mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 21:40 
Cytuj  
Pochodze z malego miasta(25 000), teraz dostalem sie do liceum i jestem zmuszony przeprowadzic sie do Gdanska-Wrzeszcza. Zastanawiam sie czy to co slysze z forow np jest prawdziwe. U mnie w kazdym razie problemu dresow-zlodziei nie ma bo wiekszosc ludzi sie zna i jako tako toleruje i jezeli ktos cos odjebie to kazdy wie mniej wiecej kto za tym stoi. No ale w wiekszym miescie jest inaczej zapewne, wykrywalnosc na pewno jest nizsza no i wiecej dresiarstwa jest. Poprostu chcialem zapytac czy moje obawy sa uzasadnione, bo do karkow raczej nie naleze no a komorka kosztowna rzecz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 22:11 
Cytuj  
w kazdym wiekszym miescie moze Cie to spotkac, ale tez nie musi. Zalezy od szczescia/pacha.

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 22:20 
Cytuj  
No kurwa, dzis gadalem z kolega ktory poszedl do tej szkoly i pierdoli mi caly czas glupoty o tym ze kroja wszystkich, i to najczesciej wyskakuja we 3- 4 wiec jedyne co mozna robic to uciekac, no ale jezeli to sie nie powiedzie to co?


Strone badz dwie temu tczewiak podajze napisal, ze zajebalbych skazanych itd.
No a jeszcze wczesniej kkkk22 pisze ze "obrona konieczna" chuja daje i jego kumpel ma wyrok za to ze wyjebal menela z tramwaju.Czyli co jego tez zajebac? Przeciez popelnil przestepstwo bo nie mial prawa go stamtad ruszyc za to ze smierdzia, prawda?

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 22:41 
Cytuj  
Ja jakiś miesiąc temu zostałem napadnięty przez 2 drechów na przejściu podziemnym. Dostali po pysku, na drugi dzień przeprosili i prosili żeby nie składać nic na policję.

Jak wiesz, że nie dasz rady to uciekaj w byle jakie bezpieczne miejsce i zastanów się nad kupnem gazu, lub pistoletu gazowego... Ja do samoobrony używam własnych technik o których raczej wolę nie dyskutować :P

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 22:46 
Cytuj  
RaCiK napisał(a):
No kurwa, dzis gadalem z kolega ktory poszedl do tej szkoly i pierdoli mi caly czas glupoty o tym ze kroja wszystkich, i to najczesciej wyskakuja we 3- 4 wiec jedyne co mozna robic to uciekac, no ale jezeli to sie nie powiedzie to co?


jeśli żartuje sobie on z Ciebie to go ten teges, jeśli nie to strach się bać :wink:


RaCiK napisał(a):
Strone badz dwie temu tczewiak podajze napisal, ze zajebalbych skazanych itd.
No a jeszcze wczesniej kkkk22 pisze ze "obrona konieczna" chuja daje i jego kumpel ma wyrok za to ze wyjebal menela z tramwaju.Czyli co jego tez zajebac? Przeciez popelnil przestepstwo bo nie mial prawa go stamtad ruszyc za to ze smierdzia, prawda?


Obrona Konieczna nie polega na tym żeby kogoś...wyrzucać z autobusu tylko dlatego że ktoś śmierdzi, żeby mówić o Obronie Koniecznej musi zaistnieć jeden z 3 faktów (obrona mienia, obrona siebie lub innych osób) i jeśli masz dobry powód i do tego zastosowałeś siły i środki stosownie do sytuacji (czyli jeśli napastnik wyjmie nóż można też wyjąc nóż, ale już siekierę nie) to policja nie ma prawa się przyczepić, a nawet Ci podziękuje. I chyba po tym fakcie masz prawo 'zaprowadzic' napastnika na najbliższy komisariat w ramach Obywatelskiego Zatrzymania, hehe dresiarzy tak zaprowadzać, ładny zonk
Ofc mogę w szczegółach się mylić, więc sprawdź w necie.

PS. Racik z BL-a (WoW)? :)

Escobar napisał(a):
Ja jakiś miesiąc temu zostałem napadnięty przez 2 drechów na przejściu podziemnym. Dostali po pysku, na drugi dzień przeprosili i prosili żeby nie składać nic na policję.
...
Ja do samoobrony używam własnych technik o których raczej wolę nie dyskutować :P


no nie wiem czemu, ale jakoś nie wierze :P


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 22:52 
Cytuj  
We wrzeszczu wszystkich biją :lol:
A tak na serio.... Studiuję w tych okolicach od 5 lat i nigdy tam nie miałem jakiś dziwnych, niebezpiecznych sytuacji - spokojna okolica. Topolówka?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 22:55 
Cytuj  
@Tczewiak

Ta, mam tylko problem bo nie mam gdzie mieszkac jak dostad. Stancje albo zajete juz w czerwcu, albo turysci i sie zwolnia we wrzesniu. Politchnika? ;]

@MagPS

Owszem, owszem z BL ;] Nadal sie zastanawiam dlaczego nie gramy w jedej gildii, bo byles jednym z normalniejszych rogaliw DT.

