brad'em Pitt'em :)

Z gimnazjum pamiętam jeszcze jak w 1 tygodniu zauważyłem z kumplem ze nauczycielce dupa urosła... założyliśmy się o to że jest w ciąży :) Faktycznie - Była w ciąży i wygrałem mojego 1 litra "Absolwenta"

W każdej szkole (może w niektórych nie) są ładne nauczycielki - Polki są Piękne, tego się nie da porównać.


Escobar napisał(a):
Smashie napisał(a):
urzekla mnie twoja historia, GEJU


Popatrz na siebie w lustrze cherlaku i powiedz jeszcze raz to słowo.
Jak cię to nie interesuje to wyp.... do kumpli podotykac sie pisiorami na klatce schodowej. Nie wnosisz nic do tematu, NIC. O ile się nie mylę to temat o polityce i "Gałęziach" z nią związanych, wiec skieruj swoją kościstą dupę w stronę kuchni i zjedz chleba z pasztetem bo marnie wyglądasz. Jeszcze sobie palce na klawiaturce połamiesz dziecko...


Cale szczescie ze ty jestes ekspertem od polityki.


_________________
Obrazek

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 15:29 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Escobar napisał(a):
Przypomniałeś mi o nauczycielce z niemieckiego bo mieliśmy 3 fajne ale właśnie o niej zapomniałem napisać :) Tez taka blondi z pasemkami, buźka średnia ale była taka urocza ze jeden gościu ( taki troche korek ) sie do niej podlizywał i bajerował to zawsze "łach" był na lekcjach :D

Taki los ucznia... nauczycielce nie dogodzisz nawet jakbyś był Brad'em Pitt'em :)

Z gimnazjum pamiętam jeszcze jak w 1 tygodniu zauważyłem z kumplem ze nauczycielce dupa urosła... założyliśmy się o to że jest w ciąży :) Faktycznie - Była w ciąży i wygrałem mojego 1 litra "Absolwenta"

W każdej szkole (może w niektórych nie) są ładne nauczycielki - Polki są Piękne, tego się nie da porównać.


Escobar napisał(a):
Smashie napisał(a):
urzekla mnie twoja historia, GEJU


Popatrz na siebie w lustrze cherlaku i powiedz jeszcze raz to słowo.
Jak cię to nie interesuje to wyp.... do kumpli podotykac sie pisiorami na klatce schodowej. Nie wnosisz nic do tematu, NIC. O ile się nie mylę to temat o polityce i "Gałęziach" z nią związanych, wiec skieruj swoją kościstą dupę w stronę kuchni i zjedz chleba z pasztetem bo marnie wyglądasz. Jeszcze sobie palce na klawiaturce połamiesz dziecko...


Cale szczescie ze ty jestes ekspertem od polityki.


Ja nie mówie, że jestem ekspertem od polityki, ale przynamniej nie staram sie nap... takich OT jak on. Co ma piernik do wiatraka zlitujcie się... Nie jestem ekspertem szkolnictwa tylko przedstawiłem jego realia jak jest in RL a nie wchodzę i piszę "urzekla mnie twoja historia GEJU"

To jest... brak słów. Bronisz go?

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 15:47 
Cytuj  
Najpierw zachwycasz sie wdziekami swoich nauczycielek a pozniej piszesz ze to temat o polityce i trzeba sie tego trzymac. Nie bronie go bo potrafi byc wkurwiajacy ale dajesz sie prowokowac jak dziecko.


_________________
Obrazek

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 16:15 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Najpierw zachwycasz sie wdziekami swoich nauczycielek a pozniej piszesz ze to temat o polityce i trzeba sie tego trzymac. Nie bronie go bo potrafi byc wkurwiajacy ale dajesz sie prowokowac jak dziecko.


To, że było niewielkie odejście od szkolnictwa - to nie znaczy ze zrobiłem coś źle. Dobra koniec gadania.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 16:32 
Cytuj  
pff

Posłuchaj jak o. Rydzyk obraża słuchaczki Radia Maryja

niezle


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 18:30 
Cytuj  
Mnie czasami zastanawia czy smashie musi zacząć wyzywać rodzicielkę Beasta żeby dostać bana? :P

Hmmm chyba jesteśmy świadkami końca Rydzyka =]
Jeszcze wszyscy będziecie dziękować Kaczyńskim za pogrzebanie Leppera, Giertycha i Rydzyka. Czekam na rozwój wydarzeń w Polsce jak na kolejne odcinki Jericho - z niecierpliwością :lol: :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 19:01 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Mnie czasami zastanawia czy smashie musi zacząć wyzywać rodzicielkę Beasta żeby dostać bana? :P

Hmmm chyba jesteśmy świadkami końca Rydzyka =]
Jeszcze wszyscy będziecie dziękować Kaczyńskim za pogrzebanie Leppera, Giertycha i Rydzyka. Czekam na rozwój wydarzeń w Polsce jak na kolejne odcinki Jericho - z niecierpliwością :lol: :lol:


a fuuuuuuu jericho....


