mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 300 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 19:44 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ale to wychodzi na jeden chuj.
Decyzja zalezy od pracodawcy, a najczesciej pracodawca wybierze osobe nie majaca zadnych problemow z porozumiewaniem sie z nim na powaznym stanowisku.
Takie sa realia - osobiscie wolalbym miec kilka stowek mniej w budzecie firmy, ale za ta cene nie stresowac sie niedociagnieciami jakimi bylaby komunikacja w zespole.


może dla ciebie jeden chuj, ale mnie wkurwia indoktrynacja i to że tego typu "kampanie społeczne" (piękne sformułowanie swoją drogą) finansowane, lub przynajmniej współfinansowane, są z budżetu państwa, na który składa się również moja krwawica...


Posty: 48
Dołączył(a): 24.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 19:51 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Jak JKM dojdzie do władzy to będziemy zrzucać dyslektyków ze skały razem z kalekami.


wystarczy przestać ich (myślę zarówno o dyslektykach jak i kalekach) faworyzować. widziałeś tę reklamę z głuchoniemymi? tam na końcu jest tekst w stylu "nie musisz nas rozumieć, żeby nas zatrudnić" czy coś takiego. hasło to zawiera w sobie taki ładunek absurdu, że nawet zadeklarowany lewak, gdyby przeczytał je gdzieś na murze, miałby wątpliwości co do jego słuszności. ale nie. hasło to dotyczy kalek, więc jest słuszne! no bo kto przy zdrowych zmysłach zatrudnia ludzi których rozumie i z którymi może porozmawiać? lepiej zatrudnić kalekę, z którym nie idzie dojść do porozumienia, ale za to można dostać ulgę podatkową...

\o


Absurdem jest to co ty wypisujesz,wielu ludzi przy zdrowych zmysłach zatrudnia kalekie osoby i sie z nimi dogadują,co więcej bardzo sobie chwalą współprace z nimi,niepełnosprawni pracownicy są bardziej zmotywowani,lojalni itp. już sam fakt że pracują uskrzydla ich,ale chyba ty tego nie pojmujesz, co byś zrobił? wszystkie kaleki pozamykał w zakładach wmówił im ze nie idzie sie z nimi dogadać i niech szczezną w huj?.W Stanach pracowałem z ludżmi którzy nic a nic po angielsku nie kumali,nie szło sie z nimi dogadać i trzeba było robić za nich i co tacy lepsi nie?.Z takim podejściem daleko nie zajedziesz a z tymi lewakami to ty chyba jakieś zboczenie masz,z reszta czego można sie spodziewać po kimś kto określa siebie "d4 m45t4h".


_________________
Sob kocha konie :( .

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 19:59 
Cytuj  
Alley napisał(a):
(jakiś lewacki bełkot)


milcz czerwona zarazo! nie interesuje mnie co kogo uskrzydla i dlaczego twoim zdaniem kaleka jest lepszym pracownikiem. interesuje mnie jedynie co się dzieje z moimi podatkami, i dlaczego prawo jest tak skonstruowane, że pod względem fiskalnym bardziej opłaca się zatrudnić kalekę, niż zdrowego człowieka. to jawne zaprzeczenie konstytucyjnej zasady równości.

nie jestem jakimś specjalnym orędownikiem zrzucania kalek ze skał, ale nie rwałbym szat, gdyby na latarniach wisieli komuniści i wszelkiej innej maści lewacy :* buziaczki.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 21.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 20:29 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
to jawne zaprzeczenie konstytucyjnej zasady równości.

eh ksenofobie ty
zaprzeczeniem byłoby nazwać Cie człowiekiem rozumnym :-?

Taunis napisał(a):
dlaczego twoim zdaniem kaleka jest lepszym pracownikiem

a czemu nie?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 20:33 
Cytuj  
Takie mam pytanie byc moze ktos zna temat, jak to w zasadzie jest kiedy sie stwierdza u kogos niepelnosprawnosc dostaja chyba jakas tam rente zapewne groszowe sprawy. Czy w momencie zatrudnienia przez kogos dalej ja otrzymuje ? Bo jesli nie to chyba lepiej zeby sama pracowala i sie utzrymywala nawet za cene jakis tam ulg podatkowych dla pracodawcy, niz gdyby trzeba bylo jej wyplacac wlasnie owa rente.


