mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 09:00 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Czy ktos wreszcie zrozumie, ze jak tak bardzo wkurwiaja was jego teksty to musicie przestac na nie odpisywac?
Przeciez to jest kurwa starsze niz internerd chyba. Nie karm trolla to zdechnie.
Poczatkowo jak sie pojawil z powrotem to byl przez kilka dni ignorowany i myslalem, ze wszyscy oleja CouRage. Niestety, dalej ma z was pozywke do dalszego trollowania.
Gwarantuje. ze jesli nikt nie odpisze na jego nastepne kilka postow, to beda to ostatnie posty jakie napisze na tym forum.


Niektorzy sie nigdy nie naucza. Naucz sie z tym zyc :)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 11:03 
Cytuj  
przynajmniej przestaly leciec "twoja stara"


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 11:12 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
przynajmniej przestaly leciec "twoja stara"

To chyba twoja przestala leciec.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 11:36 
Cytuj  
a twoja skakac ? ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 11:37 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
a twoja skakac ? ;)


twoj stary to Rage :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 11:54 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Ashton napisał(a):
a twoja skakac ? ;)


twoj stary to Rage :]


twój kolega zyś przebiera się w damskie ciuszki i udaje elfa :]


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 12:03 
Cytuj  
Obrazek

Fakt czasem lubi napierdalanie Krzyzakow w gumowej zbroi :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 12:09 
Cytuj  
Z drugiej strony mamy udokumentowany wystep zysia biegajacego w czarnych rajtuzach po parku ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 12:20 
Cytuj  
btw na tej inscenizacji to wstep wolny? , znaczy sie mowisz ze chcesz ponakurwiac mieczem po hedach i juz? , czy musisz byc ze swoim osprzetem i byc fajnym ziomem z tawerny? :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 12:26 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
btw na tej inscenizacji to wstep wolny? , znaczy sie mowisz ze chcesz ponakurwiac mieczem po hedach i juz? , czy musisz byc ze swoim osprzetem i byc fajnym ziomem z tawerny? :]

GG jechac bez 'osprzetu", zreszta ty alda pewnie na samuraja chcialbys wyrwac ewentualne azjatki.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 12:50 
Cytuj  
zrob bimber, przynies kilka litrow i dostaniesz wejsciowke ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 14:47 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
btw na tej inscenizacji to wstep wolny? , znaczy sie mowisz ze chcesz ponakurwiac mieczem po hedach i juz? , czy musisz byc ze swoim osprzetem i byc fajnym ziomem z tawerny? :]

Ja ci wjazd zalatwie. Ale jak sobie wyobrazasz przyjechanie tam bez wlasnego osprzetu to nie wiem.
Ze co, wyjdziesz w samych gaciach jako bokserker? Czy ze ktos ci da?;]


A jak juz chcesz mi dojebac Asztonie, to wez cos wymysl konkretniejszego, bo to:
Ashton napisał(a):
a twoja skakac ? ;)

brzmi jak:
A nie, bo ty jestes glupi. <- made in przedszkole.


_________________
Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 15:14 
Cytuj  
...


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?


Ostatnio edytowano 26 gru 2007, 12:12 przez CouRage, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 15:41 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
O W CHUJ MEGA WIELKI POST KTOREGO SZCZOCH NIE PRZECZYTAL.


Dziendobry!

