mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 14:39 
Cytuj  
O ja pierdole... Nowoczesne społeczeństwo... To teraz już nie rodzice są od obrony swojego dziecka tylko ono samo ma się bronić. Szczególnie małe dziewczynki?

Cytuj:
pamietam jak raz wyskoczyl na nas koles poczym zajebal mna o sciane bloku, i podduszajac zaczal robic wyzuty ze jestesmy zbyt glosni a jego mala coreczka spi

Hehe. Raczej jemu przeszkadzaliście, bo skoro mała spała to znaczy, że was nie słyszała :D

Generalnie chodzi o to, że media rozdmuchują teraz gówniane sprawy. Pamiętam czasy gdy brat miał 9 lat, do jego klasy trafił 13 letni dupek. Napierdalał wszystkich równo. Wtedy w sposób jeszcze cywilizowany zaciągnąłem gnojka do pedagoga i groźby były wypowiedziane przy pedagogu. No i gnojek odczepił się od wszystkich ze starszym rodzeństwem ale zaczął bić innych maluchów. I co? Stać i przyglądać się z boku? Z policji się śmiał, starzy mieli go w dupie - liczyło się tylko wino, szkoła nie mogła wyrzucić bo to nauczanie początkowe :lol:, żadna inna nie chciała go przyjąć... No sytuacja patowa. Co można wtedy zrobić? Gnój dostawał dzień dzień wpierdol od rodzeństwa ludzi z tej klasy. Jak jego bracia podskakiwali to też oberwali. Teraz po latach się kłaniają i nawet pracują. Jeden z jego braci wyrósł ta wielkiego chłopa, który jakby chciał to by mnie zapierdolił, ale nauczył się na tyle szacunku, że woli podać rękę, porozmawiać - nawet się chyba za maturę dla dorosłych chce brać.

Tylko to były jeszcze czasy gdy handke i potem łybacka rozpierdalali do potęgi system edukacji, a policja widząc problem po cichu przyzwalała na odpowiednie go rozwiązywanie. Dopóki nikt zębów nie tracił i nie był łamany to było ok. Teraz zaś pozwala się szczeniakom terroryzować słabszych, potem terroryzować nauczycieli, a w efekcie kończyć jako cwaniak, który nadaje się tylko na zmywak.


Ostatnio edytowano 26 mar 2008, 14:51 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 14:44 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
kurak napisał(a):
takich problemow nie rozwiazuje sie w ten sposob

A w jaki jeśli nie da się tego załatwić cywilizowanie?

A o co mi chodzi - sprzedano sensację. Uf uh - właśnie bez wypowiedzi obu stron przez co news jest gówno warty, a społeczna reakcja ma związek z osobistą opinią autora. IMO - albo pisać po rozprawie albo pisać rzetelnie i bezstronnie.


A powiedz mi, skad Ty wiesz, ze calej sprawy nie dalo sie zalatwic cywilizowanie? Bo chyba wyczytales wiecej niz tam w ogole jest napisane...

Sprawa jest prosta. 9-letni chlopczyk, zaczepial 9-letnia dziewczynke. Dziewczynka poskarzyla sie rodzicom. Jednego dnia przyszla matka - gowno to dalo. Drugiego dnia przyszedl ojciec - i jako stary chlop kopnal 9-latka w jaja. Rodzice 9-latka calkiem slusznie zglosili sprawe policji.

Zreszta pobawmy sie przez chwile Twoja wersja. Rodzice 9-latki wielokrotnie zglaszali sprawe nauczycielom i wychowawczyni. Niestety - nic to nie pomoglo. Probowali skontaktowac sie z dyrektorem szkoly - bezskutecznie. Probowali takze skontaktowac sie z rodzicami gnebiacego ich corke 9-latka. Niestety nic nie pomogla. Po tych jakze cywilizowanych probach rozwiazania tematu postanowili wziac sprawe we wlasne rece. (zapewne) 30+ letni ojciec dziewczynki udal sie do szkoly i kopnal 9-latka w jaja. Priceless! :D

Nie mozesz sie sam jako dziennikarz realizowac to sie do innych przypierdalasz? :)

PS. Kiedy mialem 8 lat kolega z klasy kopnal mnie w jaja. Oczywiscie uczciwie podpierdolilem go u wychowawczyni, a on dostal uwage do dzienniczka. Kolega po zaniesieniu dzienniczka do domu dostal w dupe od ojca. Podobne przypadki nie powtorzyly sie. Ale masz racje - gdyby uwaga nie pomogla, faktycznie oczekiwalbym od mojego, podowczas 47-letniego ojca, zeby spuscil wpierdol mojemu koledze ... Riiiiiiiiiiiiight ... :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 14:46 
Cytuj  
pft ;) za moich czasow dziewczyny bardzo dobrze potrafily sie bronic ;p

Co niektore potrafily wykorzystywac dlugopic jako bron kluta na bardzo wysokim poziomie ;) Niemowiac juz o kopach w klejnoty i tym podobnych ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 15:01 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
30+ letni ojciec dziewczynki udal sie do szkoly i kopnal 9-latka w jaja. Priceless!

