mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 14:55 
Cytuj  
Ciekawe kto z was w ogole byl w Paryzu i okolicach :)

Okolice paryza sa bardzo malownicze, a wszystkie miasteczka i komuny bardzo zadbane i kolorowe, az sie milo patrzy.

Mieszkalem przez ponad rok w wersalu (20km od centrum paryza), i jedno co musze przyznac to fakt ze sklepy i przedsiebiorstwa prowadzone przez rodowitych francuzow naleza do mniejszosci. Na Kazdej ulicy przynajmniej jeden albo dwa kebaby. To co jest fajne to ze jest takze mnogosc inyjskich knajp gdzie mozna zjesc naprawde dobre curry :)

Co nie zmienia faktu ze turecki/arabski/whatever(nie rozrozniam) jest bardzo czestym jezykiem ktory slyszy sie tam na ulicach. Mieszanki bialo/czarno-arabskie tez czesto widac. Czasem nawet idzie ninje spotkac jak nosi kosze za mezem. Meczetow jeszcze nie ma, na cale szczescie.

Francuzi powoli zdaja sobie sprawe z tego ze strzelili sobie gola wpuszczajac rozne srodkowo wschodnie wymysly do swojego kraju, razem z nigeryjczykami i innymi cudakami z afryki, i odbija im sie to czkawka, zwlaszcza przy systemie socjalnym.

Czarni we francji czuja sie jak w brooklynie, i sa bardzo gangsta rap, to widac. Z zatrudnieniem problemy sa, zwlaszcza jak nie do konca mowia po francusku, stad biora sie takie zamieszki.

Na cale szczescie nie widac tego az tak w zyciu codziennym, przynajmniej tam gdzie ja mieszkalem.


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 14:57 
Cytuj  
bloob napisał(a):
Pieszczoch napisał(a):
Roznica polega tylko na tym, ze jak zasmiejesz sie z islamskiej religii, to nie dziw sie co z toba sie stanie.

Czesto tru, dlatego sie nie smieje i jestem zadowolony ;]
Oni sie nie smieja z mojej religii a ja z ich religii i wszystko dziala;o

@paunis
Tak na powaznie to w zaden. Bo nic ich to nie obchodzi.
A nie rozumiesz co pisze bo jestes idiota ;)


"czym cie nakarmi jakis durny reporter, ktory goni za podwyzka (albo USA, ktore goni za ropa)."

wybacz ale nie nadążam :(

poza tym jak USA, to nie goni a gonią, ale to detal.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 15:03 
Cytuj  
to USA
te stany zjednoczone


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 15:44 
Cytuj  
Akurat to ze nie nadazasz to juz wiemy - jestes glupi i nic nie poradzisz.
Tak, usa gonią. Boze wybacz ;)

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 16:17 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
to USA
te stany zjednoczone


ure an idiot :har:

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 16:42 
Cytuj  
@Paunis: Chciałem Ci nawet coś odpisać ,ale i tak nie zrozumiesz... Zresztą i tak sie sam pogrążasz nawet Cie nie trzeba prowokować lewaku.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 16:44 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
niebezimienny napisał(a):
to USA
te stany zjednoczone


ure an idiot :har:


no u :evil:


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 19:12 
Cytuj  
Yanglegend napisał(a):
@Paunis: Chciałem Ci nawet coś odpisać ,ale i tak nie zrozumiesz... Zresztą i tak sie sam pogrążasz nawet Cie nie trzeba prowokować lewaku.


co to ma być? przecież rozkazałem ci abyś milczał!

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 21:46 
Cytuj  
Widzisz Taunis, jedna z rzeczy którymi się różnimy to fakt, że w andrzejkową noc ja piję, tańczę, podrywam dziewczyny i uprawiam seks, a ty siedzisz jak ten frajer przed monitorem i odświeżasz forum by odpisać mi o dziesiątej w nocy. No i oczywiście jesteś idiotą o małym IQ, to też nas odróżnia.

