mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 15:22 
Cytuj  
DVD napisał(a):
@dracos

a więc posiadanie, prawa jazdy, konta w banku i nie miekszanie z mamusią wyznacza kto jest idealnym premierem?


Ciekawie ominales brak zony i dzieci a wychwyciles te mniej istotne kwestie aczkolwiek tez dajace jakis poglad na osobe premiera.

Uwazam ze promowanie wzorcow osob ktore jak widac sa wyjatkowo zyciowo niezaradne i kreowanie ich na meza stanu, premiera, itd... jest zle.

No i dajcie spokoj mieszkac z mamusia w takim wieku to naprawde trzeba byc looserem.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 15:40 
Cytuj  
@dracos

widać nie koniecznie, skoro można zostac premierem ;]

nie to, że bronie jarka, ale używajcie sensownych argumentów, zamiast takich pierdów. mam w dupie to, że premier nie ma żony, mieszkał z mamą, nie potrafi obsługiwać emaila, prowadzić samochodu, ma 167 wzrostu i wygląda jak pulpet etc. moge wybaczyć znacznie więcej, jeśli tylko premier dobrze rządzi, ale jarek nie rządzi dobrze - i tego się czepiajcie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 15:41 
Cytuj  
No bo lepiej wysłać do domu starców. Nie żebym specjalnie bronił Kaczyńskiego, ale te wszystkie dziecinne argumenty są... beznadziejne. Nie ocenia się polityków po ich życiu prywatnym. To tak samo popierdolone jak kretyni jeżdżący po tusku za dziadka w wermachcie...

Tusk zaś jest po prostu beznadziejnym politykiem i jego dziadek nie ma nic do tego.
Kaczyński nie jest medialny i nic do tego nie ma jego życie prywatne (no pośrednio pewnie jednak ma - bo facet nie ma z kim pogadać - jednak zmierzam do tego, iż ktoś bez rodziny może być zajebistym idealistą i działać na korzyść państwa). Tusk jest medialny, ale jest osłem, marionetką i nie potrafi zapanować nad "własną" (odkąd prawdziwi założyciele odeszli) partią. W relacji Kaczyński vs. Tusk wybieram Kaczyńskiego. I to nawet Jarosława. Bo Lechu to bije Donaldzika na pysk.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 15:46 
Cytuj  
No i dajcie spokoj mieszkac z mamusia w takim wieku to naprawde trzeba byc looserem.

Nazywanie premiera rzadu RP szefa najwiekszej parti looserem bo mieszka z matka, priceless...

A teraz napisz kim ty jestes, i z kim mieszkasz i co osiagnales?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 16:10 
Cytuj  
Pewnie lvl70 ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 16:35 
Cytuj  
Nie widze powodu dla jakiego mialbym sie tlumaczyc komus, ale skoro nalegasz to wynajmuje mieszkanie, koncze studia, i pracuje z tym ze to nie ja ubiegam sie o mandat poselski itd..

A co do czepiania sie zycia prywatnego to nie jest tak ze w mojej ocenie sa to jego najsłabsze strony bo uwazam ze jest o wiele gorszym politykiem. Ale ta niezardnosc zyciowa w takich bardzo przyziemnych sprawach ktora go cechuje nie predystynuje go na najlepszego premiera rzadu. I powiedzcie czy osoba ktora nie ma rodziny nigdy nie przejmowala sie tym ze trzeba zaplanowac jakos wydatki od pensji do pensji nie tylko dla siebie ale dla calej rodziny moze cos wiedziec o prawdziwych problemach milionow polakow, ze trzeba nowe ksiazki we wrzesniu kupic ze jakies mundurki trzeba zamowic ze to ze tamto on te sprawy zna tylko z opowiesci znajomych.

