mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kogo wolisz?
Premiera na haju 38%  38%  [ 40 ]
Prezydenta na Helu 15%  15%  [ 16 ]
Nie cierpię obu 15%  15%  [ 16 ]
Mam to wszystko gdzieś 31%  31%  [ 33 ]
Liczba głosów : 105
Autor Wiadomość
***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 14:10 
Cytuj  
Sam nie pale, ale jestem za tym żeby to było legalne Ćpunki wypalcie i za mnie

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 14:28 
Cytuj  
Ilove50cent napisał(a):
Ilove50cent


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 19:08 
Cytuj  
Dana napisał(a):

Czy twoim zdaniem trawę kupuje/owało się w sklepie ?


no tak podczas gdy 99% społeczeństwa stało za papierem toaletowym, Tusk usiadł przed netem przeczytał instrukcję "how to grown marihuana in home garden with suspicious neighbours (ZOMO, ORMO, itd.) living around", zamówił nasionka w holenderskim sklepie internetowym i podczas gdy pani Jadzia (jedna z podejrzliwych sąsiadek) po 33h stania w kolejce dostała swoje wymarzone 3 rolki srajtaśmy, Tusk już pod drzwiami miał kuriera z DHL-a z malutką (ale jakże wyczekiwaną) przesyłeczką.
:lol:


Posty: 36
Dołączył(a): 12.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 20:32 
Cytuj  
Czyli co ? Sugerujesz że nikt nie palił maryśki w Polsce za komuny ? A ci co mówią że palili to zażywali majeranek ? :D


_________________
Tomugeena słowo na miesiąc Maj :

iniside AKA "pan_ktory_ma_przedmiot_systemy_operacyjne_i_dowiedzial_sie_jak_dziala_unix_Hurra!"

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 21:03 
Cytuj  
Za komuny mieli mniejsze sigi.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 21:04 
Cytuj  
i bardziej oryginalne


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 116
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 21:23 
Cytuj  
a 20 lat temu to czasem nie bylo epoki dzieci kwiatow? free sex & drugs?


_________________
In game ~ Aldamir, Zothar, Zahir, Achaja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 21:25 
Cytuj  
spinacz napisał(a):
a 20 lat temu to czasem nie bylo epoki dzieci kwiatow? free sex & drugs?
nie, to było w latach 70tych


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 21:44 
Cytuj  
Dzieci kwiaty to raczej lata 60te...
Notabene ruch zabroniony w Polsce komunistycznej.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 21:45 
Cytuj  
no to mial chlopak obsuwke


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 21:48 
Cytuj  
BTW...
Mark24 napisał(a):
no tak podczas gdy 99% społeczeństwa stało za papierem toaletowym, Tusk usiadł przed netem przeczytał instrukcję "how to grown marihuana in home garden with suspicious neighbours (ZOMO, ORMO, itd.) living around", zamówił nasionka w holenderskim sklepie internetowym i podczas gdy pani Jadzia (jedna z podejrzliwych sąsiadek) po 33h stania w kolejce dostała swoje wymarzone 3 rolki srajtaśmy, Tusk już pod drzwiami miał kuriera z DHL-a z malutką (ale jakże wyczekiwaną) przesyłeczką.
:lol:

Akademia Medyczna w Gdańsku miała całkiem spory zapas tego typu specyfików do badań.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 22:23 
Cytuj  
Duven napisał(a):
Ilove50cent napisał(a):
Ilove50cent


no fajnie może rozwiniesz swoją wypowiedz ? czy tatko ci nie pozwala ?

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 22:54 
Cytuj  
czarnuch


_________________
oumn da lololegend

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 23:46 
Cytuj  

Akademia Medyczna w Gdańsku miała całkiem spory zapas tego typu specyfików do badań.



tak badac to ja tez moge heh


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 09:09 
Cytuj  
przeczytajcie artykuł w Newsweek.
Tusk pracował w spółdzielni o uroczej nazwie "Świetlik", którą razem z innymi opozycjonistami założyli żeby mieć z czego żyć. Zajmowali się pracami na wysokościach - mycie okien, konserwacje konstrukcji etc.
Zarabiali dobrze, w chwilach wolnych pili wódę. A że było to nudne nieco, okazało się że jeden z kolegów ma doniczki z zielem, no to sobie czasem palili dla rozrywki.
15 lat temu u nas na osiedlu jeden kolo sprzedawał ziele porcjowane "na szuflady". Ale to już było za III RP.