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 20:49 
Cytuj  
Jakie Yerycho... Imo to KLAN k**a :P

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 23:30 
Cytuj  
Zebranie PISu

http://pl.youtube.com/watch?v=TygLWz2XrI8

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 09:44 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/-1,1514749,wiadomosc.html

Bardzo inteligentny chlopak ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 11:01 
Cytuj  
Z twarzy wygląda na idealnego kandydata. Tylko ubrać w garnitur i będzie minister jak się patrzy !

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 21:19 
Cytuj  
roball napisał(a):
lol jaki knur.


Czego ty chcesz... Mnie to on się nawet podoba :oops:
Wydatne kości policzkowe, ach te cudowne włosy
o zapachu i wyglądzie siana w stodole.

Ta poza z profilu "Dżony kejcz" i ten wzrok...

Dech zapiera w piersiach... ze śmiechu.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 21:51 
Cytuj  
Escobar napisał(a):
roball napisał(a):
lol jaki knur.


Czego ty chcesz... Mnie to on się nawet podoba :oops:
Wydatne kości policzkowe, ach te cudowne włosy
o zapachu i wyglądzie siana w stodole.

Ta poza z profilu "Dżony kejcz" i ten wzrok...

Dech zapiera w piersiach... ze śmiechu.


mowi to gosc ktory o swojej szkole powiedzial "najlepsza w powiecie", where do people get the nerve?


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 21:52 
Cytuj  
Szkoda ze rozmowa z dziennikarzem go przerosla :<


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 21:59 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Szkoda ze rozmowa z dziennikarzem go przerosla :<


nie ma co się śmiać, mało to dzieci posłów Samoobrony dostało posadki (zresztą nie tylko dzieci) :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 00:19 
Cytuj  
Smashie napisał(a):
Escobar napisał(a):
roball napisał(a):
lol jaki knur.


Czego ty chcesz... Mnie to on się nawet podoba :oops:
Wydatne kości policzkowe, ach te cudowne włosy
o zapachu i wyglądzie siana w stodole.

Ta poza z profilu "Dżony kejcz" i ten wzrok...

Dech zapiera w piersiach... ze śmiechu.


mowi to gosc ktory o swojej szkole powiedzial "najlepsza w powiecie", where do people get the nerve?


Smaszi ty eunuchu!

1. Nie mowie tylko pisze
2. Nie powiedzialem tylko napisałem
3. Nie napisalem rowniez ze jest to najlepsza szkola w powiecie a najbezpieczniejsza - przynajmniej miala taka renome.
4. Co ma piernik do wiatraka ? Wypi....

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 10:38 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 30388.html
Chcialbym, zeby to byla prawda. Ostanie wydarzenia sugeruja, ze PiS chce sie pozbyc z koalicji plebsu, wiec mzoe sie wkoncu doczekamy. Rzad kaczynskiego wciagu roku mnie zmeczyl wybitnie, jego koniec bedzie prawdziwa ulga.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 11:18 
Cytuj  
Oby... I tym razem mam nadzieje ze wygra PO, moja cala rodzina juz sie przekonala ze w porzpednich wyborach mialem racje:/, i teraz wkoncu pojda glosowac na Platforme, ew. PSL... Zawsze to lepiej niz PiS, Lpr, czy samoobrona:/.

Chociaz rzad Kazimierza Marcinkiewicza byl calkiem spoko:(, ale od poczatku bylo wiadomo ze poleci:( - niestety


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 12:49 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
I tym razem mam nadzieje ze wygra PO


cyrk się zacznie od początku, zmieni się tylko główny komik. Zresztą nie sądzę by PO wygrało, kilkuletnie potyczki PiS vs PO zmęczyły nie tylko Tor-Bled-Nam-a - ludzie mają serdecznie dość jednych i drugich.
Wniosek: wygra LPR a prezydentem zostanie Rydzyk :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 13:12 
Cytuj  
Cytuj:
cyrk się zacznie od początku, zmieni się tylko główny komik.


A jakie są inne możliwości ? Wolisz powtórkę z rozrywki głosując na LiD ? Czy może niech PiS / Koalicja dalej się pogrąża ?

Niech wygra PO, pokażą czy są mądrzy nie tylko w gębie. Jak się ośmieszą to trudno, ale mam szczere wątpliwości czy można zjebać bardziej niż już jest.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.