mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Co sądzisz o bitach TheMana?
kozak tracki, pozdro 15%  15%  [ 11 ]
raphopolo, pierdolić je 39%  39%  [ 28 ]
bolkowskie 15%  15%  [ 11 ]
moga przeciec do sieci niczym test gimnazjalny 31%  31%  [ 22 ]
Liczba głosów : 72
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 13:49 
Cytuj  
Gdyby wasz pracodawca zobaczył jakie głupoty wypisujecie w czasie pracy to by was wyrzucił i w imię kosmicznej sprawiedliwości wykorzystałby waszą starą


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 40
Dołączył(a): 28.02.2008
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 13:59 
Cytuj  
@Zychoo
A co chcesz przyjechać? Zapraszam, z wawki masz kawałek. Ja bym chciał się z wami wszystkimi spotkać i byśmy pogadali. Interesuje mnie kto by powiedział cokolwiek o mnie. Może i jestem młody, ale bić się potrafię (nie jestem osiedlowym zabijaką). Trenuję conieco parę latek.

@MagPS
Ze szkoły ich nie wyrzucą na to, ale nagane już wpiszą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 14:03 
Cytuj  
Cytuj:
Może i jestem młody, ale bić się potrafię (nie jestem osiedlowym zabijaką). Trenuję conieco parę latek.

pwned :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 14:06 
Cytuj  
Mesjasz napisał(a):
@Zychoo
A co chcesz przyjechać? Zapraszam, z wawki masz kawałek. Ja bym chciał się z wami wszystkimi spotkać i byśmy pogadali. Interesuje mnie kto by powiedział cokolwiek o mnie. Może i jestem młody, ale bić się potrafię (nie jestem osiedlowym zabijaką). Trenuję conieco parę latek.



rofl in rl, takiego debila juz dawno tu nie bylo...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 14:23 
Cytuj  
Mesjasz napisał(a):
@Zychoo
A co chcesz przyjechać? Zapraszam, z wawki masz kawałek. Ja bym chciał się z wami wszystkimi spotkać i byśmy pogadali. Interesuje mnie kto by powiedział cokolwiek o mnie. Może i jestem młody, ale bić się potrafię (nie jestem osiedlowym zabijaką). Trenuję conieco parę latek.

@MagPS
Ze szkoły ich nie wyrzucą na to, ale nagane już wpiszą.


Czas isc po popcorn bo sie epic fail szykuje;D

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 15:39 
Cytuj  
Mesjasz napisał(a):
Może i jestem młody, ale bić się potrafię (nie jestem osiedlowym zabijaką). Trenuję conieco parę latek.


a udalo ci sie kiedys wybic 2 zeby uderzajac wzdluz deska(2m x 10cm (grubos kolo 1cm)) prosto w szczeke, i to za 1 razem ? :P

jako ze nie jestem pewien czy dobrze opisalem sytuacje ascii
x--------+

x- zeby
------ - deska
+ dlon ;)

jako ze nie bylo miejsca na porzadny zamach postanowilem pchnac deska z calej sily, jak widac gry wyrobily mi dobry timing ^_^;

do dzis nie wiem jak mi sie udalo trafic z moim wzrokiem tak idealnie :D



Serio chlopczyku ty nawet nie wiesz nic o biciu zanim 2 dorosle osoby nie zaczna sie bic na powaznie, wtedy zazwyczaj konczy sie to ze spora iloscia krwi i zlamaniami.

w twoim wieku to sa zwykle zabawy ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 7 mar 2008, 15:40 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 15:40 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Uwazaj zysiu bo jeszcze sie dzieciak pomyli w tym stresie i ze strachu sam siebie zabije ;)

hehe /clap

Firefighter, wez tez troche dla mnie plz : )

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 15:45 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
jako ze nie jestem pewien czy dobrze opisalem sytuacje ascii
x--------+

x- zeby
------ - deska
+ dlon ;)


haha rozwalił mnie ten diagram


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki


Posty: 37
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 15:58 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 16:26 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
i teraz theman napisze na ciebie diss...

Rap niech lepiej napisze ;]
Ja tam jestem spokojny czlowiek, niekonfliktowy, bije tylko na wyrazna prozbe.

edit (nie zauwazylem tej strony):
@TheMan
Nie przyjade, jestem watlego zdrowia i boje sie ze moglbys mnie skrzywdzic ;-(


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 18:11 
Cytuj  
no i mimo moich usilnych staran niema epica ;/

nic, ide spac bedzie z 40h awake ;/


p.s. testowalem dzis tymbark life, ten tymbark z guarana... bedzie z 6 butelek... wlasciwie w tym czasie wypilem tylko 2-3 kawy, wiec dziala niezle :)


pobudza lagodnie, przyjemnie i orzezwiajaco.. szkoda tylko ze organizm mi sie odwodnil chyba przy okazji (wlasciwie ostatnio czesto mi sie to zdarza ;/)

dobra alternatywa dla coli, szkoda tylko ze cenowo nie wychodzi tak samo ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 18:58 
Cytuj  
Cytuj:
@TheMan
Nie przyjade, jestem watlego zdrowia i boje sie ze moglbys mnie skrzywdzic ;-(


Pfff warrior w epaxach boi sie jakiegos gnojka z blokowiska? Selfpwnd.


