mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 11:58 
Cytuj  
DVD napisał(a):
niee, no nie porównujmy kwacha, który tylko dobrze się prezentował z lechem, o którym nawet tego nie można powiedzieć. oczywiście obu można zarzućić rozliczne, acz różnorakie wady, wiec cholera na jedno wychodzi. żaden z nich nie zasłużył na swoje stanowisko.


Ty chyba naprawde nie wiesz co mowisz, Kwach przynajmniej umial mowic ! I to nie tylko po Polsku, ale takze i Rosyjski i English. Kaczorek ma problemy z polskim, choc niby jest po prawie..... To jest roznica klas. Prezydent w Polsce nie moze za duzo ( moze sobie strzelic veto, ktore mu zajebia), tak wiec w wiekszosci wypadkow jest to pozycja pokazowa i na to Kwach sie nadawal swietnie.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 12:34 
Cytuj  
no moze calkiem duzo , veto nie jest tak latwo zniesc potrzeba do tego 3/4 glosow , pozatym kaczor ci ustawy po prostu nie podpisze i co , poskarzysz sie premierowi ktory jest jego bratem? :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 13:05 
Cytuj  
lutus napisał(a):
DVD napisał(a):
niee, no nie porównujmy kwacha, który tylko dobrze się prezentował z lechem, o którym nawet tego nie można powiedzieć. oczywiście obu można zarzućić rozliczne, acz różnorakie wady, wiec cholera na jedno wychodzi. żaden z nich nie zasłużył na swoje stanowisko.


Ty chyba naprawde nie wiesz co mowisz, Kwach przynajmniej umial mowic ! I to nie tylko po Polsku, ale takze i Rosyjski i English. Kaczorek ma problemy z polskim, choc niby jest po prawie..... To jest roznica klas. Prezydent w Polsce nie moze za duzo ( moze sobie strzelic veto, ktore mu zajebia), tak wiec w wiekszosci wypadkow jest to pozycja pokazowa i na to Kwach sie nadawal swietnie.


true, ale troche mnie nie zrozumiałeś. napisałem, że obaj byli do dupy - kwach dlatego, że np łgał nt swojego wykształcenia czy chciał zatańczyc i zaśpiewac przed komisją, a kaczor... well, chyba wiadomo ;]

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 13:46 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Prezydent w Polsce nie moze za duzo


W czasie pokoju tak, ale to prezydent kieruje armią w czasie wojny.
A karta Armii przebija fczystkio! :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 13:58 
Cytuj  
nie cala armia do pewnej ilosci , wiekszosc sil zbrojnych nalezy do ministra obrony


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 14:18 
Cytuj  
Bezedura. To nie USA, tutaj prezio nie ma praktycznie żadnej bezpośredniej władzy nad armią.
Pośrednio ma oczywiście przez Szczygłę który jak wiadomo jest służalczym pieskiem. A w razie wojny prezydent mianuje szefa sztabu generalnego na naczelnego dowódce wojsk (obecnie gen.Gągor)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 14:33 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Bezedura. To nie USA, tutaj prezio nie ma praktycznie żadnej bezpośredniej władzy nad armią.
Pośrednio ma oczywiście przez Szczygłę który jak wiadomo jest służalczym pieskiem. A w razie wojny prezydent mianuje szefa sztabu generalnego na naczelnego dowódce wojsk (obecnie gen.Gągor)


Ok, nie znam się, ale czy istnieje jeszcze takie coś jak prezydenccy ministrowie? Jeśli tak to jednak miałem racje (spójrz co się działo na Ukrainie). To że ktoś nie ma bezpośredniej władzy o niczym nie świadczy.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 14:33 
Cytuj  
Ma tytularnie - jest glownodowodzacym( Marszalkiem?) wojska polskiego, a co do tego co moze... to jak zwykle - pokwakac:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 14:38 
Cytuj  
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prezydent_ ... j_Polskiej - tutaj informacje, co może prezydent.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 15:39 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/-1,1521765,wiadomosc.html
Sieg heil PO o/
A tak szczerze, to czy oni naprawde mysla ze ktos to kupi? Z drugiej strony patrzac na komentarze mozna zaczac sie powaznie zastanawiac nad tym.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 15:52 
Cytuj  
Cytuj:
- No świetnym mówcą był Hitler, pani redaktor. Świetnym mówcą. Porywał tłumy i stadiony wyły - stwierdziła posłanka. - A Hitler jeszcze budował drogi i budownictwo socjalne, chciałam zwrócić uwagę. Natomiast myśmy zostali wyłącznie przy retoryce - dodała.


