mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 22:00 
Cytuj  
Razoth napisał(a):


Wprost zajebisty... Masz cos do mnie to wal a nie poslugujesz sie tym blaznem ragem... :roll:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 22:12 
Cytuj  
Rage jak to ma byc rap to masz potancz w teledysku z kolegami BREKDENCA
http://de.fishki.net/picsw/122007/29/myaso/3/3.swf


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 22:18 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):

Wprost zajebisty... Masz cos do mnie to wal a nie poslugujesz sie tym blaznem ragem... :roll:


Szczerze mówiąc, to jesteś mi obojętny. Stwierdzam tylko, że jego pierwszy tekst w Ivonie był lepszy, taki płynny rym za rymem i dobrze parodiuje płytkość tekstów "hiphopoffych". A to o kim jest, ma dla mnie znaczenie drugorzędne.

Zaczątki paranoi prześladowczej?

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 23:01 
Cytuj  
Ja tam jestem zadowolony ze swojej zabawy z Iwoną, chociaż drugie dzieło jest słabe (ale mnie i tak bawią moje teksty, a chciałem wcisnąć freestyle żeby zobaczyć jak wyjdzie z muzką), a z efektu mojej pierwszej piosenki jestem nawet ucieszony, bo wyszło mi całkiem dobrze, jak na rap z dziesięcioletnim podkładem i głosem z syntezatora. (;

Pamiętajcie, że to są tylko żarty, bo mam wrażenie, iż niektórzy myślą inaczej.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 23:22 
Cytuj  
Zabawa slowami fajna, ale szczerze mowiac w drugim nagraniu dales troche ciala bo za glosno jest ustawiona muzyka i ledwo slychac teskt. Nie wiem jak inni ale ja mam problemy zeby uslyszec tekst.
EDIT: komentarz Thamana na wrzucie przy ragesong miazdzy.


_________________
nie lubie konserw

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 23:49 
Cytuj  
czekam na teledysk! Jestem twoim idolem!


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 11:46 
Cytuj  
A czy Rejdż o tym wie ? :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 14:56 
Cytuj  
Utworek i tekst lepszy niż 95% obecnie na rynku. Masz możliwości, choć pewnie nigdy nie bedzie Ci dane ich wykorzystać, poza to forum.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 20:41 
Cytuj  
Powtórzę jeszcze raz, że wasza opinia na temat mojej twórczości tyle mnie interesuje, co informacja na jakiej łącznej przestrzeni rozeszły się moje wczorajsze bąki.

Ja tworzę dla siebie i tylko dla siebie...i wiem teraz, że większą przyjemności odczuwałem pisząc i kończąc pisanie trzeciej części opowiadania, niż tworząc moją pierwszą piosenkę. Pisanie tekstów daje mi więcej satysfakcji, aniżeli pisanie słów do rapowego utworu, dlatego, gdybym miał do wyboru zostać pisarzem lub raperem, wybrałbym to pierwsze.

Może jeszcze przetestuję swoje umiejętności i zdolności w innych dziedzinach, związanych z użyciem słów i języka polskiego lub napiszę książkę. Bycie raperem zostawię innym ludziom z tego forum, którym ewidentnie zależy na zostaniu pajacem i debilem w długim podkoszulku i szerokich spodniach, znanym pośród licealistów w całym kraju.

Na koniec muszę powiedzieć, że jestem dumny z nominacji Andrzeja Wajdy do Oscar'a, takie pozytywne uczucie po deszczowych dniach, iż w tym kraju złodziei i alkoholików są ludzie (pewnie też alkoholicy), którym coś się udaje. Gratuluję.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 22:21 
Cytuj  
jak chcesz sie podniecac swoja TFURCZOSCIOM to nie wklejaj tego gowna na forum mnie to tak interesuje "ivona rap" ze chyba wolabym posluchac disco polo


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 22:41 
Cytuj  
patataj88 napisał(a):
jak chcesz sie podniecac swoja TFURCZOSCIOM to nie wklejaj tego gowna na forum mnie to tak interesuje "ivona rap" ze chyba wolabym posluchac disco polo


Chcialem mnie wiecej to samo napisac... Ale zrobie tylko /sign up


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 22:43 
Cytuj  
Cytuj:
Ja tworzę dla siebie i tylko dla siebie...


Ale przynajmniej spełniasz się artystycznie ?

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 22:48 
Cytuj  
Jak taki czlowiek moze spelniac sie artystycznie?? Podnieca go krew, wali konia przy rotten.com :wtf:

Zwierze ma wiecej z czlowieka w sobie niz to cos na tym forum zwane kałragem...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 22:52 
Cytuj  
Rotten dobre, juz dawno mi zastapilo bigtitsboss.com

ps.Statystycznie 9 na 10 osob nie ma nic przeciwko gwalta zbiorowym.
Lol kkkk20 wszystko tak na serio odbierasz? Troche kolorytu :)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 23:06 
Cytuj  
Koloryt?? Jaki koloryt?? Skoro rozmawiam z ludzmi (w tym wypadku z uzytkownikami mmorpg.pl), mysle ze rozmawiam na powaznie... Jak z doroslymi ludzmi... Skad mam wiedziec czy ktos akurat w tym momencie sciemnia czy nie??

Szczegolnie rage :-?


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 23:09 
Cytuj  
kkkk20, nie musisz denerwować się na mnie za ten diss, musiałem po prostu wziąć nick jakiegoś gówna, które można bezkarnie opierdolić, aby powstał tamten tekst, i tyle.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 23:27 
Cytuj  
ta, do tego kakakakadwadziescia zawsze da sie sprowokowac...


_________________
.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 23:32 
Cytuj  
Sprowokowanie tego pajaca nie daje mi żadnej radości.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 04:20 
Cytuj  
Chyba jednak daje, gdyż ponownie to robisz... I dobrze wiesz jaki będzie efekt. W sumie niewiele się od siebie różnicie, przy czym Ty się tym dobrze bawisz. Mimo wszystko - przy wielu konkretnych i kompetentnych użytkownikach tego forum bledniesz jak kkk przy Tobie.
Chyba jednak nie do końca samorealizujesz się przy tych kiczowatych opowiadankach skoro jeszcze tu szukasz fejmu jako forumowa self made & wannabie cool maskotka...

Cóż... ludzi nie można winić za to jacy są. Można się po prostu nimi brzydzić.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 08:43 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Sprowokowanie tego pajaca nie daje mi żadnej radości.


No to chyba jednak ty pierwszy dales sie sprowokowac...
Zreszta jestes dla mnie marionetka, takim drewnianym pinokiem...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.