_________________
O.o

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 15:29 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Gowno wiesz. Nie niebede im tego zabranial bo znam to, znam ziolo wiem co z czlowiekiem robi (nic wielkiego) i powiem wszem i wobec, nawet capsem napisze ze: (...)

Jesteś przynajmniej świadom istotnego faktu: ludzie popierający legalizację marihuany tracą moralne prawo do zabraniania tego narkotyku swoim dzieciom. To jednak jeszcze nie wszystko.

Twierdzisz, i słusznie, że marihuana nie robi z człowiekiem nic wielkiego. Tylko że 90% narkomanów konających przez nałóg pod mostami, w przytułkach i innych niemiłych miejscach, odizolowanych od rodzin i reszty społeczeństwa, zaczynało właśnie od palenia niewinnego ziela.

Shadhun napisał(a):
Ludzie zawsze próbują wyjaśnić w sposób racjonalny zjawiska niewytłumaczalne (w tym przypadku nadzwyczajny poziom kretynizmu i zaślepienia bijący z twoich postów). W przeciwnym wypadku musieli by przyjać do wiadomośći że są ludzie aż tak zidiociali, jak to wynika z twoich wypowiedzi, nie jest to łatwe do przełknięcia.

Jedna rzecz wzbudza mój niesłabnący sprzeciw.

Po wyborach w 2005 roku na tym forum wrzało od histerycznych wypowiedzi, szczególnie obelżywych pod adresem prezydenta elekta Kaczyńskiego. Działo się tak pomimo tego, że jego kadencja nawet się nie rozpoczęła, więc jakiekolwiek oceny były kompletnie nieuzasadnione. Analogicznie było w przypadku zwycięskiego w tamtych wyborach PiSu – aprioryczne odrzucenie.

Z drugiej strony jakakolwiek krytyka premiera Tuska, i to dokonana pół roku po objęciu przez niego rządów wzbudza spore oburzenie.

Może nie mogą po prostu przełknąć tego, że ktoś woli Kaczyńskiego o Tuska?

----------------------

Z wypowiedzi Zycha i Huby wnioskuję, że ich zdaniem sposoby funkcjonowania partii politycznych w Polsce nie zmieniły się od czasu PRL i jedynej słusznej partii PZPR.

W przypadku wieców można faktycznie odnieść wrażenie, że członkowie partii politycznych to bezmyślne osobniki. Reagują tak samo, zachowują się tak samo, biją brawo każdemu, kto przemawia z mównicy. Tylko że takie zachowania wynikają z prawideł psychologii tłumu, a nie chorób umysłowych, czy psychicznych uczestników wiecu.

Partia musi na zewnątrz sprawiać wrażenie jednolitej i skonsolidowanej, inaczej staje się po prostu niewiarygodna.

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Czyzby jedyny Shadhun zauwazyl, ze posty sergerasa to niskich lotow sofistyka. Niektorzy nawet na tak niski poziom sie zlapali i pisali o tym, ze dobrze argumentuje. hehe Najlepsze lekarstwo na tego typu polityczne zaczepki to ignorowanie.


Postrzeganie mojej działalności na tym forum zależy od osobistych predyspozycji każdego forumowicza z osobna. Są również tacy, którzy oceniają wypowiedzi tylko i wyłącznie po treści. Gdy mają do dyspozycji z jednej strony argumenty Sargerasa, a z drugiej posty anty-pisu, który skupia się na stawianiu jednoznacznie negatywnych diagnoz stanu zdrowia psychicznego, poziomu intelektualnego, itp. powyższego osobnika, to ich werdykt jest jasny.

Twój post jest tego przykładem. Nie polemizujesz z żadną z moich pierwotnych w tym wątku tez, tylko poprzestajesz na lakonicznym stwierdzeniu, że uprawiam słabą sofistykę.

P.S. Póki co nie masz powodów do dramatyzowania. Jak wynika z ankiety premier na haju ma wyraźną przewagę nad prezydentem na Helu.

---------------

Bonus track:

Minister w rządzie Tuska podaje się do dymisji. Tusk natychmiast go wzywa do gabinetu.
- Czyś ty zdurniał? Czemu odchodzisz?
- Nie widzę się dłużej w tej robocie. To wszystko jest bez sensu.
- Bez sensu? A widziałeś tysiące emigrantów wracających do kraju?
- Nie widziałem.
- A widziałeś wzorowo funkcjonującą służbę zdrowia?
- Nie widziałem.
- To może widziałeś, jak w zawrotnym tempie powstają stadiony na Euro?
- Nie.
- A nowych autostrad też nie widziałeś?
- Też nie widziałem.
- No to włącz TVN!!!!


