mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 19:51 
Cytuj  
Po głębszym przemyśleniu - bardzo dobrze, że CBA ujawniło przed wyborami nagrania Sawickiej. Społeczeństwo ma prawo wiedzieć o zakusach PO i jej planach. Jeszcze kilka dni temu wypierali się, że wcale nie chcą szpitali sprywatyzować. Płacz Sawickiej... Pamiętacie jak Lepper do kamery płakał po akcji z Anetą Krawczyk?

Granie na najniższych emocjach wyborców. Suche fakty zaś wskazują, że PO chciało nam zaserwować burdel w służbie zdrowia niczym Łapiński. Teraz niezależnie od tego kto wygra wybory - społeczeństwo będzie dokładnie obserwować sytuację i ewentualną prywatyzację. By przebiegła bez większych przekrętów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 19:57 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Po głębszym przemyśleniu - bardzo dobrze, że CBA ujawniło przed wyborami nagrania Sawickiej. Społeczeństwo ma prawo wiedzieć o zakusach PO i jej planach. Jeszcze kilka dni temu wypierali się, że wcale nie chcą szpitali sprywatyzować. Płacz Sawickiej... Pamiętacie jak Lepper do kamery płakał po akcji z Anetą Krawczyk?

Granie na najniższych emocjach wyborców. Suche fakty zaś wskazują, że PO chciało nam zaserwować burdel w służbie zdrowia niczym Łapiński. Teraz niezależnie od tego kto wygra wybory - społeczeństwo będzie dokładnie obserwować sytuację i ewentualną prywatyzację. By przebiegła bez większych przekrętów.

Eefkt konferencji CBA widoczny, jak zwykle na ludziach podatnych na manipulacje.
Fakt: szpitale naleza do samorzadow i to one podejmuja decyzje o prywatyzacji
Fakt:ponad 100 szpitali jest juz w rekach prywatnych
Fakt:prywatyzacja szpitali nijak ma sie do odplatnosci za uslugi medyczne, co sugerowal PiS w spocie


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 20:13 
Cytuj  
Dopóki ustawowo nie zostanie to zmienione.

Sam jestem za długofalową prywatyzacją. Za w pełni płatną służbą zdrowia przez... prywatne ubezpieczalnie.

Podatnymi na manipulację nazwać można osoby głosujący na wielką trójcę, nie posiadające własnego zdania na ten temat. To są jednak suche fakty w jaki bezczelny i perfidny sposób działają politycy PO. O ile PiS grzeszy populizmem oraz manipulacją informacjami, o tyle PO ciągłymi kłamstwami - podobnie zresztą jak koledzy z LiD.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 20:14 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Po głębszym przemyśleniu - bardzo dobrze, że CBA ujawniło przed wyborami nagrania Sawickiej. Społeczeństwo ma prawo wiedzieć o zakusach PO i jej planach. Jeszcze kilka dni temu wypierali się, że wcale nie chcą szpitali sprywatyzować. Płacz Sawickiej... Pamiętacie jak Lepper do kamery płakał po akcji z Anetą Krawczyk?

Granie na najniższych emocjach wyborców. Suche fakty zaś wskazują, że PO chciało nam zaserwować burdel w służbie zdrowia niczym Łapiński. Teraz niezależnie od tego kto wygra wybory - społeczeństwo będzie dokładnie obserwować sytuację i ewentualną prywatyzację. By przebiegła bez większych przekrętów.

Eefkt konferencji CBA widoczny, jak zwykle na ludziach podatnych na manipulacje.
Fakt: szpitale naleza do samorzadow i to one podejmuja decyzje o prywatyzacji
Fakt:ponad 100 szpitali jest juz w rekach prywatnych
Fakt:prywatyzacja szpitali nijak ma sie do odplatnosci za uslugi medyczne, co sugerowal PiS w spocie


Szpital może być prywatny i wciąż leczyć za pieniądze z NFZ - nie ma problemu, PiS jednak o tym nie wspomni, rzuci wybranymi z kontekstu pkt z programu PO i liczy na +parę % w sondażach.

edit: bardzo się cieszę, że Polityka udostępniła na swojej stronie jeden z artykułów, które ukazały się w dzisiejszym wydaniu:
"Duże wierzby, małe gruszki" - rozliczamy PiS z obietnic.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 20:25 
Cytuj  
Dokladnie. Zreszta, niepublicznych zakladow opieki zdrowotnej jest mnostwo juz teraz, wiec prywatyzacja szpitali to rzecz ani nowa ani zla.

