mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 22:14 
 
Oj marku po co mam wyjezdzac ?? Mam tu wszystko co mi potrzeba a 10 tys. na miesiac mi starcza z powodzeniem. Mam przyjaciol ktorych znam ponad 30 latek. Jestem po prostu u siebie.

Za granice owszem jezdze jako turysta ale znam lepsze miejsce niz szara Anglia. Wiec nie mow mi ze siedze w koziej dziurce czy gdzie tam i boje sie wyjechac...

@Roball - mierzyles dzisiaj cisnienie bo chyba jedna z twoich zylek w mozgu pekla - ta odpowiadajaca za myslenie :roll:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 22:16 
 
kkkk20 napisał(a):
Oj marku po co mam wyjezdzac ?? Mam tu wszystko co mi potrzeba a 10 tys. na miesiac


ta ? a co robisz :lol:


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 22:20 
 
Zajmuje sie organizacja wesel... Skoro cie to juz tak bardzo interesuje...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 22:42 
 
kkkk20 napisał(a):
Zajmuje sie organizacja wesel... Skoro cie to juz tak bardzo interesuje...


fajna fucha :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 23:20 
 
Mendol napisał(a):
tomu z calym szacunkiem ale nie pierdol ze nasze uczelnie maja kurwa niski poziom...
[ciach]
...jedyne co moze przemawiac na plus to PEWNE (glownie specjalistyczne informatyczne) kierunki, ktorych w Polsce jeszcze nie ma.


Wiem, ze sprzed 2 stron, ale swietuje dzisiaj i mnie nie bylo ;]

Pisalem konkretnie o przypadku roballa i wlasnie jego "glownie specjalistycznym informatycznym" kierunku. Nie napisalem, ze poziom szkol jest slaby (tyle ze czasem brak tej specjalizacji i wspolpracy pracodawcami juz na poziomie uczelni).
Zreszta chcialem byc dla łobaćka miły.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 23:49 
 
tomugeen napisał(a):
Mendol napisał(a):
tomu z calym szacunkiem ale nie pierdol ze nasze uczelnie maja kurwa niski poziom...
[ciach]
...jedyne co moze przemawiac na plus to PEWNE (glownie specjalistyczne informatyczne) kierunki, ktorych w Polsce jeszcze nie ma.


Wiem, ze sprzed 2 stron, ale swietuje dzisiaj i mnie nie bylo ;]

Pisalem konkretnie o przypadku roballa i wlasnie jego "glownie specjalistycznym informatycznym" kierunku. Nie napisalem, ze poziom szkol jest slaby (tyle ze czasem brak tej specjalizacji i wspolpracy pracodawcami juz na poziomie uczelni).
Zreszta chcialem byc dla łobaćka miły.

wszystko zależy od uczelni - AE w Poznaniu imho bardzo ładnie ma rozwiązaną sprawę współpracy z biznesem, tak samo jak Wydział Prawa i Administracji na UAM ;)
z tego co widzę, to reszta wydziałów na UAMie ostro posysa pod tym względem, a taka Politechnika Poznańska niby coś robi, ale wychodzi na to, że studenci i tak wszystko sobie sami załatwiają (krąży ponoć opinia, że jak po 3 roku na PP się nie pracuje w branży,to się jest looserem) ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 00:40 
 
RufeN napisał(a):
wszystko zależy od uczelni - AE w Poznaniu imho bardzo ładnie ma rozwiązaną sprawę współpracy z biznesem, tak samo jak Wydział Prawa i Administracji na UAM ;)

Co do AE sie zgodze, nie wiem jak prawo na UAM, ale na innych wydzialach jest juz slabo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 00:46 
 
kkkk20 napisał(a):
10 tys. na miesiac

W ciągu kilku tygodni epeen podniósł ci pensję o 100%?
Gubisz się we własnych wywodach powoli =]


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 00:49 
 
~10 tys. w przyblizeniu... Wiadomym jest ze raz jest mniej wesel a raz wiecej. Zbliza sie koniec roku i moge na chlodno wykalkulowac ile kaski zarobilem przez ten rok na czysto...

Bo sezon na wesela konczy sie wraz z pazdziernikiem...
(niektorzy jeszcze w Grudniu, ale to rzadkosc).

Wiec Tczewiaku... W tym roku na czysto wyjdzie okolo 110 tys. podziel przez 12 miesiecy otrzymasz kwote...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 01:18 
 
Moze dodaj male co nieco... '' Bog, Honor, Ojczyzna, ... Wesela!''

