mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 13:00 
Cytuj  
Cytuj:
Można. Bierzmowanie przeszedłem, a kwita nie dostałem. Więc... nie wiem... i niewiele mnie to interesuje.


no lol ty chyba nawet nie wiesz co to jest bierzmowanie, kwit to mozna dostac jak węgiel zamawiasz


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 13:02 
Cytuj  
Nie obchodzę, nie uznaję, pracuję jeśli trzeba.

imo pojebana rodzina jakies tradycje trzeba miec obchodzic


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 13:12 
Cytuj  
Niech poczeka az bedzie mial dziecko, ktore mu zada pytanie dlaczego nie ma mikolaja aheaheh.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 13:14 
Cytuj  
@tczewiak
Legalizacja eutanazji, postępująca ateizacja, małżeństwa homoseksualistów etc nie jestem dowodem rozwoju/postępu tylko dowodem na postępującą dekadencje krajów europy zachodniej.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 13:17 
Cytuj  
Aenima: Póki co nie założyłem rodziny. Odpoczywam kiedy mogę. Wszystko po to aby w momencie gdy pojawi się potomek móc mu poświęcić swoją uwagę, czas. Dla ciebie pojebane, bo nigdy tak nie żyłeś.

patataj the hitler lover: z punktu widzenia ateisty - chuj mnie obchodzi sam przebieg bierzmowania - ważny jest efekt. Na szkolenia nie chodziłem, do bierzmowania podszedłem po znajomości, ale potem jakiś tam wikary i tak odmówił wydania kwita, bo w szkole nie uczęszczałem na religię... Więc z czysto praktycznego punktu widzenia - nie wiem czy mam.

mag: jestem przeciwko gejom, ale eutanazja, aborcja - podaj praktyczne powody "przeciw". Praktyczne, a nie "to jest zabijanie ludzi", "bóg nie pozwala"...

oyciec: rozumiem, że ty prezenty dajesz tylko w ustalone przez kościół święta. Nie istnieje dla ciebie coś takiego jak spontaniczność prawda?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 13:40 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
oyciec: rozumiem, że ty prezenty dajesz tylko w ustalone przez kościół święta. Nie istnieje dla ciebie coś takiego jak spontaniczność prawda?


Oczywiscie, ze istnieje. Na szczescie pamietam jak bylem dzieckiem i to nie to samo dostac prezent na urodziny czy spontaniczny upominek, a dostac niespodzianke do wypastowanych butow czy prezent pod choinke.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 13:59 
Cytuj  
jak podobno masz zone a to juz rodzina, i co 24.12 wpierdalacie pizze?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 14:03 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
@tczewiak
Legalizacja eutanazji, postępująca ateizacja, małżeństwa homoseksualistów


Generalizacja FTW. Wjebałeś 3 kompletnie niepowiązane rzeczy do jednego worka i podpisałeś "niewierni".

Anyways, powiedz mi co ma ateizm wspólnego z dekadencją? Rozumiem że dla ciebie człowiek niewierny odrazu oznacza kogoś kto nie podąża za żadnymi wzorcami moralnymi etc?



Natomiast jeżeli idzie o eutanazje to IMHO jest to naprawdę bardzo "ciężki" moralnie problem dotykający wielu aspektów życia, a ty swobodnie go wwaliłeś z do jednej kategorii z błahostką typu małżeństwa homoseksualne.....

Prawda o eutanazji jest chyba taka że dopóki sam nie jesteś nieuleczalnie chory i nie cierpisz każdego dnia bólu zarówno psychicznego jak i fizycznego to gówno możesz wiedzieć jak to jest, i co to znaczy chcieć móc wreszcie odpocząć / umrzeć.




A jeżeli chodzi małżeństwa dwojga ludzi tej samej płci, to mimo że jestem niewierzący to ich nie popieram, związek partnerski (czy jak to się tam prawnie nazywa) pozwalający wzajemnie się rozliczać z fiskusem etc. jeszcze ujdzie, ale na tym koniec :wink:


Edit: Jeżeli chodzi o święta to nie jestem tak radykalny jak tczewiak. Może nie tyle "obchodzę" je co spędzam je z rodziną. Nie widzę w tym nic specjalnie zdrożnego bo prawda jest taka że te święta bardziej stały się już tradycją niż obrzędem religijnym.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 14:40 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Poziomka napisał(a):
Bo prawda jest taka ze osobnik Tczewiak sciemnia i troluje na forum.

"twoja stara"

Rownie dobrze mogles napisac: "oczywiscie, masz racje kolego".


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 15:14 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
@tczewiak
Legalizacja eutanazji, postępująca ateizacja, małżeństwa homoseksualistów etc nie jestem dowodem rozwoju/postępu tylko dowodem na postępującą dekadencje krajów europy zachodniej.