Posty: 48
Dołączył(a): 24.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 20:44 
Cytuj  
Otrzymuje sie rente pracując ale chyba do określonej kwoty zarobków przykładowo 3 tysiące jak sie przekroczy ten pułap traci sie Rente i ie jestem pewien czy można pracować na cały etat.To są informacje dotyczące renty rodzinnej więc pewnie inwalidzka jest na podobnych zasadach.


Edit

Taunis to że byli działacze PZPR i osoby na stanowiskach w PRL-u są teraz w lewicy nie oznacza iż każdy z poglądami liberalnymi jest komunistą ewentualnie pragnącym czynić zło lewakiem,a ty z takim rozumowaniem wydajesz się poprostu niedouczonym ignorantem który pisze głupoty żeby go zauważono lub powtarza po rodzicach.Poczytaj troche i dopiero zacznij pisać mądrości.


_________________
Sob kocha konie :( .

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 20:52 
Cytuj  
Alley plebie zmień sobie siga ty koczkodanie.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 21:06 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
dlaczego twoim zdaniem kaleka jest lepszym pracownikiem.

Gluchy zegarmistrz nie rozpierdoli mozolnie skladanego od szesciu godzin zegarka dlatego, ze ktos mu trabnie w ucho ;]


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 21:16 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Alley plebie zmień sobie siga ty koczkodanie.


zmien zmien bo juz sie chlopak zamyka w sobie
Obrazek

zly post boli uszy twoja stara


_________________
oumn da lololegend

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 21:37 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Gluchy zegarmistrz nie rozpierdoli mozolnie skladanego od szesciu godzin zegarka dlatego, ze ktos mu trabnie w ucho ;]

(09:14:36) (Nestor) jedyne co mi sie cisnie na mysl to
(09:14:39) (Nestor) .. twoja stara tez
(09:14:51) (Nestor) ale to malo smieszne
Sprzedalem Nestora, a co!

teraz beda "mirtulowe bagietki".

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 23:48 
Cytuj  
Getout napisał(a):
Taunis napisał(a):
to jawne zaprzeczenie konstytucyjnej zasady równości.

eh ksenofobie ty
zaprzeczeniem byłoby nazwać Cie człowiekiem rozumnym :-?

Taunis napisał(a):
dlaczego twoim zdaniem kaleka jest lepszym pracownikiem

a czemu nie?


ad 1. nie istnieje coś takiego jak równość wobec prawa kaleki i człowieka zdrowego. kaleka jest faworyzowany, chociażby dlatego że dostaje w/w rentę, koszt zatrudnienia kaleki jest mniejszy itd. a do tego w ramach tolerancji organizuje się kampanie propagujące ich zatrudnianie... jeśli byłaby równość, to powinno się również organizować kampanie propagujące zatrudnianie dorosłych, zdrowych, wykształconych, białych mężczyzn - nie sądzisz?

ad 2. napisałem, że mnie to nie interesuje. bo naprawdę zdanie Alleya w tej materii mało mnie obchodzi.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 23:51 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Taunis napisał(a):
dlaczego twoim zdaniem kaleka jest lepszym pracownikiem.

Gluchy zegarmistrz nie rozpierdoli mozolnie skladanego od szesciu godzin zegarka dlatego, ze ktos mu trabnie w ucho ;]


stosując takie rozumowanie, można uargumentować wszystko, a jednocześnie każdy argument można obalić... ale przyznam że błyskotliwe.


Edit:

do Alleya -> do czytania możesz sobie zapędzać swoje dzieci, o ile kiedyś pozwolą tobie i twojemu równie liberalnemu partnerowi jakieś adoptować. (chciałem na tym skończyć, ale się podkurwiłem) sposób w jaki rozumiesz liberalizm, świadczy najlepiej o tym, że lewactwo odniosło sukces, we wpajaniu młodym, ambitnym, uważającym się za postępowych ludziom nowomowy partyjnej. otóż mój drogi, każde świadczenie ze strony państwa, na rzecz grupy ludzi z jakiegoś powodu uprawnionej do danego świadczenia, jest zaprzeczeniem indywidualistycznych założeń każdej odmiany liberalizmu, nie tylko dlatego, że promuje się, mimo deklarowanej równości, kogoś, ale głównie dlatego, że robi się to za pieniądze odebrane pod przymusem komuś innemu.