_________________
Free your brain of your mind

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 19:24 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Mark24 napisał(a):
za długie, niech ktoś streści w jednym zdaniu o co chodzi..


Koles jest pustakiem.

Enough? :o

Eunuchem ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 19:52 
Cytuj  
Karioker napisał(a):
Pfff warrior w epaxach boi sie jakiegos gnojka z blokowiska? Selfpwnd.

Nevada, zabierz dziecko od komputera prosze.


_________________
Obrazek


Posty: 40
Dołączył(a): 28.02.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 00:46 
Cytuj  
1. Nie jestem żadnym blokersem - nie mieszkam w bloku.
2. Chuj wam wszystkim w wasze zapyziałe odbyty.
3. Nie kozacze na forach internetowych.
4. Ten topic to jeden wielki fail tworzony przez bandę jebanych blondynów z kręconymi włosami i kozią bródką.
5. Może robię "blokersowy rap", ale coś robię, a nie przed kompem całe życie. Czym WY możecie się poszczycić (kieruję to do tych co zrobili temat i prowadzą dyskusję). Co sobą reprezentujecie? Macie jakieś cele w życiu? Może wystarczy wam praca > dom > WoW > praca > dom > WoW... i tak w "koło Macieju"?

Pokazujecie jacy jesteście niedowartościowani i chcecie zyskać poparcie na forum.

Kto teraz będzie najzajebistszy i się pochwali swoją wiedzą? Kto zabłyśnie?


@Zychoo
Rapu się nie pisze, rap to jest całość - to muzyka.
Hip-Hop to kultura - Graffiti, Skejci, Deskorolka etc. (no i rap of course)


I mam w dupie czy ktoś chce do mnie przyjechać czy nie. Internetowe cwaniactwo się od tego zaczyna, a ja się nie ustawiam z chudzinami(niebezimienny - świetny przykład) co się chowają za rogiem i patrzą czy gość przyjechał.


Robię co robię, robię muzykę. Zychoo napierdala się kijami w zbroi i chuj mnie to też obchodzi. Nie jade go za to bo ma takie hobby. niebezimienny się cweli na osiedlu i też jest to w jakimś sensie hobby i też go za to nie karam. Ktoś tu jeszcze rysował jakieś szlazki (Chyba CheeGee) i też mam to w dupie. Mnie też możecie mieć i się nie spinać i nie tworzyć głupich tematów.


Prawda jest taka, że nie prezentujecie normalnego poziomu, jesteście szarymi ludkami. Niczym prócz grami się nie zajmujecie (w większości).

Proszę o zamknięcie tego tematu.

Pozdrawiam,
Mesjasz/TheMan/Tsunami/ etc...

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 00:49 
Cytuj  
Mesjasz napisał(a):

Hip-Hop to kultura - Graffiti, Skejci, Deskorolka etc. (no i rap of course)


haha : DD Epic !

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 00:52 
Cytuj  
Deskorolki to z HH nie mieszaj. Trendy dzieci na desce z workami na dupie co najwyżej.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Posty: 40
Dołączył(a): 28.02.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 00:56 
Cytuj  
Może kurwa nie?! Deskorolka właśnie taka - "miejska". Skejt parki są - też jest to w sensie kultura HH. Pieprzycie głupoty.... serio wam piszę.

Icekk - gnoju, wypierdalaj spać jak się nie znasz.

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 01:01 
Cytuj  
teraz TheMesunami zes jebna 2 raz to pisze ; po chuj tu wchodzisz ? jesli uwazasz nas za jakis tepakow co nie widza swiata poza gra, jestes tak cienki ze małym palcem u nogi bym cie polamal ~~ / nie obchodzi mnie czym sie zajmujesz ale daj nam juz spokoj


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 01:05 
Cytuj  
Deskorolka miejska tzw. 'street' jak wolisz to się narodziła wraz z Rodneyem Mullenem, a pierwsi skaterzy mieli tyle wspólnego z HH, że o ja pierdolę. Poszukaj, popatrz czego i jakiej muzyki słuchali, jak się ubierali, jakie poglądy mieli. Poszukaj starych 'Trasherów' czy chociażby 'Transworldów'. I nie pierdol głupot, kultura HH zaadoptowała deskorolkę i tak powstali 'skejci'. A, że teraz są głównie z deskorolką kojarzone trendy dzieciaki, słuchające HH to inna sprawa.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.