Widzisz, sa rozne punkty widzenia. Moglbym powiedziec z kolei, ze modlenie sie do obrazka kolesia, ktory ponoc 2k lat temu dostarczal wino na imprezy i stworzyl podejrzana meska komune(nazywana jego uczniami) jest przejawem inteligencji na poziomie dziecka czytajacego wlasnie bajki Andersena.
P.S. Przypuszczam, ze dodytkasz sie intymnie,a potem biczujesz przed obrazkiem swietego,przeklinajac tych dekadentow-ateistow. hehe


_________________
Χ Ξ Σ


Posty: 40
Dołączył(a): 28.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 18:17 
Cytuj  
Przykro mi stwierdzić niektóre fakty, jakie ujawniacie w waszych postach, ale muszę potwierdzić swoje przekonanie o waszej zjebanej samorealizacji na forum... coraz okazalej pokazujecie jak jesteście zjebani. Niektórzy (wiem po rozmowach na gg) nawet twierdzą, że zachowujecie się gorzej od dzieci, które pierdolą o tym ile zarobili w tym miesiącu i gdzie to nie jadą, a prawda jest taka, że macie mleko pod nosem.

@tczewiak
Jesteś zjebanym małym brudasem i brak Ci odwagi na stworzenie normalnej wypowiedzi, tylko gadasz o jakimś haszu jak przygłup.
@panowie "parę postów niżej na poprzedniej stronie" też mogą być zadowoleni ze swojego spierdolonego sposobu bytu na tym forum, bo każdy z was się przekrzykuje kto jest mądrzejszy i kto więcej zarabia.


Te forum jest chore i apeluję administrację o zrobienie porządku, zaczynając od banicji (mnie też możecie zbanować, ja robię przerwę od tego forum), kończąc na jakimś posprzątaniu w tym flame.

To już kurwa nie są jaja, zachowujmy się jak ludzie. Każdy stara się wykazać jak największym int'em i str'em.

Przykro mi stwierdzić, ale już CouRage prezentował jakiś, niebagatela, przyzwoity poziom. To co się tu dzieje to lekki burdel z tczewiakiem & spółka na czele tego wozu.

Było mi niezmiernie miło, kilka banów, kilka acc, a te kurwy dalej sobie ciskają we flames.

gl & hf mmorpg.pl - przekrzykujcie się dalej... jak skończycie, jestem na gg.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 18:41 
Cytuj  
http://mmorpg.pl - Massively Multiplayer Online Role-Playing Games.

Cofnij sie o pare lat wstecz i zobacz jak wygladal "poziom" tego forum kiedys i czego dotyczyly dyskusje zanim takie pojeby jak CockRage czy Gheysjasz jak Ty zamienili tematy Pogawedki i Flames w dyskusje na poziomie onet.pl

Pierdolnij sie w glowe.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 18:45 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Widzisz, sa rozne punkty widzenia. Moglbym powiedziec z kolei, ze modlenie sie do obrazka kolesia, ktory ponoc 2k lat temu dostarczal wino na imprezy i stworzyl podejrzana meska komune(nazywana jego uczniami) jest przejawem inteligencji na poziomie dziecka czytajacego wlasnie bajki Andersena.


masz coś przeciwko żebym mówił do ciebie "heretyk"?

Tor-Bled-Nam napisał(a):
P.S. Przypuszczam, ze dodytkasz sie intymnie,a potem biczujesz przed obrazkiem swietego,przeklinajac tych dekadentow-ateistow. hehe


Przypuszczam, że dotykasz się intymnie, a potem biczujesz swoich kolegów dekadentów-ateistów, przeklinając przy tym swojego starego.

tczewiak napisał(a):
mag: jestem przeciwko gejom, ale eutanazja, aborcja - podaj praktyczne powody "przeciw". Praktyczne, a nie "to jest zabijanie ludzi", "bóg nie pozwala"...


Jeśli kiepskim powodem jest "to jest zabijanie ludzi" to jaki według ciebie jest dobry?
Rozumiem że praktycznym argument na korzyć aborcji jest "jakiś głupi bachor nie spieprzy mi życia, tylko dlatego że zapomniałem się zabezpieczyć". Zresztą niechciane dziecko przecież można zostawić w szpitalu (no ale przecież ciąża pogrubia).
Ciekawe że jesteś przeciw gejom, ale już przeciw eutanazji/aborcji już nie.

@Mesjasz
I mówi to koleś który ma nick "Mesjasz" i spamuje po internecie swoje "10 przykazań". Póki nie znajdziesz chociaż jednego wyznawce to możesz...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 40
Dołączył(a): 28.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 18:53 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
http://mmorpg.pl - Massively Multiplayer Online Role-Playing Games.

Cofnij sie o pare lat wstecz i zobacz jak wygladal "poziom" tego forum kiedys i czego dotyczyly dyskusje zanim takie pojeby jak CockRage czy Gheysjasz jak Ty zamienili tematy Pogawedki i Flames w dyskusje na poziomie onet.pl

Pierdolnij sie w glowe.


