mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 14:50 
Cytuj  
to akurat niewiele ma wspolnego z oszukiwaniem

oszukujesz np tak:
robisz 2 teamy i na najpierw boostujesz rating teamu A by potem przejsc do teamu B i teamem B gromić team A o porze kiedy masz najwieksze szanse trafic na ten team (cos nad ranem) przy czym ktos musi logowac sie teamem A (alt kolegi itp)
tym sposobem team B zawsze konczy tydzien z bilansem 10-0, moze nie zarabia wiele ale nigdy nie traci
spytaj Grzmocika zreszta
:roll:

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 15:11 
Cytuj  
Moze nie chodzilo mi o oszukiwanie, ale o to ze ci z pierwszego miejsca nie musza byc koniecznie najlepszymi.


Posty: 23
Dołączył(a): 12.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 16:32 
Cytuj  
sadasd


Ostatnio edytowano 17 lut 2008, 20:51 przez ilidian, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 17:21 
Cytuj  
nie ma to jak grzmocik, zawsze odwroci kota ogonem postujac na nowo zalozonym koncie
FiRe nigdy nie gralo ustawianych meczy, ma w teamie graczy ktorzy nie opuscili teamu od pierwszego tygodnia sezonu 1
plz pwn me pojawia sie w drabince nie wiadomo skad, z nikim nie gra z top10 a ich gracze zmieniaja teamy
poza tym to dokladnie ci sami gracze ktorzy robili to samo w poprzednim sezonie i nawet sie tym szczycili jak to mozna oszukac system


_________________
Nat is fat

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 17:23 
Cytuj  
Korupcja jak w naszej lidze:) Tyle ze nikt z szefostwa sie tym nie przejmuje. Cale szczeze ze w mojej grupie nie jest (chyba???) az tak zle.


Posty: 23
Dołączył(a): 12.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 17:36 
Cytuj  
sadsad


Ostatnio edytowano 17 lut 2008, 20:51 przez ilidian, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 1
Dołączył(a): 12.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 17:44 
Cytuj  
Chłopaki z teamu "undead on a tree" nigdy nie oszukiwali.
Wg Ciebie to 100% top teamów oszukuje ta ? imo jesteś zbulwersowany tym iż kisisz sie w 16xx raiting i na siłę szukasz powodu aby usprawiedliwić swoje niepowodzenia - "omg ! oni oszukują, dlatego nam tak słabo idzie ! "

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 19:10 
Cytuj  
Ja sie kisze na uczciwym ~1800 ;p


_________________
Pawson#2704

*

Posty: 102
Dołączył(a): 4.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 19:11 
Cytuj  
ilidian napisał(a):
BO NIE SA !

Art of war , Furbold Death Squad regularnie grają ustawiane mecze , to samo FIRe na 5v5! Nie mam czasu juz ich pilnowac bo siedzę w 3v3,
a tam też exploiterow od zajebania ! Na top 20, ustwiane mecze gra około 10 teamow !
W tym tyg ustawki na 100 % gral ChuteBox i Piece of cake
(Astutus ELwe LIlka) zobaczcie sobie statystyki z meczy gości ktorzy jeszcze niedawno w tym samym setupie nie mogli wygrać z nami (1670 rating)
Zool kolejne kozaki , pół poprzedniego sezonu oszukiwali na potęge !

Desislava ma teraz 1875 , zobaczymy co bedzie mial pod koniec tygodnia rofl , moze mi ktoś wytłumaczyć po co wychodzić z teamu który ma prawie 2100 ?

Myślę że spokojnie mogę wymienić listę 40 osób z BL ktore oszukują, a najśmieszniejsze jest to, że niektórzy (Nat) udają świete krowy i opisują jak to oszukują inni !

A widzieliście farme teamów ktore ludzie dostają do zagrania 3-4 meczy ?
Undead in a Tree , Undead in a Tree TWO ciekawe kto tam zagra za tydzień i czy wygra ...

to już powoli przestaje być śmieszne ...
Cały ten arena system jest tak dziurawy że można go sobie w dupe wsadzić!


Chetnie ci odpowiem, bo tak sie sklada, ze gralem w Zool w poprzednim sezonie. No wiec nie wiem o czym mowisz, te blisko 2300 wbilismy w ostatnim tygodniu przed nowym sezonem w skladzie ja + frech + koornik/hubbi (co nieistotne zreszta). Mozesz spytac wiele top teamow, ktore z nami graly: betrayed, team elmo itp.

