mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2007, 13:09 
Cytuj  
gg


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 01:42 
Cytuj  
dzwonie na fbiiiii!!1

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 13:12 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
e no sam bym sobie kupil kilka japonskich 10 latek gdyby bylo niewolnictwo i zniesli przy okazji karanie za pedofilie ;)


jak czytam tego smiecia, to mnie nachodzi ochota na popelnienie ohydnego morderstwa za pomoca zardzewialych grabi.


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 14:01 
Cytuj  
Duven napisał(a):
Ashton napisał(a):
e no sam bym sobie kupil kilka japonskich 10 latek gdyby bylo niewolnictwo i zniesli przy okazji karanie za pedofilie ;)


jak czytam tego smiecia, to mnie nachodzi ochota na popelnienie ohydnego morderstwa za pomoca zardzewialych grabi.


Zrob sobie jeszcze raz test na IQ za 18 zeta to moze zczaisz emotikonke na koncu posta Ashtona.


_________________
Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 14:09 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Zrob sobie jeszcze raz test na IQ za 18 zeta to moze zczaisz emotikonke na koncu posta Ashtona.



Trochę się wkurwiłem, bo zrobiłem sobie ten test, ale nie będę płacić 18 za takie gówno, jak za 25 chyba mam test MENSA, który jest moim zdaniem bardziej wiarygodny, co nie zmienia faktu, że MENSA to organizacja dla ludzi z małymi penisami, którzy chcą dowartościować się swoją inteligencją.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?


Ostatnio edytowano 24 gru 2007, 16:33 przez CouRage, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 16:06 
Cytuj  
przykro mi Kałrejdż :cry: ,ale możesz spróbować sie dowartościować swoją inteligencją.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 13:50 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Duven napisał(a):
Ashton napisał(a):
e no sam bym sobie kupil kilka japonskich 10 latek gdyby bylo niewolnictwo i zniesli przy okazji karanie za pedofilie ;)


jak czytam tego smiecia, to mnie nachodzi ochota na popelnienie ohydnego morderstwa za pomoca zardzewialych grabi.


Zrob sobie jeszcze raz test na IQ za 18 zeta to moze zczaisz emotikonke na koncu posta Ashtona.


Tak czy owak, żart niesmaczny imho. Po prostu w złym guście.

Na onecie też o tym kiedyś było, a ponadto:
http://www.sprawiedliwyhandel.pl/artyku ... pilki.html

Wiem, wiem taki jest świat. Ale to nie są żarty.


_________________
O.o

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 22:45 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Duven napisał(a):
Ashton napisał(a):
e no sam bym sobie kupil kilka japonskich 10 latek gdyby bylo niewolnictwo i zniesli przy okazji karanie za pedofilie ;)


jak czytam tego smiecia, to mnie nachodzi ochota na popelnienie ohydnego morderstwa za pomoca zardzewialych grabi.


Zrob sobie jeszcze raz test na IQ za 18 zeta to moze zczaisz emotikonke na koncu posta Ashtona.


Czemu sie tak oburzasz ? nikt ci nie kazal placic za ten test :<

anyway, ciekaw jestem ile losi tutaj dalo sie nabrac


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 14:50 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Zrob sobie jeszcze raz test na IQ za 18 zeta to moze zczaisz emotikonke na koncu posta Ashtona.



Trochę się wkurwiłem, bo zrobiłem sobie ten test, ale nie będę płacić 18 za takie gówno, jak za 25 chyba mam test MENSA, który jest moim zdaniem bardziej wiarygodny, co nie zmienia faktu, że MENSA to organizacja dla ludzi z małymi penisami, którzy chcą dowartościować się swoją inteligencją.


jesteś ostatnim głąbem. wkurwiles sie bo ci test nie pokazal wyniku ktory chciales poznac, twierdzisz ze mensa robi wiarygodniejsze testy, a jednoczesnie ze to organizacja dla ludzi z malymi penisami. zastanow sie gdzie ty jestes w tym wszystkim.

poza tym masz blade pojecie o mensie i jej czlonkach. jak ktos sie probuje dowartosciowac to mu sie to najczesciej nie udaje, bo tylko 1 na 50 ludzi ma IQ powyzej 148. ci ktorzy maja takie i wyzsze sa najczesciej tego swiadomi i juz wystarczajaco dowartosciowani, a test robia zeby zweryfikowac mniemanie o sobie.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 15:46 
Cytuj  
kurwa chcialem sobie zrobic test i oczywiscie trafilem na ten za 18zl ;p
eh poddaje sie na wstepie widocznie jestem glupi ;]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 20:18 
Cytuj  
Żeby nie było, że tylko Rage taki 'mondry' sam tez puscilem swoje wypociny na fantastyke.pl

http://www.fantastyka.pl/forumfantastyki/viewtopic.php?f=10&t=33&start=2100

Jednak ze względu ze jest to 'troszke' dluzsze nie czekam na rychla recenzje:]


