mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 349  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:16 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Do ciebie mu daleko.


Idz pisać w pogawędkach o dobrym filmie.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:17 
Cytuj  
Nie bede wklejal calych tektow bo sie zrobi syf...
Chcesz przejzec kilka jego piosenek to wejdz na:
http://muzyka.onet.pl/43874,teksty.html

Polecam "Kochana Polsko" ale ogolnie cala jego tworczosc jest super.

Kawalek "Co się u nas dzieje" tez jest dobry, o.s.t.r spiewa tam cala prawde o polski hip-hopie


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:23 
Cytuj  
nie czytalem tych wszystkich chujowych postow powyzej, ale widac ze panowie sluchaja rapu max 6lat, jeden sie jara jak szczypior, ze bedzie nagrywal featuringa, drugi napierdala mega punchliny rymowane na koncówki i to jeszcze czasowników, trzeci, chuj wie czy nie jeden z powyzszych, uwaza, ze OSTR jest najlepszym polskim raperem hahaha.
Kurwa w Polsce nie ma już dobrego, legalnego hip-hopu, weterani jak OSTR, Tede, Gural, Peja to jeden wielki regres i chujowe tracki. Jeżeli można mowic o dobrych wykonawcach na poziomie to tylko Smark, Tetris, VNM, Jimson, Wankej, Jot - kazdy z podziemia, jestem ciekaw czy znacie kogos z nich oprocz Tetrisa jako freestylowca. Żaden z nich nie poleci w telewizji ani radiu, a nagrywa tracki rozpierdalajace stylowo wszystkich z legala. Półki z polskim hip-hopem w sklepach to obecnie jeden wielki wstyd.

ELO JOŁ RAPERY


Posty: 3
Dołączył(a): 6.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:24 
Cytuj  
Co wy wogole wiecie o dissach ja z kolesiem nagrywam kawalki ostatnio nagralismy sobie jednego i mysle ze on jest dobry wiec wiecie nie kozaczci tutaj zbytnio bo to wam nic nie da

A popieram kkkk20 on ma racje kozaczycie jak nie wiem co ;)

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:27 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
nie czytalem tych wszystkich chujowych postow powyzej, ale widac ze panowie sluchaja rapu max 6lat, jeden sie jara jak szczypior, ze bedzie nagrywal featuringa, drugi napierdala mega punchliny rymowane na koncówki i to jeszcze czasowników, trzeci, chuj wie czy nie jeden z powyzszych, uwaza, ze OSTR jest najlepszym polskim raperem hahaha.
Kurwa w Polsce nie ma już dobrego, legalnego hip-hopu, weterani jak OSTR, Tede, Gural, Peja to jeden wielki regres i chujowe tracki. Jeżeli można mowic o dobrych wykonawcach na poziomie to tylko Smark, Tetris, VNM, Jimson, Wankej, Jot - kazdy z podziemia, jestem ciekaw czy znacie kogos z nich oprocz Tetrisa jako freestylowca. Żaden z nich nie poleci w telewizji ani radiu, a nagrywa tracki rozpierdalajace stylowo wszystkich z legala. Półki z polskim hip-hopem w sklepach to obecnie jeden wielki wstyd.

ELO JOŁ RAPERY



Bredzisz!!!!!!! O.S.T.Ry to jeden z najlepszych MC w tym kraju, ale i tak nie robi prawdziwego rapu.

Dzisiejsze Molesty, Pejki i gurale to czysta komercja, a prawdziwe grupy to tylko podziemie.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:28 
Cytuj  
"Krolem w polskim Hip-Hopie i dissach jest O.S.T.R i poki co nikt mu nie dorowna"

hahahahaha kurwa w jakich dissach, przeciez OSTR nigdy nie nagral zadnego dissa, a battli freestylowych mial moze z 5, na ktorych rozpierdalal jakis 17-latkow co srali w gacie, ze w ogole weszli na scene.
Lubie w chuj ostrego, jest z mojego osiedla, mam jego dawne plyty na oryginale, ale kurwa, liczba jego meskich, nastoletnich grouppies jest porazajaca, zwlaszcza ze od Jazzu w wolnych chwilach jest coraz gorszy