Siedzę na tym forum od 2004r... wiem co się tu działo kiedyś - spokój i każdy morde trzymał w kubeł.

Ostatnio zrobiłem sobie konto (Tsunami), wszedłem na forum, na flames coś napisałem i wypierdalać usłyszałem. To normalne? Też potrafię normalnie pogadać, ale jak widzę co wy wyprawiacie miedzy sobą to mi ściska banie i muszę wjechać na takiej kurwicy, żebyście coś zrobili z tym forum.

Oyciec - jesteś modem, powinieneś świecić przykładem, a czasem Twoje posty to jest poziom "Easier".

Ja się nie wpierdalam, piszcie co chcecie, ale w granicach dobrego smaku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 18:54 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
masz coś przeciwko żebym mówił do ciebie "heretyk"?


Prosze bardzo. :>

Cytuj:
Przypuszczam, że dotykasz się intymnie, a potem biczujesz swoich kolegów dekadentów-ateistów, przeklinając przy tym swojego starego.


Twoj stary za to czasem do nas wpada. Moze nastepnym razem wezmie cie ze soba. Zobaczysz, ze nie jestesmy tacy zli. hehe
Tak wogole to calkiem zabawny topik.
edit: walka z quote i nawiasami


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 3 mar 2008, 18:57 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 4 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 18:55 
Cytuj  
to gowno wiesz , 2001-2003 to byly czasy :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 40
Dołączył(a): 28.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 18:56 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
to gowno wiesz , 2001-2003 to byly czasy :)


Może, nie jestem taki 1337 forumowy, jak ty.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 18:57 
Cytuj  
"Mesjasz", zdaje sobie sprawe, ze w twoim przypadku jest to niezwykle trudne do osiagniecia, ale nie badz zalosny. Jak masz wyjsc, to wyjdz w koncu i nie moralizuj, bo nikt nie chce twoich wynuzen czytac. Jesli tak nienawidzisz tego forum i jego uzytkownikow, to pytam - po co wracasz po raz kolejny pod nowym nickiem, po tym jak zostales z niego wielokrotnie wyrzucany? Nie mysl, ze cos tu wnosisz swoimi postami, bo twoj styl jest wyczuwalny na kilometr, a wartosc twoich postow dla uzytkownikow tego i innych dzialow = zero.

Jak juz kiedys pisalem, Flames to Flames, a nie cale mmorpg.pl. Stad dzial, w ktorym sie obecnie znajdujemy (przypominam: Flames - brak zwiazku z reszta forum) moze byc odbierany jako reprezentatywny dla calego community tylko przez (naszczescie) wciaz niewielka czesc zyjatek takich jak ty, ktore zarejestrowaly sie na forum o MMORPG i egzystuja tu tylko i wylacznie po to, zeby pieprzyc o dupie marynie w jednym-dwoch dzialach w ogole niezwiazanych z tematyka forum.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 19:00 
Cytuj  
Mesjasz napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
http://mmorpg.pl - Massively Multiplayer Online Role-Playing Games.

Cofnij sie o pare lat wstecz i zobacz jak wygladal "poziom" tego forum kiedys i czego dotyczyly dyskusje zanim takie pojeby jak CockRage czy Gheysjasz jak Ty zamienili tematy Pogawedki i Flames w dyskusje na poziomie onet.pl

Pierdolnij sie w glowe.


Siedzę na tym forum od 2004r... wiem co się tu działo kiedyś - spokój i każdy morde trzymał w kubeł.

Ostatnio zrobiłem sobie konto (Tsunami), wszedłem na forum, na flames coś napisałem i wypierdalać usłyszałem. To normalne? Też potrafię normalnie pogadać, ale jak widzę co wy wyprawiacie miedzy sobą to mi ściska banie i muszę wjechać na takiej kurwicy, żebyście coś zrobili z tym forum.

Oyciec - jesteś modem, powinieneś świecić przykładem, a czasem Twoje posty to jest poziom "Easier".

Ja się nie wpierdalam, piszcie co chcecie, ale w granicach dobrego smaku.


Primo - nie jestem modem tylko czasami dotykamy sie i glaszczemy z konikiem i ferdkiem np. :<

Secundo - nie wrzucaj wszystkich do jednego wora plx. Nad cholota nie zapanujesz w szczegolnosci nad osobnikami, ktorzy z forum o grach (a czasami z forum do popierdolenia o niczym) robia dywagacje intelektualne z pseudo kontrowersyjnymi topicami i wypowiedziami. Zal dupe sciska jak tacy ludzie specjalnie badz nie chca w ten sposob cos pokazac ogolowi. Kruwau to jest "forum" o grach ppl.

Tercio - wypierdalaj

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 19:00 
Cytuj  
wynurzeń*


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.