tczewiak
Jak ty wszystko dobrze wiesz. Normalnie najlepiej poinformowany czlowiek w kraju (o tym jak PO bedzie rzadzila, ile to juz lapowek nabrala etc etc). Nie badz smieszny. Co do Sawickiej afaik to ktos za cos takiego powinien beknac, bo jak dla mnie to CBA dalo dupy na calej linii i nie wiem jak cos takiego moglo miec miejsce w kraju ktory aspiruje do miana kraju demokratycznego. Pomine nawet fakt ze ewidentnie wyglada to na sprawe wykorzystania sluzb do rozgrywek politycznych. O ile mi wiadomo (niestety nie jestem tak dobrze poinformowany jak tczewiak) to Sawicka byla 'czysta' do momentu akcji CBA. Zagadka pozostaje dla mnie dlaczego akurat ona zostala wytypowana, ale z mojego punktu widzenia wyglada jakby CBA popchnelo ja do popelnienia przestepstwa. Dzis w faktach porownali ta akcje do dzialania Stasi, trafne imho. Nie wiem jak wy ale nie chce zyc w kraju w ktorym sluzby stosuja takie metody.


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 20:57 
Cytuj  
Skoro ją wytypowali to najwidoczniej były jakieś przesłanki, że jest podatna na korupcję. Prawda jest taka, że kontrolowane prowokacje powinny mieć miejsce wobec wszystkich osób siedzących w polityce.

Korupcja jest sporym problemem. Podpowiem tak z branży, z którą pośrednio jestem związany. Dziwnym trafem te same lekarstwa są tańsze na zachodzie, wschodzie i południu, a w Polsce o 50-120% droższe. Z czego to wynika? Z tzw. cen urzędowych ustalanych przez ministerstwo. Tam dopiero przewijają się łapówki w ogromnych ilościach. No ale to Polska właśnie, a łapownictwo jest społecznie dopuszczalne >.<


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 21:27 
Cytuj  
http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=3445

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 21:28 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Skoro ją wytypowali to najwidoczniej były jakieś przesłanki, że jest podatna na korupcję. Prawda jest taka, że kontrolowane prowokacje powinny mieć miejsce wobec wszystkich osób siedzących w polityce.

Rotfl, przesłanki. Prowokacja != namawianie do przestępstwa.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 21:50 
Cytuj  
tczewiak - kwestia typowania jest delikatnie mówiąc przegięciem. Wytypowali ją, bo była płotką, kimś nisko postawionym. PiS i CBA doskonale wie, że nie uda im się zrobić takiej akcji na kimś wysoko postawionym w jakiejkolwiek partii opozycyjnej, bo oni myślą o konsekwencjach. A szeregowi działacze myślą tylko o kasie, no bo o czym innym, a afera będzie taka sama, bo wszak to korupcja, a PiS nie potrafi nic lepiej robić, jak straszyć Polaków demagogicznymi hasłami (vide prywatyzacja szpitali i nr. karty kredytowej)... W istnienie polityków z powołania nie wierzę, tam się idzie tylko po to, aby trzepać kasę.

[EDIT]Jeśli chciałbyś upowszechnić sprawdzanie tego, czy ktoś nie jest poddatny na korupcję poprzez prowokacje różnego typu a jako karę przewidziałbyś strzał w głowę to pewnie po niedługim czasie nie miałby kto wykonywać egzekucji w Polsce a Europa zmniejszyłaby się o 38mln luda i powiększyła o spory kawałek niezamieszkanego lądu z całkiem niezłą infrastrukturą do remontu.[/EDIT]

Cała prawda o PiSie jest taka, że oni może i mają dobre intencje, ale ani im realizacja kiełbasy wyborczej nie wychodzi (jak każdemu, ale 3 mln mieszkań ftw), ani jakoś im rządzenie nie idzie. Stosują politykę zgonojenia i skopania przeciwnika, bez ograniczeń, full contact, wolna amerykanka i tortem w przeciwnika. A powoływanie kolejnych aparatów kontroli podległych bezpośrednio ministrom, czyli woli partii, a raczej prezesa (vide na początku paź. elitarna grupa prokuratorska do walki z przestępczością zorganizowaną podległą bezpośrednio pod Ziobrę), to kompletna "Ciamciaramcia" cytując Romansteina.

