mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 14:01 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
lubię to się zabawiać z twoją starą. i spierdalaj już, albo pisz na temat


Piszę na temat, to nie jest już twój wątek tylko mój, a ja zmieniłem go tak, jak uznałem to za słuszne. Teraz to ty mi robisz tutaj off-topic.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 14:05 
Cytuj  
twój to będzie jak ci łaskawie na to pozwolę, a póki co kazałem ci wypierdalać, więc nie wiem co tu jeszcze robisz... twoja stara od razu robi co jej rozkażę - widać kiepsko cię wychowała.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 14:10 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
twój to będzie jak ci łaskawie na to pozwolę, a póki co kazałem ci wypierdalać, więc nie wiem co tu jeszcze robisz... twoja stara od razu robi co jej rozkażę - widać kiepsko cię wychowała.


Odreagowujesz swój kompleks niższości ? Chłopaki w szkole po raz kolejny uwalili ci stolca do torebki z drugim śniadaniem ?


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 14:56 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Odreagowujesz swój kompleks niższości ? Chłopaki w szkole po raz kolejny uwalili ci stolca do torebki z drugim śniadaniem ?


twoje fantazje nt. szkolnego zycia obcych ludzi to dosc wyrazny trop, pozwalajacy bezblednie ocenic co jest powodem twojeje frustracji i ton agresywnych flejmsow.
zjebku.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 15:02 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
twoje fantazje nt. szkolnego zycia obcych ludzi to dosc wyrazny trop, pozwalajacy bezblednie ocenic co jest powodem twojeje frustracji i ton agresywnych flejmsow.
zjebku.


Obrazek

No i już drugi raz kilka bananów chce mnie grupowo opierdolić ? Przecież już to przerabialiśmy, nie pamiętacie ?


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 15:12 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
No i już drugi raz kilka bananów chce mnie grupowo opierdolić ? Przecież już to przerabialiśmy, nie pamiętacie ?


nie pamietamy, krowi gniewie.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 15:43 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
nie pamietamy, krowi gniewie.


Ty możesz nie pamiętać, za krótko jesteś na tym forum. Nie wstyd ci tak się poniżać samemu i pokazywać swój in-game nick ?

Trochę wyszedłem z formy ostatnio, takie ścierwo odpierdala do mnie swoje harce, a ja się go pytam czy mu nie wstyd robić z siebie debila, ale już mi się nie chce jechać takich skurwieli jak on czy Taunis, no bo ile można ? Niedojeb nigdy nie zauważy swojego niedojebania, dlatego będzie zawsze wracał do mnie po to, aby go zmieszać z gnojem od nowa, co już po drugim czy trzecim razie może zrobić się nudne (dla was i dla mnie). Pierdolony WoW, jebana fabryka idiotów. Polacy nie powinni mieć prawa do gry w mmorpg'i (chyba, że za specjalną licencją), nie dość, że wstyd w świecie, to jeszcze wstyd w kraju, za graczy, jebanych warcraft'owych eunuchów, takich jak Ogar. Powinniście się odizolować, stworzyć swoje własne, chujowe forum gdzie taplalibyście się po zdeformowaną mordę w swoich umysłowych odchodach, nie wydzialając na polską scenę mmorpg całego tego toksycznego oparu produkowanego przez wasze niedorozwinięte mózgi. Powinniście zostać zmuszeni do stworzenia getta, cała ty niższa raso komputerowych graczy.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 15:56 
Cytuj  
To jest forum mmorpg i przychodza tutaj ludzie, ktorzy graja poczawszy od tego najgorszego WoW'a az po tibie.
Dzial pogawedki jest dla w/w uzytkownikow, ktorzy chca sobie porozmawiac nie tylko o grach, ale takze o innych zainteresowaniach.A dzial flame to dzial gdzie spelniaja sie karly umyslowe.A los chcial, ze ty tylko przesiadujesz we flames bo nie widze, abys sie udzialal na forum jakiejkolwiek z gier.
Jesli tak jest jak napisalem to spierdalaj na onet.Tam masz jasia smietane, mozesz sobie z nim polemizowac.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 16:04 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Trochę wyszedłem z formy ostatnio, takie ścierwo odpierdala do mnie swoje harce, a ja się go pytam czy mu nie wstyd robić z siebie debila, ale już mi się nie chce jechać takich skurwieli jak on czy Taunis, no bo ile można ? Niedojeb nigdy nie zauważy swojego niedojebania, dlatego będzie zawsze wracał do mnie po to, aby go zmieszać z gnojem od nowa, co już po drugim czy trzecim razie może zrobić się nudne (dla was i dla mnie). Pierdolony WoW, jebana fabryka idiotów. Polacy nie powinni mieć prawa do gry w mmorpg'i (chyba, że za specjalną licencją), nie dość, że wstyd w świecie, to jeszcze wstyd w kraju, za graczy, jebanych warcraft'owych eunuchów, takich jak Ogar. Powinniście się odizolować, stworzyć swoje własne, chujowe forum gdzie taplalibyście się po zdeformowaną mordę w swoich umysłowych odchodach, nie wydzialając na polską scenę mmorpg całego tego toksycznego oparu produkowanego przez wasze niedorozwinięte mózgi. Powinniście zostać zmuszeni do stworzenia getta, cała ty niższa raso komputerowych graczy.


jestes dla mnie inwalida umyslowym.
odpisuje na twoje uber posty gdy mam ochote sie chwilke posmiac.
potem o tobie zapominam, bo znaczysz mniej niz zero.
wieksza czesc forum traktuje cie podobnie.

teraz, kiedy mamy juz jasnosc, moge ci zyczyc milego dnia - znow spedzonego na owocnym flejmowaniu.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 16:19 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
jestes dla mnie inwalida umyslowym.
odpisuje na twoje uber posty gdy mam ochote sie chwilke posmiac.
potem o tobie zapominam, bo znaczysz mniej niz zero.
wieksza czesc forum traktuje cie podobnie.

teraz, kiedy mamy juz jasnosc, moge ci zyczyc milego dnia - znow spedzonego na owocnym flejmowaniu.