Poprostu nigdy nie mieszkalem w wiekszym miescie i chlone takie historie. W moich stronach znam 40-50% drechow, wiec nigdy nie mialem takich problemow bo z wieloma z nich sie praktycznie wychowywalem. No ale wiesz, jak typ mi opowiada ze wraca z imprezy 1-2 w nocy a tu go trzech karkow zachodzi i krzyczy wyciagaj komorke. Mowi ze oddal bo nie mial wyjscia, no raczej mu sie nie dziwie.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 23:05 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Escobar napisał(a):
Ja jakiś miesiąc temu zostałem napadnięty przez 2 drechów na przejściu podziemnym. Dostali po pysku, na drugi dzień przeprosili i prosili żeby nie składać nic na policję.
...
Ja do samoobrony używam własnych technik o których raczej wolę nie dyskutować :P


no nie wiem czemu, ale jakoś nie wierze :P


Nie wierzysz, że najebałem 2 dresów, czy używam własnych technik do obrony? 2 najebanych dresów jest łatwiej pobić niż Smashiego... hmmm chociaż nie byłbym do końca taki pewny :D

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 23:06 
Cytuj  
Escobar napisał(a):
2 najebanych dresów jest łatwiej pobić niż Smashiego... hmmm chociaż nie byłbym do końca taki pewny :D


No widzisz, niby taki maly szczegol ale jednak sie liczy :]

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 07:14 
Cytuj  
RaCiK napisał(a):
@MagPS
Owszem, owszem z BL ;] Nadal sie zastanawiam dlaczego nie gramy w jedej gildii, bo byles jednym z normalniejszych rogaliw DT.


Z powodu kryzysu w DT, jak w ciągu jednego dnia potrafiło odejść kilka osób (i to nie jakiś nowy) no to sry, dogadałem się z oficerem w Vision, no i gdy stwierdziłem że 3/4 niezłych i spoko graczy jest nie w DT tylko Vision to poszedłem do Vision. Zresztą złóż u nas aplikacje mamy większy progress ;)

Escobar napisał(a):
MagPS napisał(a):
Escobar napisał(a):
Ja jakiś miesiąc temu zostałem napadnięty przez 2 drechów na przejściu podziemnym. Dostali po pysku, na drugi dzień przeprosili i prosili żeby nie składać nic na policję.
...
Ja do samoobrony używam własnych technik o których raczej wolę nie dyskutować :P


no nie wiem czemu, ale jakoś nie wierze :P


Nie wierzysz, że najebałem 2 dresów, czy używam własnych technik do obrony? 2 najebanych dresów jest łatwiej pobić niż Smashiego... hmmm chociaż nie byłbym do końca taki pewny :D


no offence ale twoje teksty na poziomie 14-latka z darmówek i kung fu zawodnik 2,5m jakoś tego nie widzę


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 08:54 
Cytuj  
Gadalem z Kaiem chyba w kwietniu na temat czlonkostwa, ale odpowiedzial ze kiedy pytal mnie o to przy pierwszej fali odchodzacych(drakar,kaio,monika) to sie nie zgodzilem. Wiec teraz nie mam po co do was isc. Zreszta w DT mam jakas nadzieje na lepszy gear, ktory w visio jest tylko mzonka. Ogolnie specjalnie nie zrzylem sie z byla ekipa DT ktora odeszla.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 09:59 
Cytuj  
Escobar napisał(a):
Ja do samoobrony używam własnych technik o których raczej wolę nie dyskutować :P

w jaja, grdyke i po oczach? :P

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 11:17 
Cytuj  
I buty ucieczki. :wink:


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 00:39 
Cytuj  
Escobar napisał(a):
Ja jakiś miesiąc temu zostałem napadnięty przez 2 drechów na przejściu podziemnym. Dostali po pysku, na drugi dzień przeprosili i prosili żeby nie składać nic na policję.

Jak wiesz, że nie dasz rady to uciekaj w byle jakie bezpieczne miejsce i zastanów się nad kupnem gazu, lub pistoletu gazowego... Ja do samoobrony używam własnych technik o których raczej wolę nie dyskutować :P

A ILE BIERZESZ NA KLATEM I MASZ W BICÓ ????!!1

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 05:52 
Cytuj  
Escobar napisał(a):
Ja do samoobrony używam własnych technik o których raczej wolę nie dyskutować :P


BUEHEHHEHE jaki flex, <3

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 13:37 
Cytuj  
A napisal gdzies ze to on im dal po pysku? Moze ma tate pakera!


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 14:02 
Cytuj  
pff ja mam 32 cm w bicepsie ale jak wychodze z moim pitbulem to nikt na mnie nie wyskoczy :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2007, 08:58 
Cytuj  
Aldatha pewnie od klikania myszka :D


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2007, 09:19 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
Aldatha pewnie od klikania myszka :D


albo
Aldatha napisał(a):
no wlasnie marku , wiesz jaka czynnosc powoduje slepote ? :wink:


:P


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2007, 09:34 
Cytuj  
Eeeh ... taki ladny flame psujecie :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.