mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 17:12 
 
Oki - oderwij sie na chwile od pompowania i powiedz mi prosze czym / kim w takim razie jest szatan ... ?

Tylko pls - wlasnymi slowami, a nie przeklejasz belkot z jakiejs strony :) Bo to ze satan jest "forma ktora mozna wypelnic trescia" juz wiem.

Nawiasem mowiac,

Cytuj:
Duch niepokorny, nie mogący znieść czyjegoś panowania nad sobą, w swym umiłowaniu wolności nie wahający się porzucić miejsca, w którym jego niepodległość była kwestionowana


Jakiego panowania? Wiesz co wg pisma czlowiek dostal od Boga? Wolna wole :) O tym, ze satanizm zaklada istnienie istoty nadrzednej (jak wynika z przeklejonego wczesniej belkotu) - w ktora ty nie wierzysz nie wspomne :) (bo i tak Sinistralis juz Ci to wytknela). Odrobinke konsekwencji proponuje.

*

Posty: 81
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 17:15 
 
Wolna wole, i 10 rzeczy ktorych bog nie chce, abysmy robili, bo inaczej trafimy do piekla, gdzie jest placz, ogien, cierpienie i wieczna agonia ale przeciez bog nas kocha, nie?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 17:17 
 
b3hemoth napisał(a):
Wolna wole, i 10 rzeczy ktorych bog nie chce, abysmy robili, bo inaczej trafimy do piekla, gdzie jest placz, ogien, cierpienie i wieczna agonia ale przeciez bog nas kocha, nie?


Momencik ... czyli wierzysz w to, ze jest cos po zyciu?

*

Posty: 81
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 17:20 
 
to bylo pytanie retoryczne, a tak w ogole miales isc do pracy ;x

edit:
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... &plindex=1

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 17:26 
 
b3hemoth napisał(a):
to bylo pytanie retoryczne, a tak w ogole miales isc do pracy ;x


Nie do pracy, tylko z pracy. Nawiasem mowiac, przez chwile bylem zywo zainteresowany tym co naprawde masz do powiedzenia (podrzucajac Ci zreszta chyba niezly temat do wynurzen). Niestety - nie wyszlo.

Odnosze jednak wrazenie, ze Twoja ksywka, opis pod nia i sklonnosc do przeklejania glodnych kawalkow z innych stron ogranicza sie do chwilowej fascynacji death/black metalem oraz nazwijmy to umownie tresciami przez muzyke ta gloszonymi. Tak wiec:

Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 17:31 
 
b3hemoth napisał(a):
@Zysio - ej, kurwa, moze ty jestes szatanowcem, ale mnie nie porownoj do jakiegos olgierda z warsztatu, i nie wiem na jakiej podstawie uwazasz mnie za emo, elfi klaunie.

1. Nie jestem szatanowcem.
2. Uwazam cie za emo z dwoch powodow. Po pierwsze, masz to w nicku. A po drugie jestes szatanowcem, ktory daje sie latwo sprowokowac z powodu zranionych uczuc.
3. elfie klauny > szatanowcy.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 17:33 
 
@b3hemoth
Hehe. No coz twoje przekonania nie znosza proby poddania sie logicznej analizie. Jak zreszta kazde tego typu dyrdymaly. Jesli uwazasz ze "szatan" czy co tam sobie pod to wrzucasz, jest zaprzeczeniem jakiejs sily wyzszej, ktora ogranicza ludzka wole, to jednoczesnie przyjmujesz istnienie tej sily. Tak juz jest w przyrodzie, ze kazdej sile towarzyszy przeciwsila. Prosciej nie umiem.

A tak pozatym to szatan w dupe zrucha cie ;)
http://twoidiots.webpark.pl/two04.mp3 <-HIT HIT HIT :)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 81
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 17:34 
 
mam jeszcze ubogie slownictwo, i jako taka wiedze, bo przyznam sie jestem jeszcze dzieciakiem (kto sflamuje ma w morde od mojego tatusia-mafiozo!), pytanie ile mam lat zostawie wam do rozkminy, mozecie dawac ofermy propozycje, a ja bede mowil cieplo zimno, zaczynamy od 0.

