mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 21:30 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Eee tam, dalej cytatu nie walneles jak niby bylem zmeiszany z blotem.


Prawdę mówiąc to w dupie mam to co napisałeś sobie o tym cytacie.

Zauważyłem, że im słabsze teksty, tym więcej gówien przychodzi, jak na przykład Yanglegend, Daedrael czy Ogar, a im lepsze tym więcej osób z "elity". Na tym przykładzie widać, że inteligencja przyciąga jedynie inteligencję na swoim poziomie.

Pieszczoch zawsze przychodzi, może chce mnie poderwać, jak tych swoich gejów, co mu piwa kupują ?


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 21:34 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
CouRage napisał(a):
I następny, keep going. Ilu jeszcze ?


Ja, wypierdalaj bo się robisz smutny już.


Jego Stara jst smutna.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 21:45 
Cytuj  
TheMan przyszedł, a to znaczy, że w którymś miejscu musiałem stoczyć się na samo dno.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 21:51 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
TheMan przyszedł, a to znaczy, że w którymś miejscu musiałem stoczyć się na samo dno.


Twoja stara stoczyła się na dno, w momencie Twojego nieplanowanego poczęcia.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 22:21 
Cytuj  
Dobra, kończę ten żałosny flame, uzbierało się tego trochę ponad dwie strony, zdecydowanie za dużo o ponad dwie strony. Jestem pewien, że te dywagacje znacznie obniżyły ogólny poziom całego forum, ale myślę, że z moją drobną pomocą nie upłynie dużo czasu, zanim poziom ten wzrośnie nad to, co było tutaj jeszcze wczoraj. Ot, taki odkryty przeze mnie i nie ulegający od długiego czasu zmianom trend, że im bardziej obniżyć w dowolnym czasie i miejscu poziom dyskusji, tym szybciej ogólny poziom wszystkich członków community będzie wzrastał.
Szkoda, że aż tyle osób nie wytrzymało i odpisywało mi z pulsującymi nadnerczami i żyłami na czole. Następnym razem, o ile postanowię znowu urządzić tutaj taki teatrzyk, powinni się bardziej zastanowić nad swoimi słowami, bo naprawdę sami się ośmieszają.

Daedrael, Yanglegend, Ogar i TheMan, możecie już opuścić ten dział, mam nadzieję, że nie zapaliłem w was tego ognia agresji, który będzie płonął i kierował wami do odpisywania tutaj na swoim standartowym i niskim poziomie. Jeżeli jednak tak się stało, to mogę się pocieszyć tym, że ogień ten, przypomina raczej ogień zapałki niż wnętrze gwiazdy i szybko zgaśnie.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?


Ostatnio edytowano 3 gru 2007, 22:31 przez CouRage, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 22:30 
Cytuj  
ale masz filmy człowieku.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 22:47 
Cytuj  
Jestem Rage, mam swój styl i swój cel. Nie odejdę do momentu kiedy ten cel nie zostanie osiągnięty. Uznam misję za wykonaną, kiedy będę mógł napisać dowolnie sprytną prowokację i nie uzyskam choćby jednej odpowiedzi lub kiedy rozmowy tutaj będą wyglądały jak te z początków istnienia mmorpg.pl (za którym bardzo tęsknię). Kiedy nadejdzie ten dzień poznacie moje imię, imię mesjasza. Będziecie zaskoczeni...i to bardzo.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 23:08 
Cytuj  
Zaczynam powaznie martwic sie o twoje zdrowie psychiczne ;[

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 23:11 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Jestem Rage, mam swój styl i swój cel. Nie odejdę do momentu kiedy ten cel nie zostanie osiągnięty. Uznam misję za wykonaną, kiedy będę mógł napisać dowolnie sprytną prowokację i nie uzyskam choćby jednej odpowiedzi lub kiedy rozmowy tutaj będą wyglądały jak te z początków istnienia mmorpg.pl (za którym bardzo tęsknię). Kiedy nadejdzie ten dzień poznacie moje imię, imię mesjasza. Będziecie zaskoczeni...i to bardzo.


Musze Ci przyznac racje , w porownaniu do roku 2002-2004 , mmorpg.pl w pogawedkach/flames przypomina trashcan :(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 23:12 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Jestem Rage, mam swój styl i swój cel. Nie odejdę do momentu kiedy ten cel nie zostanie osiągnięty. Uznam misję za wykonaną, kiedy będę mógł napisać dowolnie sprytną prowokację i nie uzyskam choćby jednej odpowiedzi lub kiedy rozmowy tutaj będą wyglądały jak te z początków istnienia mmorpg.pl (za którym bardzo tęsknię). Kiedy nadejdzie ten dzień poznacie moje imię, imię mesjasza. Będziecie zaskoczeni...i to bardzo.


jak dla mnie to jesteś zwyczajnym głąbem

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 23:12 
Cytuj  
Wszystko z nim w porządku. (; Potraktuj moją działalność tutaj jako, że tak powiem, eksperyment psychologiczny.

Aldatha napisał(a):
Musze Ci przyznac racje , w porownaniu do roku 2002-2004 , mmorpg.pl w pogawedkach/flames przypomina trashcan


Odszedł gdzieś klimat tego forum, który sprawiał, że każda z wizyt tutaj była przyjemnością. Teraz nie ma już klimatu, jest harmider, jak na bazarze.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?