Tak w ogóle to dzisiaj znowu widziałem twojego ojca jak razem ze swoim indiańskim zespołem występował pod wejściem do metra.

No i jedyną rzeczą którą możesz rozkazać to swoim rodzicom, aby stworzyli razem z tobą oralny trójkąt zamknięty (ty robisz gałę ojcu, matka robi gałę tobie, a ojciec matce liże patelenkę).


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 22:14 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Tak w ogóle to dzisiaj znowu widziałem twojego ojca jak razem ze swoim indiańskim zespołem występował pod wejściem do metra.

No i jedyną rzeczą którą możesz rozkazać to swoim rodzicom, aby stworzyli razem z tobą oralny trójkąt zamknięty (ty robisz gałę ojcu, matka robi gałę tobie, a ojciec matce liże patelenkę).

No ok nawet jak Taunis sie nie wysilił umysłowo to jednak rodziny nie powinno sie ruszać. Przypomina mi to wszystkie żałosne texty"Twoja stara"...


_________________
=_=
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 22:25 
Cytuj  
Panpol napisał(a):
No ok nawet jak Taunis sie nie wysilił umysłowo to jednak rodziny nie powinno sie ruszać. Przypomina mi to wszystkie żałosne texty"Twoja stara"...


Taunis, twój chłopak przybiegł cię bronić przede Mną ? Widzę, że podobnie jak ja dorobiłeś się swojego kundla, ja ich kolekcjonuję jak znaczki.
Panpol, idź sobie ty spłodzony z trędowatej kobiety popaprańcu.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 22:55 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Tak w ogóle to dzisiaj znowu widziałem twojego ojca jak razem ze swoim indiańskim zespołem występował pod wejściem do metra.

.


HEHE :)

co sie dopierdoliles do chlopaka to indywidualna sprawa czy ktos wychodzi na zabawe andrzejkowa a kto nie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 23:53 
Cytuj  
Panpol napisał(a):
CouRage napisał(a):
Tak w ogóle to dzisiaj znowu widziałem twojego ojca jak razem ze swoim indiańskim zespołem występował pod wejściem do metra.

No i jedyną rzeczą którą możesz rozkazać to swoim rodzicom, aby stworzyli razem z tobą oralny trójkąt zamknięty (ty robisz gałę ojcu, matka robi gałę tobie, a ojciec matce liże patelenkę).

No ok nawet jak Taunis sie nie wysilił umysłowo to jednak rodziny nie powinno sie ruszać. Przypomina mi to wszystkie żałosne texty"Twoja stara"...


Twoja stara przypomina ci zalosne texty.

A courage ma niezla wyobraznie, taki maly fantasta od incestu :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 23:57 
Cytuj  
ta chyba w psychiatrykach zaczeli instalowac internet :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 00:07 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
co sie dopierdoliles do chlopaka to indywidualna sprawa czy ktos wychodzi na zabawe andrzejkowa a kto nie


Tak, a ja wyśmiewam ten indywidualny wybór Taunis'a, a nawet nie tyle wyśmiewam tylko piszę, czym się różnimy. No i nie broń go tak, po co ?

Obejrzałem dzisiaj w TV chyba najgłupszy film w życiu i muszę dojść do siebie. (:

Ja ogólnie mam bogatą wyobraźnię, a do głowy Taunis'a trzeba jakoś dotrzeć, a nie jest moją winą, że jedyna droga prowadzi przez takie właśnie teksty, z których to nawet ja sam dumny nie jestem, a wręcz przeciwnie. Żeby z kimś rozmawiać na jego poziomie, trzeba do tego poziomu najpierw spaść, bo on na wyższy poziom się nie wdrapie, bo raczej nie jest intelektualnym alpinistą.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 00:46 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Widzisz Taunis, jedna z rzeczy którymi się różnimy to fakt, że w andrzejkową noc ja piję, tańczę, podrywam dziewczyny i uprawiam seks, a ty siedzisz jak ten frajer przed monitorem i odświeżasz forum by odpisać mi o dziesiątej w nocy. No i oczywiście jesteś idiotą o małym IQ, to też nas odróżnia.