PiS nie jest złą partią, jest tylko prowadzony przez rozwydrzonych fanatyków, którzy myślą, że mogą sobie pograć w Monopoly na planszy RTS-Polska. Mam tylko nadzieję, że nadchodzące wybory pokażą, że społeczeństwo polskie doszło do granicy szczucia tym i owym, rzucania błotem na prawo i lewo i podlizywania się wyborcy kiedy jest potrzebny. PiS opanował socjotechnikę na poziomie mistrzowskim, ale nawet to nie pomoże, kiedy obiekt na którym się je stosuje posiada pewną wiedzę i doświadczenie, a poza ~30% fanatyków RM (bez urazy) i PiS (bez urazy) razem wziętych mamy normalne społeczeństwo. Najlepszy przykład to prawybory studenckie i nokaut w wykonaniu PO.

Ale chrzanić PO. Nie jest ważne, na kogo się zagłosuje, pod warunkiem, że zagłosuje się na coś innego, niż PiS, bo inaczej za kilka lat możemy być w sytuacji, że na wyjazd za granicę trzeba będzie mieć zgodę aparatu centralnego na (chwilowe) opuszczenie miejsca pracy zajmowanego ku chwale Narodu.

/block of text crits You a friggin lot.

Sorx za przydługawego posta, wypociny czasem miernych lotów i niekiedy lekko fanatyczne texty, ale mam gorączkę i jestem ogólnie chory.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 23:54 
Cytuj  
kazdy jest przekupny, kwestia jest cena, kazdy wie ze korupcja istnieje i nie da sie jej nawet w 30% zwalczyc. tylko w polsce jak juz ktos kradnie, to kradnie do konca. jak juz kradnie, to powinno to byc z jakims pozytkiem dla spoleczenstwa (np. wyzsze place dla pracownikow jakiegos prywatnego przedsiebiorstwa, ktore 'kradnie' od panstwa)

dzien pokazania tych 'dowodow' nie jest przypadkowy, chwila wczesniej i byc moze komus by sie udalo zaprzeczyc, albo potwierdzic to. natomiast w poniedzialek juz by bylo za pozno, przeciez juz po wyborach, lepiej poczekac z szokujacymi dokumentami, by zaciszyc jakas inna fajna sprawe, ot np. ponowna koalicje pis z so ;]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 00:13 
Cytuj  
to już nie fanboizm to fanatyzm..

a ja napiszę tak: głupie babsko z z głupiego PO dało się złapać na prowokację, a powinna przynajmiej przed wyborami trochę bardziej uważać i się wstrzymać, bo ryzyko takichże prowokacji deko rośnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 09:47 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/1625569,11,item.html

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 10:17 
Cytuj  
TVPartyjna. Tudziez TVPiS.

Zalosc, naprawde.


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 10:31 
Cytuj  
do często się z tym nie kryjących tutaj miłośników Kasi Tusk:
http://www.pudelek.pl/artykul/5871/rozs ... hlopakiem/ ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 10:54 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
do często się z tym nie kryjących tutaj miłośników Kasi Tusk:
http://www.pudelek.pl/artykul/5871/rozs ... hlopakiem/ ;)


jaka mina xD
A poza tym brzydka


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 18 paź 2007, 12:21 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 11:04 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
RufeN napisał(a):
do często się z tym nie kryjących tutaj miłośników Kasi Tusk:
http://www.pudelek.pl/artykul/5871/rozs ... hlopakiem/ ;)


jaka mina xD
A po za tym brzydka

sa tu tacy,co na widok jej fotki pisza "gief" ;)
(chociaż tutaj rzeczywiście kiepsko wyszła)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 11:21 
Cytuj  
I'd Hit it.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 11:44 
Cytuj  
only Gay wouldn't


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 16:37 
Cytuj  
Założenie butów 30 sek.
Spacer do lokalu wyborczego 600 sek.
Oddanie glosu 120 sek.
Ujrzenie niezadowolonej miny kaczora po wyborach BEZCENNE

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2007, 17:26 
Cytuj  
http://pl.youtube.com/watch?v=F_Oxtn000L8


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.