_________________
Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 22:19 
Cytuj  
Taunis, jesteś głupi i nie chce mi się z tobą rozmawiać, chodzisz za mną z misją poniżenia mojej osoby, ale ja mam cię w dupie, tak jak reszta tego forum ma w dupie ciebie i mnie i wszystkich innych, a to community istnieje, bo wszyscy drapią się po jelicie grubym od wewnętrznej strony, ot takie niefizyczne, symbiotyczne splecenie przyciągające ludzi uważających się nawzajem za ironiczne repliki siebie samych, a siebie samych za stworzenia intelektualnie doskonałe, przemieszczające się jak boskie istoty ponad najwyższymi szczytami inteligencji.

Ja usunąłem swoje opowiadania z obu forów, bo uznałem, że takie perełki nie będą leżeć w tym szambie.

kozas15, jak mam być z tobą szczery to czytało mi się ciężko twój tekst, głównie z powodu rażącej swoją nieudolnością techniki, dziwnej stylizacji i niedoskonałości językowych (rozumiem, że specjalnie w ten sposób konstruowałeś zdania i wiem, co chiałeś osiągnąć, ale nie wyszło ci, przykro mi). Przekleństwa są komiczne (jednego tylko kurwa nie mogę zrozumieć; koniec smyrania się po fiutach; kurwa, nie było mowy o żadnym gównianym alarmie! Wiedziałem, że nie można ufać żadnemu z tych świrów. Dobra, Godwin, zobaczmy w co ześ się wpierdolił; i tym podobne, chociaż ja ogólnie nie lubię rzucania mięsem w literaturze, raz na jakiś czas mogą pojawić się, bo budują jakieś emocje, ale jak tekst przypomina wypowiedź pana Łysego z kamienicy numer 3 to czuję niesmak). Wyraźnie widać też u ciebie duży wpływ gier komputerowych, co dla mnie też jest cechą negatywną.

Daję ci 2/10, jeden punkt za długość i włożoną pracę (chociaż mogłeś poprawić bardziej), drugi na zachętę, bo nie dostaniesz dużo lepszych opinii niż moja. Chciałem dać ci jeden punkt za fabułę, ale uznałem, że jest zbyt sztampowa i mało oryginalna.

Nie będę oceniał cię dokładniej, bo zrobi to ktoś na forum fantastyka.pl (po to tam umieściłeś swoje dzieło), a mi się nie chce wyszukiwać wszystkich błędów, jestem perfekcjonistą i mogłoby to zająć za dużo czasu, biorąc pod uwagę długość opowiadania.

Powiedz mi tylko, co to znaczy ?

Do kompletu skórzany pasek i dwie giwery. Dwa rewolwery, z wygrawerowanymi 'imionami' Fobos i Deimos. Dostałem je kiedyś od pewnego podróżnika, któremu pomogłem odpędzić się od dzikich zwierząt. Niestety przygodę tę przypłacił życiem.

To uratowałeś go czy nie, a jak umarł to w jaki sposób dał ci broń ?

-Wiec po chuj żeście mnie wplotli w to gówno.

Po chuj to ma krasnolud brodę, nie mogłem się powstrzymać.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 22:29 
Cytuj  
CouRage napisał(a):

-Wiec po chuj żeście mnie wplotli w to gówno.

Po chuj to ma krasnolud brodę, nie mogłem się powstrzymać.


Twoja stara też ma brodę, nie mogłem się powstrzymać.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 22:32 
Cytuj  
Po co tyle enterow w opowiadaniu :[

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 22:32 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Taunis, jesteś głupi i nie chce mi się z tobą rozmawiać, chodzisz za mną z misją poniżenia mojej osoby, ale ja mam cię w dupie, tak jak reszta tego forum ma w dupie ciebie i mnie i wszystkich innych, a to community istnieje, bo wszyscy drapią się po jelicie grubym od wewnętrznej strony, ot takie niefizyczne, symbiotyczne splecenie przyciągające ludzi uważających się nawzajem za ironiczne repliki siebie samych, a siebie samych za stworzenia intelektualnie doskonałe, przemieszczające się jak boskie istoty ponad najwyższymi szczytami inteligencji.

