mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 07:11 
Cytuj  
To jakaś nowa moda żeby alkohol pisać przez CH czy mi się wydaje? Najpierw Alda teraz Dana, wtf. :(

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 08:49 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
To jakaś nowa moda żeby alkohol pisać przez CH czy mi się wydaje? Najpierw Alda teraz Dana, wtf. :(


Alkochol jest mocniejszy od alkoholu imo ;)

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 09:39 
Cytuj  
PiS.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 11:54 
Cytuj  
debate imo minimalnie wygrał kaczor, choć sama idea dyskusji dwóch kurdupli - jednego alkoholika, drugiego paranoika, którzy są najbardziej wpływowymi politykami w polsce jest komiczna.

tak naprawde przegrało po - spychany na margines tusk, dziś afera wokół sewickiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 12:01 
Cytuj  
Ta debata zostala wymyslona wlasnie po to zeby zepchnac PO.

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 12:15 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Z innej beczki:

W "Teraz My" prowadzący dowiedzieli się że Kwaśniewski przez 3 lata "wydał" na alkochol 980k złotych z budżetu państwa (dokładnie to kancelaria prezydencka, afair).

:wink:


sluchajac tego w pierwszej chwili myslalem omfg, ale po chwili zastanowienia stawierdzilem, ze to norma. prezydent nie moze czestowac tanim alkoholem, bo to bylaby uraza i wstyd na swiat. btw kaczor (kancelaria) wydaje mniej wiecej takie same sumy na alko. (butelka koniaku za 3k B<)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 12:21 
Cytuj  
"ciemny lud kupi wszystko" - P.Gosiewski

Tego sie obawiam, ze bedzie powtorka z rozrywki :( tylko tym razem PiS moze nei miec juz z kim stworzyc koalicji... I co bedzie dalej.

Ludzie sprezmy sie zabierzmy babcia dowody osobiste i niech kazd komu sie niechce idzie glosowac na PO :(...

Coraz gorzej to widze :/


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 12:23 
Cytuj  
Głosować przeciwko PO!
I przeciwko takim analfabetom jak ten powyżej (niby patriota :lol:).
Przeciwko kretynom od "zabierz babci dowód".


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 2 paź 2007, 12:24 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 12:23 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Obiecaj nam, ze jak juz PiS przegra kiedys wybory, odejdzie do lamusa a Kaczynscy i Ziobro pojda siedziec to, ze powiesz ile ci placili za agitacje na ich rzecz.

Dokładnie to samo mogę napisać o forumowiczach, którzy gardłują przeciwko pisowi. Tylko po co?
Dana napisał(a):
Pośle Kurski, proszę o jakieś uzasadnienie oprócz tego zaprzeczenia. Bo skoro Pan siedzi w sztabie PiS i wie lepiej, to powinien Pan uświadamiać potencjalny elektorat.

Chcesz łopatologicznie?
Składniki artykułu:
1. Teza Tuska: PiS i LiD skumali się.
2. Dowody potwierdzające tezę
- „Anonimowy” polityk PiS: Tak. PiS skumał się z LiD.
- „Anonimowy” polityk LiD: Tak. LiD skumał się z PiS.
Trzeba być dziecinnie naiwnym, aby wierzyć w autentyczność tych „dowodów”. Jednym słowem artykuł jest manipulacją i to wyjątkowo naiwną, żeby nie rzec infantylną.
Mark24 napisał(a):
Ahh też bym na PiS zagłosował

Jeszcze nic straconego. Wybory dla Polaków mieszkających za granicą są zorganizowane o wiele lepiej, niż wcześniej, więc samo złożenie głosu nie powinno być aż tak uciążliwe.
Qraczek napisał(a):
Szczyt bezczelnosci: Zaglosowac na PiS i wyjechac do Irlandii

Szczyt propagandy: Wmówić politykom PO, że są bardziej inteligentni od polityków PiS.
Enhu napisał(a):
niedługo kaczor będzie się woził w maybachu, no bo przecie "władza" państwa musi mieć ub3r auto – priceless

1. Lech Kaczyński jest prezydentem Polski i ja jako Polak nie życzę sobie, aby na arenie międzynarodowej uchodził za dziada. Zresztą maybach to oczywista przesada i chyba poza paroma dyktatorami głowy państw nie korzystają z tej marki.
2. Miller rozbijał się (w przenośni i dosłownie) helikopterem. Gdzie wtedy byłeś?
BiGi napisał(a):
Jak nie chcecie zeby wygral pis to prosze o schowanie babciom dowodow osobistych
z gory dziekuje

Idealny sposób na pozbycie się swojego udziału w testamencie. Masz jeszcze jakieś „demokratyczne” pomysły?
DVD napisał(a):
debate imo minimalnie wygrał kaczor, choć sama idea dyskusji dwóch kurdupli - jednego alkoholika, drugiego paranoika, którzy są najbardziej wpływowymi politykami w polsce jest komiczna.

