mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 349  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 04:33 
Cytuj  
White Trox - to z wódka to stare jak internet jest, wstydził byś się


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 17:47 
Cytuj  
autentyk... wlasnie mialem taka rozmowe na gg.. wymieklem.

wpierw myslalem ze to ktos z rl, albo ktos se jaja robi... no ale chyba musze wykluczyc obie opcje

Cytuj:

17:37 12926761

heka ashtop wejdzi na www.mmorpg.pl noi wezi ogulne i3 albo 4 będziesz ty
;>


17:38 Ashton

... ?


17:39 12926761

to ja twuj kolega a co??


17:39 Ashton

kto ?


17:40 12926761

no niewiem bo ja znam twuj nr gg ze strony www.mmorpgpl



17:40 Ashton

ale kto ty


17:40 12926761

ja andrzej

17:40 a co??


17:40 Ashton

... ?


17:40 12926761

co ??


17:41 Ashton

jaki andrzej ? lol


17:41 12926761

andrzej garul aco??


17:41 Ashton

nieznam


17:42 12926761

bo ja to nie twuj kolega tylko tak muwie bo ja zanam twuj nr gg

17:43 no odpowiadaj!!


17:44 Ashton

ROTFLMAO


17:44 12926761 signed off.


17:44 12926761 signed on and is now Online.


17:45 12926761

co??

17:45 to ??

17:45 znaczy??


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 18:52 
Cytuj  
Rozmowa pierwsza klasa xD.


_________________
=_=
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 21:39 
Cytuj  
Inteligentnego masz "kolege" ;)


_________________
Free your brain of your mind

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 00:31 
Cytuj  
Ashtek wkoncu znalazl kogos na swoim poziomie : D To sobie chlopaki pogadali ! :P

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 01:28 
Cytuj  
To przecież smierdzi prowokacją na kilometr, słonka.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 01:55 
Cytuj  
tylko jaki cel mialaby miec taka prowokacja ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 02:24 
Cytuj  
Żeby Cię ośmieszyć, kiedy to tutaj wrzucisz, pwnd.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 03:18 
Cytuj  
Dobra obi, pokazales sie, jebnales failem, teraz wyjdz.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 03:43 
Cytuj  
weak obi, szczeniak ostatnio z ciebie wychodzi :(


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 10:16 
Cytuj  
No prawde powiedziawszy ten cytat jest mniej failowy niz wszystkie cyctaty blooba razem wziete.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 13:43 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4896814.html
Po czesci smieszne, po czesci zalosne. W XXI wieku, europejskim kraju funkcjonuje paragraf rodem z czasow inkwizycji, tylko kara mniejsza. Zreszta juz kiedys chyba o tym pisalem.


No i bardzo dobrze, gdyby to był Koran zostałby tylko zabity


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 13:57 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4896814.html
Po czesci smieszne, po czesci zalosne. W XXI wieku, europejskim kraju funkcjonuje paragraf rodem z czasow inkwizycji, tylko kara mniejsza. Zreszta juz kiedys chyba o tym pisalem.

heh, w Polsce obowiązuje np. wciąż prawo skazujące za obrażanie Marszałka Piłsudskiego (coś a'la CBA ścigające bezdomnego, bo powiedział coś złego na pigmeja z pałacu prezydenckiego) - przykład desuetudo*, który niedawno usłyszałem na konwersatoriach z prawoznawstwa.

*desuetudo – szczególny przypadek eliminowania norm z systemu prawa. Norma traci moc obowiązującą, jeżeli przez dłuższy czas jest radykalnie nieefektywna, tzw. nie jest realizowana, a przy tym wytwarza się powszechne przekonanie, że nie jest już normą wiążącą.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 14:02 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 14:09 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
heh, w Polsce obowiązuje np. wciąż prawo skazujące za obrażanie Marszałka Piłsudskiego (coś a'la CBA ścigające bezdomnego, bo powiedział coś złego na pigmeja z pałacu prezydenckiego) - przykład desuetudo*, który niedawno usłyszałem na konwersatoriach z prawoznawstwa.

Następny cioł, który kierując się swoimi politycznymi preferencjami jest w stanie dowodzić, że wyzywanie policjantów od "kurew Kaczyńskiego" jest ok.

Zgodnie z tą logiką dozwolone jest publiczne obrażanie wszystkich przez wszystkich. Po prostu zajebiście.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 14:20 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
heh, w Polsce obowiązuje np. wciąż prawo skazujące za obrażanie Marszałka Piłsudskiego (coś a'la CBA ścigające bezdomnego, bo powiedział coś złego na pigmeja z pałacu prezydenckiego) - przykład desuetudo*, który niedawno usłyszałem na konwersatoriach z prawoznawstwa.

*desuetudo – szczególny przypadek eliminowania norm z systemu prawa. Norma traci moc obowiązującą, jeżeli przez dłuższy czas jest radykalnie nieefektywna, tzw. nie jest realizowana, a przy tym wytwarza się powszechne przekonanie, że nie jest już normą wiążącą.