Co sie tyczy Undead in a tree - pierwszy team zrobil explo + carni, niestety carni przestal grac, wiec opuscil team. Drugi zrobilem ja + explo, ale poniewaz szlo srednio postanowilismy zrobic osobne teamy - ja gram z fahgnaroum, a explo z solidusem (oczywiscie od nowa, co daje nam juz lacznie 4 druzyny :D). Moze sie to wydawac dziwne, ale ntak rzeczywiscie jest. Mam wiec nadzieje, ze nikt nei bedzie wiecej rzucal pochopnych oskarzen bez dowodow.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 19:50 
Cytuj  
Jak tak sie czyta o "osiagnieciach" Polakow na BL to czlowiek z jednej strony sie cieszy, ze opuscil BL tuz po pierwszej migracji 2 lata temu a z drugiej troche mu wstyd za krajanow :oops:

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 20:25 
Cytuj  
Ja tam gram na servie gdzie krajan jest nie zaduzo, no i nudno jest, w porownaniu z tym co sie na BLu dzieje.


_________________
Obrazek

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 22:18 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
Ja tam gram na servie gdzie krajan jest nie zaduzo, no i nudno jest, w porownaniu z tym co sie na BLu dzieje.

missing daily drama


_________________
Nat is fat

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 03:42 
Cytuj  
ilidian napisał(a):
BO NIE SA !

W tym tyg ustawki na 100 % gral ChuteBox i Piece of cake
(Astutus ELwe LIlka) zobaczcie sobie statystyki z meczy gości ktorzy jeszcze niedawno w tym samym setupie nie mogli wygrać z nami (1670 rating)



Teraz sie jelopie zastanow czy team: 2x rogue i mag grajacy przeciwko warrior, lock, palek nie ma prawa przegrac? Moze ci sie to w glowie nie miesic, ale my wychodzac w takim skladzie na arene NIGDY nie czulismy czegos takiego, ze mamy pewny win, ktoryus z nas dal sie zlapac ze stealtha i juz moglismy z byle cieciami przegrac. Dla mnie to bylo nieporozumienie, albo my jestesmy cudowne dzieci, ze udalo nam sie w takim setupie zrobic gladiatora. Za duzo mnie to zdrowia kosztowalo, nerwow i w ogole wszystkiego, zeby ktos teraz mi tu szargal dobra opinie.
2vs2 2x rogue 2280, 3vs3 (2x rogue i mag)2270 pod koniec sezonu 1wszego.

Teraz wracajac to do czego sie dowaliles sezon2. No wiec, z racji, ze hardcore mnie za duzo zdrowia kosztowalo zdecydowlaem za nasza ekipe, ze zmieniamy setup. Gramy rogue, mag, priest, tam wlasnie gralismy w Chutebox, tam gramyz Rincu. Natomiasyt team w ktorym osiagnelismy gladiatora i do ktorego mamy sentyment: piece of cake, to team w ktorym dalej gramy 3x dps (Lilka gral teraz 4 tygodnie Sydziorkiem, ktory wyjechal na wakacje). W ten oto sposob wszyscy co chwile sobie wychodza bo graja w jednym i drugim teamie. W tym tygodniu jedeni drugi team wyszedl na plus: piece of cake +40, chutebox +100.
W tym tygodniu min. 2x wklepe dostal najlepszy obecnie team Learn to Play:
Prosze screena:
http://img79.imageshack.us/my.php?image ... layct5.jpg

Ktos kto gra lockiem, wyczitowanym w pelnym secie majac na poczatku olbrzymia przewage, chyba nie wierzy ze to mozliwe, aby inne zrabane klasy moglyu cos osiagnac. taki wlasnie byl moj cel, zeby cos osiagnac i zaden cwel nie bedzie psol mojej dobrej reputacji. Mosmortis&Atyz >>> Grzmocik&Abmi, kolejny przyklad olbrzymiej roznicy skilla.

Na koniec jeszcze dodam, ze mam z 6 teamow 2vs2 2000+ gram z kazda klasa po 1-2 dni ktora mnie poprosi, wiec zaraz cziter roku uzna, ze ja tez czituje.
I na sam koniec za szarganie mojej opinii ignore Grzmocik i nie chce miec z nim nic do czynienia, beda dalsze igniory jak ktos jeszcze z bandy cziterow sie do mnie dowali


jeszcze liczba meczy do dzis (teraz mam zero bo pomagalem w innych teamach 3vs3)
http://img473.imageshack.us/my.php?imag ... boxjh7.jpg

System jest ogolnie zryty, ja ludzia w gildii robie ratingi, timer powinien byc na wchodzenie i wychodzneie, ale to inna bajka.