@zysio
1. ja rowniez nim nie jestem
2. nie ranicie mych uczuc
3. kurwa, macie mnie


Ostatnio edytowano 1 lut 2008, 17:39 przez b3hemoth, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 17:36 
 
2^n!


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 17:38 
 
Dobra... spierdalac i koniec spamu. 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 18:00 
 
owned.
Ten dział mógłby zastąpić całe joemonster =]

behe - twój stary mafiozo lubi ci dawać klapsy w imię szatana? :lol:
Mnie sataniści,satanowcy,szataniści,chujemuje zawsze śmieszyli. Zazdrościli klechom monopolu na seks z małymi chłopcami i utworzyli własną "filozofię" :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 18:08 
 
Szatan nie istnieje, Bog tez nie. Istnieja tylko cwani ludzie, zwani ksiezami, ktorzy juz w czasach Mezopotamii zweszyli w tym dobry interes. Ludzie w to uwierzyli, wpoili swoim dzieciom, te dzieci swoim itd. A teraz ludzie, ktorzy mysla, ze po smierci cos jest w to wierza. Moga wierzyc w Boga, moga wierzyc - jak behemoth - w szatana, jesli chca. Nie zabraniajcie im tego, tylko skonczcie ten pierdolony spam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 18:12 
 
nie. :P


Ej czemu piszesz boga dużą literką, a szatana małą? Nie wierzysz, ale go szanujesz?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 18:14 
 
No kurczę. Z tego co ja pojmuje b3hemoth wcale nie wierzy w szatana tylko nie umie tego na forum powiedziec tak zeby inny zrozumieli. Raczej chodzi o cos takiego


http://pl.wikipedia.org/wiki/Satanizm_symboliczny

Czyli satan nie jako metafizyczna postac z rogami tylko metafora ciemnych stron ludzkiej natury :]

Tak czy siak bzdury, ale b3hemoth wcale nie zaprzecza sam sobie mowiac ze jest jednoczesnie ateista i satanista. Ateizm tak jak religia mowi co bedzie po smierci( akurat w tym przypadku ze nie ma niczego) zas satanizm dotyczy zycia( i zreszta tak jak ateizm mowi ze po smierci niczego nie ma)


Tez sie wczesniej tym interesowalem, ale po pewnym okresie czlowiek wyrasta z tego i zaczyna go to nawet smieszyc :]


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 18:40 
 
@ tczewiak
Nie wierze, a z duzej litery pisze z szacunku dla ludzi, ktorzy wierza. Pozatym, tak mnie uczono i tak pozostalo ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 19:06 
 
Taki ja, taki ty, moze koze czcic!
Taki ja, taki ty, moze mrocznym byc!

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 19:07 
 
A nie przypadkiem "tak i ja, tak i ty..."?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 20:20 
 
tczewiak napisał(a):
A nie przypadkiem "tak i ja, tak i ty..."?


http://www.youtube.com/watch?v=Bf9035MVD3w :P


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 39
Dołączył(a): 14.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 21:38 
 
Kurcze.. widzę że tu prawdziwa wojna o wyższość świąt wielkanocny nad bożym narodzeniem.
Niedzielni sataniści ;o, utrapieni ateiści, katolicy, protestanci, jehowi mahometanie i bóg wie co jeszcze.. jakkolwiek to nazwać chodzi o złagodzenie własnego sumienia banalne nie ^^, chcesz wierzyć to wierz sobie nawet w świętego złotego kloca ale nie obnoś sie z tym gdzie sie da bo to śmierdzi kupom..
Poza tym można o tym wypracowania pisać ja nie mam czasu bla bla bla..
Na koniec bardzo sławny cytat "A jadłeś kiedyś kota.."


_________________
Yes, I am giant I'm a monster
Breaking windows in houses
Buildings of glass rebel rebel
Holy outlaw ride together
Don't try it the power's in one

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 21:44 
 
Sinistralis napisał(a):
Wybacz, ale z gimnazjalistami się nie umawiam.



ty z kims sie umawiasz ?lol patrzac na twoje zdjecie nie dobrze mi sie robi....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.