W 2005 roku nie było żadnej debaty (mówię oczywiście o wyborach parlamentarnych). Więc to i tak postęp.
A od diagnozowania chorób psychicznych są psychiatrzy.
Oyci3c napisał(a):
Ta debata zostala wymyslona wlasnie po to zeby zepchnac PO.

Zepchnięcie na boczny tor PO to raczej skutek, niż przyczyna. Bezpośrednią przyczyną była kolejna wpadka pijacka Kwaśniewskiego, który szybko musiał coś zrobić, aby osłabić negatywne wrażenie.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 12:24 
Cytuj  
@kkkk20 jakos nie chce mi sie wierzyc, że PO to dobra partia. jakos niczego sie nie potrafia nauczyć: 2 lata temu nie byli w stanie prowadzić porządnej kampanii, nie potrafią i teraz. po za tym jak tam u nich z programem, bo z tego co widze to zmienił sie w ciągu 2 lat dość znacznie, a ten ich najnowszy powstał chyba tylko na potrzeby kampanii?

niektóre media twierdzą(np wprost), że koalka po-lid juz teraz jest przygotowana i to m.in. dlatego była ta wczorajsza debata.

@up

niech ci bedzie, nie jestem psychiatrą. w takim razie czy moge stwierdzić że była to debata kwacha alkoholika i kaczora łgarza? a może musze mieć do tego jakieś specjalne uprawnienia?

btw ja wierze w istnienie układu, ale nie wierze że pis potrafi cokolwiek osiągnąć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 13:04 
Cytuj  
DVD napisał(a):
np wprost

No ja pierdolę, powoływać się na wprost to tak jak powoływać się na TV Trwam.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 13:08 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Głosować przeciwko PO!
I przeciwko takim analfabetom jak ten powyżej (niby patriota :lol:).
Przeciwko kretynom od "zabierz babci dowód".


Masz jakies osobiste animozje ?? Analfabeta to mozesz byc ty... Od kiedy literowki sa podciagane pod analfabetymz.

Sam sobie idz glosuj przeciwko sobie, powinien byc zakaz wyprowadzania wscieklych tczewiakow bez kaganca


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 13:17 
Cytuj  
Cytuj:
Chcesz łopatologicznie?


Ale i tak wszystko wyjdzie w praniu. Do LiD bliżej jednak PiS niż PO, raz dzięki socjalistycznej polityce, dwa dzięki liczbie postkomuchów.

Cytuj:
Zresztą maybach to oczywista przesada i chyba poza paroma dyktatorami głowy państw nie korzystają z tej marki.


Tadzio R. ?

Cytuj:
Miller rozbijał się (w przenośni i dosłownie) helikopterem.


Mi-8 z 30 letnim stażem pracy ;)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 13:37 
Cytuj  
Sarg .. jak milo .. a juz myslalem ze sie na forum przed wyborami nie pojawisz ;)

Sargeras napisał(a):
Dana napisał(a):
Pośle Kurski, proszę o jakieś uzasadnienie oprócz tego zaprzeczenia. Bo skoro Pan siedzi w sztabie PiS i wie lepiej, to powinien Pan uświadamiać potencjalny elektorat.

Chcesz łopatologicznie?
Składniki artykułu:
1. Teza Tuska: PiS i LiD skumali się.
2. Dowody potwierdzające tezę
- „Anonimowy” polityk PiS: Tak. PiS skumał się z LiD.
- „Anonimowy” polityk LiD: Tak. LiD skumał się z PiS.
Trzeba być dziecinnie naiwnym, aby wierzyć w autentyczność tych „dowodów”. Jednym słowem artykuł jest manipulacją i to wyjątkowo naiwną, żeby nie rzec infantylną.

1. Teza Kaczynskiego: PO i LiD skumali sie.
2. Dowody - brak
3. Teza Kaczynskiego: Wszyscy skumali sie przeciwko nam
4. Dowody - opozycja byla przeciwko rzadowi (toz to niespotykane w demokracji)

Itd. itd. itd.

Tezy Kaczynskiego, ktore sam chwile pozniej udowadnia mozna mnozyc. O wszelkich "ukladach" nie wspomne, a najpopularniejszych aresztowan antykorupcyjnych i innych pozwole sobie nie wymieniac (Blida nie zyje, Kaczmarek nieslusznie zatrzymany, Dr. G. zaraz sie okaze niewinny itd itd). To tak a propos rzeczy ktorych nie ma - zebys mial jasnosc

Sargeras napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Ahh też bym na PiS zagłosował

Jeszcze nic straconego. Wybory dla Polaków mieszkających za granicą są zorganizowane o wiele lepiej, niż wcześniej, więc samo złożenie głosu nie powinno być aż tak uciążliwe.


