mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 352 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 11:03 
Cytuj  
Deshroom, ty w ogóle masz duże problemy ze swoją znajomością ortografii.
Nie wymagam od was, abyście pisali poprawnie pod względem gramatycznym i stylistycznym, tym bardziej nie wymagam od was, abyście pisali ładnie, ale nie popełniajcie chociaż, do chuja, błędów ortograficznych.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 11:12 
Cytuj  
generalnie nie mozesz wymagać czegokolwiek :wink:


_________________
psn


Posty: 46
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 11:16 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Prezerwatywy...wszyscy wiemy, że TheMan został spłodzony, kiedy jego niedorozwinięty ojciec zgwałcił swoją córkę z zespołem down'a, zrodzoną z gwałtu na dziwce, która mu pozostawiła ją, aby wychował w swojej melinie.

Ty mi robiles uwagi na temat niskiego poziomu? Tekst na poziomie gimnazjalisty wyszukany w necie. W tym momencie cala twoja misterna konstrukcja wizerunku usera inteligentniejszego od przecietnego dzieciaka grajacego w tibie upadla.
Cytuj:
Ja lubię walentynki, bo lubię dawać kobietom prezenty, a na brak pieniędzy nie narzekam, tak więc w ten dzień wydaję ich dużo...a wieczorem picie, tańczenie i seks do rana.
A wy ?

Hmm i daltego cale walentynki postowales co 30 minut na tym forum? Rozumiem, ze musiales dac odpoczac dloniom mlody onanie. Powiedz mi tylko w jaki sposob z nimi tanczysz? Wykonujesz jakies dziwne ruchyw powietrzu w takt hiphopu dla debili? To byl moj ostani post do ciebie. Przez chwile nawet uwierzylem, ze moze reprezentujesz soba cos wiecej niz typowy internetowy prowokator, ale skompromitowales sie ostatecznie.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 11:20 
Cytuj  
Sami od siebie powinniście tego wymagać. Są na świecie ludzie, którzy marzą o tym, aby nauczyć się pisać. A wy, po ośmiu latach podstawówki i czterech latach liceum nie możecie zdobyć tej skomplikowanej umiejętności poprawnego wypowiadania się piśmiennie.

omg, swarozyc, jeszcze tego debila tutaj mi brakowało...który to już jego ostatni post do mnie, trzeci ? (;


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 13:12 
Cytuj  
swarozyc napisał(a):
CouRage napisał(a):
Ja lubię walentynki, bo lubię dawać kobietom prezenty, a na brak pieniędzy nie narzekam, tak więc w ten dzień wydaję ich dużo...a wieczorem picie, tańczenie i seks do rana.
A wy ?

Hmm i daltego cale walentynki postowales co 30 minut na tym forum?


Owned :P

W ogole niezly fail ze strony wszystkich, ktorzy tak sie zachwycali Walentynkami, a potem postowali na mmorpg.pl


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 13:23 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Ty nie miales czasem pic i ruchac, widze ze co 30 minut postujesz tutaj.


CouRage napisał(a):
Czasami zastanawiam się czy wy, i dlaczego, nie widzicie ironii i sarkazmu w post'ach takiego cynicznego chuja, jak ja.

Właśnie dwie młode, japońskie dziewice liżą mi jajka, dlatego mogę wam odpisywać.


swarozyc napisał(a):
Hmm i daltego cale walentynki postowales co 30 minut na tym forum?


CouRage napisał(a):
Skończyliście już oddawanie się grzechowi Onana ?


swarozyc napisał(a):
Rozumiem, ze musiales dac odpoczac dloniom mlody onanie.


KromeR napisał(a):
Owned :P


...


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 13:36 
Cytuj  
nie widzicie ironii i sarkazmu w post'ach

postach

Apostrofa uzywamy tylko w przypadku, gdy ostatnia gloska wyrazu, ktory chcemy odmienic jest opuszczona/niewymawiana.

Blake'a, trade'a, CouRage'a, shake'a, snake'a - dobrze :)

post'a, kid'a, ban'a, Deshroom'a - zle :(

np.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 14:04 
Cytuj  
Apostrofu


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 14:09 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Apostrofa uzywamy


Apostrofu używamy.
Zasady odmiany obcych nazwisk, nazw własnych i pozostałych wyrazów są dużo bardziej skomplikowane, więc postanowiłem zawsze używać ', przynajmniej dopóki nie zapoznam się z ich podstawami.
Ale masz rację, piszę z błędami w tym przypadku.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?


Ostatnio edytowano 15 lut 2008, 14:13 przez CouRage, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 46
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 14:13 
Cytuj  
Nie wiem czy jest sens obnazac braki w sztuce pisarskiej tego "literata". Czlowiek, ktory konfabulacje na temat tego co bedzie robil nazywa ironia i cynizmem, nie rozumie pojec, ktorych uzywa. Ciezko oczekiwac, zeby znal takie szczegoly jak zasady wstawiania apostrofu. Chlopak nieudolnie nasladuje dosadny styl pisarski paru autorow. Takie gimnazjalne malpowanie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 14:17 
Cytuj  
Poradnia językowa PWN napisał(a):
Zasady stosowania apostrofu w zapisie nazwisk objaśnia Wielki słownik ortograficzny PWN. Najlepiej przestudiować cały rozdział, bo to pozwoli dobrze się zorientować w zakresie stosowania tego znaku.

— Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski


Link do wspomnianego rozdziału.
Jeśli komuś będzie chciało się przeczytać, powinno rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie stosowania apostrofu.


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 14:32 
Cytuj  
Apostrofu

pwned :<

Gdybysmy tak wszyscy polaczyli swe forumowe sily, to moze z jedno poprawne zdanie by wyszlo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 14:37 
Cytuj  
K, to zaczynamy

Mimo iż...

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 14:39 
Cytuj  
swarozyc, czym cię wkurwiłem tak bardzo ?
Tym, że moje opowiadanie dostało zajebistą recenzję na forum fantastyka.pl ?
A może obraziłem cię w moich wypowiedziach dotyczących murzynów, żydów, arabów, azjatów, rumunów i cyganów ?
Nie znam odpowiedzi na te pytania, mimo to jestem zadowolony z siebie.

Miałeś już przestać pisać we Flames'ach, nie rób sobie z gęby dupy.



Mimo iż padał śnieg...


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 15:29 
Cytuj  
Jedynym usprawiedliwieniem dla mnie, że czytam takie tematy jak ten jest to, iż siedzę w pracy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 15:43 
Cytuj  
Lu napisał(a):
Jedynym usprawiedliwieniem dla mnie, że czytam takie tematy jak ten jest to, iż siedzę w pracy.
ja własnie ide do domu :P czytaj sobie sam :wink:
pa


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 15:47 
Cytuj  
a wiec ... drogie dzieci pocalujcie misia w dupę

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 16:23 
Cytuj  
Dana napisał(a):
K, to zaczynamy

Mimo iż...

przed "iż" chyba przecinek? xD Juz mamy 1 problemy ;)
ale to pisze tak ogolnie, bo tak jak sie zaczyna zdanie to raczej nie ;P


_________________
.


Ostatnio edytowano 15 lut 2008, 16:24 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 16:24 
Cytuj  
Nie jeśli jest 'mimo iż'

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pomoc:Powszechne_błędy_językowe


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 16:28 
Cytuj  
yhm. Btw. fajny link.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 352 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.