mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 10:26 
 
@kkkk20
Co się głupim Kurakiem denerwujesz, lol.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 10:34 
 
Najlepsza chwila poranka, kawusia, ciasteczko i kkk20 ośmieszający sie na boardzie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 11:54 
 
Qraczek napisał(a):
Przypominam to, ze byles dumny z tego jak to kogos posadziliscie na wozku - co poziomem pasuje mi mniej wiecej do czlowieka pierwotnego.


Mój dom moja twierdza :]


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 12:31 
 
MagPS napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Przypominam to, ze byles dumny z tego jak to kogos posadziliscie na wozku - co poziomem pasuje mi mniej wiecej do czlowieka pierwotnego.


Mój dom moja twierdza :]


Moj autobus to moja twierdza.

Ja rozumiem zapatrzenie w amerykanski system prawa, gdzie w gruncie rzeczy wolno Ci strzelac do listonosza jak Ci wejdzie do domu nieproszony, ale czasem trzeba myslec. A nawet jak sie czasem nie mysli (co, jak ustalilismy na wielu stronach innego topiku - moze sie zdarzyc), to raczej nie nalezy sie potem chwalic instynktami rodem z paleolitu.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 12:44 
 
Qraczek napisał(a):
Ja rozumiem zapatrzenie w amerykanski system prawa, gdzie w gruncie rzeczy wolno Ci strzelac do listonosza jak Ci wejdzie do domu nieproszony...


Amerykański? :lol:
Zresztą walić amerykański system prawny który jest poroniony.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 12:58 
 
a u nas jak np. zlodziei mi wejdzie do domu, no i go poturbuje troche w obronie wlasnej itp. itd. to nadal moze mnie pozwac o pobicie czy moze to juz zniesli? Znaczy zmienili prawo w tej kwestii.


_________________
.

*

Posty: 81
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 13:03 
 
kuparage jestes pojebany.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 13:19 
 
Highlander napisał(a):
a u nas jak np. zlodziei mi wejdzie do domu, no i go poturbuje troche w obronie wlasnej itp. itd. to nadal moze mnie pozwac o pobicie czy moze to juz zniesli? Znaczy zmienili prawo w tej kwestii.


Pewnie nie, bo to jest polska, kraj czwartego świata, planetarne schronisko dla żydów i cyganów.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 13:25 
 
Highlander napisał(a):
a u nas jak np. zlodziei mi wejdzie do domu, no i go poturbuje troche w obronie wlasnej itp. itd. to nadal moze mnie pozwac o pobicie czy moze to juz zniesli? Znaczy zmienili prawo w tej kwestii.


Kryże miał poszerzyć zakres obrony koniecznej i to konkretnie, czy zdołał i jak etc nie wiem.
Z tego co pamiętam to masz prawo użyć takich samych środków co napastnik, jak wyjmie nóż to możesz wyjac nóż, gdybyś wyjął pistolet byłoby to przekroczenie obrony koniecznej. Tak czy inaczej póki złodzieja nie zabijesz prawo jest po twojej stronie. Możesz nawet zabić w pewnych okolicznościach, ale to już raczej ekstremalne przypadki


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 13:31 
 
MagPS napisał(a):
Z tego co pamiętam to masz prawo użyć takich samych środków co napastnik, jak wyjmie nóż to możesz wyjac nóż, gdybyś wyjął pistolet byłoby to przekroczenie obrony koniecznej.


Jak on wyjmie członek, to ja mogę wyciągnąć swój i go użyć ?


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

*

Posty: 81
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 13:40 
 
a w jaki sposob chcesz wykorzystac twoj niby"czlonek" do samoobrony?

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 13:42 
 
b3hemoth napisał(a):
a w jaki sposob chcesz wykorzystac twoj niby"czlonek" do samoobrony?


Wsadzę mu do gardła i podduszę przez chwilę, dopóki nie ochłonie.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

*

Posty: 81
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 13:44 
 
musiales miec rzeczywiscie trudne dziecinstwo

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 14:05 
 
Hehe. Powiedzial kolo z glowa kozla w avatarze... :wtf:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 15:00 
 
W każdym razie zabawa pałkami ma na tym forum zwolenników. Ja też lubię używać swojej pałki, zawżdy w innych okolicznościach, niż sugerowano powyżej.

*

Posty: 81
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 15:17 
 
koziol w avatarze swiadczy o moich pogladach ktore sam wybralem, nikt mnie do tego nie zmuszal, zreszta moj avatar ma sie niczym w porownaniu do debila ktory pierdzieli o tym jak bardzo jego psychika jest struta, i lubi uzywac kutasa do samoobrony, elo

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 15:18 
 
b3hemoth napisał(a):
koziol w avatarze swiadczy o moich pogladach


O kurwa :)

*

Posty: 81
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 15:20 
 
nie wiesz co to znaczy, wiec sie nie wypowiadaj
edit: a w sumie..

Szatan jest dla nas symbolem. Wbrew obiegowej opinii my, Sataniści, nie jesteśmy wyznawcami Szatana, upadłego anioła, metafizycznego bóstwa. Modlitwy wznoszone ku rogatej figurce pozostawiamy pseudosatanistom, tak jak modlitwy kierowane do Bogów jakiejkolwiek religii pozostawiamy wyznowcom tychże religii. Szatan może być naszą ukrytą stroną natury, formą, w którą wlewa się określoną treść, drogowskazem wskazującym nieuchwytny szczyt na ścieżce życia. Oto nasz Szatan. Jego imię pochodzi od nazwy piastowanego stanowiska - oskarżyciela i przeciwnika, anioła wykonującego na polecenie judeo-chrześcijańskiego Boga wszelkie działania negatywne z punktu widzenia ludzkości. Dopiero dzięki wielkim monoteistycznym religiom Szatan zyskał tytuł Króla Ziemi, Księcia Ciemności razem z prawie pełną autonomią swych działań (aczkolwiek idea ta zawdzięcza swe istnienie irańskiemu prorokowi i kapłanowi, Zoroastrowi). Duch niepokorny, nie mogący znieść czyjegoś panowania nad sobą, w swym umiłowaniu wolności nie wahający się porzucić miejsca, w którym jego niepodległość była kwestionowana - dzięki tym cechom stał się patronem ludzi wolnych, szukających wyżyn swego człowieczeństwa; ludzi nie chcących być kolejną owcą w stadzie, jednym z wielu trybików składających się na machinę cywilizacji; ludzi szukających duchowej niepodległości, piękna, przyjemności z życia, po którym nikt nie wie, co nas spotka.

zrodlo: satan.pl
yo

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 15:31 
 
b3hemoth napisał(a):
stał się patronem ludzi wolnych, szukających wyżyn swego człowieczeństwa; ludzi nie chcących być kolejną owcą w stadzie, jednym z wielu trybików składających się na machinę cywilizacji; ludzi szukających duchowej niepodległości, piękna, przyjemności z życia, po którym nikt nie wie, co nas spotka.


kek, bur.


h4x m3 plx w1th urz aw3s0m3 sk1llZ!

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 15:36 
 
b3hemoth napisał(a):
[mhroczne i plugawe amla amla]

A teraz powiedz swoimi słowami, co to znaczy dla Ciebie, bo skopiować czyjś tekst każdy potrafi.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.