Ja usunąłem swoje opowiadania z obu forów, bo uznałem, że takie perełki nie będą leżeć w tym szambie.

kozas15, jak mam być z tobą szczery to czytało mi się ciężko twój tekst, głównie z powodu rażącej swoją nieudolnością techniki, dziwnej stylizacji i niedoskonałości językowych (rozumiem, że specjalnie w ten sposób konstruowałeś zdania i wiem, co chiałeś osiągnąć, ale nie wyszło ci, przykro mi). Przekleństwa są komiczne (jednego tylko kurwa nie mogę zrozumieć; koniec smyrania się po fiutach; kurwa, nie było mowy o żadnym gównianym alarmie! Wiedziałem, że nie można ufać żadnemu z tych świrów. Dobra, Godwin, zobaczmy w co ześ się wpierdolił; i tym podobne, chociaż ja ogólnie nie lubię rzucania mięsem w literaturze, raz na jakiś czas mogą pojawić się, bo budują jakieś emocje, ale jak tekst przypomina wypowiedź pana Łysego z kamienicy numer 3 to czuję niesmak). Wyraźnie widać też u ciebie duży wpływ gier komputerowych, co dla mnie też jest cechą negatywną.

Daję ci 2/10, jeden punkt za długość i włożoną pracę (chociaż mogłeś poprawić bardziej), drugi na zachętę, bo nie dostaniesz dużo lepszych opinii niż moja. Chciałem dać ci jeden punkt za fabułę, ale uznałem, że jest zbyt sztampowa i mało oryginalna.

Nie będę oceniał cię dokładniej, bo zrobi to ktoś na forum fantastyka.pl (po to tam umieściłeś swoje dzieło), a mi się nie chce wyszukiwać wszystkich błędów, jestem perfekcjonistą i mogłoby to zająć za dużo czasu, biorąc pod uwagę długość opowiadania.

Powiedz mi tylko, co to znaczy ?

Do kompletu skórzany pasek i dwie giwery. Dwa rewolwery, z wygrawerowanymi 'imionami' Fobos i Deimos. Dostałem je kiedyś od pewnego podróżnika, któremu pomogłem odpędzić się od dzikich zwierząt. Niestety przygodę tę przypłacił życiem.

To uratowałeś go czy nie, a jak umarł to w jaki sposób dał ci broń ?

-Wiec po chuj żeście mnie wplotli w to gówno.

Po chuj to ma krasnolud brodę, nie mogłem się powstrzymać.



Eeeee.
JAk masz go w dupie, to po cholere wysrales takiego posta?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 22:36 
Cytuj  
Nie wiedzieliscie, CouRage jest jak moj piesek przybiegnie od razu gdy napisze posta.

Edit i to

Cytuj:
Do kompletu skórzany pasek i dwie giwery. Dwa rewolwery, z wygrawerowanymi 'imionami' Fobos i Deimos. Dostałem je kiedyś od pewnego podróżnika, któremu pomogłem odpędzić się od dzikich zwierząt. Niestety przygodę tę przypłacił życiem.

To uratowałeś go czy nie, a jak umarł to w jaki sposób dał ci broń ?


Łopatologicznie- widzę goscia, atakują go wilki, pomagam gościowi, on zdycha po jakimś czasie od odniesionych ran ale wcześniej daje mi broń.


_________________
Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 22:38 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Eeeee.
JAk masz go w dupie, to po cholere wysrales takiego posta?


Żeby go osrać i lubię pisać w języku polskim, więc każda okazja jest dobra.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 22:41 
Cytuj  
O ile tekst CouRage byl pod wzgledem warsztatu i pomyslu na poziomie niezlego liceum, o tyle kozas to poziom gimnazjum, nie dalem rady do konca doczytac. :/ Co prawda warsztatu mozna sie nauczyc, ale to ciagle malo.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 23:00 
Cytuj  
Łopatologicznie- widzę goscia, atakują go wilki, pomagam gościowi, on zdycha po jakimś czasie od odniesionych ran ale wcześniej daje mi broń.

Lopata to mozna sie jebnac.
Wyjebuj cpunie z przymruzonymi oczyma z bratem w tle.

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2008, 01:41 
Cytuj  
kalrejdz po 1 zdaniu przetalem czytac PISZ KRÓCEJ


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.