Ty wyczytałeś - co było zamierzeniem autora - że kopnął w jaja. Autor by nie pisać nieprawdy nie napisał, że kopnął w krocze tylko w okolice krocza. Okolicami mogą być uda czy podbrzusze (na co obstawiam). To są kruczki, których uczyli i nakazywali stosować w SuperExpressie. Mnie załamuje to, że teraz stosuje się je także w GW. Ty tak samo jak większość czytelników nie podejmiesz rozważań po jaki chuj kopie gościa w jaja, a dopiero potem mu grozi, że kopnie go w jaja. Dla mnie widząc jakość artykułu jasnym jest, że został on ubarwiony. Obstawiam jakąś wersję wydarzeń, ale ciężko powiedzieć jak było naprawdę jeśli nie ma wypowiedzi obu stron rodziców. Nie ma wypowiedzi rodziców, gdyż autor wykazał się szczytem niekompetencji. Do tego dążę.

Cytuj:
Nie mozesz sie sam jako dziennikarz realizowac to sie do innych przypierdalasz?

Wolę się realizować jako programista.

No i rozładowuje mi się klawiatura... Super >.<

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 15:03 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Qraczek napisał(a):
30+ letni ojciec dziewczynki udal sie do szkoly i kopnal 9-latka w jaja. Priceless!

Ty wyczytałeś - co było zamierzeniem autora - że kopnął w jaja. Autor by nie pisać nieprawdy nie napisał, że kopnął w krocze tylko w okolice krocza. Okolicami mogą być uda czy podbrzusze (na co obstawiam).

A tam, w dupę kopa mu zasadził.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 15:16 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ty wyczytałeś - co było zamierzeniem autora - że kopnął w jaja. Autor by nie pisać nieprawdy nie napisał, że kopnął w krocze tylko w okolice krocza. Okolicami mogą być uda czy podbrzusze (na co obstawiam). To są kruczki, których uczyli i nakazywali stosować w SuperExpressie.


Owszem - artykul mozna bylo napisac inaczej. Badz nie napisac w ogole. Tylko koncetrujemy sie na czyms innym - Ty nad sposobem napisania, ja nad trescia. A bardziej dosadnie piszac - nie obchodzi mnie gdzie go kopnal - w jaja, w dupe, w udo czy w kostke. Nie mial do tego prawa - od wychowywania dzieci sa rodzice i ew. szkola a nie rodzice kolezanek.

tczewiak napisał(a):
No i rozładowuje mi się klawiatura... Super >.<


My sie tez cieszymy!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 15:21 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Qraczek napisał(a):
30+ letni ojciec dziewczynki udal sie do szkoly i kopnal 9-latka w jaja. Priceless!

Ty wyczytałeś - co było zamierzeniem autora - że kopnął w jaja. Autor by nie pisać nieprawdy nie napisał, że kopnął w krocze tylko w okolice krocza. Okolicami mogą być uda czy podbrzusze (na co obstawiam). To są kruczki, których uczyli i nakazywali stosować w SuperExpressie. Mnie załamuje to, że teraz stosuje się je także w GW. Ty tak samo jak większość czytelników nie podejmiesz rozważań po jaki chuj kopie gościa w jaja, a dopiero potem mu grozi, że kopnie go w jaja. Dla mnie widząc jakość artykułu jasnym jest, że został on ubarwiony. Obstawiam jakąś wersję wydarzeń, ale ciężko powiedzieć jak było naprawdę jeśli nie ma wypowiedzi obu stron rodziców. Nie ma wypowiedzi rodziców, gdyż autor wykazał się szczytem niekompetencji. Do tego dążę.

Cytuj:
Nie mozesz sie sam jako dziennikarz realizowac to sie do innych przypierdalasz?

Wolę się realizować jako programista.

No i rozładowuje mi się klawiatura... Super >.<


Sam fakt kopniecia podlega juz proukraturze. A gdzie to zrobil to mnie by nie interesowalo po fakcie. I tak gratuluje rodzicom, ze sprawe zglosili policji bo ja bym chyba poszedl jemu worek opierdolic jakim kijem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 15:35 
Cytuj  
Mi też się wydaje, że takiemu 9-latki byłoby dokładnie wszystko jedno czy kopnąłem go w jaja czy w brzuch. Powiem nawet, że w brzuch gorzej, można organy uszkodzić.