i sam sobie poczytaj, albo jak już skończysz liceum to idź na studia politologiczne.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 00:06 
Cytuj  
Te, Taunis to ogolnie porabany koles z pogladami z doopy, ale w tym temacie sie musze zgodzic.
Propaguje sie hasla alla "Zatrudnij kaleke - bedzie taniej, lepiej itp.", a przy tym traci czlowiek co nie jest kaleka i moze nie dostac pracy -a jak sie nie podoba to jedz na wyspy.
Powinno sie faworyzowac kwalifikacje i zdolnosci. A to ze i kaleka i zdrowy czlowiek moga miec porownywalne umiejetnosci w danym zawodzie - to juz wybor powinien nalezec do wlasciciela firmy.

PS. Chociaz wczesniej popieralem takie akcje, ale jak jeszcze byly ukierunkowane pod nie dyskryminowanie tych ludzi, ale jak juz dodano czynniki pieniezne do tego - to jakos mi sie to odwidzialo do pewnego stopnia.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 00:08 
Cytuj  
Ehh taunis nic nie zmądrzał, nadal jebie od niego pseudointeligentnym gówniarskim antenszyn horyzmem.

Żeby ci reke ujebało pedale.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 00:09 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ehh taunis nic nie zmądrzał, nadal jebie od niego pseudointeligentnym gówniarskim antenszyn horyzmem.

Żeby ci reke ujebało pedale.


twojej starej też :*

edit: swoją drogą to co konkretnie w moich wywodach zasługuje na miano "pseudointeligentnego" itd.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 00:28 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ehh taunis nic nie zmądrzał, nadal jebie od niego pseudointeligentnym gówniarskim antenszyn horyzmem.

Żeby ci reke ujebało pedale.


No coz... Pisze inteligentniej od ciebie... To co ty piszesz jest doprawdy godne pozalowania...

WIesz jak sie nie ma kontr argumentow to i mozna takimi jakze tworczymi slowami odpowiadac na posty...

Sorry stary ale mam wrazenie ze to ty sie zahcowujesz jak emO kid jakis... ktory z choinki sie urwal jeszcze przed Bozym Narodzeniem :har:

- Taunis moze i nie zmadrzal... Ale za to ty napewno zglupiales do reszty... Za takie posty powinno sie wieszac za jaja, to bys spiewal cienkim sopranem...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 01:21 
Cytuj  
@kkkk20 zwany także Dark Defenderem
Przestań odpowiadać ludziom pokroju Taunisom to i ludzie będą mieli lepsze zdanie o tobie :P

PS. Pilnuj się i ty możesz mieć za sąsiada kkkk20.

PS2. Co do jednego Taunis ma rację komuniści powinni dostać bilet w jedną stronę.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 03:23 
Cytuj  
Razem z dyslektykami, jąkałami i garbatymi !


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 04:25 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Razem z dyslektykami, jąkałami i garbatymi !



pokaz mi kogos z tego forum kto ma idealnie proste plecy ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 08:25 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
No coz... Pisze inteligentniej od ciebie... To co ty piszesz jest doprawdy godne pozalowania...

I tu sie mylisz. Kazdy stara sie napisac cos wyjatkowo madrego w tym threadzie zeby udowodnic calej reszcie, ze jest lepszym e-mowca od wszystkich innych pomimo tego ze kazdy twierdzi, ze thread ssie pale. Shadhun jako jeden z nielicznych ludzi jakich znam (pochwale sie ze, jest moim e-kolega od lat) ktory potrafi w jednym zdaniu podsumowac sens calej toczacej sie dyskusji i ma generalnie w pizdzie to co reszta sobie o nim pomysli.

Ty, koleko kejkejkejkejTuenti moze i masz w dupie to, ze wszyscy uwazaja cie z idiote, ale z drugiej strony musi byc w tym jakas perwersyjna przyjemnosc skoro usilnie starasz sie wywolac takie zdanie o sobie. To sie wlasnie nazywa atenszynhoryzm. I chuj.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 300 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.