Sam się zacytuję, bo chyba nie dotarło:

CouRage napisał(a):
Niedojeb nigdy nie zauważy swojego niedojebania, dlatego będzie zawsze wracał do mnie po to, aby go zmieszać z gnojem od nowa, co już po drugim czy trzecim razie może zrobić się nudne (dla was i dla mnie).


Prawda jest taka, że to *wy* przychodzicie do *mnie*, a nie *ja* do *was*. I prawdą jest, że w większości przypadków to wy sami mnie prowokujecie, a nie ja was (są wyjątki). Nie musicie pisać we flame's (które jest śmietnikiem tego forum), nie musicie tego czytać, a jednak to robicie. Dlaczego ? Nie wiem. Widać polska natura awanturnika jest w większości z was, co jest typowe dla tego narodu przestępców nastawionego wrogo do wszystkiego, co istnieje.

Edit.

Zapomniałem dodać, że ten kto pierwszy odpisze pod tą wiadomością jest skończonym debilem i gejem.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 17:56 
Cytuj  
to ja :D


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 18:01 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
to ja :D


Tak, to ty.

Mówiłem ? I tak trochę czekałem na złowienie jakiegoś idioty, który nie mógł się powstrzymać przed napisaniem post'a.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 18:22 
Cytuj  
zrobiłem to dla twojej czystej satysfakcji. Cieszyles sie niczym dziecko ktore dostalo to co chcialo. Pisz dalej bo wieje nudą.


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 18:31 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
zrobiłem to dla twojej czystej satysfakcji. Cieszyles sie niczym dziecko ktore dostalo to co chcialo. Pisz dalej bo wieje nudą.


Dalej potwierdzasz sobą moje słowa, typowy self-own, jak zwykle zresztą. I najdziwniejsze jest to, że nawet nie chciałem cię flame'ować za bardzo.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 18:45 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
To jest forum mmorpg i przychodza tutaj ludzie, ktorzy graja poczawszy od tego najgorszego WoW'a az po tibie.
Dzial pogawedki jest dla w/w uzytkownikow, ktorzy chca sobie porozmawiac nie tylko o grach, ale takze o innych zainteresowaniach.A dzial flame to dzial gdzie spelniaja sie karly umyslowe.A los chcial, ze ty tylko przesiadujesz we flames bo nie widze, abys sie udzialal na forum jakiejkolwiek z gier.
Jesli tak jest jak napisalem to spierdalaj na onet.Tam masz jasia smietane, mozesz sobie z nim polemizowac.


Kurwa, to ze kał jest kretynem, to nie znaczy ze musisz pisac takie debilizmy alla "kolko rozancowe", zrobilo sie tak rozowo ze az ci torebke podaruje.

CouRage napisał(a):
Prawda jest taka, że to *wy* przychodzicie do *mnie*, a nie *ja* do *was*. I prawdą jest, że w większości przypadków to wy sami mnie prowokujecie, a nie ja was (są wyjątki). Nie musicie pisać we flame's (które jest śmietnikiem tego forum), nie musicie tego czytać, a jednak to robicie.


Nie rob sobie jaj. Kazdy pierwszy post w tamecie w ktorym sie wypowiadasz jest 100% zaczepka. Badz trollem i flamuj sobie ludzi, ale nie badz hipokryta. Jak nie to posprzataj po sobie, a potem pospierdalaj.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 18:52 
Cytuj  
Cytuj:
Niedojeb nigdy nie zauważy swojego niedojebania,


dostrzegam prawde w tym twierdzeniu.
dostrzegam rowniez ironie.

;D


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 18:53 
Cytuj  
I następni, keep going. Ilu jeszcze ?


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?


Ostatnio edytowano 3 gru 2007, 18:54 przez CouRage, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 18:53 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
I następny, keep going. Ilu jeszcze ?


Ja, wypierdalaj bo się robisz smutny już.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 18:58 
Cytuj  
Lol, więcej i więcej, zaraz się zatrzęsę z radości.

Sobtainer, Pieszczoch, drugi raz sam się zacytuję, bo chyba nie dotarło:

CouRage napisał(a):
Niedojeb nigdy nie zauważy swojego niedojebania, dlatego będzie zawsze wracał do mnie po to, aby go zmieszać z gnojem od nowa, co już po drugim czy trzecim razie może zrobić się nudne (dla was i dla mnie).


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 19:05 
Cytuj  
Ale ja mistrzu nie wracam do Ciebie, żeby Ci czymś dojebać bo wiem, że i tak żadne zdanie czy słowo do Ciebie nie dotrze, pierdolnięty intelektualisto który non stop flamuje w tym samym zjebanym temacie [zauważ, że omijam Twój nowy świat czyli ten topik z daleka]. Po chuj Ty to robisz wciąż? Ja Ci próbuje pokazać, jakim Ty zjebem jesteś który zaprzecza każdemu swojemu zdaniu tutaj.
Napisałeś i dopierdalałeś ludziom że naciskają F5 próbując Ci odpisać, a sam odpowiadasz jak kretyn na każdą zaczepkę.

Jak już wyżej napisałem, wypierdalaj bo się zrzygać już idzie od Twojego poziomu i od poziomu do którego zajebiści ludzie musieli zejść żeby z takim zjebem jak Ty rozmawiać. sio.


Ostatnio edytowano 3 gru 2007, 19:08 przez Sobtainer, łącznie edytowano 3 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.