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:31 
Cytuj  
A w ogole to sobie przypomnialem, ze mam znajomego, ktory jest jakims uber fristajlowcem.
Nazywa sie Rufin i kiedys wygral jakis konkurs w sali kongresowej. Elo. Yo.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:36 
Cytuj  
rufin jest słaby, ale piona za to ze wiesz co to SzSz :)


Posty: 3
Dołączył(a): 6.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:37 
Cytuj  
WinterS ty chyba nie wiesz co mowisz !!!!! Jak nie wiesz co O.S.T.R nagrywa wiec sie nie odzywaj wogole bo to co ty tu piszesz to zaczyna robic sie smieszne i to nawet bardzo !!!!! Pozdrowienia Dla kkkk20 ;)

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:40 
Cytuj  
wypierdalaj gimbusie, szkoda mi na ciebie słów, mozemy pogadac za 3lata, ale do tej pory to zdazysz zmienic swoj styl i ZaJaFke 5 razy

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:40 
Cytuj  
Te-tris dobry. Smarki, jest naprawde dobry, ale niektore produkcje to ee nie fajnie. VNM nie trawie. Jimson neutralny. Podobaly mi sie tez produkcje typu muzykamiast.pl. Szybki szmal hmm mieszane uczucia...

a co do komercji, to nie mam az tak nic przeciwko, wiadomo, ze kazdy chce miec wiecej hajsu. No chyba, ze ktos zaczyna wypuszczac byle gowno byle na tym zarobic.

OSTR nie slyszalem zadnego jego dissu, pokojow nastawiony czlowiek, zreszta malo kto by chcial z nim zadzierac, raczej wola wspolpracowac.


_________________
.


Ostatnio edytowano 6 sty 2008, 20:45 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:42 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
rufin jest słaby, ale piona za to ze wiesz co to SzSz :)

No ale wygral konkurs, right?
Inna sprawa, ze nigdy nie slyszalem go.

A zupelnie inna, ze kompletnie sie na tym nie znam.


_________________
Obrazek

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:45 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
przeciez OSTR nigdy nie nagral zadnego dissa


Racja, ale to że wyszedł z podziemia po hajs na rapie to jest błędem.

Cytuj:
battli freestylowych mial moze z 5, na ktorych rozpierdalal jakis 17-latkow co srali w gacie


5? Trochę więcej... I nie z dzieciakami bo z Tetriss'em się Battlował.


Cytuj:
Lubie w chuj ostrego, jest z mojego osiedla


Założę się, że nigdy OSTR'ego na oczy nawet nie widziałeś.


Posty: 3
Dołączył(a): 6.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:51 
Cytuj  
WinterS ty chyba nie wiesz co piszesz ja mam juz 20 lat i chyba wiem co pisze a ty ile masz ja widac po tym co piszesz to daje ci z 15 lat wiecej nie bo przeciez dorosly czlowiek nie pisze takich glupot gosciu pamietaj !!!!

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:55 
Cytuj  
Cytuj:
Łoona to imo pozer na maksa... coz ale niektorzy delektuja sie prawdziwym Hip-Hopem a niektorzy wola Hiphopolo


Ale ty bredzisz, własnie Łona to przeciwieństwo pozera, nie pisze piosenek o tym jak to baka z ziomami gibony na osiedlu, nigdy nie ukrywa że ta cała cała polska scena hip-hopowa go śmieszy. Nawet czytałem kiedyś w wywiadzie że nie uważa sie za hip hopowca, po prostu robi taką a nie inną muzyke, nie wiem więc na co "pozuje" bo gdybyś nie wiedział od tego słowa pochodzi "pozer".

Po za tym ma naprawde świetne, inteligentne teksty ze sporą dozą humoru i ironii. Gdyby za tworzenie tekstów hip hopowych wzieli sie ludzie którzy mają chocby troche talentu a nie półgłowki które potrafią pisac tylko o paleniu, jak to nienawidzą policji i jak fajnie sie baunsuje z dupeczkami to może dało by sie tego słuchać.