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 01:23 
 
kkkk20 napisał(a):
~10 tys. w przyblizeniu... Wiadomym jest ze raz jest mniej wesel a raz wiecej. Zbliza sie koniec roku i moge na chlodno wykalkulowac ile kaski zarobilem przez ten rok na czysto...

Bo sezon na wesela konczy sie wraz z pazdziernikiem...
(niektorzy jeszcze w Grudniu, ale to rzadkosc).

Wiec Tczewiaku... W tym roku na czysto wyjdzie okolo 110 tys. podziel przez 12 miesiecy otrzymasz kwote...


a dojeżdżacie?


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 01:25 
 
Icekk napisał(a):
Moze dodaj male co nieco... '' Bog, Honor, Ojczyzna, ... Wesela!''


Hehehe, ale jestes smieszny :D

Czy moze zal ci dupe sciska bo tez chialbys tyle zarabiac?? Bo teraz sam zglupialem...

Ale ludze sie ze to byl taki zart...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 06:55 
 
imo, trzeba być nieźle fiksniętym, żeby na forum mmo pisać o swoich zarobkach. Jednym zdaniem, kaka, ja po prostu kulam z Ciebie koleś.

Albo masz jakieś tam swoje problemy, siedząc na forum powiększasz sobie epeena swojego piszać o swoim 10 tysięcznym zarobku, albo Ty jesteś po prostu [patrz. pkt 1 Ankieta].

Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim. A ciśnienie podnosisz ludziom wiesz czym? swoją żenującą postawą wobec ludzi którzy chcą coś osiągnąć za granicą i swoją żenującą skromnością która dopierdala każdemu Polakowi na tym forum. Jak Ci jest dobrze w Polsce to stul ryj, bo nie każdemu jest. Zresztą, Ty masz pewno debet za debetem co miesiąc i tylko pierdolisz farmazony żeby ludzi denerwować.

Gdybym ja zarabiał 10k to bym w życiu nie trollował forum mmo tak jak Ty to robisz. Aż się dziwie, że 2 pozycja jak narazie 21 do 18 prowadzi, bo pierwsza nadaje się idealnie to poziomu Twojej gadki.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 07:46 
 
tu cie boli sobek... celowo napisalem zarobki zeby wlasnie wkurwic ludzi twojego typu...

naprawde twoje wyzwiska i oszczerstwa nie robia na mnie wrazenia. Ja pisze to co chce i jak chce... Twoje pajacowanie nic tu nie pomoze.

Wiesz co podnosze bardzo swojego epeena majac niezly ubaw z takich ludzi jak ty. Ktorzy placza na forum na mnie a w RL nawet 1/1000 tego by mi nie powiedzieli...

ale nie mam ci za zle musisz pobruzdzic na forum zeby sie jakos dowartosciowac...

zeby bylo jasne na koniec nie szydze z ludzi ktorzy wyjechali (ten temat byl juz przerabiany) - szydze z takich elo ziomow pokoju roballa...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Ostatnio edytowano 31 paź 2007, 07:57 przez kkkk20, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 07:52 
 
niebezimienny napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
~10 tys. w przyblizeniu... Wiadomym jest ze raz jest mniej wesel a raz wiecej. Zbliza sie koniec roku i moge na chlodno wykalkulowac ile kaski zarobilem przez ten rok na czysto...

Bo sezon na wesela konczy sie wraz z pazdziernikiem...
(niektorzy jeszcze w Grudniu, ale to rzadkosc).

Wiec Tczewiaku... W tym roku na czysto wyjdzie okolo 110 tys. podziel przez 12 miesiecy otrzymasz kwote...


a dojeżdżacie?

dojeżdżają!

edit: ale prowizję pobierają :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 08:20 
 
kkkk20 napisał(a):
tu cie boli sobek... celowo napisalem zarobki zeby wlasnie wkurwic ludzi twojego typu...


Mnie nie wkurwisz, bo też mi jest dobrze w Polsce. Wkurwiasz tylko innych bezsensownie, po huj w ogóle to robisz?

kkkk20 napisał(a):
Ktorzy placza na forum na mnie a w RL nawet 1/1000 tego by mi nie powiedzieli...


Płakać to ja mogę na temat który mnie boli, Ty mnie nie bolisz bo mi Ciebie szkoda.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.