mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 71
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 22:30 
Cytuj  
Hmm.... przesadzacie...
Tzn rozumiem ze trafily sie osoby ktore mogly reprezentowac swoja postawa poziom przedszkola/wczesnej podstawowki, ale nie mowmy ze tylko Bractwo Morza (pozdrowionka dla wszystkich :smile:) prowadzi swoje postaci w klimacie RPG. Jest sporo innych osob ktore tez graja tak jak powinno sie na danym shardzie.

Na SC gralem krotko bo akurat trafilem na moment jak przesiedli sie na NOXa i jak natknalem sie na buga z pieskiem (ide sobie, nagle jebudu i jestem wilkiem a obok mnie stoi moje cialo :smile:) to troszke sie zrazilem.

Ale na DZ gralem jakis czas, mniej wiecej taki ze wyuczylem sie blacksmith na 90% i ze znajomymi z BH ktorzy tam grali razem ze mna , zachowywalismy klimat RPG. Zreszta pierwsze moje pytanie na kazdym z tych serverow brzmialo : "etykieta taka jak w rodzimym swiecie ?".

A ze trafiaja sie "kwiatuszki" :smile:



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Artinu dnia 2002-01-30 22:31 ]</font>

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 22:33 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-29 02:05, Gadget napisał:

Karol66... nie zgadzam sie ze nie ma roznicy pomiedzy tymi serwerami... jest... ale do tego trzeba zagrac na jednym i droogim wiecej niz 5 minut.


Zgadzam sie Gadgetem
Roznice, sa i to ogromne!!! Choc i tak DZ i CL sa bardziej do siebie podobne niz SC. Ale SC jest na innej platformie, wiec to inna historia.

I jest jeszcze cos. Te shardy sie caly czas zmieniaja. Niektorzy mysla ze znaja te shardy, bo byli na nich dwa miesiace temu, a tym czasem to dawno i nieprawda.


_________________
Obrazek

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 05:48 
Cytuj  
a to prawda to prawda...
co do DZ i CL'a
to imo tej samej platformy, coraz bardziej sie oddalaja.
kwestia pomyslow i realizacji...
mam nadzieje, iz niedlogo beda sie roznily od siebie tak jak teraz z SC.
beda 3 rozne idee tego samego swiata, zrobione wokol tej samej mechaniki.. a wnoszace zupelnie inne rzeczy do swiata..
w koncu to jest zawsze ta sama Ultima Online...
G.

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 06:07 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-31 05:48, Gadget napisał:
w koncu to jest zawsze ta sama Ultima Online...

UO jest jedna i zawsze ta sama i nie ma zwiazku ani z CL, ani z DZ, ani z SC :razz:PP

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 12:47 
Cytuj  
S juz jest na tej samej platwormie obywatleskie czytaj POL


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 01:05 
Cytuj  
Co do wypowiedzi ze gm powinien byc ostry itd. A na SC bylo sympatycznie jak gm wpadal sprawdzic czy makrujemy i sobie gadalismy chwilke :smile: Mielismy tak 3 razy z qmplem i bylo fajnie. GM ostry? Jasne ze tak ale dla tych co chrzania klimat i zachowuja sie jak bydlo. :smile:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 12:19 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-12 01:05, Mornelithe napisał:
Co do wypowiedzi ze gm powinien byc ostry itd. GM ostry? Jasne ze tak ale dla tych co chrzania klimat i zachowuja sie jak bydlo. :smile:

Including GM. Tez im wiele nie trzeba :sad:


_________________
Vhailor

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 22:18 
Cytuj  
Nooo GM na SC sa cool :grin: ale i na DZ tez sa cool :grin: Raz malo nie umarlem na zawal jak mi sie na DZ(stara edycja) zmaterializowal GM w blysku piorunow i zapytal czy nie zechce zmienic imienia bo zawiera nazwe profesjii :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 10:02 
Cytuj  
Hehehe Grunt to dobre efekty swietlne... to zawsze dziala... i Gandalf dobrze o tym wiedzial ;-P


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 18:37 
Cytuj  
Szerszen GM SC tez maja wejscia - raz mojego kolesia przeniesliscie za makrowanie w jakas dziure z ktorej nie mogl wylesc sam :grin: i zabraliscie mu gitare. Nie wiem kto - ale zostawil liscik wiec pewnie to ty :grin:
Biedak siedzial i nic nie mogl robic - dopiero jak sie jakis GM pojawil na page i go wyciagnol byl szczesliwy :grin: hihihi.
A pamietasz te klatki dla makrownikow i pk nb w brit - zwykla paka sie chowa przy takim terroze :wink:

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 13:05 
Cytuj  
Na DZ/ZS gralem i gralem na CL i powiem krotko na dz/zs sa fajniejsi gm'owie bo na cl za jdna pioseneczke o valarach crim i gwardzista ale pioseneczka byla taka ze na flame byla by za ostara :smile:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 03:41 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-30 13:39, Malcolm_feth napisał:
(bla, bla)

No niemoglem wytrzymac... Zaczynalem wierzyc ze malcolm to juz postac fikcyjna :smile: Pierwszy raz widze na forum :lol:
hmm i jeszcz cos..
flame, flame, flame

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 10:23 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-21 18:37, Scorpio napisał:
Szerszen GM SC tez maja wejscia - raz mojego kolesia przeniesliscie za makrowanie w jakas dziure z ktorej nie mogl wylesc sam :grin: i zabraliscie mu gitare. Nie wiem kto - ale zostawil liscik wiec pewnie to ty :grin:
Biedak siedzial i nic nie mogl robic - dopiero jak sie jakis GM pojawil na page i go wyciagnol byl szczesliwy :grin: hihihi.
A pamietasz te klatki dla makrownikow i pk nb w brit - zwykla paka sie chowa przy takim terroze :wink:


heh kurwa, klatki na Sphere to byl najlepszy pomysl na swiecie. A ja lubilem tak sobie goscia rozebrac, wsadzic do pierdla, jego stuff do skrzynki, dac tabiczke przed nim za co narozrabial, freeze i czekac az plakac zacznie;p jeeee fajnie bylo:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.