Zastanawiam sie, czy napisalbys to samo, gdyby Mareczek mial zamiar na PO glosowac. Bo jest tak to absolutnie "szacun" ;) To tak zeby nie bylo ze zle nastawiony jestem (Chociaz jestem)

Sargeras napisał(a):
1. Lech Kaczyński jest prezydentem Polski i ja jako Polak nie życzę sobie, aby na arenie międzynarodowej uchodził za dziada. Zresztą maybach to oczywista przesada i chyba poza paroma dyktatorami głowy państw nie korzystają z tej marki.
2. Miller rozbijał się (w przenośni i dosłownie) helikopterem. Gdzie wtedy byłeś?


Zaskocze Cie - co do pierwszego sie zgodze. Chociaz cala wizyta w USA byla lekko naciagana (chociaz moze nie tyle wizyta, co przypadkowa nominacja i wycieczka NellY). I blagam, nie przekonuj mnie ze to zbieg okolicznosci, ze Nelly zostala nominowana pare dni wczesniej i jako 2ka na liscie w Wawie (na ktora glosuje polonia) pojechala na wycieczke. (wypowiedz prezia dla Faktow - "skoro juz tu stoje i marnuje z Wami czas" - pomine. czy moze nie widziales ? :D)

Co do 2 - rozbijal sie ;) True ... z miedzyladowaniem pod Lasem Kabackim. Zreszta koszty utrzymania kancelarii powinny byc jawne - posluz sie jakimis danymi, a nie pokazujesz palcem i mowisz "A on mial lepiej".

Sargeras napisał(a):
Oyci3c napisał(a):
Ta debata zostala wymyslona wlasnie po to zeby zepchnac PO.

Zepchnięcie na boczny tor PO to raczej skutek, niż przyczyna. Bezpośrednią przyczyną była kolejna wpadka pijacka Kwaśniewskiego, który szybko musiał coś zrobić, aby osłabić negatywne wrażenie.


Pomysl dyskusji powstal podobno duzo wczesniej. I mam prawo w to wierzyc, tak jak Ty (zapewne - nie uwlaczajac) wierzysz w "uklad".

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 14:20 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
"ciemny lud kupi wszystko" - P.Gosiewski


A ja sądziłem że to powiedział Kurski w (jeśli dobrze pamiętam) w TOK FM w momencie jak były mikrofony wyłączone. A to że 'wiemy' że tak powiedział, wiemy od kilku dziennikarzy będących wtedy z nim.

kkkk20 napisał(a):
Tego sie obawiam, ze bedzie powtorka z rozrywki :(


Nie byłoby powtórki gdyby w po nie byłyby ciamajdy które zachowują się jakby wybory zobaczyły po raz pierwszy.

kkkk20 napisał(a):
Ludzie sprezmy sie zabierzmy babcia dowody osobiste i niech kazd komu sie niechce idzie glosowac na PO :(...


płacz nic nie może, chociaż w waszym położeniu, cóż trudno się dziwić, następne wybory PRAWIE wygrane. Które to już?

kkkk20 napisał(a):
Coraz gorzej to widze :/


póki tusk i jego ludzie rządzą po będzie dla tej partii już tylko gorzej :]

Wczoraj w tvn24 komorowski stwierdził że debata była ukartowana, że radykalny pis i radykalny LiD się dogadali. po z pewnością chciałoby wmówić że to LiD jest radykalny, tylko że jeśli mówi to osoba która jest w po, to taka osoba jest zupełnie niewiarygodna. po tak samo jak pis, so i lpr są partiami populistycznymi, radykalnymi i dla takich partii nie powinno być miejsca w sejmie. Szkoda że są ludzie którzy dają sobie wmówić że po nie jest taką partią, jeśli komuś odbierać dowody to już raczej wam, naiwniacy.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 14:33 
Cytuj  
Cytuj:
A to że 'wiemy' że tak powiedział, wiemy od kilku dziennikarzy będących wtedy z nim


Nie to że Kurski jakoś specjalnie zaprzeczał :)


Zrobiłby ktoś zamach na rydza, przecież to nie trudne. Polacy zawsze mieli problemy z wzięciem spraw we własne ręce.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 14:37 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Zrobiłby ktoś zamach na rydza, przecież to nie trudne. Polacy zawsze mieli problemy z wzięciem spraw we własne ręce.


Przecież on już dawno nie żyje (Edward Rydz-Śmigły, zmarły 2 grudnia 1941) powinieneś to wiedzieć :har:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 14:38 
Cytuj  
shadhun wez kilof od swieczka i idz na rydze

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 14:43 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/wybory2007/1616474,news.html

Łahah wiedziałem, kampania wyborcza nie debata...

Kpina.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 14:47 
Cytuj  
Dana napisał(a):
http://wiadomosci.onet.pl/wybory2007/1616474,news.html

Łahah wiedziałem, kampania wyborcza nie debata...

Kpina.


pozostaje wam tylko płacz...i w odróżnieniu od poprzednich wyborów już przed wyborami


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.