Tak w ogóle to dzisiaj znowu widziałem twojego ojca jak razem ze swoim indiańskim zespołem występował pod wejściem do metra.

No i jedyną rzeczą którą możesz rozkazać to swoim rodzicom, aby stworzyli razem z tobą oralny trójkąt zamknięty (ty robisz gałę ojcu, matka robi gałę tobie, a ojciec matce liże patelenkę).


Najnizszym progiem obrazy i dowodem uposledzenie umyslowego jest objezdzanie kogokolwiek poslugujac sie zwrotami matki, ojca, rodziny.

Widzisz ja w Andrzejkowa noc pilem, potanczylem, poraz 100 poderwalem swoja zone (hehe!) i pouprawialem seks. A Ty idz obejrzyj swojego malego czy nie przypomina kalafiora oraz obejrzyj pyszczek czy nie masz opryszczki - po jakze bujnej nocy alfonsa z dziwkami.

Congrats dojrzalosci.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 00:51 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):

Najnizszym progiem obrazy i dowodem uposledzenie umyslowego jest objezdzanie kogokolwiek poslugujac sie zwrotami matki, ojca, rodziny.


Powinienes odroznic dowcipy typu "Yo momm..." czy "Twoja stara" od obrazy :) Tego typu zwroty sa humorystyczne a nie obrazliwe. Kto sie obraza za dowcipy jest zalosny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 00:56 
Cytuj  
Dobrze to idz pozartuj z rodzicami:

No i jedyną rzeczą którą możesz rozkazać to swoim rodzicom, aby stworzyli razem z tobą oralny trójkąt zamknięty (ty robisz gałę ojcu, matka robi gałę tobie, a ojciec matce liże patelenkę).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 01:07 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Aldatha napisał(a):
co sie dopierdoliles do chlopaka to indywidualna sprawa czy ktos wychodzi na zabawe andrzejkowa a kto nie


Tak, a ja wyśmiewam ten indywidualny wybór Taunis'a, a nawet nie tyle wyśmiewam tylko piszę, czym się różnimy. No i nie broń go tak, po co ?

Obejrzałem dzisiaj w TV chyba najgłupszy film w życiu i muszę dojść do siebie. (:

Ja ogólnie mam bogatą wyobraźnię, a do głowy Taunis'a trzeba jakoś dotrzeć, a nie jest moją winą, że jedyna droga prowadzi przez takie właśnie teksty, z których to nawet ja sam dumny nie jestem, a wręcz przeciwnie. Żeby z kimś rozmawiać na jego poziomie, trzeba do tego poziomu najpierw spaść, bo on na wyższy poziom się nie wdrapie, bo raczej nie jest intelektualnym alpinistą.


Ja się bawiłem z koleżanką z roku (plusy bycia na filologii gdzie srednia facetow to 1 na 100 :) ) i grupka znajomych , ale nie uwazam sie za lepszego od kogos kto siedzial przed kompem i ogladal jpegi , to sa teksty ponizej pasa i tacy ludzie zawsze maja za wysokie mniemanie o sobie , a ja raczej sie obracam wsrod takich co maja do siebie dystans bo sam mam do siebie i zycia dystans . Ja nie bronie Taunisa bo jest chyba dorosly i ma paluchy i mozg zeby pisac riposty na bordzie , tylko denerwuje mnie podejscie ludzi jak ty courage

Ojciec pochwal sie lepiej ile suczek cie obskakiwalo podobno leca na zonatych :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 18
Dołączył(a): 9.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 01:25 
Cytuj  
Przysięgam, w życiu jeszcze nie widziałem tak zakompleksionej osoby jak CouRage. Tyle fantazjowania, tyle znęcania się nad kimś, starając się sobie wmówić, że prezentuje się jakiś wyższy poziom intelektualny. Sam nie wiem czy te posty są śmieszne, czy smutne. Ale czytam z chęcią dalej! 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.