Ostatnio edytowano 4 gru 2007, 14:23 przez CouRage, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 23:22 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Wszystko z nim w porządku. (; Potraktuj moją działalność tutaj jako, że tak powiem, eksperyment psychologiczny.


Chyba dissa na Ciebie nagram, bo experymentować to możesz ze starą.

Eat me!

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 23:41 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Jestem Rage, mam swój styl i swój cel. Nie odejdę do momentu kiedy ten cel nie zostanie osiągnięty. Uznam misję za wykonaną, kiedy będę mógł napisać dowolnie sprytną prowokację i nie uzyskam choćby jednej odpowiedzi lub kiedy rozmowy tutaj będą wyglądały jak te z początków istnienia mmorpg.pl (za którym bardzo tęsknię). Kiedy nadejdzie ten dzień poznacie moje imię, imię mesjasza. Będziecie zaskoczeni...i to bardzo.


Zmien leki ; o to raz.


Dwa - Skoro tak sie podniecasz piszac kazdy post i za kazdym razem dostajesz wzwodu odpisujac uzytkownikom ktorzy zagladaja na dzial Flames, to moze czas sie wybrac do seksuologa? Chyba ze to urazy z dziecinstwa... albo z czasow jak Ci ''wydawali'' dyplom? Wtedy raczej psychiatra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2007, 23:52 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Odszedł gdzieś klimat tego forum, który sprawiał, że każda z odwiedzin tutaj była przyjemnością. Teraz nie ma już klimatu, jest harmider, jak na bazarze.


Fabię czy to Ty? :lol:

Anyway, nikogo nie interesuje Twój płacz, że kiedyś tutaj było inaczej. Sam zacząłeś wyzywać ludzi od Twoich psów, więc idź do kąta, wypłacz się a jutro przyjdź tu z powrotem i rób z siebie dalej leszcza.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2007, 00:00 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Anyway, nikogo nie interesuje Twój płacz, że kiedyś tutaj było inaczej.


/signed

BA ! Pojde jeszcze dalej..... Ultima Online byla/jest do dupy !!!! Oneoneone111111 !!!!!

IMHO Rage to Huragan ktory dostal pierdolca neuronow i pisze z 4 kont naraz.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2007, 00:06 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Anyway, nikogo nie interesuje Twój płacz, że kiedyś tutaj było inaczej.


/signed

BA ! Pojde jeszcze dalej..... Ultima Online byla/jest do dupy !!!! Oneoneone111111 !!!!!

IMHO Rage to Huragan ktory dostal pierdolca neuronow i pisze z 4 kont naraz.


Bzdura, w odróżnieniu od rage-a Huragan jakby chciał coś powiedzieć to powiedziałby to z maina.
Huragan stworzył alta żeby uchodzić na alcie za "porządnego". Rage to alt żeby leczyć swoje kompleksy.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2007, 00:26 
Cytuj  
Ja tylko napisze, że to forum nauczyło mnie wiele od czasu jak tu jestem, a główną lekcją dla której tu jestem był World of Warcraft. Przełom 2005/2006 to były najlepsze tematy i najciekawszy czas w wowie imo. Nic tego nie przebije.
A dział Flames był dla mnie obcy, miałem w favor od razu przekierowanie na World of Warcraft. Ogólnie całe forum spadło, łącznie z WoW. Nikt się już nie wypowiada, bo nie ma o czym. Gra opadła dla ludzi z 2005/2006 tak samo jak to forum. Tyle.

Pamiętacie tematy BWL? MC? każdy się w nich wypowiadał, taktyki, spekulację, flexy na temat szybkiego czyszczenia, tiery 1 i 2. Gdzie to jest teraz? nic już nie ma, pogoń za czymś co jest non stop powielane. Do dupy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2007, 00:59 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja tylko napisze, że to forum nauczyło mnie wiele od czasu jak tu jestem, a główną lekcją dla której tu jestem był World of Warcraft. Przełom 2005/2006 to były najlepsze tematy i najciekawszy czas w wowie imo. Nic tego nie przebije.
A dział Flames był dla mnie obcy, miałem w favor od razu przekierowanie na World of Warcraft. Ogólnie całe forum spadło, łącznie z WoW. Nikt się już nie wypowiada, bo nie ma o czym. Gra opadła dla ludzi z 2005/2006 tak samo jak to forum. Tyle.

Pamiętacie tematy BWL? MC? każdy się w nich wypowiadał, taktyki, spekulację, flexy na temat szybkiego czyszczenia, tiery 1 i 2. Gdzie to jest teraz? nic już nie ma, pogoń za czymś co jest non stop powielane. Do dupy.

no, mi się też wydaje, że ostatnio poza tech boardem ludzie nie mają za bardzo o czym gadać :(


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 4 gru 2007, 01:05 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
]
no, mi się też wydaje, że ostatnio poza tech boardem ludzie nie mają za bardzo o czym gadać :(



bez obaw.
wyjdzie DFO, to forum znow ozyje!


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2007, 01:10 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
RufeN napisał(a):
]
no, mi się też wydaje, że ostatnio poza tech boardem ludzie nie mają za bardzo o czym gadać :(



bez obaw.
wyjdzie DFO, to forum znow ozyje!


nie zamierzam żyć wiecznie


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.