Problem w tym, ze jak rzadzila lewica to sie okazalo, ze zamiast jaj maja male orzeszki. Od paru lat (i pewnie przez wielu nastepnych) mamy rzady partii, ktore sa na smyczy kleru. Prawicowym "myslicielom" ciezko rozroznic miedzy wolnoscia slowa i wyrazaniem opinii na temat kogos/czegos ,a formulowaniem nieprawdziwych oskarzen, pomawianiem o przestepstwa czy nieprawdziwe dzialania. Nie ma sie czemu dziwic, jak polska racja stanu jest naruszona w momencie gdy ktos nazywa prezydenta kartoflem.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 14:21 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
RufeN napisał(a):
heh, w Polsce obowiązuje np. wciąż prawo skazujące za obrażanie Marszałka Piłsudskiego (coś a'la CBA ścigające bezdomnego, bo powiedział coś złego na pigmeja z pałacu prezydenckiego) - przykład desuetudo*, który niedawno usłyszałem na konwersatoriach z prawoznawstwa.

Następny cioł, który kierując się swoimi politycznymi preferencjami jest w stanie dowodzić, że wyzywanie policjantów od "kurew Kaczyńskiego" jest ok.

Zgodnie z tą logiką dozwolone jest publiczne obrażanie wszystkich przez wszystkich. Po prostu zajebiście.

Stary, dobry Sargeras wrócił! :)

akurat ja wcale nie jestem przeciwnikiem odpowiedzialności za wypowiadane słowa (szczególnie, gdy: a) są to kłamstwa; b)jest to najzwyczajniejsze w świecie obrażanie poprzez przekleństwa-mniej lub bardziej wymyślne).
jedyne co budzi moje obiekcje to ściganie takich incydentów "z urzędu" i z użyciem prokuratury (no chyba, że planowane jest rozpoczęcie korzystania z jej usług także przy sprawach rozwodowych itp)
- jeśli ktoś czuje się obrażony niechaj zadzwoni po prawnika i sam rozwiązuje taką sprawę przed sądem. jeśli są dowody (jak chociażby jednoznaczne w treści i zamiarze wystąpienie kogoś na nagraniu TV - jak było w wypadku prezydenta Kaczyńskiego), to wynik jest w 100% pewny i nie trzeba się specjalnie przejmować kosztami sądowymi, gdyż to druga strona łamała prawo i ona będzie je pokrywać.

wiem, że to wszystko może nie jest idealne, ale po prostu uważam, że sprawy typu "obrażenie kogoś", "obrażenie kogoś uczuć religijnych" itp. nie powinny być kierowane do prokuratury/sądu powołując się na kodeks karny.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 16:00 
Cytuj  
Penalizacja tego typu zachowań ma związek tylko i wyłącznie z tym, iż takie działanie jest 'źle odbierane' przez większą część społeczeństwa. Trudno więc żeby ustawodawca działał wbrew społeczeństwu i nie karał tego typu zachowania, bo imho wcześniej czy później społeczeństwo żądało by ukarania sprawców (jak chociażby pamiętna wystawa w Gdańsku gdzie artystka przedstawiła pracę w postacii ch**a na krzyżu...). Inna sprawa, że bardzo cięzko jest określić ostre granice tego co jest, a co nie jest znieważaniem i stąd czasem takie a nie inne 'kfiatki'.

edit:
Palikot w natarciu (odnośnie tematu):
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 69343.html


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 17:06 
Cytuj  
Heh platforma jak pis, pod publike idzie, well domyslilem sie ze tak bedzie :(
A palikot ma u mnie punkty ze sie nie boi dzialac. O ile nie lubie kleru, to najbardziej irytuje mnie ich wladza w kraju. Nie rozumiem jak w "demokratycznym wolnym kraju" moga istniec takie przepisy..


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 18:45 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
Penalizacja tego typu zachowań ma związek tylko i wyłącznie z tym, iż takie działanie jest 'źle odbierane' przez większą część społeczeństwa. Trudno więc żeby ustawodawca działał wbrew społeczeństwu i nie karał tego typu zachowania, bo imho wcześniej czy później społeczeństwo żądało by ukarania sprawców (jak chociażby pamiętna wystawa w Gdańsku gdzie artystka przedstawiła pracę w postacii ch**a na krzyżu...). Inna sprawa, że bardzo cięzko jest określić ostre granice tego co jest, a co nie jest znieważaniem i stąd czasem takie a nie inne 'kfiatki'.

edit:
Palikot w natarciu (odnośnie tematu):
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 69343.html

Nie wiem jak dzis, ale przez wiele lat wiekszosc spoleczenstwa popierala kare smierci, a jakos ustawodawce nie pedzil z wprowadzeniem jej do kodeksu. Moze zaczniemy stosowac zachodnie standardy bez przymusu UE kiedys? Vide Zapatero w Hiszpanii, ktory wbrew spoleczenstwu liberalizowal prawo i jakos duzo na tym nie stracil.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 349  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.