W ogole przespale sie z tym postem i dalej mam takiego bulwersa, ze szok. Jakies cwele szargaja dobre imie zajebistych graczy. Nat, gosc ktory w 2vs2 jako hunter (nie BM!) zrobil gladiatora, Elwe- dla mnie najelpszy kumpel w grze, ktory po prostu jest zajebisty, zadne inne combat rogale co byli narzedziem w reku priesta i mieli od niego wyzsze ratingi, zadne koksy co osiagnely troche wieksze ratingi od niego grajac z lepszymi klasami niz ja(rogue). Lilka- mag nie do podjebania, majacy fiola na punkcie uczciwosci i grajacy dla wlasnego ego. Neuro, z ktorym sie wczoraj pralem z 7x.
W koncu ja, grajacy rogalem, ktorego wszyscy jada 1vs1, a ktory wczoraj zrobil 2 teamy wykrecajac w 1 wieczor2111 i 2060 (z priestem a pozniej z lockiem- ALTEM! Elwego).
I jakis baran smie cos tu pisac zrytego.
Reasumujac fuck off od ludzi ktorzy maja zajebisty teamplay i potrafia b.dobrze grac.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 12:14 
Cytuj  
Chyba pobiles rekord w ilosci postow, jeden po drugim....
I zadna frustracja nie zwalnia z myslenia i uzywania opcji edytuj.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 12:18 
Cytuj  
Astutus jestes totalnym zje... i oszustem. Broniac wszystkich innych cziterow pokazujesz w ten sposob, ze wg ciebie ustawiane gry i noob play jest wporzadku. Wez sie zastanow chwilke nad tym co piszesz. Idz lepiej na AV zabijac green noobow bo na arenie kariery nie zrobisz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 12:25 
Cytuj  
Znowu dzieciaki z BL-a robia zamieszanie, a wszystko po to by wywalic za pare miesiecy do smieci bo greeny w dodatku beda lepsze :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 12:26 
Cytuj  
hehehehe musze powiedziec, ze grzmocik i jego kompanija dostarczaja wiele smiechu - keep up good work lol

astutia - kazdy moze powiedziec, ze jakis team oszukuje ale jesli nie ma zadnych dowodow to moze sobie to w ... wsadzic. takze daj na luz posmiej sie z grzmocika i tyle - tak jak wszyscy inni. wkurzajac sie tylko dostarczasz mu lepszych mozliwosci do pozbijania sie z Ciebie (bo on nie wrzuci screena ani nic- po prostu bedzie pisal to samo a ty sie bedziesz wkurzal ) daj na looz
i gz naprawde ladnych ratingow


_________________
Obrazek

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 12:34 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
astutia - kazdy moze powiedziec, ze jakis team oszukuje ale jesli nie ma zadnych dowodow to moze sobie to w ... wsadzic. takze daj na luz posmiej sie z grzmocika i tyle - tak jak wszyscy inni. wkurzajac sie tylko dostarczasz mu lepszych mozliwosci do pozbijania sie z Ciebie


Dokładnie.. Gdybym był na Twoim miejscu i nie miał nic na sumieniu to (za przeproszeniem) pieprzył bym tych wszystkich hodowców kompleksów... A tak, jedynie równasz w dół, pokazujesz, że masz niewiele wyższy poziom od nich. Piszesz posty (jak sam przyznajesz) pod wpływem frustracji i potem wychodzi post na poziomie 16-latka, który nie wie co to opcja sprawdzania pisowni w wordzie, bądź przeglądarce internetowej. Rób swoje i nikim się nie przejmuj, tylko Ty wiesz jak było naprawdę, a skoro inni mają na tyle nudne życie by zajmować się Twoim to możesz im tylko współczuć.

Geez, jak się cieszę, że skorzystałem z tych migracji z BL :P

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 12:36 
Cytuj  
embe napisał(a):
Znowu dzieciaki z BL-a ...


Jakis kompleksik ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 12:54 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
Chyba pobiles rekord w ilosci postow, jeden po drugim....
I zadna frustracja nie zwalnia z myslenia i uzywania opcji edytuj.

^
Rob tak, to oszczedzisz mi troche roboty i bedziesz mial moja dozgonna wdziecznosc :har:


_________________
cypis#2942
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 sie 2007, 13:11 przez cypis, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.