mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 13:26 
Cytuj  
hmm a tak w ogole to PO chyba ma znowu tą samą taktykę co wczesniej ;p
czyli "Pogarda metody PiSu rządzi pis a polakom wstyd" i jeszcze przez to znowu przegraja ;)


_________________
.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 14:35 
Cytuj  
Ashton napisał(a):


Zawracanie gitary...


_________________
O.o

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 15:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Dana napisał(a):
Jarek rozpracowany...

Cytuj:
Jarek cudowne dziecko PRL. Nie wiem co innych Polaków, ale mnie od Jarosława Kaczyńskiego przede wszystkim odrzuca tchórzostwo i konformizm, połączone z gigantyczną mitomanią. Nie jest przypadkowe zachowanie Jarosława, kreującego się na wielkiego Polaka, walczącego w bamboszach o wolność ojczyzny to jest projekcja jego kompleksów, które się narodziły jeszcze dzieciństwie. Jarosław Kaczyński jest cudownym dzieckiem. Przedstawimy jego cudowne życie w kategorii siedmiu cudów świata

1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.
2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce
3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.
4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, z kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.
5) Cud piaty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.
6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.
7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą wczasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?

Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Być może postraszył esbeka lustracją, układem, oligarchią? A może po prostu oficer zadzwonił do ojca, kazał odebrać syna, wyłoić w tyłek i obiecać, że się więcej nie będzie wygłupiał. Wiecie, rozumiecie towarzysze z PiS tak po starej partyjnej znajomości. Pomożecie rozwiązać zagadki cudownego życia wodza?


szkoda tylko, że to stek bzdur..


Pkt 1 i 2. Prawda. Dodatkowo Rajmund miał problemy z polskim obywatelstwem ( ktoś upierdliwy mógłby powiedzieć, że był Rosjaninem ) ), po wojnie organizował 2 letnie kursy dla pzperowskich aparatczyków na warszawskiej Polibudzie umożliwiające uzyskanie wyższego wykształcenia. Ot takie czasy były.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 15:23 
Cytuj  
A co do pkt 4... Jarek spędził pamiętny 13 grudnia w domu. Ot piękna karta opozycyjna.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 17:55 
Cytuj  
Cytuj:
Idą wybory. Nie da się tego ukryć. Trzeba uratować ten Kraj. Dlatego powstała akcja "Schowaj Babci dowód". Podaj dalej, to nie jest lancuszek tylko ostatnia deska ratunku dla naszej umilowanej Rzeczypospolitej, bez względu na numer.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 18:05 
Cytuj  
Cytuj:
Idą wybory. Nie da się tego ukryć. Trzeba uratować ten Kraj. Dlatego powstała akcja "Schowaj Babci dowód". Podaj dalej, to nie jest lancuszek tylko ostatnia deska ratunku dla naszej umilowanej Rzeczypospolitej, bez względu na numer.


Raczej sam rusz dupę i idź na wybory, a jeśli jesteś na to za młody to wpierw dorośnij kocie.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 28 wrz 2007, 19:18 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 18:13 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Ashton napisał(a):


Zawracanie gitary...


ostatnio mialem okazje sie zapisac do tej parti z kumplem , ale pogonilismy feministke :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 19:04 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Raczej sam rusz dupę i idź na wybory, a jeśli jesteś na to za młody to wpierw dorośnij kocie.


omg mag, jaki ty jestes twardy, meski, true, powazny, dystyngowany i w ogole elo i dzezi, daj mi swoja fotke wydrukuje pixel po pixelu na kartce a4 i powiesze sobie na scianie, jestes moim idolem!


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 19:20 
Cytuj  
Co nie zmienia faktu, że "zabierz babci dowód" to hasełko od debili dla jeszcze większych debili.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 19:22 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
MagPS napisał(a):
Raczej sam rusz dupę i idź na wybory, a jeśli jesteś na to za młody to wpierw dorośnij kocie.


omg mag, jaki ty jestes twardy, meski, true, powazny, dystyngowany i w ogole elo i dzezi, daj mi swoja fotke wydrukuje pixel po pixelu na kartce a4 i powiesze sobie na scianie, jestes moim idolem!


Po co te nerwy, nie pisałem tego do ciebie (specjalnie wyedytowałem post, żeby było to dla ciebie jakoś bardziej jasne i oczywiste) tylko do cytatu :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 19:31 
Cytuj  
czemu odrazu nerwy ? ;) przeciez to same komplementy ;D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 19:51 
Cytuj  
Zabierz babci dowod mnie dzisiaj prawie przyprawilo o smierc ze smiechu tbh ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 20:14 
Cytuj  
Obrazek


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2007, 15:03 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Zabierz babci dowod mnie dzisiaj prawie przyprawilo o smierc ze smiechu tbh ;]


to nie jest nowa akcja zyHc ^^


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2007, 17:18 
Cytuj  
A twoja stara na to: niemozliwe.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2007, 11:44 
Cytuj  
O kurwa, Tusk zmadrzal?
Jak to przeczytalem to az mi sie lezka w oku zakrecila:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... l?skad=rss


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2007, 11:52 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
O kurwa, Tusk zmadrzal?
Jak to przeczytalem to az mi sie lezka w oku zakrecila:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... l?skad=rss


ale Jarek K. nigdy nie zmądrzeje :(


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2007, 17:01 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
O kurwa, Tusk zmadrzal?
Jak to przeczytalem to az mi sie lezka w oku zakrecila:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... l?skad=rss



kolejny cud nad Wisłą imho a raczej po 2s zastanowienia kiełbasa przedwyborcza..

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2007, 17:16 
Cytuj  
Ahh ci madrzy ludzie z UK co my byśmy bez nich zrobili :(


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2007, 17:17 
Cytuj  
Chyba zdurniał do reszty myśląc że z PiS da się zrobić merytoryczną koalicję. Byłoby to samo co z PIS-SO-LPR.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.