Posty: 36
Dołączył(a): 12.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 15:34 
Cytuj  
Jak mnie już cytujesz to odnieś sie jakoś do cytowanego tekstu, bo w moim odczuciu tego nie zrobiłeś.


_________________
Tomugeena słowo na miesiąc Maj :

iniside AKA "pan_ktory_ma_przedmiot_systemy_operacyjne_i_dowiedzial_sie_jak_dziala_unix_Hurra!"

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 15:46 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Jesteś przynajmniej świadom istotnego faktu: ludzie popierający legalizację marihuany tracą moralne prawo do zabraniania tego narkotyku swoim dzieciom. To jednak jeszcze nie wszystko.


Ales bzdure wymyslil :) Np nie chciałbym zeby moje dzieciaki piły alkohol a nie pomyslalbym o tym zeby go zakazywac. Przykladow jest oczywiscie mnostwo, ten jest po prostu najbardziej oczywisty.

pozdrawiam


Posty: 36
Dołączył(a): 12.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 15:49 
Cytuj  
Cytuj:
Jesteś przynajmniej świadom istotnego faktu: ludzie popierający legalizację marihuany tracą moralne prawo do zabraniania tego narkotyku swoim dzieciom. To jednak jeszcze nie wszystko


Seksu chciałbyś tez zabronić ?

Twój kretynizm powoli osiąga stan krytyczny nawet jak na politycznego agitatora.


_________________
Tomugeena słowo na miesiąc Maj :

iniside AKA "pan_ktory_ma_przedmiot_systemy_operacyjne_i_dowiedzial_sie_jak_dziala_unix_Hurra!"

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 15:50 
Cytuj  
Prohibicje robią więcej złego niż dobrego. I to nie ma nic wspólnego z opcją polityczną. Wystarczy tylko popatrzeć na suche fakty historyczne i statystyki i wyciągnąć wnioski.
Kto będzie chciał dorwać się do stuffu, ten się dorwie niezależnie od legislacji.
Tyle, że w stanie prohibicji narkotyki są drogie (na pierwszą działkę zawsze starczy) i nałogowcy często się przez to staczają.
Poza tym, "co jest nielegalne, to jest opłacalne", więc penalizacje są pożywką dla mafii (nieważne, czy chodzi o narkotyki, broń, czy dziwki). To państwo funduje mafiom pole do działania, nie wiem, czemu nikt tej oczywistości nie rozumie.
A miliony wydawane na walkę z wiatrakami? Można tylko załamać ręce patrząc na tą głupotę.

Przykład prohibicji alkoholowej z USA powinien ludzi czegoś nauczyć. Jak widać, nie bardzo wyciągnięto z tego wnioski.

Każdy człowiek ma wolność do trucia się tym, co mu się podoba. Dzieci? Co dzieci? Czy dzisiaj jakieś dziecko ma problem z dostępem do stuffu? Od tego są rodzice, nie dobrzy wujkowie z urzędów.

Oczywiście mowa o twardych narkotykach, bo o legalności/nielegalności takiej błahostki jak marihuana w ogóle nie ma co dyskutować.

Edit: w sieci jest pełno artykułów próbujących ludziom wbić do głowy oczywistości, ale takie coś znalazłem:

Cytuj:
Jeden z obecnych terapeutów MONAR, wspominając te czasy, w których brał heroinę, powiedział mi, iż gdyby w tamtych czasach, mielibyśmy takie prawo jak teraz – to on nie byłby dziś terapeutą który pomaga wyjść innym z nałogu. Jak to określił - byłby teraz wydziarany od stóp po głowę i skończyłby prawdopodobnie w więzieniu. To prawda, w tamtych czasach nie istniał praktycznie czarny rynek narkotykowy w tej formie i skali co obecnie, ci którzy chcieli palić konopie, hodowali ją i dzielili się z przyjaciółmi. Ci, którzy popełnili błąd i uzależnili się od heroiny, nie musieli co dzień popełniać przestępstwa, aby zdobyć pieniądze na działkę. Jechali po prostu na wieś i gotowali sobie kompot z makówek. W tamtych latach, wielu ekspertów z Europy Zachodniej zazdrościło nam naszej legislacji.


http://spliff.pl/index.php?option=com_c ... &Itemid=27


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.