A tak na zakonczenie dziwi mnie fakt takiego oburzenia z waszej strony i zacieklego bronienia lidera jakies partii, co innego jakbym sie czepial progarmu PiS'u

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 17:14 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
...A tak na zakonczenie dziwi mnie fakt takiego oburzenia z waszej strony i zacieklego bronienia lidera jakies partii, co innego jakbym sie czepial progarmu PiS'u


Chciałeś być cool ale nie wyszlo? Jednak nawet tu ludzie jakies zasady rozumowania mają :D


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 18:31 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
A co do czepiania sie zycia prywatnego to nie jest tak ze w mojej ocenie sa to jego najsłabsze strony bo uwazam ze jest o wiele gorszym politykiem. Ale ta niezardnosc zyciowa w takich bardzo przyziemnych sprawach ktora go cechuje nie predystynuje go na najlepszego premiera rzadu. I powiedzcie czy osoba ktora nie ma rodziny nigdy nie przejmowala sie tym ze trzeba zaplanowac jakos wydatki od pensji do pensji nie tylko dla siebie ale dla calej rodziny moze cos wiedziec o prawdziwych problemach milionow polakow, ze trzeba nowe ksiazki we wrzesniu kupic ze jakies mundurki trzeba zamowic ze to ze tamto on te sprawy zna tylko z opowiesci znajomych.


A Tusk, Kwaśniewski, Olejniczak czy nawet Lepper zapewne znają to doskonale. Są zwykłymi szaraczkami po godzinach... Pomyśl zanim coś napiszesz. To, że gościu nie ma żony absolutnie go nie dyskwalifikuje. Skąd wiesz, że jego "mamusia" nie potrzebowała opieki? Skąd wiesz, że nie przeżył "zawodu miłosnego". Wiesz - różnie bywa. I to jest tylko i wyłącznie jego sprawa.
Nie rządzi najgorzej. Lepiej niż Miller czy Buzek. Natomiast jest cholernie amedialny i do tego nie potrafi iść na kompromis - dlatego cała opozycja stara się go szybko wykończyć, gdyż rzeczywiście stanowi dla nich spore zagrożenie. Nie oszukujmy się - cała polityka to brudna gra. A ten gracz wyciąga brudy opozycji (co wcale nie oznacza, iż swoich nie ukrywa).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 18:58 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Skąd wiesz, że nie przeżył "zawodu miłosnego"


na bank przeżył, bo w końcu tylko jakiś pokemon by go chciał :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 19:12 
Cytuj  
Pochwal się swoim ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 19:26 
Cytuj  
ja nie jestem zwolennikiem pis'u, ale wg. mnie jaro jest politykiem wybitnym, jest retorykiem wyzszych lotow, mimo to nie lubie go jako czlowieka, ani nie lubie jego stylu rzadzenia. tusk jest miernym politykiem bez wlasnego zdania na zaden temat. a lepper chyba przeszedl najwieksza metamorfoze od chlopka do wicepremiera w wistuli, co wcale nie oznacza, ze trzeba go lubiec ;]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 19:40 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Pochwal się swoim ;)


mojego aktualnie brak, bo jestem za fajny jak dla jednej dziewczyny :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 19:59 
Cytuj  
Aż sie prosi o wklejenie fotki...


_________________
OrleOko czuwa...

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 20:00 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Pochwal się swoim ;)


mojego aktualnie brak, bo jestem za fajny jak dla jednej dziewczyny :wink:


chyba raczej fail @ social life, rofl

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 20:27 
Cytuj  
ta cwaniaku, to pochwal się swoim pokemonem :P


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 22:59 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/1617499,11,item.html

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 23:20 
Cytuj  
Około ćwierć miliona złotych - według ustaleń CBA - mieli domagać się burmistrz Helu Mirosław W. i b. posłanka PO Beata Sawicka za ustawienie przetargu na nieruchomość na półwyspie. Obydwoje zostali zatrzymani w poniedziałek przez funkcjonariuszy CBA. Śledztwo będą prowadzić prokuratorzy z Poznania. PO wykluczyła posłankę z partii.

http://fakty.interia.pl/kraj/prawo_i_be ... -po,986373

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 09:05 
Cytuj  
No i co z tego?
O wiele ciekawsze jest, kiedy Kaczyński złamie obietnicę i posłuży się tym faktem żeby dowalić PO.
Choć zapewne zrobi to za niego kłamca kurski, rzekomo bez przyzwolenia, niegrzeczny psiak.
Bez sensu. Od razu powinni ten fakt przekuć w jakąś reklamówkę.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 09:16 
Cytuj  
PiS znalazl sposob na elektorat PO :)

http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=414424


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 09:53 
Cytuj  
www.zasadyzobowiazuja.up.pl


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.