Berger (czy jakoś tak) jest bardziej elokwentna...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 16:06 
Cytuj  
Po czym wnosisz ?

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 16:19 
Cytuj  
Cytuj:
A tak szczerze, to czy oni naprawde mysla ze ktos to kupi? Z drugiej strony patrzac na komentarze mozna zaczac sie powaznie zastanawiac nad tym.


Elektorat pisu wszystko kupuje , co tam im jarek powie.Dla mojej jednej kolezanki ziobro to naprzyklad bohater pokroju supermana , ktory musi stawac do boju z zlodziejskimi komuchami , ukladami i ciagle udowadniac swoja nieskalana uczciwosc, rzetelnosc ,wiarygodnosc etc, a i wszystkiemu jest winne PO , to przez nie pis musial zrobic koalicje z samoobrona i lpr .Dlatego razem ze znajomymi nigdy nie podejmujemy rozmow politycznych (90% po/lid , 10 % pis ) , a jak wyznawcy pisu cos zaczynaja to tylko przytakujemy glowami i nie wdajemy sie w zadne dewagacje , bo po co im sie nic nie wytlumaczy :) nawet niemozliwymi do podwazenia argumentami , chociaz dostrzegaja , ze obecny prezydent nie jest najlepszy( zawsze cos).

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 16:24 
Cytuj  
Hmmm elektorat PO pisać po polsku nie potrafi? Znaki przestankowe, spacje?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 16:35 
Cytuj  
Nie naleze do elektoratu PO. Podac chusteczke?

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 16:36 
Cytuj  
Nie naleze do elektoratu PO. Podac chusteczke?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 16:39 
Cytuj  
LiD by "uklad" mogl przetrwac

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2007, 18:40 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Ok, nie znam się, ale czy istnieje jeszcze takie coś jak prezydenccy ministrowie? Jeśli tak to jednak miałem racje (spójrz co się działo na Ukrainie). To że ktoś nie ma bezpośredniej władzy o niczym nie świadczy.


nie ma czegos takiego. 3 ministrów, powołuje się teoretycznie po konsultacjach z prezydentem, ale konsultacje te nie mają żadnej mocy sprawczej. (albo od 1997 nawet i tych konsultacji nie ma)

w Polsce prezydent może skutecznie blokować działania rządu, który nie dysponuje większością 3/5 w sejmie, czyli taką by odrzucać jego veto. poza tym ma masę pomniejszych i pośrednich kompetencji, z których niewiele wynika.

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 10:50 
Cytuj  
Ja mam juz dosc ocen za chodzenie na msze, ciaglych kompromitacji na arenach miedzynarodowych, bezsensownych pomyslow gospodarczych, rozdawnictwa i nacjonalizmu na kazdym kroku.
Mam dosc retoryka rodem z propagandy sukcesu PRL, zera samokrytyki i tego ciaglego szczucia jednych na drugich.
Mam dosc wlazenia panstwa w kazdy element mojego zycia prywatnego i dyktowania mi co mam jesc, pic i jaka religie wyznawac.

Jak nigdy sprawdza sie haslo z pikiet pod budynkami Sejmu: "Chcemy poslow, a nie oslow".

Szczerze, wszystko mi jedno kto dojdzie do wladzy, byleby tylko dzialal na rzecz Polski, bylebym mial do czego wracac za te kilka lat.

Glos oddam na PO wybierajac "mniejsze zlo"

A co do watku emigracyjnego: tak wyjechalem 2 lata temu, tak moglem w PL pracowac po 12h dziennie + soboty w Big 4 i zarabiac te 3k netto na start i nie, nie zaluje ani minuty, ani sekundy spedzonej poza granicami Polski.

A jak ktos mi mowi, ze wyjezdzajac nie przykladam sie do budowy lepszej Polski to glosno smieje mu sie w twarz...przez 2 lata od kiedy wyjechalem wlozylem w rozwoj polskiej gospodarki ponad 0,5mln zlotych.
Ciekawe ilu "patriotow" oraz "prawdziwych Polakow" strzelajacych jadem na lewo i prawo moze sie pochwalic podobnym wkladem w budowe ojczyzny.

Nie slowa, a czyny...


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2007, 11:04 
Cytuj  
Mnie tam wyba czy wyjechales czy nie. Ale mysle, ze podobna kwote w rozwoj polskiej gospodarki wlozyl kazdy kto rowniez kupil mieszkanie w wiekszym miescie :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.