Jak dla mnie prawdziwy HH to stara molesta (skandal) stary kaliber, początki WYP3, 3 x-clan, ci co są teraz mogą im co najwyżej buty czyścić. Kiedyś troche słuchałem, teraz wtydze sie tego przez to jak wygląda obecna scena HH.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 20:57 
Cytuj  
WinterS znawca wszystkiego... Czy ci sie to podoba czy nie Rap zaczal sie tak na powaznie od Liroya... Wczesniej byla tylko old school ktorej tak naprawde nikt nie wydawal i nie kupowal...

Nie wyskakuj mi z jakimis pionkami ktorych nikt nie zna, skoro sa tacy dobzi niech wydadza plyte badz chociaz wrzuca jakas muze na neta... Bo gwarantuje ci ze sa jeszcze w Polsce prawdziwy smakosze Hip-Hopu...

Chociazby Hemp Gru... wskaz mi palcem gdzie tam jest komercha, bo chyba nie myslisz ze jak ktos wydal plyte jest odrazu "komercyjny"??

Pozatym jak rozmawiac z kims kto nie czyta poprzednich postow, to tak jak by walic glowa w mur...

W jednym sie z toba zgodze ostatnia plyta O.S.T.R byla troche komercyjna i denna... Dlatego juz o nim nie slychac...

Pokaz mi chociaz w necie tworczosc tych elO ziomow z podworka co wymieniles


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 21:03 
Cytuj  
TheMan napisał(a):

Czekamy na twoją lirykę, panie z molesty.



nie zajmuje sie Pisaniem elo rymów na forum ...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 21:06 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Nie wyskakuj mi z jakimis pionkami ktorych nikt nie zna, skoro sa tacy dobzi niech wydadza plyte badz chociaz wrzuca jakas muze na neta... Bo gwarantuje ci ze sa jeszcze w Polsce prawdziwy smakosze Hip-Hopu...

slabo szukasz, alo wiesz, i to nie pionki tylko oni klada spora czesc polskiej sceny na lopatki.

http://pl.wikipedia.org/wiki/TeTris_%28raper%29 - tetris
Smarki Smark ma za soba chyba z 3 produkcje, czesto goscinnie.
Jimson conajmniej jedna plyta jak i zreszta kazdy z wymienionych przez WinterSa, dostepne w sieci.

A i chyba zapomnieliscie o Eldo ( http://youtube.com/watch?v=ixOzL6od-As - nowa plytka grammatika w sumei warta uwagi), bo to moim zdaniem koles ktory ma najinteligentniejsze teksty, no moze Łona konkurent spory. Jeszcze gdzies tam Fisz jest, ale nie tworzy czysto rapu.

No a Gurale dla mnie tez sa ok, w koncu bragga.

http://youtube.com/watch?v=iYBZzO7Euro - Smarki - Kawałek o Życiu
http://youtube.com/watch?v=xOrBi_IGIC4 - Kawalek o Rapie
http://youtube.com/watch?v=6qJKEkjEi5M - szybkie szmale z onarem, (razem z Onarem to dla mnie minus) ;)
i wiele innych do znalezienia chocby na youtubie.


_________________
.


Ostatnio edytowano 6 sty 2008, 21:14 przez Highlander, łącznie edytowano 3 razy
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 21:08 
Cytuj  
http://alien1908.wrzuta.pl/audio/faNOFw ... gadaj_tyle

Porownaj tworczosc łony... i hemp gru. Znawcy odrazu rozpoznaja prawdziwy rap...

Łona spiewa tak jakby ktos mu kija w dupe wlozyl, jego glosik piskliwy nie nadaje sie do rapu a teksty sa naprawde denne (jak ktos napisal wczesniej, ironiczne??)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 21:10 
Cytuj  
A hemp Gru nagrywa gowna typu "nienawisc" pod publiczke malym chlopczykom co sie CHWDP jaraja. Zostaw Łone, jesli nie rozumiesz.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 349  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.