Generalnie to ja się wcale nie dziwię, że policja zainteresowała się sprawą. I do tych rodziców mam negatywne uczucia. Owszem, czasami mnie korci żeby jakiemuś gówniarzowi z przedszkola mojego syna zajechać, ale od tego są jego rodzicie.


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 15:41 
Cytuj  
co do chłopaka - poszedł na całość i przegrał, więc gtfo
co rodziców dziewczynki - powinni nauczyć ją samoobrony i następnym razem gdyby zachciało mu się amorów dostałby w mordę/jaja :]


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 11:42 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5060149.html

A propos sztuki dziennikarskiej - mozna miec takie albo inne zdanie o SE, ale numer ladny :D

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 13:04 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 13:40 
Cytuj  
W ten sam sposob historia zostala wczoraj opisana w super ekspresie, jedyna roznica ze jeszcze dojechali szkole ze nie chciala ich wpuscic (a wpuscila rodzicow ktorzy potlukli dzieciaka).

Osobiscie wnioskuje ze obie strony nie chcialy sie wypowiadac, szkola sie nie chce wypowiadac a "okolice krocza" zostaly uzyte dlatego ze jedno dziecko mowilo o jajach, drugie o brzuchu a trzecie o dupie, tymczasem jeszcze 4 pewnie o nogach ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 16:06 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5060149.html

A propos sztuki dziennikarskiej - mozna miec takie albo inne zdanie o SE, ale numer ladny :D


Niniejszym okazuję respect tej gazecie. Trzeba mieć "okolice krocza" żeby zrobić taki numer :)


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 28 mar 2008, 20:55 
Cytuj  
Ej po co wy wogole roztrzasacie to wszystko?
W tych debilnych gazetach wypisuja takie kretynizmy ze glowa mala.
Znajac to co wyczyniaja gazety,to jakie wymysly pisza to pewnie ojciec czy matka zlapali dziecko za ucho mowiac mu ze ma zostawic ich corke i koniec historii, nigdy nie bierzcie rzeczy z gazet na powaznie,teraz czytanie gazety jest tym samym co czytanie powiesci fantastycznej lub poprostu zbioru kiepskich dowcipow.A wypowiedzi nie ktorych ze dziecko nie wychowane czy inne takie sa jeszcze bardziej smieszne niz tresci umieszczane w gazetach, zastanowcie sie,przeciez to dziecko ma dopiero 9LAT!!!To dziecko dopiero jest wychowywane, a pozatym nikt z
was nei widzial nigdy takich dzieci?? To jest jak mowienie do sciany,jednym uchem wpusci, drugim wypusci,powie tak mamo juz nei bede i biegnie robic to samo, to jest tylko dziecko ktore ciagnelo dziewczynke za wlosy
to tak jak inne dzieciece zdarzenia,nigdy nie sypneliscie w piaskownicy koledze piachem w oczy bo was wkurzyl? Nigdy nie trzasneliscie go w miche bo zabral wam wiaderko? To jest na tej samej zasadzie.
A do ciagniecia za wlosy wracajac to dorzuce tylko tyle ze przeciez kazdy dzieciak w tym wieku w podobny sposob okazuje sympatie kolezance bo albo inaczej nei umie albo wstydzi sie pokazac ze umie ot i mamy pointe calych waszych wywodow.

P.S Choc trzeba przyznac ze cios zadany 9 letniemu dziecku to skurwysynstwo i oznaka slabosci( ale przeciez takie cos pewnie nie mialo miejsca wiec o czym tu mowic?!)

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2008, 00:25 
Cytuj  
Potwiedzam istnienie Kobry w czewie. Legenda Trasy Milosci. Ma zaledwie 30 lat... stazu. ^^ A to zdjecie na GW to nie jest jej zdjecie. A co do debili w gazetach ktorzy przerysuja sytuacje po swojemu to byli sa i beda. Okolo 4-5 lat temu w Czestochowie byla sytuacja ze 3 gowniarzy zabilo bezdomnego w dosc hardocorowy sposob. Oczywiscie media nie omieszkaly ubarwic opowiesci rodem z milczenia owiec. Dlatego trzeba brac poprawke na media, duuuza poprawke.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 mar 2008, 09:15 
Cytuj  
Co do nagłówków...W Polsce starają się często udowodnić swoją mądrość i śmieszność pisząc pojebane nagłówki w stylu "Zabójcze procenty"...I co? Wiesz co sie stało? Domyślać się można...W Anglii nagłówek zawiera najważniejsze informacje, specjalnie niegramatycznie(np."Londyn Wypadek tirów 10"(chodzi o ofiary)). Interesuję mnie to czytam dalej, jak nie to nie...Ale nadal żyjemy w w Polsce...


_________________
=_=
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.