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 16:38 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Wiem, że są za mną, cały czas idąc po moich śladach od momentu, kiedy dowiedzieli się o moim istnieniu. Wyczuwam ich, za dnia widzę cienie tych istot, a nocą słyszę ich ciche odgłosy podróżujące razem z wiatrem. Nie będą spokojne dopóki mnie nie zniszczą, dopóki nie będą pewne, że już nigdy nie naruszę nietrwałej harmonii ich świata.
Idę teraz przez ogromną pustynię, kiedyś pełną życia i radości, a teraz wymarłą i okrytą śniegiem, gdzie nie ma już nic, poza otaczającym mnie horyzontem i niebem na którym świeci siedem słońc, a każde jest innego koloru. Jedno z nich jest większe i jaśniejsze od pozostałych, świeci granatowym blaskiem i sprawia, że monotonna rzeczywistość przybiera jednakowy kolor, w każdym miejscu i w każdym czasie.
Po wielu dniach wędrówki ujrzałem w oddali delikatną poświatę ogniska i postanowiłem to sprawdzić. Na miejscu zobaczyłem dwóch mężczyzn. Jeden z nich był ogarnięty ekstatycznym szałem, nie dostrzegł mojego przybycia, a drugi popatrzył na mnie przez chwilę, ale wrócił do czynności, którą wykonywał. Widok, który ujrzałem zaintrygował mnie, musiałem się dowiedzieć czym jest ten falliczny rytułał. Człowiek, który spojrzał na mnie lizał po fosie swojego kompana !
- Witam - zapytałem nie otrzymując odpowiedzi.
Musiałem użyć siły. Kopnąłem swoim ciężkim, wojskowym butem liżącego mężczyznę w twarz. Szkarłatna krew i kawałki zębów opadły na zimne podłoże, tworząc makabryczne obrazy, które nigdy nie zawisną w żadnej galerii.
- Witam - powtórzyłem pytanie - Jak masz na imię ?
- Jestem Taunis - odpowiedział po chwili, kiedy już przestał pluć swoją krwią.
- Dlaczego liżesz fosę temu człowiekowi ? Odpowiedz mi, proszę. - poprosiłem grzecznie.
- To jest dawny rytuał, każdy syn w mojej rodzinie kiedy skończy osiemnaście lat ma obowiązek oralnego oczyszczenia odcinka łączącego jajka z odbytem u swojego ojca. Ta tradycja jest starsza niż jakakolwiek monoteistyczna religia. Pozwól mi, proszę, ukończyć moją inaugurację wejścia w dojrzały wiek. - powiedział Taunis i wrócił do swojej pracy.
Ludzie mają dziwne zwyczaje, pomyślałem, przecież to jest niehigieniczne. I te kawałki włosów z zaschniętymi kawałkami kału, potocznie zwane bizonami, nieustannie wypadające mu z ust...
Musiałem ruszyć dalej, nie mogłem zostać długo w jednym miejscu, bo mogli mnie dogonić. Ich instynkt był nie do powstrzymania, byli zwierzętami, stadem.
Moja droga wiodła przez tajemniczy sad, w którym rośnie dziewiećdziesiąt osiem drzew. Zawsze tyle samo, kiedy jedno umiera rodzi się następne. Tak jest od zawsze i nikt nie wie dlaczego tak się dzieje. Jest to jedna z tajemnic tego dziwnego świata do którego wkroczyłem dawno temu. Musiałem uważać, ponieważ w gaju, który miałem przemierzyć żył stwór o imieniu Mirtul i istniało prawdopodobieństwo, że będę zmuszony do walki z nim.
Dotarłem na skraj tego mrocznego lasu i zachwyciłem się widokiem potężnych drzew, sięgających samego nieba i zakrywających wszystkie siedem słońć. Wewnątrz panowała ciemność i wiedziałem, że nie obejdę się bez mojej latarki. Po raz ostatni sprawdziłem swoją broń, dwa pistolety maszynowe. Sto trzydzieści naboi na magazynek, cztery magazynki, razem pięciuset dwudziestu przyjaciół zimnych jak ołów z którego są wykonani, zimnych jak moje serce i wiernych do śmierci. Byłem gotowy i wszedłem w mrok...


hahahha, popierdolony człowieku. Masz tak nasrane w bani jak niejeden "gnojowóz".

*

Posty: 186
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 17:08 
Cytuj  
CouRage streść ten post wyzej bo mi sie czytać nie chce ;\

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 17:15 
Cytuj  
badziOo napisał(a):
CouRage streść ten post wyzej bo mi sie czytać nie chce ;\


Ja Ci strzeszczę:

No więc zacznę od tego, że kałrejdż wstąpił do zakonu Analnej Przestrzeni.
Gdy jego matka o tym się dowiedziała, natychmiast zawiadomiła jego starego, który w chwili rozmowy telefonicznej z nią dostawał pejczem po pośladkach. Po powrocie do domu, kał rejdż ze swoim nowym internetowym przyjacielem postanowił pouczyć się penetracji ustnej z domieszką lekkich orgazmów.

Po całym zajściu dowiedział się, że to był tylko sen i płakał, że to nie dzieje się na prawdę.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 17:22 
Cytuj  
No to streszczenie juz mamy.
A kto wtylumaczy o co chodzi?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 17:26 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
No to streszczenie juz mamy.
A kto wtylumaczy o co chodzi?


courage napisał coś w rodzaju anonsu


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 186
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 6 gru 2007, 17:44 
Cytuj  
Jego chłopak nie jest zazdrosny?;>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.